Споделена история от Секс и интимност

Как да свършвам по-силно и повече пъти - мъж
Здравейте,
с приятелката ми правим страхотен секс. Тя е много дива и свършва по много пъти - клиторно, вагинално, освен това напоследък се научи да скуъртва и всичко наоколо подгизва.... Това, което ме тормози е, че аз свършвам само 1 - 2 пъти ... искам да продължа секса, да свършвам още пъти, но дори и да го вдигна трети път - при свършването не усещам абсолютно нищо. Изхвърлям сперма, но без оргазъм. Та всякакви съвети как да засиля усещането и как да свършвам повече пъти са добре дошли :)
Освен това - ако имате сътвети какви играчки може да използва един мъж при секса - споделете :) С приятелката ми включихме вибратор и с него тя свърша толкова пъти, че накрая е пред припадане.... има ли подобна играчка за мъже?

Коментари

1.   Няма как, мъжката физиология е такава.

Драган Вительо

2.   Не мастурбирай, спортувай и яж здравословно. Това са единствените естествени начини

3.   Вибраторът и на теб ще ти свърши работа .

4.   Стига глупости... Това си е направо изнасилване по отношение на организма ти от твоя страна.
Природата така е измислила физиологията, че да се свърша по един път през няколко дена. Просто иначе не могат да се произведат и узреят достатъчен брой жизнеспособни сперматозоиди. Не забравяй и оригиналната, природната роля на секса - да се зачеват деца. За тази цел едно свършване е напълно достатъчно (даже предостатъчно, защото във всяка порция сперма има над 10 милиона сперматозоида).
Приятелката ти нека има колкото си ще оргазми. Женският оргазъм няма никакво отношение към зачеването на деца, и той е един бонус и един феномен, непознат до преди да речем 100 години...
Това пък със скуиртването, както и простатния масаж при мъжете, са някакви човешки хакове и експерименти, възникнали абсолютно "незаконно" (от природна гледна точка) заради постоянното и агресивно търсене от страна на човеците на нови и нови удоволствия в секса.

Може да ти звучи малко сектантско, но това е истината. И двата пола си имат своите ограничения. Мъжът да свършва (пълноценно!) по няколко пъти, а жената да е бременна няколко пъти по едно и също време...

А иначе удоволствието от секса и от огразъма би трябвало да ни е наградата, която природата ни е определила за това, че сме заченали дете (или поне сме се опитали) и сме продължили рода си. Дай си ясна сметка как сме се изхитрили да си я вземаме тази награда когато си поискаме, и при това - без да сме си свършили работата.

6.   Пълни глупости са ти писали. Да, има начин. Купи си простатен вибратор. Той стимулира простатата и получаваш оргазъм, 5 пъти по-силен от обикновения, когато едновременно приятелката ти те стимулира орално или с ръка.

7.   За мъже не точно, но можеш да поработиш над период на възстановяване с упражнения и правилна диета. Така, ще може да правиш отново секс само след няколко минути. Не е нужно, да седиш и да гледаш през прозореца през това време, докато чакаш, де. Използвай си въображернието ;)

8.   аз лично се напушвам преди секс и понякога изпивам пет таблетки трибестан и си слагаш един мъжки пръстен на к*ра и той го стега защото е тесен и силиконов и става много як секса и оргазъм.Ще се радвам да споделиш след това.

9.   До 7 - как се работи над периода на възстановяване? Нещо по-конкретно?
До 8 - трибестана не работи ли с натрупване?

11.   действа трибестана и 40мин преди секс, вкарваш яко кръв с него! Става голям и сочен!