Споделена история от Секс и интимност

Какви секс играчки ползвате?
ХЕй хей,

имам следния въпрос - какви секс играчки използвате? Освен стандартният вибратор, който е супер за женската половинка - какво може да се ползва, което да носи удоволствие и на двамата, или на мъжа? Чувал съм, че има разни мъжки вибратори, които масажират простатата - ако някой е ползвал споделете мнения? Всякакви други играчки, практики и прочее, които правят секса по-хубав са добре дошли :)

Коментари

1.   Аз ползвам две секс играчки- съседката и бълдъзата. Имам още една но тя често се разваля- болки в главния модул- какво да се прави- свръх амортизация!

2.   Никакви! Студената гума/пластмаса не може да замени топлата човешка плът и човешкото присъствие.

3.   Браво номер 1. И аз ползвам две играчки, които са Мария и Нина, защото основната все е уморена. За съжаление не мога да ги ползвам заедно, иначе би било чудесно. Авторе, не се занимавай с глупости. Ако половинката ти вече не те възбужда достаъчно, огледай се за нещо странично.

4.   2, разваля се често, или просто я работят съседът и брат ти, и за теб не достига капацитет?

5.   Аз използвам бът плъг и често си го нося ежедневно. Обожавам да имам завряно нещо там. И аналния харесвам, давам на моя 2 пъти отзад седмично, иск а ми се всеки ден, но хигиенизирането и гладуването преди това не мога да ги понеса повече от 2 пъти в седмицата. За да е всичко точно....като по филмчетата се прави клизма, като преди това се гладува 12 часа за да са празни червата.

6.   Н 1 ще да е "свръх амортизирана" от нейните си играчки...