Споделена история от Секс и интимност

Жена ми я изненадвам с внезапен секс. Опитайте!
Здравейте. Искам да опиша една идея, която ми хрумна за да разнообразим интимния живот с жена ми. Имаме 2 деца и с жената правим секс предимно вечер като си легнат. Ок, да кажа, че съм на 44, а жена ми е с 2. 5 години по-възрастна, ако има значение това. Та бях намислил някой ден да я изненадам с внезапен секс. Веднъж през юли месец тя пристигна от работа някъде към 16 часа сама, голямото дете беше при баба си, а малкия беше на ясла. Като дойде започна да простира дрехите и като свърши отидох при нея и я хванах за ханша. Беше облечена с хубава риза и с пола. Не си беше сменяла дрехите откакто беше дошла, тъй като възнамеряваше да ходи до яслата да вземе детето. Та прегърнах я през ханша, възбудих се, тя усети нещата накъде бият и ми каза "нямам време за нищо, трябва да ходя да вземам Яворчо от яслата". Аз обаче не казах нищо, а както я бях прегърнал на ханша я отведох до леглото (тя не се противи) и с леко движение я побутнах да седне на него. Тя седна, аз и вдигнах краката (лято е и краката и бяха голи), отместих и полата и започнах да я масажирам леко през гащите. При жена ми това винаги даваше ефект. След като видях, че започна да се подмокря, и събух гащите (не знам за другите жени, но жена ми много се възбужда от това мое действие), след това я накарах да заеме кучешката поза и започнах да я чукам на задна. Подчертавам, че жена ми не я оставих да мине през банята да се мие и я чуках като беше облечена с дрехите с които дойде. Чуках я страстно и хубаво и тя пъшкаше и викаше с наслада. Секса стана страхотен. Тази изненада и неочакваност придаде на секса ни неописуем заряд. Насърчавам ви и вие да опитате. Когато имате деца е трудно да се озовете насаме. Обаче случи ли се това, възползвайте се.

Коментари

1.   Добро утро!

3.   Ще споделиш ли,когато ще я изненадаш отзад,за да видим реакцията й ?

4.   Не сте открили топлата вода. Мъжът ми винаги ме издебва в кухнята, докато ръцете ми са например в тесто или меся кайма. Казва: намерих си безпомощна женица с омазани ръчички, хайде отбранявай се, ако можеш... Правили сме го и докато връзвахме една роза за арката в градината. Прото ме дръпна и ме просна на тревата. На терасата, в трапезарията, в банята, купихме нов диван и това му беше сефтето, след като го сглобихме. Аз даже на зная дали в триетажната ни къща има място, т.е. мебел, на която да не сме правили секс. Това са много весели моменти, искрено се забавляваме. Иначе, в спалнята поне на мен ми е най-удобно заради пространството, но секс сме правили и под уличната лампа пред нас веднъж, като се връщахме от ресторант, просто не издържахме да си влезем в къщи и така... Да, секс сме правили и във влак и то наскоро, бяхме си наели самостоятелно спално купе на върщане от морето. И на корабна шамандура също. Стигнахме с плуване дотам и седнахме да си починем и цуни-гуни и останалото е ясно. Аз даже не разбирам за какво планиране говориш, авторе. Що се отнася до гащите, аз у дома никога не нося гащи, готова съм по всяко време.

5.   Номер 4 Мечтите на старата мома. Гащите те издадоха. Фантасмагории на кило.

6.   На 44 г. откриваш топлата вода, колелото и секса - едновременно. Уау!

7.   към автора:
е хубаво се е подмокрила, но тя не ти ли го хвана малко преди да и го вкараш или ти беше достатъчно твърд?

8.   Добра идея, и аз ще опитам да изненадам жена ти.

9.   Офф моят мъж не е спонтанен, желание не виждам, на нестандартно място абсурт.

10.   Номер 5, използвах лексиката на автора, защото постът ми беше предназначен за него. Той нарича дамското бельо "гащи". Употребих същата дума, за да говорим на един език. Това е. Не съм стара мома. Номер 4 съм.