Споделена история от Секс и интимност

Анонимна Изповед
Привет!
Историята ми е доста дълга, понеже ще я почна от няколко години назад. Мъж на 25 годи съм. Когато бях на 16 години тогава за пръв път си хванах приятелка, връзката не продължи дълго някъде около 3-4 месеца. След това дълги години нямах и навярно няма желание да започна връзка бях се отдал на алкохол, барове/дискотеки и разврат (студентски - живот). Правех много секс и под много имам предвид наистина доста. Тъмнината беше ме погълнала изцяло, усещах че до голяма до степен губех емоциите си чувствата си и спрях да изпитвам удоволствие, смисъл да свърша ми отнемаше много време, говорим за над 5 часа, сериозен секс и не всеки път се получаваше, момичета главно ме използваха за секс, аз бях техният секс уред, докато бях в университета ми харесваше и беше забавно, пак и те бяха щастливи. Аз не чак толкова в повечето случай, но бях свикнал с мисълта. След като завърших бакалавърската си степен, записах и магистратура (редовно), но понеже беше само събота и неделя лекциите, почнах работа, в една фирма. Някъде около година работих там и "Тя" се появи, срещнах я за първи път, момичето което промени живота ми изцяло (Тя бе на 28 години). И от тук вече започва истинската история. В фирмата работехме, може би някъде около 2-3 седмици наблюдавах я, но не знаех как да заговоря и дори как да я впечатля. На 4-та седмица ми се отвори възможността, в отдела който работеше, колега бе изплеснал в болничен и трябваше да отида да го заместя, за известно време, тогава познавах недният пряк ръководител, бях ме нещо като добри колеги (в почивките си имахме приказка). Предложих себе си да отида да го заместя и отидох при нея. Е какво да ви кажа, еба си катастрофата стана, държах се доста надменно и с едно голямо самочувствие, я единственото което ми пита е, "Как се казвам и На колко години съм". Изкарах няколко часа в неидният отдел и се наложи да се върна, на моето работно място, тогава ми хрумна идеята, защо не взема да я обучавам, с цел да си подобри работата и да и вдигнем нивото, на което може да работи. Започнах преговори с прекият и ръководител и съответно други шефове. След няколко дни бяхме стигнали до консенсус и тя бе избрана, да дойде на обучение при мене. Тя дойде в ден четвъртък и петък, вървеше си обучението нормално, в краят на деня (петък) аз и дадох, малко информация, но реших да и я пратя по телефона, затова и исках телефонният номер. За да и пратя съответно една електрона книга с стандартите който ние работим, през събота и неделя, да ги погледне. Така и направи, дори и ми се похвали, през почивните дни. Дойде новата седмица, продължихме обучението, говорехме си смеехме се на моменти, тя беше много срамежлива и смирена. Някъде около сряда, разбрах че си няма приятел, а един колега мой доста добър приятел ми предложи защо не си я хвана, не че аз не си го мислих, но се направих че все едно ми дава идея, дойде и петъка. Понеже бяхме втора смяна и свършвахме работа към 23:00 часа, а тя ми сподели предишният ден, че от дълго време не е карала кола, затова дойдох с колата на работа, с мисълта че ще излезем, дори и не знаех че ще се навие, но имах надежди. Но тя си бе забравила книжката, но както и да е, тя се нави да се видим след работа, Поговорихме доста, случайно си хванахме ръцете и продължихме да си говорим, аз след няколко момента, разговорите се превърнаха в срасни целувки. Всичко вървеше добре, поне аз така си мислех. Някъде около 2 рият месец, тя ми съобщи че мисли да кандидатства за държавна работа, в недният роден край (в планински град). Колкото и да я харесвах и да исках да я разубедя, аз се съгласих и подкрепях, а тя ме убеждаваше че само за 1 година, ще бъде там (понеже имаш вариант след 1 година избор да се преместиш който град искаш). А тя ми казваше че през събота и неделя ще идва винаги при мен. Минаваше време, започна да се явява на тестове и т.н. за тази работа. Секс с нея беше невероятен, макар че аз не всеки път свършвах, до на моменти успявах доста бързо да свърша, говорим за 30 мин до час ми се случвало. Но повечето пъти правехме секс по 3-4 часа минимум, някой път и отгоре, тя превърташе от оргазми, а на мен дори тази мисъл че тя е свършила ми доставяше удоволствие, повече отколкото аз, ако свърша, но явно в нея се зародиха леки съмнения, че не ме привлича. Около Март месец, понеже аз имам рожден ден, към краят на месеца, бях решил да напря една екскурзия в СПА хотел, бях заделил някой лев. Започнах да търся хотели и денят в който щях да резервирам хотела, обявиха извънредната ситуация. А тази екскурзия щеше да заздрави връзката ни. А по лошото бе в тази ситуация, че ние се затворихме във вкъщи, аз в моят апартамент, тя в нейната квартира, отделно и на работа бяхме разхвърляни в различни смени и през почивните дни идваше ми нагости, а някой път и през седмицата, не излизахме стояхме си във вкъщи, през събота и неделя, правехме си палачинки, аз смятах че си прекарваме добре, е да и секс правехме. Но долавях, нещо че я изяжда отвътре, нещо не ми я споделила за себе си, както изглеждаше щастлива и изведнъж си променяше настроението, а когато заговарях темата да се премести при мене, в моят апартамент, тя ми отговаряше че няма да я изтърпя. Почти винаги с този отговор или път го обръщаше на майтап. Мина някой месец, а нейният рожден ден наближаваше, той бе през лятото, този път бях решен да и направя този подарък СПА почивка, бях резервирал хотела, бе най-скъпият, казваше се "Арте СПА". А тя на другият ден, ми каза, че трябва да поговорим, и трябва да ми каже нещо важно за нея, съобщи ми че е мюсюлманка и трябва да прекратим връзката ни докато не е станало по сериозно, а после нямало да можем. Стана това по телефона, а аз със насълзени очи и казах помисли си, аз те приемам каквато и да си, за мене не е проблем. Както и тя ми отвърна че не било и за нея проблем, а за родителите. А на мен сърцето ми се късаше, защото за мене бе вече сериозно и нямаше връщане назад. Аз ся бах влюбил в нея, дори и до днешна дата, все още съм и я обичам. Минаха 1-2 седмици, в който аз и казах да си помисли, а тя дойде да си вземе багажа, който имаше във вкъщи и да ми върне ключовете за апартамента. Когато ме видя, ми се нахвърли и ме целуна страстно, аз бях в шок, но ми харесваше. Поговорихме си доста, но тя е решила, просто да си тръгне, и тука бе моята най-сериозна грешка според мен, аз не я спрях, а вътрешно в мене крещях, виках...."Ще ми трябва почивка преди да продължа"
След няколко седмици се срещнахме с идеята да се съберем тя да попита родителите и на какво мнение са, но те отказаха, казахме си край, но срещнем ли се, просто за мен всичко относно става реалност и просто искам това момиче, 1 месец бях загубил апетит, почти не ядех, не ми се живееше, с което отслабнах доста килограми, някъде около 10-15 кг, дори и не можех да спя, ходех на работа (пример: събуждам се неделя, а заспивах чак в сряда). За момента съм добре. Нещата така се стекоха, че аз почнах да въртя със всички смени и на 4 седмици, се засичах с нея, копнех за тези дни, но по-лошото е че когато сме заедно, аз супер много я ревнувах, направо превъртах и все още превъртам. Съответно след работа някой път се виждахме. Станаха така нещата че отново сме в една смяна за постоянно, на мен ми дойде желание, да ходя на работа, копнех да отида и да я зърна всяка сутрин, всеки ден. Но все пак сме на работа и винаги съм спазвал професионално държание, а от вътре.. Наскоро почнах и съща с нея да имам, като поглед в бъдещето и те все красиви. А, когато разговаряме за нашата раздяла, тя винаги ми казва, така е било писано. А аз искам с нея да пиша моето (нашето) бъдеще заедно. Все още копнея за нея, а втора като нея няма да срещна в това съм сигурен, в нашата връзка която имахме, дори и веднъж не се скарахме, просто нямахме поводи, цареше хармония. Някой ми казват че това е бил проблема.
Не знам с какво може да ми помогнете имал ли е някой, подобна история и как е постъпил?

Коментари

3.   Дойде ми една луда идея - защо не приемеш исляма? Ако не си вярващ, направи го, за да угодиш на родителите й и да бъдеш с нея.

4.   Ами драги, ти не си живял в бясно планинско село, населено с мюсюлмани, и затова не можеш да знаеш какви порядки царят там:
- като начало, вярващите мюсюлманки ходят в джамията, молят се пет пъти на ден, не ядат свинско и не се разковават от секс преди брака. Тоест тя може да се смята за такава, но не по лични убеждения, а защото така са ѝ казали нейните родители.
- истинският проблем са точно родителите ѝ, не религията. Те ще я наврат в миша дупка ако има връзка, която не е благословена от тях. Може и вече да са ѝ нагласили някой местен Убавец за мъж.
- "така е било писано" означава в случая "нямам намерение да се изпокарвам с родителите си, вземайки собствени решения за бъдещето си"
- отпиши я, защото дори да се бяхте взели, нищо добро не те очаква. Ще трябва да се съобразяваш с родителите ѝ и техните възгледи цял живот и децата ти ше се казваха Айнур и Расим.

5.   Има такива случаи. Силвия Кацарова е мюсюлманка и родителите на пърия й мъж са му забранили да се ожени за нея. Но въпреки това те се женят. Така че ако имаш сериозни намерения към нея й предложи пък виж какво ще стане.

6.   Тя не те обича вече, няма какво да направиш. Забрави и подължи напред. си, бъдещето е пред теб, както и твоята си жена. Хубавите връзки стават лесно, вървят логично и гладко и няма такива грандиозни пречки като при вас. Насила хубост не става.

7.   От Автора:
Мислил съм и това да премина в друга религия, понже не съм религиознен и за мене няма значение от каква религия ще съм и към кой слой ще принадлежа, но тя отказва да ме приеме, защото го смята за нередно това нещо. Аз много я обичам и държа на нея и съм готов всичко да направя за нея. Но тя дали го осъзнава не знам. А да се откажа от нея, не мисля че ще мога, поже колкото и пъти да казвам това е краят, не става. Тялото се бонтува рани, който не зарастват се появяват, а лека е само един, това е "Тя". Доста жалко звучи, но това е истината. А копнежа ми е огромен за нея.

8.   Бори се за това което искаш, и се запознай със творчеството на Новалис, Гьоте, Шилер, Бьоме, Рудолф Щайнер, Елена Рьорих, Елена Блаватска, Петър Димков, Петър Дънов, велики творци на човечеството.
Мисли на Джон Ръскин, избрани от Лев Толстой:
Стига да поискаме, можем да узнаем едно и да го разберем: че сърцето и съвестта на човека са божествени; че като отхвърля злото и признава доброто, човек собствено се явява въплъщение на божеството; че радостта му се намира в любовта, страданията му — в гнева; негодуванието му — в несправедливостта, славата му — в саможертвата. Вечното и неоспоримо доказателство за единството му с върховния Вседържител е именно в тези неща, а не в телесните преимущества… С инстинктите си той властва над нисшия одушевен свят. Ако престъпва законите на сърцето и съвестта, следователно опозорява името на небесния Отец и не Го слави на земята. Ако ги спазва, значи прославя името Му и получава частица от пълнотата на Неговата власт.

* * *

Длъжни сме да вършим работата, която ни е възложена, честно и безупречно — безразлично дали се надяваме, че с времето ще се превърнем в ангели, или смятаме, че някога сме били червеи.

* * *

Всъщност грехът на целия свят е грехът на Юда. Човеците не вярват в своя Христос и затова Го продават.

* * *

Целта на истинското възпитание е не само да се принудят хората да вършат добри дела, но и да намират радост в тях, не само да бъдат чисти, но и да възлюбят чистотата, не само да бъдат справедливи, но и да жадуват, да се стремят към тази справедливост.

* * *

Скромният живот, скромният език и скромните навици правят една нация силна, докато разточителният живот, превзетият език и разпуснатите навици я тласкат към слабост и погибел.

* * *

Истинска е онази политическа икономика, която учи народите не да желаят, а да презират и да унищожават всичко онова, водещо към тяхната погибел.

* * *

Престореният срам е любимото оръжие на дявола. Чрез него той постига повече, отколкото чрез привидната гордост. С привидната гордост той само насърчава злото, но с престорения срам сковава доброто.

* * *

Никога не учете детето на онова, за което собствено вие не сте убедени. И ако искате да му внушите нещо, докато то е още в крехка възраст, така че, благодарение на детската му чистота и силата на първите впечатления, то да се намести в съзнанието му, пазете се преди всичко това да не е лъжа, за която знаете, че е лъжа.

* * *

Детството често държи в слабите си ръце едни истини, които не са по силите на хора с мъжествени ръце, които се гордеят, че са ги „открили“ едва когато са достигнали най-късните си години.

* * *

Ще стигнеш до истината не с разговори, а единствено с работа и наблюдения. И след като веднъж извоюваш една истина, навярно пред теб ще се разкрият и още две, прекрасни като първите листенца на двусеменно растение.

* * *

Изкуството е на своето сигурно място само когато е подчинено на полезността за другите. Задачата му е да поучава, но да поучава с любов. И ако не разкрива истината, ами е просто приятно [за сетивата], то вече е срамно, а не възвишено.

* * *

Даже най-големият несретник измежду нас има някаква дарба. И макар тя да ни се струва обикновена, стига да бъде приложена правомерно, може да се превърне в дар за всички хора.

9.   Големи простотии от големия ебач, който сякаш е забравил подвизите си. И текстът е като превод от гугъл на бълнувания.

10.   До номер 9. Това не съм го написал цел да се хваля, с подвизите в интимния ми живот, ако смяташ че не е истинска и достоверна историята. Това е твоето мнение, не мога да наложа на всеки да вярва, все пак всеки човек има право на избор, живеем в свободна държава. Пак и смятам че доста дискретно съм поднесал някой детайли в историята, като сексуалните актове, не съм го описал подробно, понеже това за мене е бих поронил афторитета на въпросното момичето, а аз не съм такъв човек. Навярно вие сте свикнали такъв тип истории да четете и затова смятате че тази е измислена.

11.   Съжалявам за това, което ти се е случило. Но за мен всичко е много просто. Човек трябва да се бори за това, което иска, а ако няма волята, значи не е достоен за него. И тук визирам нея. Тя тотално е абдикирала от отговорността за връзката ви и слуша родителите си, вместо да послуша себе си. Родителите винаги все някак ще приемат връзката ви, стига тя да отстоява позицията си, но явно тя няма нужната воля за това. Животът ни не е написан върху камък и това е много глупаво оправдание за постъпката й. Ако застанеш пред трамвай и той те блъсне, това писано ли е, ако крайна сметка сам си избрал да застанеш там? Същото е и с това, което тя е решила да направи. В никакъв случай не целя да те наранявам с думите си и искрено се извинявам, ако това е така, но за мен е важно да ти споделя гледната си точка, защото аз много съм си патила от подобни връзки и ако мога да помогна на други хора ще се радвам, за да не страдат и те като мен. Това момиче не те заслужава. Днес е това, утре ще е нещо друго. Който те е предал веднъж, ще те предаде отново. Може да звучи пресилено, но реално тя е предала теб, връзката ви и доверието помежду ви. Най-добре я изключи напълно от живота си. Пожелавам ти успехи занапред във всяко едно отношение и съм сигурна, че скоро ще срещнеш жена, достойна за теб.

12.   Много кофти, не искам да прозвучи грубо и гадно, но животът май ти го връща за всичките тези сексуални забивки, които си имал.
Може и да не го осъзнаваш и да не знаеш, но да си наранил някое момиче, което се е влюбил в теб, както ти сега си наранен и влюбен. Все пак пробвай да говориш с нея и да сте заедно, но ако нещата не станат.... със сигурност животът си го връща да знаеш

13.   Пич, не че нещо, ама ебачите, за какъвто се представяш, нито ги е срам да си ги кажат нещата точно както са си, с пълния цинизъм, нито пък ще тръгнат да припадат по някаква дето не ги ще.

Ако ще запомняш едно нещо за жените, нека е това - Ако една жена те иска, ще обърне света за да е с теб. Ако не иска - оправдания, то ще са родители, образование, работа, душевно състояние, баба й болна, трябвало да скролва обяви в джобса, искала да бъде сама и т.н., общото между тези неща е, че ВСИЧКИТЕ СА БУЛШИИИИИИТ.
С бившата ми често се виждахме по един път на месец, за по 2-3 дена. Момичето пътуваше по 5-6 часа, и понеже трупах чинии в мивката чак до чучура, първата й работа като дойдеше у нас, беше да ги измие с усмивка, да ме остави да си изцъкам играта на компа, и после да се ебем. А тази не можела, щот мама и тати. Значи не си й завъртял чак толкова главата, колкото тя твоята. :)

14.   Авторче, голям си фантазьор... Което е хубаво.
Неодобрително е обаче да си толкова неграмотен. Поработи над себе си и чети книги.