Споделена история от Секс и интимност

Мокри сънища с двама мъже
Омъжена жена на 32 години съм с едно дете. От известно време и сънувам бурен секс по цяла нощ и се събуждам подмокрена с лепкава слуз. Понякога ходя тайно до банята да мастурбирам през нощта. Мъжът ми постоянно е изморен и не ми обръща внимание. За сега се удържам да не му изневерявам, но не знам до кога ще успея. Пускам си порно с мъже с големи членове и мастурбирам, само така спирам след това да мисля за секс.

Коментари

1.   Колко ни е прост народа не е за вярване...

2.   Или е поредната измислица, или ако е истина е поредната курва. Но мисля, че е първото.

3.   Много добре те разбирам, и аз съм така. Точно на 35г. се преродих сексуално, разбира се с по-млад мъж. Моят съпруг съвсем ме беше забравил . Ужасно е за жената да е пренебрегвана и незадоволена . Желая мъжът ви да се осъзнае и събуди и да си влезе в ролята на любовник

4.   Подмокрена с лепкава слуз?Хаха, това го е писал някой девствен тийнейджър!

5.   Какъв е проблема като си мокра там долу да му се накендериш на члена? Не разбирам?? Ти няма да си поискаш секс, освен ако той не го направи ли? Що за промиване на мозъци с такива истории...

6.   Няма други на света като Българските разпоретини,кифли и мераклийки !

7.   №1 - Това не народът, а една недоклатена кОрва.

8.   Номер 2 не е измислица че авторката казва, че мастурбира. Измислица е че казва че тя има съпруг. Тази жена отдавна няма съпруг, нито пък някакъв мъж до себе си затова мастурбира като за световно. Само това и остава да прави след като никакъв мъж не я харесва. Годините и са доста над посочената от нея възраст 32 г. , а е доста грозна. Кой мъж иска стара и грозна жена с която да прави секс, ами никой. Порно сайтовете са нейната любов.

9.   Ами обърни на тоя мъж внимание, прелъсти го.

10.   И аз имах такъв период, но със съпруга ми решихме да правим секс и с други хора. Виждаме се предимно с други двойки и сме много доволни и двамата. Секса между нас също стана много по бурен. С нетърпение чакаме уикендите, понеже тогава имаме време за забавление. Обмисляме дали да не пробваме и с повече хора, да кажем с още 2-3 двойки. Вече си имаме и няколко секс приятелски двойки, като винаги има интересни предложения.

11.   Дама на 43 съм и по мой наблюдения повечето мъже имат масово проблеми с ерекцията. Викам им "меките пишки". Иначе, на приказки са най-великите и после им гледам излагацията. Имам супер секси тяло с големи гърди, за тези, който ще кажат, че причината е в мен. И тук предполагам е пълно с такива.

15.   Номер 11 ти не си на 43, а като добавиш още 21 години към тези 43 тогава ще ти повярвам на истинската ти възраст. Права си, че повечето мъже имат масово проблеми с ерекцията към "дами" на 64 години. Защо имат проблеми с ерекцията ли, ами защото на тази ваша възраст вагините ви вече са пресъхнали и никой мъж не иска да се тормози със суха вагина. А да казваш, че имаш супер секси тяло на 64 ме накара да се смея със сълзи. За големи гърди вярвам, че може да имаш, но те със сигурност висят до пъпа ти. От такива увиснали гърди никой мъж не се съблазнява. Остава ти само едно да правиш, да гледаш много често порно и да си представяш, че някой от тези мъже те чука, а ти през това време да ползваш най-големия вибратор.

16.   Браво н.11 ,много си права така е . Меки пишки и поведение на гейове

18.   Присмял се хърбел на щърбел-меки пишки срещу путки като кофи, ха ха ха

19.   Аз съм в същата ситуация но съм мъж. Защо не се събират хора като нас. Защо аз съм си взел жена която не иска секс,а ти си с мъж който не иска секс. Е това не мога да разбера

20.   До №11, дамата на 43 - едно секси тяло не е достатъчно, нужно е много повече. Ако ще и най-красивата жена да е, ако легне в поза умряла риба, няма мъж който да се възбуди. Начина ти на говорене издава че прехвърляш цялата отговорност за секса върху мъжа, което няма как да възбуди нормален човек. Но разбира се проблема никога не е в теб, нали?