Споделена история от Секс и интимност

Доминация от жена
Здравейте от 10 години се възбуждам само от това да ме доминират жени.По точно имам силен фетиш от това дамите да ме ползват като тоалетна.Scat and Pissing естествено и много трудно се намират жени които са склонни на тези фетиши.Дори когато правя секс с приятелката ми мислено главата ми е именно в тези неща и си представям как ми е седнала на лицето и се изхожда върху мен.Не мога да говоря пред никоя жена за това от срам.Та как мамка му да се отърва от тоя фетиш и най накрая да водя нормален сексуален живот???

Коментари

1.   Здр.незнам дали можеш да се отървеш от фетиша си,но можеш да го споделиш с приятелката си.
Аз лично имам подобен фетиш,по умерен е все пак,харесвам всичко свързано с писинг и омороши фетиша от жени.Няколко години имах приятелка и не се осмелявах да и го кажа,но в един момент се стигна дотам че тя го разбра,след не малко молитви от моя страна го направи и постепенно и на нея и хареса да го правим,възбуждаше се неимоверно много гогато пикаеше а аз я чуках.В последствие си хванах друга приятелка и се притеснявах да и го кажа какво ме възбужда,но някакси и го казах и тя още същата вечер го направи,вече повече от 10год.сме заедно и го правим постоянно,така че действай направо ...кажи и

3.   Авторе само с мислите ли си си останал? Пробвал ли си го да знаеш как е в действителност? Ако си пробвал нещо какво е било? Споделял ли си го на приятелката ти или на някоя друга, и ако да каква им е била реакцията?

4.   Авторе, жена на 37 години съм. Не съм монахиня или моралистка, но точно този фетиш с женската доминация и Pissing го свързвам с някакви скрити травми от детството на мъжа, властна майка, малтретиран син. Като цяло е свързан с унижение този фетиш, но защо те пали, не знам. Може би подсъзнателно знаеш, че правиш или си правил неща, за които заслужаваш наказание. Съжалявам, но никак не ми е секси, ако мъж поиска това. Просто моментално мъжът олеква в моите очи и не го смятам за толкова мъжествен. Потърси и помисли защо точно това те възбужда, как те кара да се чувстваш когато го правиш и може да намериш начин да се отървеш от този фетиш. До колкото разбирам това искаш и самият си осъзнал, че има нещо не съвсем наред в нещата.

7.   До #4 защо си мислиш че щом писинга го възбужда е имал някаква травма като малък или пък властна майка? Искам да ти кажа че аз съм мъж на 38год и също много съм овлечен по писинга и не съм имал травми и властна майка. При мене писинга е в степен че не искам да бъда унижаван и доминиран,даже е обратното-харесва ми аз да доминирам над жената,възбуждам се когато я докарам до оргазъм и да не може да се контролира,да пикае от възбуда,харесвам я някак натурална,да не се притеснява когато пикае пред мен.Харесва ми и когато е в състояние когато е на ръбъ да се испусне и аз да я гледам а когато го направи все пак да я утеша и после да я изчукам

8.   Еми и аз харесвам мъжа ми да ме доминира. Разбира позволено му е единствено и само в леглото, но това което ти искаш според мен повече прилича на гавра. Света е пълен с различни хора и щом на теб ти доставя удоволствие ок, но аз със сигурност не бих го пробвала. Даже ако мъжа ми имаше такива желания не знам как щяхме да правим секс, няма да ме възбужда да го унижнивам нито той мен, но това е мое мнение

9.   Авторе жена съм на 33 правила съм много луди неща защото във секса не би трябвало да има табута,но това със ската не мисля че е нормално и реалистично иначе писинга е напълно в нормите ми за разкрепостен секс

13.   Като й кажеш. Егати приятелката, ако не можеш да й споделиш всичко. Най-много да ти каже, че не я кефи идеята и малко да ти се посмее. Голяма работа.

14.   Алоу, номер 4. А това, че масово жените искате да бъдете доминирани, викаш, не означава, че имате daddy issues, така ли? Само ако мъж иска, тогава има проблеми с майка си? А не може ли просто да е яко, някой друг да ти прави разни неща, вместо ти да си тоя дето прави всичко?