Споделена история от Секс и интимност

Живот с асексуална... изморих се!
Здравейте хора! На 28 г. съм. Карам направо по начин, по-който ще ми е по лесен да обясня. Предупреждавам ще, говоря наблегна на темата за секс, открито и без цензура.

Заедно сме от вече 4 години и имаме проблем в секса от където започват всички други проблеми.

Кого залъгвам... веднъж месечно е постижение за нас.

Излизаш ми все с номера, че искаш повече целувки, искаш прегрътки, романтика - ок, започнах да го правя доста по-често, но нищо не се промени. Освен това ти отново не беше доволна искаше още и още и постоянно само това - направо на границата с гей поведението от моя страна. Ок, аз не съм чак толкова “мазен” и го знаеше още като започна всичко между нас. Нали не обичаш онези мъже дето са постоянно на главата на жените си и до един момент е мило, но после става отблъскващо за жените им. Нали заради това точно ТИ си прекратявала вече връзка. Всичко при мен е в нормални граници. Въпреки това се опитах да ти дам каквото искаше, но това отново не те запали.

Та аз съм малко по-друг тип мъж. Не съм спирал да те целувам, прегръщам и тн, но не мога само това да правя с теб. За да го правя трябва да има страст и влечение. Не съм на 15. Не може на 28 г. само да се гушкам и целувам и да се обяснявям в любов по цял ден.

Аз съм от онзи тип мъже, които както си стоиш, ще дойдат пред теб ще те целунат страсно, ще ти скъсат прашките, ще ти го натикат в устата после ще те обърнат ще ти скръстят ръцете на таза хващайки ги силно и забучвайки ти главата във възглавницата, ще те чукат здраво без повече обяснения, ще те накарат да свършиш мощно, ще те обърнат и ще свършат върху гърдите ти.
Следващия път пък ще запаля свещи и ще правя нежна любов с теб като от филм.
Мога и да те изчакам да излезеш от банята и да те започна още в коридора без приказки. Ще ти бръкна под прашките и ще те свърша докато ти целувам врата докато гледаш телевизия, а ти ще подмокриш половината диван.. Знаеш ме колко съм сексуален и какъв съм - или поне ми се иска да знаеш. Ама чакай малко... всичко това съм го пробвал ама при теб не работи. При теб нищо не работи. Нито нежно, нито средно, нито грубо

Сещаш ли се. Един ден те гледах докато пушех цигара как стоиш на дивана и беше облечена в онази яката нощница.... и така се възбудих. Метнах цигарата веднага и дойдох. Хванах ти лицето, целунах те с език, облизах те от ухото през зърната чак до клитора, обърнах те с гръб към мен и ти махнах прашките. Започнах да те лижа на задна, но чудо- осъзнах, че това вместо да те възбуди, теб те ядоса. Защо попитах аз, защо си ядосана - защото съм подходил грубо. Дошъл съм, айде една целувка и съм я обърнал. Ти сериозно ли? Да, може би трябваше да се гушкаме 30 минути преди това и да си повтаряме колко се обичаме.
Ама чакай малко, един ден също така те изчаках гол пред банята докато излезеш, защото преди време беше споделила, че това ти е някаква фантазия. Когато излезе те награбих и започнах да те целувам нежно и да те галя навсякъде. Бях запалил свещи в спалнята, сложих те на леглото и продължих да те целувам като нежно мачках гърдите ти и с език слязох до долу - ти пак нещо спече. Какво става? - попитах аз. Като някакъв изнасилвач ме чакаш гол тука надървен - отговори ми ти. А онзи път когато си лежахме и гледахме телевизия и започнах да те целувам по врата и смъкнах ръката си бавно под прашките. Не, разбира се, това отново беше грешка. Пак твърде грубо. Пак твърде остро. Тя не обичала да я “мастурбират така долу”, не я възбуждало.

Как може във всичките си други връзки това да е било нещото, което жените ги побъркваше и са ми споделяли, дори и време след раздяла, че тази импулсивност и страст в мен им липсва във всяка следваща тяхна връзка и често се сещат за нашите моменти. И че съм единствения мъж в живота им, който е отделял повече внимание по време на секс на тях отколкото на себе си. А сегашните им мъже чукали само да свършат без да ги интересува дали жена им е задоволена от секса. А ти не си доволна? Защо? Гледам те, слушам те и не разбирам.

Нещо много правила ми станаха в нещо, в което няма правила. Главата по време на секс трябва да е празна. Всеки път сексът за мен трябва да се случва спонтанно. Когато искаш и където искаш (не изцяло буквално). Единия път ще е нежно - ще те обсипя с романтика. Следващия път ще те изчукам като долна... докато ти удрям шамарчета. Както е настроението. Както ни е кеф. И не виждам какво лошо има в това? Не съм срещал жена, която да не иска подобен сексуален живот с партньора си. А иначе фантазиите ти много ама на действия дърво. На кого му е притрябвал секс по сценарий? Лошото е, че с теб главата ми вече не е празна по време на секс. Напротив - мисля прекалено много за всичко това. До някъде сексът с теб даже вече не ми и харесва след всичко това. Като го правим веднъж на два месеца, заради този факт аз съм превъзбуден и свършвам по-бързо. За втори път веднага след това и дума да не става - ти се дърпаш.

Питам те за предишните ти връзки ти ми казваш, че е било същото и са нямали проблем ама сигурно ти изневерявали и затова било така.

Ти си егоист. Очакваш от мен нежност, а не ми даваш нищо. Всеки път щом се съблечеш да отидеш в банята искаш да се възхищавам на тялото ти и да те зяпам като пъпчив тийн, защото ако пропусна, ти хленчиш как ти сривам самочувствието. Честно ли? А като го правя какво? Нищо.
А ти виждаш ли ме? И гол да стоя пред теб - все тая. Даже не ме поглеждаш. Аз да се сърдя ли? Не съм самовлюбен, но не изглеждам зле пък мамка му. Млад съм, с хубаво тяло, тренирам, работя в силите на реда, не съм някой тъпак. Сериозен съм. Има жени, които показват влечение към мен, но на мен ми е все тая - нали съм с теб и съм ти верен. 4 години все така.

По едно време викам край - сигурно ми е малък затова не иска. После си викам чакай чакай, никога не са ми повдигали този проблем - дето се вика една недоволна е нямало колкото и нескромно да звучи. Стигнах до там да се съмнявам в себе си, взех да си го меря да се шашкам. 17 см с правилна форма съвсем леко извит нагоре (перфектен за G точката) перфектна дебелина, стегнати топки. Звъннах на най-готината ми бивша да я питам да ми каже честно, така или иначе не сме заедно и няма какво да ме засегне - тя се смя като за последно, каза че е имала точно 0 оплаквания.

Сега ще кажа нещо, което ще прозвучи измислено, но е истина - имах връзка преди време, която приключи, защото момичето реши да следва мечтите си зад граница, а аз моите тук. Малко преди да започна настоящата си връзка тя се омъжи в чужбина и се върна тук за моминско парти. Вечерта преди да си тръгне дойде при мен, за да правим секс за последно преди да се върне при мъжа си, защото по-добър секс каза, че надали ще прави с някой. Ама ние с нея много се бяхме сработили и тя беше много сексуална като мен. Както и да е.

Съжалявам. Пробвах. С ръка на сърцето казвам, че пробвах. В един разговор тя ми сподели, че никога в живота си не е мастурбирала. За 28 години нито веднъж не го е правила - асексуална ли е? И при сексолог и при психолог ходихме. И всичко се променяше за седмица. После пак. Не знам дали си заслужава да продължавам с теб, защото дори и всичко друго да върви, ако секса не върви е все тая. Виждам, че и желание нямаш. Секс в теб няма. Аз съм млад, няма тепърва да правя секс на 60 като не ми става патката. Започвам да те приемам вече като сестра, като някой, който само живее вкъщи. Отдалечих се, но и те обичам. От година вече се отказах даже да си искам секс. На теб точно два пъти за това време ти се прииска без аз да съм подхвърлил нещо. И да, направи го мега специално нали - идваш целуваш ме малко там вадиш го, пъхаш си го подскачаш малко докато свършиш и айде... Дори е имало моменти, в които аз не свършвал и ти ми казваш че ти е станало вече много чувствително долу и да съм отишъл в банята да си направя чекия. Айде бе? Кое му е специалното на твоя начин? Изморих се вече.

Какво мислите? Кажете си честното мнение. Има ли нещо, което мога да пробвам вече? Важно ми е! Искам да бъда с този човек. В момента говоря за секс, но ако разкажа цялата връзка, ще ви стане ясно, че тя е свестен човек, който си заслужава. Но не мога повече така. Не мога без секс!

ПС: Няма изневяра от нейна страна и няма друг също така. Приемете го за даденост преди да пишете коментари, не ми се обяснява защо съм толкова сигурен и категоричен. Няма и тежка работа, която да я мори и затова да не иска.

Коментари

51-58 от 58

59.   №58, подразнен от прекаленото си изтъкване, реших да коментирам. Добре си започнал, с това съм съгласен, няма заспали жени, има смотани мъже. Жената е като печка, и то циганско кюмбе. Много трудно се пали, отначало не гори, пуши и е мъка да го разпалиш, но пламне ли веднъж, няма угасване, става червено от огъня който си разпалил. Не мога да разбера, какво някои разбират от секс, да натика главата на жената във възглавницата и да й бие шамари ли!? При такива действия, на всяка жена ще й се отще от тъкъв секс. Истината е в печката, успееш ли да я запалиш добре, кефа ще ге огрее. Душиш ли я с възглавници, ще стоиш на сухо и само ще мечтаеш. Това беше за увода на №58, но изложението му ме подразни, как пък се оцени, че си бил "алфа" мъжкар!? Мъжкарството го оценяват жените, а не сами да се хвалите. Ако сте гледали Фермата, там едни "алфа" мъжкари се показаха ревльовци и супер смотани. И двамата които се натискаха да изчукат Даяна, се изложиха като смотаняци, накрая побъркаха момичето, тя спря да се надява и затова ги изрита и двамата. На нея й се чукаше, че две не виждаше, те само масажчета й правеха, а тя си искаше друго. И най смешното е, че такива смотаняци се смятат за "алфа" мъжкари, затова няма истински мъже в България, представите са сбъркани. №58, куче което много лае, не хапе и не става за нищо, мъж който сам се хвали-също!

60.   Аз правех с бившия си всичко, което искаш, а той ми изневери след 3 годишна връзка.....

Късметлийка е твоята, че си й верен. За съжаление не сте един за друг.
Виждам, че те нападат някои дами, заради грубия изказ, но съм сигурна, че се дължи на това, че ти е дошло в повече и буквално си изливаш всичко.
Според мен точно от тази ти реакция си личи, че си емоционален и склонен да обичаш.. Нещо, което липсва в други мъже. Направи ми впечатление, че въпреки сексуалните ви различия, ти си й верен. Адмирации. Видях коментарът ти, където описващ жени 1 и жени 2. Имай предвид, че тихите води са най-дълбоки и имам приятелки тип 1, които се скъсват да изневеряват на нищо неподозиращитв си мъже, които ги мислят за скучни и предсказуеми.

Бих се радвала да се запознаем. Знаеш ли колко малко свестни и почетени хора има?
Щом имате изградена 4 годишна връзка по принцип бих те съветвал да по говорите сериозно, но в случая ви куца най-важното. Един път месечно дори не мога да опиша какво е. С бившият си и до последно сексът беше веднъж на няколко часа. Може би пък само това е било, а аз съм си мислел, че е имало нещо повече, но това е друг въпрос.
Каквото и да решиш, ти желая успех!

62.   Тя не е за теб и ти не си за нея. Не знам пробвай парфюми с феромони или подобни.

63.   Авторе, колко мъка има по тоя свят. Мнението ми е, че женати просто не знае какво иска. Типичния пример за жена, която търси мъж и връзка не защото има нужда а защото трябва да ги има, защото така правят хората. Такива жени не знаят стойноста на думата "връзка", не са на ясно, че във връзката има двама души, даващи и получаващи любов и внимание. На такива жени не можеш да угодиш и винаги ще си виновен. Ако си намериш друга, ще тръгне да те обижда и да ти иска обяснение, ами да ти даде сега тя обяснение какво не наред и какво правиш грешно. Ако продължиш да настояваш, си разгонен и празноглав индивид, който мисли само за собствения си нагон. Ако спреш да настояваш пък ще си обвинен, че не си положил достатъчно усилия. Хич не си в лесно положение. Трябва сам да решиш за себе си, колко държиш на тази жена и искаш ли да продължаваш така, с годините със сигурност ще става по зле. Много ще кажат, какво толкова се тръшкате за единия секс, е да ама нали това нещото, което дава интимност на двама души.
Дано всичко се развие добре, пиши пак да разкажеш!!!

64.   Н59, истината понякога е горчива, но въпреки всичко е истина. И колкото и цинично да е написана от 58, не може да се отрече И мен ме изоставяха заради мъже, при които липсата на възможност беше очевидна, но явно бяха с възможности в леглото. Случило ми се е два пъти на 23 и на 26. Аз живея сам, с добра заплата и кола, а първата се чукаше най-нагло в квартирата ми. И това го разбрах от съсед до нас. Аз съм на бачкане, а тя пищяла, пляскало се, стенания. На мен ми седеше нацупена, защото си мислех, че трябва да следвам някаква стратегия и да не натягам за секса, не смеех да я пипна даже. После се карахме и разделяхме, но се връщаше при мен заради кешовицата. Втората имаше тъпкач и преди да се запознаем, продължи с него и след три месеца приключихме. Така, че някой са наистина *бачи и обират лаврите. Сега действам настъпателно и по-отпуснато и ми връзва късмета. Наистина, има мъже, които си го имат вътре в тях. Асексуалността е резултат от несътведствие.

65.   Лелеле все едно описваш последния ми приятел! Е разделихме се. Нищо не подейства. Не иска и това си е. Всичко правех - не става. Сексът е най-важното в една връзка. За всичко останало си имаме роднини, приятели, съседи, колеги. Всичко друго може да се замени, но сексът - не!

66.   Ох, много си досаден. Ако ми беше мъж, нямаше да те търпя. Толкова излишно подробен, че и очакваш някой да ти чете комплексарските излияния, написани в първо лице, все едно ние сме тя. Според мен не я задоволяваш. А явно и тя не те задоволява.

Щом не си пасвате, пусни я да намери някой, който ще я задоволява (защото очевидно не я обичаш, а я възприемаш като електроуред, за който си платил, а сега не работи и го клатиш да видиш дали случайно няма да "тръгне")

Намери си друга, щом си толкоз добър в грубия секс, няма да е трудно.

67.   ВЛЮБИХ Се в начина по който обясняваш цялата ситуация а за нещата които ти харесват още повече защото са сходни с моите момиче на 22
Моя съвет към теб е да поговорите или започни да и изневеряваш

51-58 от 58