Споделена история от Секс и интимност

Не мога да спра да мисля за секс
Здравейте,

Аз съм момче на 16 години и не мога да спра да мисля за секс. Всичко започна началото на карантината когато нямаше какво да правя и се отдадох на порнографията. От там на сетне постояно или мисля за такива неща или ги гледам или се задоволявам сам. Досега никога не съм правил секс но постоянно мисля за него и започва да ми пречи в нормалния живот. Ставам все по не продуктивен и имам чувството че отблъсквам момичета с които си пиша защото говоря за такива неща твърде често. Някакви съвети с които може да се справя с тези проблеми?

Коментари

2.   Аз съм на 30 години и постоянно мисля за секс, да речем че последните 10тина години ми бяха кариерни, разбито сърце на около 20 и като, че ли се отказах от нежната част, но от няколко месеца ми е някакво.. меко като че ли се възстанових, отпуснах се малко и сега пощурявам. Също искам и приятелка, но наистина да имаме приятелство и да е нещо, а не просто така. Искам любов.

3.   Спри да гледаш. Сега мислиш постоянно за секс защото много си гледал. Намери си други занимания и ще спреш. Това е голяма напаст. По добре спри защото е вредно.

4.   напълно нормално е!Аз на твойта възраст си направих сефтето а много мой приятели го направиха още на 14/15г възраст.Няма да забравя на твойта възраст като бях и си хванах една 14г с нея си направих мойто и нейното сефте и си правих квото искам с нея напълно си задоволявах нуждите,дори и отзад ми даде малко преди да се разделим с нея и от тогава до 22г много момичета смених и започнах много да експериментирам с по малки от мен или доста по големи от мен.

5.   Спри да мастурбираш, не гледай порно. В случай, че се възбудиш, което ще става доста често първите няколко седмици, и ти се иска да отвориш някой порно сайт, направи 10 лицеви. Веднага ще спреш да мислиш за секс. Да не говорим, че има доста лоши последици от мастурбирането, едно от които е отслабването на пениса.

6.   Мастурбирай! Какво ти пречи?!

7.   Ами скъпи мой, за момичета по принцип не се говори за това при зарибявки! Защото разбират колко загорял си и си мислят че искаш само секс нищо повече! Може и да не е така но при повечето се случва доста често! Нормално е да мислиш за сеск хормоните те удрят яко! Извикай си проститутка или една курва 4 първата са и вкарали мога да ти дам името ѝ и е тя съгласна вече ти решеваш!

8.   На тази възраст хормоните ти бушуват, така че това е съвсем обяснимо. Давай на ръчна-облекчава натрупаното сексуално напрежение. Лекарите го препоръчват и на 2-та пола защото е полезно за организма.

9.   Пхаха номер 8, било полезно. Не мога да повярвам просто. Иначе поздравявам те авторе, че си забелязал колко вредно е, човек наистина става по-малко продуктивен, извращава се. Доказано вреди на сексуалните функции, сигурно има и останали здрави, но колкото повече се гледа, толкова по-зле. Вредносста на порното идва и от грешния пример. Човек може и да осъзнава, че е ужасно как се възпитава животинското, което няма общо с нормалните секдуални взаимоотношения, но се създава навик и човек ще трябва да се бори с него. А с неправилните навици човек се бори трудно, затова спри преди проблема да се е изострил.