Споделена история от Секс и интимност

Нямам желание за секс с мъже.
Здравейте, аз съм жена на 28г. Имам връзка с мъжа ми от 5г., като вече имаме дете на 2г. Ние сме малко така да се нарече "open minded"(отворен тип взаимоотношения) още от самото начало. Не се ревнува ме, споделяме си всичко и имаме прекрасно семейство. Аз правя секс с други мъже, както и той с други жени и сме напълно ок с това. Когато забременях, разбира се не съм имала отношения с други мъже, освен с мъжа ми, той се е виждал с няколко жени, но като цяло ми каза че не изпитва удоволствие, особено като знае, че нося неговото дете и той е с друга, казах му че за мен е ок и нямам против, но той спря с излизания та с жени. Секса при нас е перфектен, дори и по време на бременността и след като се роди детето, не е имало проблеми. Половин година след като родих, започнахме отново да се виждаме с други сексуални партньори. Всичко си беше ок, това лято се видях с един стар приятел, за един секс уикенд и след това не съм имала нужда да търся други партньори. След това, като че ли все по-малко ми се правеше секс, до момента в който съвсем изгубих желание. Мъжа ми си иска, тъй като си правим поне 3-4 пъти седмично, но последните месеци са 3-4 пъти месечно и то без особено желание от моя страна. Вчера отново правихме секс и накрая имитира оргазъм, това ми се е случвало 5-6пъти в живота. Когато не свърша, просто си казвам на мъжа или дай пак, след малка почивка или просто не ставаш за любовник. Смоя мъж винаги стигам до края, той е уникален, до вчера... Говорили сме, той ми е предлагал да направим тройка с други мъже/жени, да опитам с жена, но просто никоя от тези идеи не ми допада. Не знам какво ми се случва напоследък, но либидото ми рязко изчезна. Замислям се да си пусна кръвни изследвания за хормони, тъй като не знам какво друго може да е. Всякакви съвети и опит ще са от полза. Благодаря!
П. С. Не искам критики, относно избора ни на сексуални взаимоотношения, тъй като сме достатъчно зрели, сами да решаваме.

Коментари

1.   Курва и курвар се събрали,че и дете направили.Ами нормално от толкова много ебане да ти спадне либидото.

Братан.

2.   Ми това си е живо проклятие и Бог е забранил да правиш това. Писано е Не прелюбодействай и пазете брачното легло чисто.
Покай се и не прави повече това от там са болести и проклятия

6.   От Авторката:
До Номер 1 такива определения можеш да даваш само за хора от семействата ти(майка, баща, жена и т. н.) Ооо ама ти сигурно си толкова зле и нямаш грам личен живот, щом си толкова активен в интернет пространството. Благодаря за поредния безмислен коментар, който пишеш под публикация. Смешник, трябва да ти е подписа!
До Номер 2. А Бог дали ти е разрешил да четеш публикациите от раздел секс и интимност. Бягай запали една свещ и не споменавай името Господне напразно. Коментара ти е крайно безмислен и неуместен!

8.   Авторке, направи си хормонален тест, виж си особено нивата на пролактина. Ако е завишен НЕ не значи непременно че, имаш адемов на хипофизата, което бързат да "установят" нашенските лекари и те "дрогират" с химии.
Има натурални начини да се занижи и контролира. Също за кистозни яйчници. Ако всичко с хормоните е наред, може просто да си емоционално изморена. Дай си време, почивка и просто се наслаждавай на каквото в момента те влече. Вече ако смяташ че, може да изпадам в някакво депресивно състояние (покрай модерни вируси, домашни ангажименти т.н.) вземай витамин Д и спортувам или поне ходи минимум половин час на ден.
По принцип за себе си не харесвам като твоя начин на живот, но си е твоя избор, щом на вас си ви е ок, никой няма право да съди, заклеймява. Обикновено го правят хората с празни животи... или фанатизирани религиозни. Да не ти дреме.
Иначе все пак имаш и малко дете, а това изтощава. Може просто сега да ти се отразява умората от бебе до сега.

9.   Смятай колко е зле авторката, че дори Братана да не изглежда дразнещо, а даже и авторитетно пхаха. Иначе горкото дете, с какво е заслужило ти да го родиш не знам...

10.   Номер 2, ще ти издам една тайна, която може да те накара да поплачеш. Няма бог. И дядо Коледа няма. Един чичко ги е измислил, за да ти е по-интересен животът. Ще ти мине, споко.

11.   Номер 10, а ти вярваш ли че няма Бог? Вярваш ли?
Ако вярващ значи и ти си вярващ. И религията ти се нарича атеизъм, разпространява се под наименованието философия. Ама той и будизма се разпространява под наименованието философия.
Нещата май не са 2 2=4.
Ето ти и на тебе една тайна. И ти си вярващ и без да палиш свещи. Ти палиш себе си за да гориш на кладата на материализма.

12.   От 10 до 11. Да, разбира се, че съм вярваща - вярвам в науката, физиката, математиката. Най-вече в логиката. Мисля, че се разпространяват с четене и мислене, но щом казваш, сигурно има и някаква философия зад тях.

Но пък, да ти кажа, досега не съм се "палила, за да горя," както ти си се изразил. Сигурно, ако бяхме в Средновековието, някой любител на недоказаните митове и легенди като теб би ме запалил на клада. Щеше да е тъжно и дотам.