Споделена история от Секс и интимност

Какво бихте посъветвали девствените мъже над 30 години?
Здравейте,

Виждам напоследък много теми за мъжката девственост във форума и реших да се включа и аз, защото е тема, която ме касае пряко. Мисля, че има негласен консенсус, че след определена възраст липсата на сексуален опит при мъжа е нещо притеснително и червена лампа. Също така се свързва с липса на увереност, със срамежливост, лоши социални компетентности - все неща, които меко казано не са привлекателни за жените. Не са малко и случаите на мъже над 30 години, които не са правили секс - темите във форума го доказват. Един от основните съвети, които се дават на тези мъже, е да ползват услугите на професионалистка, която да им покаже как се прави секс, за да се отблокират. Стигаме обаче до един парадокс - много жени смятат за отблъскващо мъжът на тези години да няма опит, но също така много жени намират за отблъскващо мъжът да е бил с проститутка. Тоест, излиза, че ако мъжът е над 30 и не е правил секс, за много жени той вече е извън играта. Най-добрият вариант е да попадне на някоя милосърдна и търпелива жена, която да го обучи, или пък на някоя по-разкрепостена жена, чийто фетиш е да го направи с неопитен. Колко обаче са такива жени и къде да ги намери човек? При мен започва да се затвърждава убеждението, че ползването на услугите на професионалистка е необходимото зло, защото младостта не е безкрайна, но от друга страна - как човек да е сигурен, че въпросната жена упражнява тази дейност не против волята си, може би чрез внимателно проучване в интернет?
Надявам се да се получи нормална дискусия без обиди и подигравки.

Коментари

1-50 от 62

2.   Като начало, не споделяй, че си девствен. Факт е, че звучи доста смущаващо и не говори добре за теб. За да ти се получат нещата ще трябва да изкорениш причината - срамежливост, некомуникативност, лош външен вид - каквото и да е, ще трябва да го промениш. Иначе ходенето по проститутки може и да задълбочи проблема. Това не е истински секс и е възможно да те подведе в една реална ситуация. И е факт, че ако жената разбере, няма да има никак добро мнение за теб.

Също така не слушай тези, които ще се опитат да ти насаждат омраза срещу жените. Ти искаш да си сам и мразещ или искаш пълноценна връзка? Ако е второто, работи върху себе си, започни да комуникираш свободно с жени, да сваляш, да пробваш. Учи се от опита. Жените са хора като всички останали. Не си закъснял, но нямаш и много време. Не слушай, че мъжете ставали по-добре с годините, това е мит. Изключенията са малко и обикновено са били вървежни и на младини, поддържат се и знаят как да действат.

3.   Аз не съдя никой за това че е девствен до определена възраст, но 30г. ми се вижда малко множко,освен ако нямаш никакво либидо.
"Най-добрият вариант е да попадне на някоя милосърдна и търпелива жена, която да го обучи". Не разбирам какво толкова има да се учи-има дупка и ръгаш вътре, голямата сложност вече.
Никой на който му е било за 1-ви път не го е направил "научен", или е преминал през "обучение". Това му е и тръпката, не може да се прави като по учебник. Според мен по-големият ти проблем е че ако до 30г. не си го направил, повечето жени ще го сметнат за "червена лампа", както казваш

4.   Аз съм на 28 г, примирих се още като бях на 14 годишна възраст, че приятелка няма да имам, и така свиква се макар и трудно. Причините няма да ги казвам при всеки е различно, какво и при мен.

Малцина познават
Тайнството на любовта,
Незаситеност сещат
И нескончаема жажда.
Небесният смисъл
На вечната Тайна вечеря остава
За сетивата ни тленни загадка;
Но който вече е всмукал
От пламенни, любещи устни
Дъха на живота,
Комуто свещеният огън
Стопил е сърцето в трептящи вълни,
Комуто очите веднъж са разкрити
И той е измерил глъбта непристъпна
На Небесата,
Той ще се храни от тялото
И ще поема кръвта
Навеки.
Та кой е разгатнал високия смисъл
На тленното тяло?
Кой може да каже,
Че проумява кръвта?
Всичко е тяло,
ЕДИНСТВЕНО тяло,
В небесната кръв
Плава блажената двойка. -
О! Как морето световно
Вече е поруменяло,
В ухаеща плът
Набъбва скалата!
Никога няма да спре тази сладка вечеря,
Любовта няма никога да се засити.
Несъкровено, несъщностно
Тя може да има любимия.
От все по-изнежени устни
Преобразена става насладата
По-съкровена, по-близка.
По-жарко блаженство
Разтърсва душата.
По-жадно, по-алчно
Става сърцето:
Така и пребъдва насладата на любовта
От вечност към вечност.
Щом разсъдливите
Вече веднъж са опитали,
Всичко оставят
И сядат при нас
Край трапезата на въжделението,
Никога празна не ще я намерят.
Ще опознаят безкрайната
Щедрост на любовта,
И ще възхвалят храната
От тяло и кръв.

Новалис..

5.   Опит ли? Явно ти нямаш опит, тъй като всеки сексуално грамотен знае, че когато имаш чувства и въображение, няма значение какво имаш зад гърба си. Пиша ти един реален факт, не мое мнение. Всички нормални знаят, че мъж с няколко момичета зад гърба, може да е много по-скован от мъж с 0 бройки. Друг безспорен файт е, че девственост при мъжете реално няма, нали, все пак и мъжете се водят от природата, не само жените. Твоето си е измислица на истински неопитни житейски и зелени хора. Мислете малко, сериозно, не е ок да се излагате така. Това, че една глупост я повтарят хиляди, не означава, че не е глупост, нали? Девственост при мъжете и при жените - различни неща. И да, определено има девствени момичета.
Не съм хейтър, а обективно пишещ човек.

6.   Аз за първи път правих секс на 24 години, бях девствен, и го направих с проститутка на 45 годни.

7.   Да не се притесняват от това.

8.   По-добре при проститутка. Не е необходимо да споделяш този факт ако имаш после сериозна връзка. По-добре да поизлъжеш.

9.   Лев Толстой - Всичко идва при онзи, който умее да чака.

10.   Колкото повече се отлага секса, колкото повече се мисли, толкова започва да ти изглежда като някакво чудо, а не е. Нещо обикновено. Но необходимо. Съвет ли - ами действайте! Няма да си стоите девствени! Боже, ако трябваше да си ловите храна, щяхте да умрете от глад! С тая пасивност...

11.   Ама и вие сте страхотни умове, с приятелката си бях сефте, а тя е има връзка траеща 4 години и два пъти му е изневерявала. И сега е на мнение, че по-интересен мъж в леглото не е имала. Няма опит, има усет.

12.   Ще говоря от опит, понеже имах същия проблем, бях девствен до 30. Общо взето, за да имаш различни резултати, трябва да предприемеш нещо различно.
Относно проститутките съм "за". Не слушай жените какво говорят, че било гнусно. Гледай ги какво правят. Може би наистина си мислят това, но ако една жена те хареса, ще намери причина пред себе си да те извини. Едни от най-големите ебачи, които познавам, ходят и по проститутки и изобщо не им пречи. А и не е нужно да биеш тъпана. Само една жена ме е питала дали съм бил с проститутка. Не ѝ стана приятно, но не я и спря. Освен това, за да те харесат жените, важно е да не търсиш тяхното одобрение. Прави, каквото искаш и каквото смяташ за правилно, на която не ѝ харесва, да се спасява. Мен лично, ако ме пита жена, ще си кажа истината. Ходех си почти всеки месец на платено, преди да се запозная със сегашната ми приятелка.
Сексът с проститутка ще ти помогне да разчупиш стигмата за девственост.
Относно опита, не е ядрена физика, не го мисли. Да, че си девствен е червен флаг, показва някакви проблеми, но те могат да бъдат оправени. Аз месец след първия си секс, с проститутка, правих и за първи път с неплатена жена. Изобщо не разбра, че нямам опит, даже остана очарована, че съм много добър и дойде за още. А не съм супер надарен, пишката ми е сравнително малка. Просто се постарах да ѝ доставя удоволствие и после действах по инстинкт.

Като цяло, а да промениш това си състояние, трябва да промениш мисленето си. Това, което е в главата ни, го претворяваме в реалността си. Но не става лесно, искат се много постоянни усилия. Имаме навика лесно да регресираме към негативни модели. Важни неща, на които да обърнеш внимание:
1. Външност. Каквото и да си говорим, има голямо значение. Хубавото е, че е в твоя контрол. Започваш спорт и се храниш здравословно. До година-две ще имаш хубаво тяло, ако си редовен. Обличаш се добре, с вкус, бъркаш се за дрехи. Ако не разбираш, вземи съвет от някой приятел, когото харесват жените. Или от някоя приятелка, чийто гаджета ти харесват като типаж и стил.
2. Увереност - може би най-важното. Намери причините за комплексите си и работи над тях. Много е трудно, но не е невъзможно. Може да опиташ с психотерапевт, семинари, книги. Друго, което ще ти помогне за увереността - постижения. Постави си цели и си гради живота, който искаш - в спорта, в професията, в бинеса, в личното развитие.
3. Социални умения - градиш ги едно по едно, общуваш с хора постоянно, при всяка възможност. Може да започнеш с някакви клубове по интереси, групов спорт, танци, благотворителност.
4. Имат значение и то не толкова да впечатляваш жена с подаръци и вечери, а за да можеш да се грижиш добре за себе си и да живееш живота, който искаш. Така че положи усилия да се развиеш професионално, помисли за бизнес, инвестирай.

Ще ти споделя последно и някои книги и материали, които са ми помогнали неоценимо много:
- Книгите на Робърт Гловър - No More Mr Nice Guy! и Dating Essentials for Men.
- Сюзън Андерсън - Taming Your Outer Child
- Дейвид Дейда - The Way of the Superior Man
- Всичко на David DeAngelo
- в Youtube виж каналите на Julien и Owen Cook.
- семинари Insight - това може би е сред най-ценните, помогна ми изключително.

Друго важно е освен това, което слагаш в главата си и какво да не допускаш. Ще намериш доста информация, особено из нета и още повече в този форум, как само топ 10% от мъжете ставали за нещо, как какъвто се родиш, такъв си оставаш, как всичко е до ген. Разни глупости за алфи, бети и т. н. В тях има някаква истина, но са най-лошото - истина, забъркана с измислици и изкарана от контекста. Само ще ти създаде негативни вярвания, а това, в което вярваш, го сътворяваш в реалността.

Вземай съвети най-вече от мъже, които са успешни с жените. И много важно - НЕ ТЪРСИ ЖЕНСКО ОДОБРЕНИЕ.
Успех!

13.   Към #9.
Човече, дай ми малко от мъдростта си и ми обясни как да разпознавам разликата между това, което се чака и това, за което трябва да действам.

На 30 години съм, имал съм 1 приятелка преди 8-9 години за 2 месеца, с която съм се крил даже (детска история), че сме заедно. Правил съм 1 път секс с нея. Разбито сърце и от тогава нищо. В момента се чувствам, че не съм живеял живот, че съм пропилял сумати години. За какво говоря? Секс за 1 нощ или някакъв не съм правил, дори мисля повече за опита от колкото удоволствието, което можеше да взема. Като че ли съм изгубил контакт с жените. Да не говорим, че се смятам за интелигентен, мил, с мъжки характер, но с изгубен опит във връзките, което ме сваля на доста по ниски стъпала.

Дай ми моля те, мъдрата разлика: как да разбера, кое се чака, и кое се действа.

14.   Пфууу аман... Като конски мухи сте дъртите девственици и женомразци. И навън, и във връзка и тук в тоя сайт... 99% от темите последния месец са за комплекдираните конски мухи. Аман бе.

16.   Направи това, което смяташ че е най-правилно. Дали с проститутка или не... най-важното е ти да се чувстваш добре.
Всеки е минал през това и знае, че е най-добре да не мислиш много, а да се отпуснеш и да действаш.
И един съвет: не споделяй, че си девствен и бъди по-уверен, .

20.   Може да се измъкнете от положението, само трябва да сте по-отракани и уверени в действията си. Ако успеете да го докарвате на весели непукисти, няма да имате трудности. Аз имам един доста смотан приятел, много често му се получава с момичетата, актьорче и половина. Ама е тотален егоист, и само се хвали, мишкарче. Мога да ти гарантирам, че всяка една от приятелките му ще го забрави с мен, а аз съм много малко практика.

21.   Бъди искрен и нищо не ти пречи да си признаеш, като стане на въпрос.

23.   И аз също закъснях с това, на 26. Не съм признал нищо и се водех от желанието си към нея, защото бях хлътнал. Тя даже беше и много пъти мокра само от целувки на улицата, бяхме доста време заедно и не беше девствена. Беше на 22 и с нея си беше върха. Ние сме част от природата. Никой не показва на кущето, че трябва да се качи на гърба на женското куче. Уверявам те, че при хората е същото. Червените флагове и светлините са в тъпите глави на така и така неопитните дървени момичета, дето само лягат и нищо не правят. Те затова търсят някой минал цял курс от студентки, да се прави на велик, както с всяка преди това го е правил. Заучени приказки и движения, а тъпите женски го стереотипизират в мачо.

24.   Братле ще ти ги кажа по няколко начина :
1. По-добре с проститука отколкото въобще и твоето "въобще " доста дълго вече трае.
2. 90% от жените са проститутки по един или друг начин. Болшинството очакват да ги почерпиш нещо или да им купиш подарък . Другите са лицемерки.
Не виждам каква е разликата между "нормалните" жени и тях. Дори бих казал че професионалните компаньонки могат да бъдат много повече от една нормална жена и предлагат в пъти повече. Всички безплатни неща са с лошо качество. Факт.
Не казвам че е морално оправдано , просто така функционира живота и света. Особено в сексуалните отношения..и аз като теб докъм 30, живях в заблуда че жените притежават морал и всичко между нас ще е цветя , рози и платоника...Това обаче ме вкара в безсексие за 7 години.
3. Мен ме е срам да си призная , че съм бил с последното си гадже , което ме направи на глупак пред половината свят , като ми изневеряваше с кой ли не. И изобщо не ме е срам да си призная че съм бил с проститутка. Даже имах едно гадже , което супер се възбуждаше като й говорех за секса ми с проститутката.Хора всякакви..
4. Всеки мъж е бил поне веднъж с проститутка. Или най малкото пак казвам- почти всеки е подарявал нещо купено с пари на жената с която е правил секс. Не виждам разлика .

Сега има обаче други фактори заради които ТОЧНО ти не бива да си с проститутка. Първо - може да се влюбиш. Сменяй ги всяка седмица. Второ, по-важно ,може да си докараш психическо отклонение че жените са точно такива . Факт е че нормалните жени са по-чувствени и отдадени , привързват се , има любов и тн. Но не съм сигурен че в твоето положение имаш избор.
Един приятел наскоро ми каза , че като ходиш на проститутка душата ти хваща коричка. Да ,ама обикновено девствениците като теб са такива , защото са инфантилни а жените вас ви надушват отдалеч и бягат с 300. Така че имаш нужда от малко "закоравяване на душата ",просто знай че може би наистина има някое момиче точно като за теб . И един ден ще се срещнете.
Третото е, че много от проститутките в БГ нямат никакво отношение . Брутално тъпи същества , които направо могат да те отчаят и отново да ти обърнат психиката за жените. Търси тези които предлагат ГФЕ , но и не си жали парите, приготви си към 500лв за първата . Тия дето са под 200изобшо не ги гледай. Има перли между тях за 80, с ниско самочувствие ,скромни и предлагат много повече от тия за 500лв. ,
но трябва да си доста изпечен търсач да ги надушиш тия. Гледай и да нямат изкуствени цици , че тия са най големите батали.

-------
Съвета , който наистина обаче ще ти дам на теб и на другите като теб е следния. Отидете на сиикинг аренджмънтс . Сиикинг точка Ком.
Там са шугър бейбитата. Българките са евтини , за около 500лв на месец можеш да си намериш нормално момиче. За отношенията между SD/SB няма да говоря. Само ще кажа че може би е точно това което търсиш. Много от тях с радост ще ти помогнат в психологическия ти и сексуален проблем , стига пари да имаш. А 90% от тези момичета са интелигентни , разбиращи, всеотдайни и да , не се праскат с всеки срещнат. Ако плащаш повече може да си сигурен че е само твоя , ако толкова ти пречи. Може даже и се договорите да правите секс без презерватив с изследвания к тн..
Не , това не е проституция. Нито те го смятат за такова. "Wink". Нарича се спонсорство. Хаха

Хайде успех. Питай ако има нещо.

25.   (В подкрепа на номер 9)
А няма ли да е прекрасно, ако намериш девствена жена и се влюбите. Би било специално. Звучи леко като приказка, но в крайна сметка приказките са вдъхновени от живота. Можеш да потърсиш такава в сайт за запознанства.

26.   Н.12 много добре го каза. Ж.съм и точно работата върху себе си най- впечатлява . Спорт,езици, танци ,кулинария и уважение към жените. Чар и добра хигиена , изрязани нокти, постриган и готово. Добра обща култура и благотворителност също помагат

29.   Е добре де тва сиикинг точка Ком с кво се различава от проституцията. Спонсорство или не, подаръци или не всичко е проституция. Защо просто не се посещава някое момиче вместо "спонсорство". Не виждам разлика

30.   Като хлътнеш ще се увериш, че няма нищо сложно в това. Тогава следваш намеренията си, нищо друго. :) Тези дето търсят мъж с голям "опит" ще си мечтаят за това как се прави секс и какво е. Като си с някой дето не е за теб, а те повечето се събират неподходящи, може и да започнеш да усещаш по-умеещите. Човешко същество, не трупа опит от контакти с друго, това е реалността.

33.   Главният проблем е защо до 30г не си намерил смелост и решителност да отидеш на проститутка. И не до 30, а още на 26-27 трябва да се задвижи план Б.

34.   от автора до номер 33 - по ред причини - защото като си помисля, че проститутката може да има някой сутеньор, който да я бие, или пък че семейството й е имало други мечти за нея, и ми става гадно, от друга страна обаче, има много жени, които го правят доброволно и никой не ги насилва...няма верен и 100% отговор...

35.   Н 34, авторе, не мислех да пиша тук, но попадам на този ти коментар и...печелиш точки за морал и съвест каквито много хора нямат. Не става дума само за това че, ще пропуснеш проститутка, а причината, изненада ме приятно.
Лично мен, ето така например може да спечели вниманието ми мъж. От там насетне дали ще се получи и тръпка е друга тема, но определено желание за опознаване ще има.
Предполагам в такъв случай че, не контактуваш достатъчно с хора.
Ако не си с крайно отблъскваща външност, няма причина да не бъдеш пожелан, дори напротив. Излизай по места където е вероятно да срещнеш жени с твоите интереси/хобита.
А иначе няма нужда да обясняваш в началото особено дали си правил секс или не.

36.   Аз предлагам на тези мъже да започнат да свалят жени навсякъде, животът е кратък пичове не си го пропилявайте в страхове и комплекси. Смо напред и така освен това ича много клипови в нета за мното неща така че действайте.

38.   Към #36 и всички, свалям навсякъде и 1 връзва. После какво? Дайте примерен сценарии или 2.

39.   Към номер 38 Като ти връзва една мацка излизаш на среща с нея, ескалираш с нея вербално и физически или иначе казано я обарваш, ама й следиш реакцията ако се дърпа и ти спираш и така. Сега няма да ти обяснявам как се свалят мацки като има тонове материали в интернет, за ескалацията за флирта за секс дори. Но най важното е да си уверен в себе си, а не да чакаш перфектния момент, прави това което искаш, ако искаш да я докоснещ по косата, го направи, идеята е проба грешка и ще се научиш, но без да опиташ не става.

Ей това е проблемът в днешно време че много мъже чакат на жените да се нанижат на оная им работа сами ама няма да стане, трябва да сте по активни, да се научите да флирувате и да си играете с жените, да знаете как да им докоснете емоциите а не да ги убеждавате логически защо трябва да си легнат с вас. Ако трябва намерете някой ваш авер който има опит и го питайте, няма нищо срамно в това.

Ако толкова ви тревожи че сте девствени, не го казвайте пред мацката, ако стигнете до леглото правете каквото искате с момичето и впоследствие ще си напаснете откъм ритъм и други глупости. Бъдете уверени ако трябва се правете на уверени но никога не бъдете скромни и срамежливи знам че е твърде генерално но намерете сами начин за да си покачите увереността.

Простиутките не са ви опции, първо нищо няма да научиш с нея,защото като почнеш да я ебещ и тя сама ти се слага, докато с нормално момиче трябва да ескалиреаш постепенно и съответно ще има някой друг препъни камък, няма как все пак са хора жените. Другото е че може да ви се прецака психиката и след това да се чувствате гадно. Проститутките са за тези с високо либидо или тези които не им се занимава със свалки, ако вие не сте оттях не ходете. Така или иначе вбъдеще ще ви се налага да сваляте истинска жена, така че нямате избор.

Айде успех и драскайтае в тази тема ако някой от вас е успял и много важно Извадете си ръцете от задника и действайте някой неща идват на готово в този живот, но ако мацките не са така при вас, значи ще трябва да потрудите.

40.   Първо никоя жена няма да те пита - "Ти да не си девствен?"

Ще споделя моя скромен опит. Мъж на 34 години съм. До 24 години и аз бях девствен. Да случвало се е преди това да има целувки, прегръдки, обарване, но до секс така и не се стигна, въпреки че като студент едно гадже беше готова да ми пусне - ама аз глупака от пуст срам не се престраших да действам.

Сега за 10 години сигурно съм спал с над 30 жени. От тях някъде 5 бяха платени и то след като правих секс за първи път. Не очаквайте платените жени да ви научат да правите секс. Там е малко като в порно филм - ебеш и бегаш, никой няма да те чака и да се занимава с теб.

Ето какво научих аз до момента: Жените обожават мъжете да имат водеща роля, да са решителни, упорити и да действат! Лошото при мен е, че не мога да ги баламосвам и омайвам с думи, щото не ми се отдава много да лъжа, но пък е факт че съм се запознал с толкова жени - излизали сме, правили сме секс - на хотел, в нас или в тях са ме канили. Имам запознанства с жени от 18 до 42 г. с които съм правил секс. Идва един момент след първонаталното запознанство, в което след като им влезеш под кожата сами те търсят и те искат. Невероятно но факт - жените обичат секса, да на кажа повече и от мъжете, но много от тях не си го признават и не очаквайте те да поемат инициативата, но това е точно ролята на мъжа.

Та така - бъдете смели и упорити и спрете много да ги мислите нещата. Всичко се случва по природните закони... :D

41.   Браво на 39 и 40, най-накрая да видя в тоя сайт мъже, които разбират за какво става дума.

42.   Прекалено много се вталявате с този термин "девствен".
За първи път правих секс на 25 години и две години по-късно още съм със същата жена в пълноценна връзка. Първата нощ, сигурно е разбрала че ми е за първи път защото дори не можах да го вдигна от притеснение, но никога не сме го коментирали, отдадох го на алкохола и това че мастурбирах по-рано същта вечер. От тогава сме правили секс хиляди пъти по всевъзможни начини и смея да твърдя доста сполучливо.
Ако не си напишеш "девствен" на челото, на никого няма да му пука и няма да разбере. Дори да разбере, ако жената държи на тебе, никога няма да го направи на проблем.

43.   Съществуването на подобни теми е наистина нелепо, излагацията е на високо ниво. Мога да опиша доста подробно, но много срамно за вас нещо, нямам време. Само ще добавя, че сексуалните контакти не се извършват с лубриканти, плюнки и други помощни средства. Запознат съм, че повечето сте сухички в секса, защо ли е така? Защо сте до кухари. :)
Мога да подмокря всяка, и го можех и преди сефтето. Нещата не се накланят до практиката, а до въображението. Зелени сте още, зелени сте.

44.   Мъжката девственост изчезва в момента, в който се преодолее притеснението. Защо се опитвате да убеждавате автора и останалите мъже, че девствеността не е бреме за жените, а за мъжете? Ясно е, че при мъжете всичко е много по-лесно.

45.   44, "Ясно е, че при мъжете всичко е много по-лесно. "
На кво си?

46.   Да отидат на проститутка и да не слушат женски съвети, защото в ума на жената е, че мъжа трябва да се състезава и да и се доказва. А човек винаги и на първо място трябва да гледа собствените си интереси. Останалото ще си дойде на мястото си!

48.   Аз бих се зарадвала на такъв мъж, дори и да е неопитен. Аз съм попадала на такъв, който беше девствен до 28. В началото не искаше да ми казва, защото му беше неловко, но все пак ми сподели. Аз се изненадах, но в никакъв случай не ме отблъсна това, защото човекът много ми харесваше. Първите няколко пъти не беше нещо особено, но постепенно се понаучи и смея да кажа, че в момента се справя доста добре. По-добре с 0 отколкото с проститутка. Дори в момента да се появи някой над 30 девствен, пак бих го приела.Просто мисълта, че този мъж е докосвал само мен е страхотна. Такива мъже обичат много силно след това, защото имат ценностна система.

49.   Хора, ужасно е да се ходи на проститутка. Наистина ли ви доставя толкова голямо удоволствие, че да давате по 200 лв. на час? ! Отвратително е, не знам как не ви е гнус. Номер 46 наистина ли това е твоя интерес да отидеш да се изчукаш и да си ходиш? ! Просто не го разбирам това. Хората, които живеят по този начин са много нещастни.

50.   Много културно и грамотно написана тема, личи си че човека е сериозен и дълбок и искрено му съчувствам. Има много добри съвети за флирта, проблема сега му е пандемията и това че освен онлайн трудно може да среща нови жени. Моят мъжки съвет е подобен-опитай се да влезеш под кожата на жената да я почустваш без да мислиш за секс, той ще дойде от само себе си, но трябва от нея да си го поискаш когато я усетиш отдадена- мацките най много да се гушкат натискат сами в теб. Сега с този характер нямаш да имаш допирни точки и шанс с секс-машини, активни жени, които ти го вадят на първа среща сами от панталоните. Има и такива но са голяма рядкост и им е друг таргета. Аз съм попадал на такива като бях на 22-24 няколко пъти и само веднъж се получи, и аз бях много притеснителен и неопитен и два пъти буквално почти избягах... Проститутките не са ти вариант- аз съм бил преди 10 години с такива -исках черни, Азия и такива като порно звезди-филмите и на мен ми промиха мозъка. Наистина е като порно и чикия- търси емоциите, чувствата флирта-това е нещото което ни привлича в другият пол. Секса като порното е чикия- няма дори и пола там значение. Споделени емоции, флирт, целувка, прегръдка са много по-истински и задоволяващи от едно клатене в различни пози и дупки...

51.   До 45, на дългогодишен житейски опит :)
Безспорен факт е, че при мъжете няма абсолютно никакви физически показатели дали са или не са правили секс. Всичко е в главата и това най-много поставя прегради. Когато се абстрахираш от насажданите от невежи хора простотии, започваш да развиваш въображението си и да действаш непринудено. Тогава осъзнаваш, че притеснението и сковаността са единствено проблем на девственото момиче, тъй като в мъжката природа е заложено да действа без колебание и скрупули. Просто някой са по чувствителни и се връзват на тъпаци като теб :) Да, определено при мъжете всичко е по-лесно. ;)
Това е нещо което са ми потвърдили няколко души, които преди това гледаха жените в краката.

52.   Щом до 30г. не си бил с жена, е по-вероятно и занапред тенденцията да продължи, даже да се задълбочи, тоест да не бъдеш с жена.
Бих те посъветвала да опиташ с друг мъж, да си смениш половата ориентация, ако не чист гей, то поне бисексуален.
Опитай с мъж, може пък и да ти хареса.

53.   Аз бих ги посъветвал да следват собственият си интерес (всички знаем какъв е), а не да слушат женски мнения и акъл! И да запомнят, че годините (пропуснатите удоволствия не се връщат)

Мъж 28

54.   3 е точно това "ръгане" ви прави повечето мъже кръгла нула в леглото. Изобщо не ви пука за удоволствието на жената, защото само с "ръгане" не става. Ама, как да го знаеш. Изобщо не завиждам на приятелката ти. Или е асексуална, или се скъсва да ти изневерява.
Авторе, вярно, да си девствен на 30 е малко много, но не слушай дървото от коментар 3. Чети по темите за женската сексуалност и женското тяло и как да накараш една жена да изпита удоволствие. Не ти трябва 20 сантиметра **й, не ти трябва да си имал 20000 жени и да си ултра- мега женкар, който праска наред, защото ако само "ръгаш", и с 50 да си бил, пак ще си зле в леглото. То по- добре да си девствен, отколкото да си "ръгльо" в такъв случай.
Има си начини да предразполож жена, да я възбудиш, дори само с думи. Повечето жени трудно се отпускат и по- трудно достигат до оргазъм от мъжете, а "ръгльовците" като номер 3 само допринасят в тази насока. Има много информация в интернет за тези неща, но първо трябва да премахнеш това, което те спира да си намериш приятелка. Вероятно са страхове, комплекси, срамежливост, може би лоша визия. Факт е че жените харесват самоуверени мъже (както и обратното). Братовчед ми е женкар и веднъж преди много време, след като го попитах как така толкова жени му връзват, сподели че жените харесват мистериозните мъже, а отделно, че той е абсолютно самоуверен и има чувство за хумор. Бъди по- мистериозен, това би привлякло доста женско внимание (казвам го от първо лице). Не се разкривай напълно, така ще си по- интересен. Чувството за хумор е много важно. Дори да не става на въпрос за любов и секс, голяма част от хората прощават кофти отношение, използване, дори манипулации, само заради добре развитото чувство за хумор на някой. Шокирало ме е, но много пъти се е случвало пред очите ми.
Ситуацията ти е сложна, но не е невъзможно да я промениш. Ако смяташ, че проститутка би ти помогнала, отиди. Правилната жена ще те разбере за това, особено ако й обясниш причините.

55.   52, аз пък бих те посъветвал ти да си смениш пола от женски на мъжки. Защото е очевидно че просто завиждаш на мъжете че са по-висшият пол, а ти не си мъж и никога няма да бъдеш, дърта злобна уруспийо.
Авторе, виждаш ли колко просташки безумни "съвети" се дават от жените тук? Изобщо не слушай женски съвети-ако трябва да слушаш женски съвети, ще те завлекат направо до дъното. Просто бъди по нахакан и самоуверен, не се срамувай от недостатъците си, а ги превърни в плюс, и ще видиш как мадамите ще ти се лепят като мухи на захаросано лайно. Виж само колко красиви готини мацки са се хванали с некви тотални квазимодота ниски, дебели, грозни и прости, ама имат комуникативни умения и знаят как да говорят пред жена. Упражнявай се пред огледалото по 5 пъти на ден ако трябва. Промени и външния си вид, ако е занемарен. Къпи се редовно, подстригвай се и си поддържай косата сресана и винаги добре оформена. Носи винаги чисти, спретнати и изгладени дрехи. Поддържай добра интимна хигиена (което не значи да си обръснеш гъза, просто се подмивай редовно) за да не смърдиш неприятно на околните като излезеш навън, и се опитай да изглеждаш хладнокръвен и спокоен, докато общуваш с хора. Ако живееш в лоша среда, стреми се да я смениш. Прекъсни всякакъв контакт с всякакви гадни токсични озлобени завистливи хора, които ти пречат да се развиваш. Смени кръга с умни, интелигентни, възпитани, толерантни хора, които ще те разбират и няма да ти се подиграват, а ще те насърчават. Намери си високоплатена (или поне сносна) работа, с която ще изкарваш добри пари, за да имаш средствата, с които да подобриш стандарта си на живот и ако живееш още при родителите си, се махни от тях и си намери собствено жилище или си намери квартира, по добре ще е и за тях, и за теб, ако придобиеш финансова независимост колкото се може по-скоро. Ами това е от мен, ако имаш други въпроси, питай.

56.   До автора,
Момче жените искат мускули и пари.Спортувай, работи здраво,отдели пари отиди на 2,3 платени жени. Жените искат мъжка сила Да и го набуташ здраво,да и дадеш сила,пари,покрив над главата,нежност грижа,храна.Позвъни по телефона избери хубава 100 лв.час престраши се ,ръгай здраво тя ще те обучи.те се радват всяка жена иска да я ебеш здраво в устата в путката искат и лизане на гърди на вагина устни.Бъди смел,отиди у тях .Стига мързел,страх,.Потруди се.После се чувстваш екстра .Аз редовно ходя от 20 до 40. ЖениАло.бг пълно е.За секс винаги се плаща.под една или друга форма.Смелост момче.Действай

57.   Всеки мъж е наясно с ролята си и това какво и как трябва да направи с жена, инстинкт е. Притеснените от този капан - внушена мъжка девственост, дълго си стоят филмирани в него. Не можеш да трупаш опит в общуването с човешко същество от други пол, това е дебилно. Факт е, че има смотаняци дето са спали с по 20 жени, и всяка от тях е недоволна. От много практика ще се научиш само в някой занаят, не в секса. Може и за сефте да подлудиш една жена, после ще те гледа шокирана, защото през цялото време е вярвала на дебилщините, че трябва да си минал през цифра жени за да си добър. Физическа разлика между мъж който някога ще чука и такъв дето чука, няма!!! Жените се познават по ципата.

58.   57 аз не ще коментирам коментара му, а ще се обърна към девствените мъже на тази възраст.
Не става въпрос само за себе усъвършенстване,
"какъв мачо/Алфа мъжкар си". а за това човек да бъде щастлив! И човек трябва да използва всяка възможност да бъде щастлив.
На всички ни е ясно, че един 30 годишен девствени не е щастлив. Съответно както по-горе са посъветвал човек да се възползва от възможността да отиде на проститутка е най-доброто, което може да направи еди такъв мъж.
Даже бих посъветвал такива мъже първите им
5-6 пъти с проститутка да бъдат и да не слушат никога женски съвети!

59.   Като гледам как пише авторът той не е човек, на който да му се иска да ходи на проститутки. Щом досега не го е направил значи това не е неговото. Той търси любовта. Ако отиде на проститутка просто това няма да е неговото и ще съжалява според мен.

60.   Номер 52 е поредната груба и безскрупулна българка.

62.   60, не съм 52, но нали знаеш - каквито мъжете в една държава, такива и жените. ;)

63.   Аз пък ще ти кажа, че се отвратих от един такъв дето беше симпатичен, умен, забавен, но парадираше с опит и безброй бройки - не подбирал, а чукал, за да може максимум жени да се насладят на огромния му атрибут!
Аз обаче избягах. Ужасих се.
Н 56 е адски прав. Ние обичаме секса дори повече от вас, факт. Ще се изразя вулгарно, но ясно - да сме пожелани, подмокрени, максимално и дълбоко, страстно изпълнени, но от един-единствен дето ни е на сърце, да иска и обича само нас. Да ни чука здраво защото ни обича. Добре е да има здрав мускул, не само там долу :-)) И да има взаимно уважение и любов. Не ми пука за пари и мурафети, да ме иска и да се чувствам защитена в ръцете му. Да си ме вземе и да си ме пази, не говоря за презервативи, разбра ме, нали?! Ще съм само негова и ще го искам по 100 пъти на ден.
Ти се ориентирай към по невзрачни млади жени, перлата не винаги е лъскава! Можеш да бъдеш безумно щастлив с такава жена, те са запазили душите си, че дори и телата си, но понеже не са тупалки, си стоят сами. Има лъчезарни момичета, макар и по-срамежливи, само се огледай!
Ще си се харесате, ще се напаснете, ще си бъдете само двамата и ще си правите любов колкото си искате!
Успех ти желая!

1-50 от 62