Споделена история от Секс и интимност

Свършването вътре без предпазни мерки
Постоянно иска да свършва вътре, това му е голямо удоволствие...... обаче това е незряло според мен. Не искаме деца, а това е начина да станат. Аз се възпротивявам, налага ми се често да пия ескапел и да си прецаквам тялото и то съвсем умишлено, не просто единичен гаф. Той ми се зъби, че това са пълни глупости хормони дрън, дрън. Предложих му като иска вътре презерватив или вазектомия щом не иска деца. Защо аз да си прецакам тялото за кефа на някой друг?
Ще кажете поговори сериозно с него - да направих го и ме изкара курвентия. Защото му казах, че така стават децата и че останалите ми партньори винаги сме се пазили именно, защото не искаме деца. Че и децата на 14 - 15 г които прохождат в секса това е едно от първите неща, които знаят като правило в секса. Щом не искаш деца и бременност вътре не се свършва. А той просто ме нападна, че много съм ги разбирала работите и много ме ебали, че да ги знам тези работи. Та това е нелепо и тъпо. За неговия егоистичен кеф да страдам аз, камоли да стигна до аборт.
Факт е че той има дете, разведен е и винаги казва, че жена му го е манипулирала за детето. Но явно ми стана ясна цялата картинка. Намирам се в психотрилър от емоции и обида. Страх ме е да не забремения, това е сигурен аборт и стрес за мен.
Цирирам " Ти не ме обичаш и не ме искаш щом не желаеш да се слееш напълно с мен, спермата ми винаги трябва да е вътре дали в п***ата ти или в устата ти, спермата ми не трябва да отива зян. Това значи че не искаш да ми се отдадеш!"
И това не е измислена иатория, моля за сериозни коментари, чувствам се мега зле и мега тъпо. И дори ви говоря за че не сме тинейджъри, а хора около 30те. Звучи нелепо и не зряло и просто не знам как да го вразумя или да прекратя тази връзка заради тази причина.

Коментари

1.   Щом не искаш деца от него, зарежи го. Според мен това е достатъчна причина, не обичам хора които се правят на "не знаещи" само и само да е тяхното. Ако му пукаше за теб след като сте говорили е можело да провери дали това хапче наистина има странични ефекти и си права. А щом не е проверил или не иска да признае, че знае-е пълен егоист. Не ти трябва.

2.   Преди години имах гадже, с което исках сериозна връзка, че и семейство, а тя си имаше други планове. Започнах да се празня в нея, за да забременее и да я вържа. Напивах я и после не усещаше кога съм свалил презерватива, а и тя заспиваше без да усети, когато и излиза спермата, а и не ходеше до банята. И това до момента, я който ме хвана, разсърди се и за месец връзката изсъхна.

3.   Какво правиш с тоя сбърканяк ти? Единственото което той прави с теб е да си чеше комплекси и излива сбрана злоба, но ти защо допускаш?
Махай го от живота си! Че и курса те нарича, а ти продължаваш да се чудиш ...

4.   Цитата който си дала е достатъчно показателен. Това е форма на психопатия да придава емоционално значение на това къде ще свърши. Изобщо с такъв човек бъдеще няма, защото той не вижда проблем в себе си.

5.   Леле момиче ти си луда, Ескапел не се пие повече от веднъж годишно и как му се връзваш на манипулациите.Този мъж не е интелигентен, както и ти щом позволяваш това. Ако толкова искаш да продължава това положение вземи иди на гинеколог да ти изпише най-леките противозачатъчни. Но според мен най добре го зарежи този човек, той не мисли за теб и твоето добро изобщо.

6.   Той се държи гадно! Моята приятелка също не иска да и свършвам в вътре. Позволява ми да свършвам в нея само когато го правим отзад.

7.   Почвай противозачатъчни за разлика от преди 20 г. са по-пречистини и предпазват. Ескапела е еднократно за спешни слумай и по света се изписва с рецепта. Ако свършва навън от елементарна сексуална култура трябва да знаеш, че пак можеш да забременееш. Сперматозоидите се отделят и преди това. Той е явно доста манипулативен, а ти предпочиташ ескапил и аборт пред това да взимаш антибебе всеки ден. Е не те разбирам.

8.   Номер 5 добре го каза.. Или взимай противозачатъчни или се раздели с този човек.. Поне ултиматум му дай, че няма да си рискуваш здравето повече с тези хапчета заради неговата безотговорност и ако не престане да те принуждава и не започне да те пази, че ще си тръгнеш.. Тъкмо ще разбереш колко го е грижа изобщо..

Вещица

9.   Имаш 2 варианта Или започваш да взимаш противозачатъчни, но каквито гинеколог ти изпише или го зарязваш. Аз не бих стояла с такъв луд. Повече ми харесват мъжете, които казват Ама аз ще го извадя навреме знам какво правя. А този дори не се опитва да се прави на смелчага и прави Глупости

10.   Бий му шута още днес. Толкова ли си грозна, че тоя е последния влак? Тоя е малоумен боклук.

11.   Извинявай, ама е мега тъпо да спиш с подобен егоистичен боклук. Гнусен е направо. А ти толкова ли си невежа, че не ползваш контрацептиви?
И проститутките даже не дават без презерватив. И не е само до забременяването, може да ти лепне всякакви болести, ескапела на пази от тях.

12.   Трябва да го разкараш!
Може би подсъзнателно иска дете от теб?
Ако ли не, и не искаш още да му биеш шута, за да НЕ си прецакваш тялото имаш 2 други варианта:
- Предлагаш му да я поемеш с устата, т.е. - преди да свърши си го изважда от теб, ти го облизваш, засмукваш и празниш с уста и език, след което гълташ всичко (или го плюс и размазваш мръснишки по циците(, а след това го целуваш по френски в устата с език, съвсем да се Слеете, или
- Даваш му в дупето, мацко...да свърши в ануса ти, просто преди да свърши му го вадиш, от мъзгата ануса ти е станал достатъчно широк да поеме пениса му и той свършва на тясно за няколко секунди, така пак ще сте се сляли. След това отиваш над тоалетната чиния, сядаш, отпускаш свинктера и спермата изтича. Разбира се, винаги можеш да му предложиш да клекнеш над лицето му и да ти целува дупето....

13.   Ако това изобщо е истина: Той, че е кретен, кретен е! Но и ти стоиш с него! Така че не се оплаквай.
ж31

14.   Господ си знае работата, направил е мъжът да пълни, а жената да събира. Жени сърдете се на Господ, не на мъжете! Като не искате да ви пълнят със сперма, има достатъчно зеленчуци с които да се пълните без риск. Какъв кеф е това, да ближеш мед през буркана!? Искате противогази да нахлузваме, искате нищо да не изпускаме, е само за вас ли е кефа, мъжът не иска ли да се кефи? Затова мъжете вече предпочитат порното и ръкоделието, това им е по кефско, отколкото капризните жени!

15.   Как търпите такива? ! Та този е пълен психар. Защо толкова държиш да имаш връзка с човек, който не те уважава и ти налага така грубо мнението си? ! Много жени трябва да се избавят от мазохизма си и да се сетят какво е любов.

16.   14 - И ще си гледаш ли последиците от кефа ти? Те циганите/роми не разсъждават вече така, бе! Като не щеш презерватив, направи си вазектомия.