Споделена история от Секс и интимност

Болки при еякулация
Здравейте, тъй като не знам къде и към кой да се обърна го пиша тук. Не го смятам за срамно, че имам проблем и моля за съвет. Моля предварително да не ме съдите и да не се подигравате. :) Бъдете хора. Млад мъж съм. Преди време изпълних християнския пост, който изключва и сексуалното задоволяване. Не съм религиозен, но поста е хубаво нещо и наистина пречиства. Проблема е, че от тогава чувствам силна болка всеки път, когато аякуирам. Примерно, когато се въздържам 5-6 дена, при еякулация усещам голяма болка. А сега започна това да се случва, когато се въздържам и 3 дена. Най-малко болка усещам, когато се задоволявам 3 пъти на седмица, но пак е гадно. Силно се засили този проблем след поста. Надявам се да ме посъветвате при кой специалист да отида и какво мога да направя за да си реша проблема.

Коментари

1.   Не си написал къде те боли. Тестисите ли, простата ли, пениса ли или главата, кутрето, ръката, с която се задоволяваш? Въпреки това предполагам, че при уролог трябва да отидеш. Най-вероятно е проблем с простатата. Друг път да не правиш такива въздържания, защото може и рак да си докараш.

2.   Преглед при уролог и/или проктолог.
Успех!

3.   М35 преди 10- Ина години ми се наложи да си направя спермограма и лекаря ми каза 6дни без секс без чекии абе да не го пипам а да си призная тогава мастурбирах по 2-3пъти на ден както и да е и ми беше много трудно да се въздържам и дойде деня отидох в лабораторията и ми дадоха шишенце и ми казаха прибери се и го донеси в рамките на 30мин.какво да се прибирам влязох в тоалетната и ми трябваха точно 2мин.и да се върнем на темата такава болка изпитах докато свършвах че се оплаших после известно време имаше болка при еякулация но с течение на времето отмина моя съвет е през ден лъскай

4.   не мога да обясна, защото грам не разбирам от биологията на половата система. Болката е в канала, по който текат сперматозоидите. Най-силно се усеща точно след тестисите. Имам понякога и чувствителност в самата главичка.

5.   Отивай на уролог като за начало. Вероятно някакво възпаление което се е раздразнило от това, че много време не си се празнил. По някой път и при мен се случва така. Да знаеш че лечението на простатата е сложно и продължително. Анален секс само с презерватив! Успех.