Споделена история от Секс и интимност

Много ми се прави секс...
За пръв път пускам тема в "пикантния" раздел...
Моля да се повярва. А не стандартното.... измислена история... В случая, донякъде ме е яд... но е напълно истинско.
Жена на възраст съм и имам любовник. Много късно се осъзнахме че желаем нещо повече... всеки обвързан, с деца...
Връзката ни дотира от около 2 години. Тук тематиката е секс, но за яснота ще прибавя кратко, че имаме и изключителна емоционална, интелектуална и духовна връзка повече от 20 год. Вкратце... не само правим секс от 2 год. , за съжаление, но и се обичаме... души близнаци...
Рядко се виждаме. Всеки работи, тича насам натам...
Изработили сме си схема. Телефоните заключени с парола, която никой не знае. Във фб никой на никого нищо не лайква. А и имаме късмет, че половинките ни грам не се интересуват от соц. мрежи и прочие, нещо повече... са скарани с технологиите, не ги и щат..
Децата ни си живеят свой живот...
Той обаче не подозира... че след всяка наша среща... ми се прави секс до лудост... Задоволява ме идеално, не иде реч за малък или неопитен.... но толкова ми липсва 2-3 дни след това, че гледам порно в моментите, когато съм сама.... стигнах до там че мисля да си купя вибратор с неговата форма, дори още играчки.... желая го... да ме люби и чука нон стоп.... последният път поне 5 пъти го направихме.... в паузите целувки, нежност, обич, музика... идеалната връзка... дискретна, всеки вярва в другия и е бетон...
И сега, както разбирате... след поредната среща.. се боря със себе си... самозадоволявам се докато не се изтощя... свършвам не толкова от порното / то саамо малко помага /.. , а при мисълта за... пениса му... ме обхваща някаква лудост... желая го до болка... как свърших бог знае колко, как виждам пулсиращия му член... иии...
Сексът само допълни всичко. Капанът щракна.
Винаги съм обичала този човек.
И той мен.
Но е късно за събирания и други неща... Ще се радваме на забранена връзка.
Сега ще чакам да ми дадете съвет какъв вибратор и друго нещо за клиторна стимулация да си взема...
Не издържам на мъката и липсата му... В това отношение мъжете са лесни... бият си една ч.. ия с мисъл за жената... и свършват... а ние какво да правим...
Моля модераторите да одобрят първата и вероятно единствената ми тема в ТОЗИ раздел.
А моралистите могат да почнат... отсега.
Исках да излея всичко от себе си. Излях го.
Сайтът се нарича СПОДЕЛИ.

Коментари

1.   Тъжно е. Тъжно е, защото нормалното е да изпитваш и правиш това със съпруга си, а не най-подмолно да си лягаш с друг зад гърба му, мислейки си че си много хитра. Накрая ще паднеш и от двата стола. Кой ви знае какви дърти любовчии сте, ама и се изживява като млада булка в пика си. Укроти се. Поеми си въздух. Срамота... и порно гледала. Кой те знае и какви деца си отгледала с това поведение. Горките деца. Дано са по-добри от теб.

4.   Отиди в секс шоп или онлайн такъв и си потърси играчки, каквито ти харесват - има вибратори, клиторни стимулатори и каквото още се сетиш.
Не знам как се грижиш за дома си и децата си, щом имаш толкова време да въртиш и любовник и да гледаш порно. И осъзнай, че сексът не е всичко, все пак не си на 20 да мислиш само за това. Пък и си имаш мъж за моментите, когато не си с любовника. А най-долното е, че лъжеш човек, който вероятно те обича и нищо не подозира. Като не можеш да си седиш на д-то, защо си тръгнала да правиш семейство? Не ми отговаряй...

5.   Е защо да е късно да се събирате?

6.   Само мога да се възхищавам на връзката ви и да ви завиждам с онази благородна завист. Е, животът е хубав, дори и така. Да искате плътското не е нито грях, нито неморално. Напротив, най-нормалното е, когато привързаността към един мъж е налице. Набавете си нужните играчки и заместители и хич не слушайте моралистите, че било грешно. Мъж съм, знам какво е да си привлечен от жена, която не ти е съпруга, така че... пратете ги на кино тези с мрънкането.
Сексът с любим човек е от малкото удоволствия, които ни се полагат. А това, че сме измислили браковете и хилядите забрани за изневерите, е просто обществени нагласи. Ние не сме моногамни същества.

7.   Евала. И аз искам такава връзка. С жена ми си живеем прекрасно просто не ми стига секса. Говори ли сме многократно,но тя казва че на нея и е достатъчно и не иска да си нарушава зоната на комфорт тоест да ми угоди и да го правим по често. Така че се замислям да си намеря някоя с която да си прекарваме страхотно без обвързване и сериозни неща. Мъж на 36 от Пловдив съм.

8.   Ах тази възвишена емоционална връзка, въртяща се около нечий пенис. Наистина ме убеди колко се обичате.

9.   1 - сега ще се включи онази, коята разправя, че сексът нямало нищо общо с морала, любовта и всички останали категории добродетели, и ще ти секне всякакво желание да се обясняваш!
На всичкото отгоре такива ще се правят на много интелектуално и духовно напреднали и ще ти казват - "Едва ли ще ме разберете?"...

10.   Купи си два вибратора- един за предния двор и един за задния.
Има една поговорка като се запали стар боклук много мирише.

11.   Интересно е как сами - себе си не съдите.

Всяка една курва е чиста пред себе си. Винаги. Няма грешно, а дори да има - то е оправдано.

Целуваш ли децата си после за добро утро с дъх на чуждо ДНК се пита в задачата?

Братан.

12.   Защо да е тъжно ? Това са си човешки емоции.

13.   11 Защо да не ги целува, да правиш любов не е лошо, но на човек не бива да му е чак толкова хубаво, чуждото не е мръсно, но не е морално. Всеки знае за себе си... Вече почти всички са с повече от един, една. По твоята логика е осъдително и да се сменя партньора, вече всички имат много бройки, содомия..