Споделена история от Секс и интимност

Да споделим най-мръснишките неща, които сме правили
Здравейте, нека в тази тема да споделим най-мръснишките ни фантазии превърнали се в реалност или като цяло най-мръснишките неща, които сме правили в леглото или извън него.

Имам предвид неща, като групов секс, фистинг, Голдън шауър, , секс със същия пол, изневери, ролеви игри, секс на публично място, садо-мазо и т. н.

Жена 20г.
Най-мръснишкото ми преживяване беше, че правих чикия на гаджето си в парка, докато ни валеше як дъжд. После ни заваля град и се преместихме на стълбите на един офис в един блок, но се оказа, че вътре има служителка и ни е гледала през цялото време.

Нека споделяме без срам

Коментари

1-50 от 102

1.   Правих свирка на мъж в тоалетната на дискотеката. Беше ми любопитно и бях малка и глупава. После продължихме с останалите неща в колата му. Не че не ми хареса да...секса беше много добър. :))
Жена 19г

2.   Правих свирка на непознат посреднощ зад един блок, поливах корема и онази му работа с джин и пих от пъпа и пениса му докато му духам. После отидохме в квартирата му където вече мъртво пияна настоявах да се изпикая пред него, държала съм се отвратително и ме е удрял (после седмици наред имах синини по краката, но самите удари не ги помня) Хахаха. Беше брутално... Тъкмо бях приключила сериозна връзка и потънах в разврат и деградиране. :D

4.   2 олее ужас...
Аз нямам изцепки с непознати и с познати нямам...
Пък и вече съм голяма за такива неща, умно момиче съм хаха..

5.   Вече има такава тема!

6.   Секс с приятелят ми в Борисовата и писинг, само че в банята. Случвало се е да му изсмуча последните капки урина, след като е пишкал (и на вън, и у нас). Само с него съм била и съм му вярна.

7.   Номер 1

"бях малка и глупава"
"Жена 19г"

Е, нема да ти казвам колко съм се смял...не на исторята ти, а на по-горните думи.
Ти да не си му духала, когато си на била на 12, ма?

8.   Стига сте спамили с такива просташки теми в тоя сайт!!! А,вие модератори стига сте одобрявали!!!

12.   Батките и женкарите са големи късметлии, щото кифлите с които правят секс са мега перверзните и мръсни ку*ки. Жалко че не пускат и на свестни момчета, ама такъв е живота.

13.   Хетеросексуален мъж съм, бях на нощен клуб, при мен дойде един гей, и ми каза, че ме харесва и иска да ми прави свирки, аз се съгласих, отидохме в мъжката тоалетна, и дадох да ми прави свирки.

15.   Н 12, да де, проблема на "свестните момчета" е, че не могат да се вредят за "мега перверзни к•рви, кифли" и от там и сложното оплюване на жените по принцип :)
Тц тц а защо "свестните" момчета не си търсят свестни момичета, а точат лиги подир мега перверзните к•рви хахаххахха

16.   13, не , ти си БИЛ хетеросексуален. Вече не си.

19.   Чуках една мацка зад едно селско читалище посред нощ.Същата съм я чукал и в киното в The Mall.Бяхме само двамата на прожекцията на последния ред.Филма беше уникално тъп.Нещо за някакъв лабиринт.Явно за това беше абсолютно празно.Беше с поличка и я подканих да седне у мен за малко колкото да се разпишем, че сме го правили в кино.Не свърших.Не помня дали изгледахме филма докрай.Май си тръгнахме преждевременно.Веднъж тя си направи устата да го направим в женската тоалетна, но аз не посмях да вляза.Правили сме и анален, а след това без да я карам ми е духала без да съм го измил.

20.   Бях нза 30г., на езиков курс. С учителката (41 г.) се харесахне, и през уикенда отидохме на планина. На една екопътека, кривнахме зад дърветата и правихме секс прави. Следобед, като се връщахме, пак се скрихме и пак прави, но този път правихме анален секс. Беше много перверзно, как се кефеше мадамата!
м 49

21.   Оооо, най-различни, но не знам дали са толкова перверзни:
С гадже в парка - накарах я да се изпишка пред мен, облизах й стъпалата и я целувах цялата.
С поръчана девойка по телефона - пишка върху пениса ми, после я чуках в устата, а накрая с кеф ми лиза дупето и вкарваше пръсти вътре.
С друга девойка - чукаше ме с пръсти и пишкаше върху гърдите и пениса ми.
С един приятел биехме здраво чекии, докато в един момент не си разменихме...ръцете - аз лъсках неговия, той моя. След като свършихме тайно си облизах ръката, за да съм пробвал вкус на чужда сперма.
С една девойка се чукахме на плажа, оказа, че две други двойки са ни гледали в близост и се обарваха.
На балкона в един хотел маструбирах докато минаваха хора, немалко от тях ми се кефеха, странно.

22.   1. Ч*кал ме е на задна, подпряна на дърво, в началото на горичката на Братската могила;
2. Правила съм му св*рка в колата на паркинг на голям булевард;
3. Свършвал ме е с ръка, отново подпряна на дърво, с лятна рокличка.
4. Ч*кал ме е в д*пето (на задна), докато масажирам клитора си, а той през това време ми разтваря широко устата от двете страни с пръстите си (с ръце).
5. Чукал ме е на капака на колата си, докато съм била с рокля без бельо.
6. Ч*кал ме е на едно от тепетата, подпряна на един голям камък, който се намира отстрани на една от пътечките и минаваха хора (от време на време), а един човек ни наблюдаваше "тайно", като го забелязах, се направи, че събира билки. и т. н. и т. н.

The Little Donut

23.   Най-интересно е като правиш изненада.
Моя доста пътува и ходя да го взимам от летището на 80км.
Като каца през ноща се качва да кара той към вкъщи
и му подарявам една хубава свирка докато кара колата.
След седмица без мен е като желязо и ми е много хубаво,
защото знам, че знам че ми е верен и е на зор. Правя го бавно да му е
приятно няколко минути и после го поемам целия с уста 9-10 пъти
и той свършва обилно в устата ми. Не мога да кажа за кой
е по-голямо удоволствието, но аз винаги се подмокрям, а веднъж свърших от неговия оргазъм.
Веднъж пък пак така си идваше през ноща и реших да му се порадвам
и му го погалих малко през панталона. Разкопчах го и и исках да му се порадвам още малко преди да му направя свирка, но явно съм прекалила и той без да иска се изпразни толкова бързо и изцапа всичко. Беше много забавно и спряхме да си смени ризата и да почистим. После тръгнахме и за извинение аз му направих една
страхотна свирка с голямо желание и двамата останахме много доволни.
Прибрахме се и си легнахме, а към 6часа той се събуди и първо ме
излиза и свърших веднъж, а после над един час бурен секс ме накара да се чувствам най-желаната жена и ме свърши още три пъти уникално.
А последната изненада, която му направих тази седмица беше докато се къпеше. Влезох при него и го питах дали е свършил или да му помогна с гъбата и разбира се го минах целия няколко пъти. Видях че долу му стана хубаво и с повече душ гел го търках до блясък и го изпразних.
Предстоят още изненади!!!

24.   Правила съм няколко мръснишки неща,едното е когато правих секс в морската градина посред бял ден,беше ме обхванала една вълна още от сутринта,по обед се разхождахме с тогавашното ми гадже,имаше много хора но ние се мушнахме в едни храсти и той ме и...чука междувременно се чуваше как хората минават и си говорят докато го правим.Правили сме го и в колата докато вали дъжд на един паркинг,но може би най мръснишкото е когато веднъж ходихме на Велинград,бяхме си запазили една стая в къща за гости и се оказа че на целия етаж сме само ние двамата и някакви пенсионери по лошото беше че имаше само една баня и wc на етажа,направих скандал но се наложи да останем там за вечерта,чуваше се всичко но ние се ч...ме,после направих писинг на моя както бяхме в леглото и така стояхме до сутринта в мокрото легло,на сутринта преди да си тръгнем се испишках в леглото и си заминахме

25.   Номер 23, на това изненада ли му викаш, пфахахахаха. Повечето нямате нито фантазия, нито креативност, пфахахахах.

26.   Аз съм студентка и уча в София. Миналата година се возих с един бизнесмен на споделено пътуване и много ми допадна като мъж. Той е висок и снажен бивш спортист,на 48г но не може да му се дадат и 40. Беше много мил и още не знам как се случи но му направих свирка на един паркинг. Оттогава ме скъсва от секс и немога да погледна друг защото той е уникален и няма нещо, което да не сме правили и което да не е направил за мен. Лятото ходихме на море и за 9дни го правихме 33 пъти в хотела,на плажа, на лодката му,на джет, в дискотеката,в асансьора и къде ли още не и имам поне 50 силни оргазма. Казва ми,че не е имал по-добра жена в секса и си пасваме на 100%. С него се чувствам като принцеса,маже ме цялата със сметана и плодове и ме ближе по час и повече. Сега работя в офиса му и вчера в обедната почивка влезох под бюрото му и познайте

27.   25, ако не е озлобен, щото няма коя да му прави изненади, не знам.

28.   Бях на 17 години и един възрастен мъж на около 50 беше хазяин на един мой съученик. Съученика ми каза, че хазяина му имал пистолет на работата, а аз съм маниак на тема оръжия и исках да му го видя и да стрелям. Отивахме двамата на работата стрелях с пистолета и ония по едно време ме хвана на патката и ми свали гащите и започна да ми прави свирка. Една жена от съседния блок ни гледаше и дори извади телефон и започна да ни снима. Аз още повече се възбудих и направо му се изпразних в устенцата. Тва беше на работното му място.

29.   Като чета коментарите, разбирам защо на българите им се носи славата на курви и курвари. Чак ми се повдигна.

30.   До номер 29 - защо си мислиш, че тези неща са патент на българите? Някой чех, французин или швед може да има абсолютно същите преживявания като коментиращите в темата. Има общества, където сексът е табу, но се случва почти същото, просто не се говори за него.

31.   Ако имаш малко повече усет към нещата щеше да усетиш, че съм жена, 27.

32.   30, не знам в коя държава какви са, но определено ми се доповръща от коментарите. Чак не мога да повярвам, че има такива хора. Качваш се в колата на непознат и след час му лапаш омирисания хуй. Сигурно не го е измил дори, то в колата едва ли има баня. И после тая "жена" сигурно някой ден ще намери някой балък и ще му се прави на много примерна. Направо ми се гади.

33.   Не са за завиждане мъжете, които са имали или ще имат нещо общо с такава като номер 1. Кой знае за 19 години колко ги е навъртяла, въпреки че на нейната възраст е съвсем нормално момичето дори да е още девствено. От такива трябва да се бяга надалеч, то по- добре проститутка, кво като си плащаш, поне знаеш, че са я минавали бая преди теб. Пък тая ако я някаква прикрита, накрая може да останеш доста разочарован, ако си искал нещо сериозно с нея.Макар че такива леки женички си личат, ама има и по- заблудени мъже. А иначе за другите истории- отврат. Дали обаче са представителна извадка за цялото население не мога да кажа.

34.   Номер 32, не е било напразно, има вече работа, знаеш каква криза е...

35.   И после тия момичета на 20, които лапат на случайни току-що запознали се 50-годишни в техните коли или тоалетните на дискотеките, че мъжете не стават, че тяхното минало няма значение, че тя видите ли ще се кротне и няма да погледне друг, щом веднъж се омъжи и че тя "не е такава", че иначе са много готини. И естествено те не са курви, те просто обичат да лапат на случайни мъже, по-възрастни от бащите им в тоалетните и колите. Ако може и някое постче да им дадат в замяна, още по-добре. Ако не - поне да им дадат да си отъркат гъзовете в седалката на лъскавата си кола. Ама иначе не са курви. Не.

Извинявам се за емоционалните постове, просто съм омерзен.

37.   31, няма как да се усети, понеже сайтът е анонимен. Пък и ме съмнява да си жена. :D

39.   Не знам дали са мръснишки, но:

1) Секс на Витоша с прекрасна гледка от високо на София, на задна прашка и двамата гледахме към града. Доста посещавано място и имаше възможност всеки момент някой да ни види. Свърших в устата ѝ!

2) Секс в гористите местности на Витоша и свирки по алеите.

3) Секс на полянка; в далечината имаше родители с малки деца.

4) Свирка/секс зад едно дърво, а малко зад нас имаше хора и със сигурност все някой се е досетил.

5) Свирка в кабинковия лифт на Симеоново.

6) Секс до една жп гара.

7) Секс на плажа.

8) Секс във водата на море като имаше хора на известно разстояние и в двете посоки, а водата едва покриваше половите ни органи и моите движения бяха ясно различими...

9) Свирка на пейка с изглед към курорт; много посещавано място. Нямаше време за секс, тъй като довтасаха туристи...

10) Свирка на пейка до хотел Плиска

11) Свирки в Борисовата градина като една жена мина зад нас по едно време, но успяхме да се закрием навреме... Стори ми се нацупена и много ме издразни нацупеното ѝ поведение...

12) Секс в Борисовата градина

13) Секс в междублоково пространство.

Може да пропускам някой секс/свирка, но със сигурност е имало неоползотворени моменти и то преди всичко от моя страна, защото съм много въздържан и сексът в тоалетни не ми е любимото място, макар да е имало доста възможности, както и свирка в автобус, влак, градинки...

П. П. Сега като се замися, така и не мога да си спомна ясно дали не откарах една свирка в един вход???

40.   Един от най-шантавите ми спомени е този за първото ми докосване до жена.
Беше през 1988-ма. Бях на 17 и летата прекарвах на село за да помагам на дядо и баба. При тях нямаше ТВ и за това вечер гледах телевизия в комшиите . Тогава даваха и олимпиадата в Сеул. Комшията беше спортен запалянко и гледаше всичко наред. Седнал на един стол пред ТВ , а аз сядах малко втрани и зад него на един стар диван. Когато приключеше в кухнята , идваше при нас и жена му. И двамата все още работеха, бяха малко над 50-те и двамата. Синът им живееше вече в София.
Една вечер , комшийката седна до мен на дивана. Мъжът и се бе разпалил нещо . Гледахме бокс . В стаята тъмно. Работи само ТВ.
Изведнъж усетих ръка на крака си как ме погали . Комшийката ме гледаше и местеше ръката си към чатала ми . По-скоро я погледнах със страх . Тя само сви устни да мълча. Бях с къси гащета . Бръкна в тях и ме стисна силно за пениса . Бях вече в ерекция . Раздвижи бързо ръката си и я извади обратно. Кръвта беше нахлула внезапно в в главата ми и пулсираше в слепоочията. Трябваха ми 15-20 мин за да спадне ерекцията и аз малко да се успокоя. Беше бе и страшно шубе от ставащото. Веднага след това станах и смънках че ми се спи и ще се прибирам. Комшийката и тя стана и каза че ще ме изпрати и ще заключи портата . Вървях по пътеката след нея. Висока и слаба, суха жена. Още усещах ръката и в слабините си. Край портата беше тъмно. От къщата се виждаше само светлината на телевизора и се чуваха ругатните на комшията. Вместо да отвори вратата , комшийката се притисна в мен, събу ми гащетата до коленете , клекна пред мен и ми налапа отново еректиралия хуй. С една ръка го държеше , а с другата бръкна под роклята си между краката .... Аз почти изгубих съзнание, всичко ми се завъртя ....Не знам колко е продължило това, но я чух че изскимтя тихо . Усетих че заби зъбите си малко по-силно и в този момент и аз започнах да се празня ...Смучеше всичко , а аз вече не си чувствах краката . Тя стана бързо. Целуна ме и отмори вратата . Загащих се набързо и излязах .... Така и не помня как се прибрах. Сърцето ми още блъскаше когато си легнах .
Това беше началото. Без любовни излияния , трепети. Така се сблъсках с любовта и със секса .

41.   Хубаво е да се сетиш за всичките "мръснишки" неща които си правил. Е като се замисля и при мен се е случвало. Например в общежитието бяхме се събрали компания да гледаме филм. Аз лежах с моята приятелка на леглото, По едно време започнах да я милвам отзад свалих и дънките и.... Бавно и нежно. Май никой не разбра, че се чукахме пред толкова много хора в стаята. Друг случай вече като младо семейство на квартира ще излизаме с приятели двойка и трябваше да дойдат да ни вземат. Но жената подранила и очакваше приятела си и дойде по рано, аз си бях взел душ и се обличах, а моята влезе и тя да вземе и останахме двамата... Е преди няколко години си имахме закачка с нейната приятелка и няколко пъти бяхме се чукали.. Не знам как, но и направих комплимент, че добре изглежда.. и с това деколте... Погалих я а тя ме придърпа разкопча ми дънките и ми направи свирка, докато жена ми беше в банята... Найс!! Като гаджета с моята съм я свършвал в рейс докато пътуваме за плажа, с пръстче. В кино също съм получавал екстри. Веднъж бяхме на вечеря в тях, беше се събрала родата им, и тя отиде до нейната стая, аз я последвах и такъв секс правихме опряна на вратата някой да не влезе... Като по млади колко щури неща сме правили... В един хотел я бях накарал да се разходи по целият коридор гола а аз да я снимам.. също и аз го направих.. Веднъж беше с къса плажна рокличка бяхме правили секс и беше голичка отдолу... Накарах я да отиде до магазина и да купи нещо за ядене.. А какво правихме после. Каза, че имала чувството, че всички я гледали и знаели... Много са моментите за които се сещам с умиление.

42.   На необичайно места на съм правила секс. ,Моят сексуален живот е скучен. Най-перверзното нещо, което съм правила, и още си го позволявам, е анален секс.

43.   Ех, спомени... Ето няколко случая от мен:
- като тийн много отдавна се зарибихме една вечер с една мацка онлайн, заради късния час явно и двамата бяхме в настроение, чатът ни стана еротичен, казвахме си как се докосваме, тя беше на ръба преди да свърши, точно тогава й поисках телефона, написа ми го, звъннах й (посред нощ) и това първо обаждане съдържаше само нейният оргазъм
- пак в тийн годините, с едно гадже бяхме на сепаре в заведение, точно тогава нямаше никой там и нямаше видимост към нас... е, тя просто си събу всичко и се разкрачи да я лижа. Дори тогава бях меко казано на нокти заради риска на толкова публично място, но хормоните не се интересуваха къде сме. В днешно време абсурд да сме толкова нагли идиотчета
- пишехме си с едно момиче, направихме си и среща на живо, хапване, кратка разходка на която вече се натискахме, после тя трябваше да се прибира, закарах я до тях и на паркинга получих най-незабравимата и прекрасна свирка, и то на първа среща. Аз също я свърших тогава, с пръсти. И да, после имахме много зареждаща връзка :)
- с една стара тръпка пътувахме по магистралата и нещо ни хвана палавото настроение... шофирайки нямах много опции, но реших да ми е забавно и й казах какво да направи. Тя беше с къса рокля, събу си бикините, разкрачи се на предната седалка и започна да мастурбира бавно. Макар и в насрещното, физиономията на един тираджия си струваше почти колкото и нашата собствена емоция :))))))))))
- при секс и стимулация с пръсти на една друга бивша тя искаше още малко и още малко, и още малко... еми, в крайна сметка открихме какво е да й правя фистинг
- със същата веднъж се прибирахме с колата и тя нещо се беше разгорещила, та й подхвърлих невинната идея да се съблече в колата, докато караме през града (привечер). Ами, разсъблече се леко, събу се, почти беше легнала на седалката за да не я видят от друга кола и беше по-тиха от тревата. И както установих като спряхме, беше по-мокра от всякога.
- на друга позволих да си играе повече с мен като ми прави свирки... не знам дали имаше предишен опит или не, на мен ми беше за първи път, но пръстчето й, което се плъзна в мен, ме накара да свърша брутално
- сегашната ми приятелка в 99 % от времето е почти асексуална, освен когато отидем на вилата и я изчукам зверски, от което (единствено там си позволява) вика като на хард порно :) А също и когато я стимулирам до обилно празнене - за да не подгизва леглото всеки път накрая си взехме протектор за матрак

44.   С най-добрата ми приятелка сме правили няколко тройки.
Едната беше с едно нейно бивше гадже, което чукахме с пръсти, а после тя дори му навря бутилка от бира в дупето, а той стените и беше на ръба да се изразни. После с нея се близахме, докато онзи стоеше отстрани и си биеше чекия. Беше много възбуждащо.
Отделно имах едно гадже, което си падаше по писинга, и аз нямах нищо против, стига да не бях аз напиканата.
Фистинг също съм опитвала, но просто не се получава, явно не е моето. Иначе не знам дали е мръснишко и извратено, но с един бивш редовно правих секс на работното си място. В склада, в тоалетната, пред вратата, след приключване на работа на стълбите... и не веднъж сме били на косъм да ни хванат!
Когато сме пътували за някъде, много пъти съм му лапала, докато е шофирал, а той винаги ме е задоволявал с пръсти.
Някога имах афера с един женен мъж, и правихме секс в тях преди жена му да се прибере от работа. Той ме задоволяване с една краставица, и после ми прати снимка как я нарязал за салата за жена му. Това дори на мен ми дойде малко гнусно.
А на 21 правих секс с петима мъже едновременно. Просто алкохола ми беше в повече и ми дойде смелостта да опитам нещо подобно. Имайки предвид, че всички бяхме пияни , не беше кой знае какво. Две от момчетата бяха обаче в кондиция, и няма да забравя как единия ми близа дупето преди да ми го сложи там. Беше ми за първи път, и определено беше много интензивно.
Всъщност аз съм имала бая за разказване...
За протокола, на 31 съм и вече отдавна нямам такива изпълнения.

45.   Веднъж се возих в рейс на градския транспорт, беше вечерта, рейса беше полупразен, аз бях леко почерпен. На една спирка се качиха контрольори мъж и жена, жената си я биваше. Мъжът започна да проверява в рейса отпред а жената отзад и тъй като аз бях в задната част на рейса тя застана до мен и поиска карта или билет, а аз и казах че ще я спукам от е ане. Тогава тя се развика, започна да вика колегата си за помощ и той и още един пътник се запътиха към мен, но извадих късмет че рейса точно спря на следващата спирка и аз се измъкнах от рейса а те ме подгониха по улицата, сигурно искаха да ме бият, ама аз им избягах в междублоковото пространство. После седнах на една пейка и се чувствах адски гот от случката и че успях да им избягам.

46.   Като студент, бях на рожден ден с гаджето. Гаджето се скъсваше да си бъбри с приятелка. Пийнах и започнах да танцувам с друга. Тя поддаваше, обърнах я с гръб и и понамачках цицките. После я дръпмах в една от тъмните стаи на апартамента и си я изчуках на задна. Това много ме възбуди и хванах гаджето да ми духа. Много ме възбуждаше, се ми лапа кура още със соковете на другата. След 5-6 години се оказа, че онази първата, изчуканата, е приятелка на жена ми. Като ни запозна, голямо мигане падна.

47.   Като чета коментарите се хващам за главата. Дано да нямам нищо общо с такива жени, каквито са писали или са споменати в някой коментар. Дано се намери някоя свястна. Далеч съм от мисълта жената да е девствена до сватбата, но например като си хванеш някоя около 25 е нормално да е имала от 2-3 до към 4-5 максимум гаджета, с които да е правила секс. Такива простотии като приятели с привилегии или бях пияна и пуснах на някви напили се като мен не би трябвало да ги има. Тук някаква правила тройки, правила го с женен мъж и за капак се изчукала с пет мъже. И после някой балък ще я вземе за жена, че и дете ще и направи. И ако тва дете е момиче, ще е по- зле от майка си.

48.   Имах едно гадже което си го слагаше много,с нея имам много мръснишки случки.Веднъж пътувахме по магистралата към София и много и се чукаше,накара ме да спрем в аварийната лента и я изчуках,някой коли свиркаха а някой даже и не разбраха че я чукам,по интересното беше че за да ме навие да я оправя си събу дънките няколко км преди да спра и каза че ще пътува гола докато не спра някаде да я оправя.Имал съм много перверзни случки с нея,веднъж бяхме на море в едни бунгала,бяха с по 2 стаи и се случихме с едни пенсионери,бяха много строги някакси ама тя направо ги разби една вечер,предната вечер се чукахме здраво и на сутринта ни гледаха много лошо,даже бабката каза нещо на въпреки на моята перверзница а тя и отговори че би изчукала и дъртия ако иска.Вечерта преди да излезем на дискотека пушехме вън на верандата,беше тъмно а дъртите си пиеха нещо само двамата,делеше ни само една ограда и те бяха на не повече от 5 метра от нас,тогава тя дойде в мен както бях седнал на стола и седна в мен,беше с една къса пола и без бельо,започна да ме целува и да говори така че да ни чуят че иска секс,взе да охка и да пъшка и се случи че я изчуках както бях седнал на стола,а те гледаха през това време,изведнъж каза (ей ти свърши в мене бе,цялата ме напълни какво ще стане сега )и както беше разкрачена с късата си пола върху мен започна да пикае,ония гледаха като гръмнати

52.   Като студент се запознах по нета с една 18 годишна, но нямах терен.
Колкото секс правихме в ладата, по горички и полянки, на плажа, не е за разправяне. И двамата откривахме секса и ни беше много хубаво. Излъгахме че отиваме за 8ми декември в Банско и се затворихме в един хотел. Тя се качи в стаята докато аз попълня адресните карти на рецепцията. Качвам се, влизам в стаята и я виждам легнала на леглото съвсем гола. Гледаше ме право в очите и плавно си разтвори краката. Още настръхвам като си спомня. Облякохме си дрехите чак след 3-4 дни. Опитахме всичко каквото ни дойде наум. Нямахме много опит и искахме да опитаме от всичко и по много и то веднага. Насочвахме се един друг кой какво иска. Накрая нямах сили да се държа на краката си. Като се прибрах ме питаха как е било в Банско, ами хубаво беше.

55.   Имах едно гадже,когато се запознахме беше девствена на 17 години чуках я 4 години и сме правили много перверзни неща,едно от тях е че много харесваше да и правя фистинг,винаги искаше да я чукам и с пръсти,първите пъти я беше много срам и викаше може още един да вкараш
Веднъж така я чукам с пръсти,бях вкарал двата и тя ми вика вкарай още,вкарах третия и я виждам че се кефи много и вика искам още айде давай с ръката,така влезе цялата до китката....умираше от кеф и доста често искаше да го правя

56.   Предните два дни чуках жена ми в устата, беше много яко. Тя по принцип ми духа и горе-долу успява да го поеме целия. Обърнах я по гръб като главата и беше на края на леглото и и го вкарах в устата. Първата вечер малко и бавно я чуках така но беше много възбуждащо и свърших в путката, на втората беше още по-яко особено като усетих че топките ми стигнаха до носа и устните и. Много добре го олигави и я чуках все едно в путката с бавно темпо, а като го изкарам да си поеме въздух от целия ми кур се стичат лиги, направо се побърках. Не издържах и и свърших в гърлото докато го вадя и в устата продължих да се празня. Направо като се сетя и се побърквам. Трябва да и измисля някаква награда и после пак да и изчукам устата. Доста време не го бяхме правили това.

57.   Не знам моята история дали се брои за необичайна. Година и два месеца се виждах за секс с една от нашите туркини, студентка. Момичето беше девствено и искаше да си остане такава. Правехме го само отзад, остана си девствена. За това време, само анален секс правехме. При това тя го искаше доста редовно.

58.   Фантазията, която осъществих беше миналата година, когато се видях с един мъж, който ме чукаше в мисионерска поза и ме целуваше през това време. Това беше най-хубавото преживяване, което съм имал. Оттогава нищо не съм правил с никой.

59.   Извратено, не. Но имам история. Бяхме много млади. На по 18-20 години. Тя беше от много малко градче. Нямахме къде да останем насаме. И тя предложи, да се срещнем на гробището. Там на една пейка пред сградата... Инъче обичайните неща на младини, когато хормоните яко бушуват. Секс в колата, на полянка, във влака, на купон. Ходех с едно момиче, но се бяхме скарали. Вечерта бяхме на рожден ден, но отидохме поединично. Тя започна да флиртува демонстративно. Домакинята, рожденничка, разбра. Вече бяме доста пийнали, когато ме замъкна в килера. Чукахме се като животни. Моята обаче се досети, измъкна ме навън. Влязохме в един гараж, работилница. Там на една седалка от автобус правихме най-добрия секс от началото на връзката ни.

62.   Сандвич с двама мъже. Мъжът ми не разбра.

63.   Имам фетиш към женски крака. Веднъж с предишната ми приятелка успях да си осъществя много мръсна фантазия. Беше началото на есента но все още зверска жега тя беше ходила доста пеша из града с кецове и чорапи. Сигурно бая се беше изпотила защото краката и миришеха за пръв път и то много здраво. Веднага се надървих яко, тя легна на леглото да и правя масаж на стъпалата и след малко заспа, свалих и терличките който миришеха доста силно, направо се побърках от възбуда, краката и също доста миришеха и бяха още влажни. Започнах да и лижа стъпалата и между пръстите с език буквално облизвах потта от краката и с език а миризмата ме удряше много здраво в носа. Едва не свърших в гащите. Тя не усети нищо защото беше изморена и заспа. Никога няма да забравя този ден не за друго а защото тогава краката и миришеха силно а това адски ме възбужда и подлудява! Освен това ми е правила чикии с крака много пъти и съм свършвал на краката и, обута с чорапи или чорапогащник също ми е правила. Еххх добри времена бяха!

64.   Благодаря за идеите, нямам търпение да севтосам Борисовата градина, Студентски парк и пейката пред хотел Плиска.Самор.казвайте дали през деня или вечер ги правите тези неща и какъв сезон ако може. ;))

65.   Секс навън при минусови температури брои ли се за откачено?

66.   Когато бях на 21 се запознах с една мацка на 16-17год до този момент не беше спала с мъж и ме държа на сухо няколко месеца ,интересното беше че ми даваше да я докосвам навсякъде но когато исках да я чукам се дърпаше,малко преди да ми пусне постоянно ходихме в тях и гледахме порно по нейно желание,разказваше ми всякакви неща как иска да се чука и какво е правила като по малка.Когато вече я изчуках искаше всекидневно да го правим,веднъж когато си говорехме какво би искала да направи ми каза че няколко пъти се е опитвала да си набута един дезодорант в сливата но все я е било страх и дали ще се навия да и го набутам аз но все пак да бъда внимателен.Беше се подготвила с подходящите неща и вечерта когато отново гледахме порно каза че иска сега да и го набутам,толкова беше възбудена че с лекота и го вкарах.Извратеното беше че искаше да стои така няколко минути както е в нея после се напъваше и дезодоранта излизаше като тапа,така на едно от излизанията заедно с дезодоранта като се напъваше и се напишка

1-50 от 102