Споделена история от Секс и интимност

Как правите тройки?
Пускам тази тема, защото ми е интересно хората които имате опит в тройките, особено ако ги правите със сериозните си приятели/приятелки.

Как успявате, на мен би ми било супер гадно да гледам как някой чука приятелката ми, или как тя му прави свирки и той и се празни. Вие как не се ядосвате от това? Не ви ли разваля отношенията?

По принцип аз самият съм мераклия да опитам тройка, но ако е с гаджето ми много трудно бих се навил, а пък ако сме в сериозни отношения е абсурд.

По принцип изобщо не съм скован в секса, напротив считам, че правя много добър секс, голям съм мръсник, обаче само като си представя тройка с приятелката ми и друг мъж и... по-добре да не си го представям.

Та това е как имате такова отношение се чудя - не изпитвате ревност, или не се обичате ли... не знам. Оставям коментарите на вас. :)

Коментари

1.   Не знам и аз не мога да си представя да правя тройка с приятеля ми и друга жена. Със сигурност ще се получи като в една сцена май от 'Сексът и градът" беше, дето второто момиче беше избутана най-брутално от леглото.

2.   Нека някоя се опита да докосне мъжа ми... или някой да опита да докосне мен... ще се срещне с гнева на другия... кофти е.. не бихме праивли. може би ако не се обичахме, но се обичаме

3.   Олее все по-извратени стават хората. ебати гадостта, това да не ви е кастинг за порно сериал. чукайте се с любов и нормално

4.   ... Ми направете го с др. момиче бе, не е задължително да е с 3ти човек-мъж....

5.   Не мога да си представя да имам силни чувства към някой мъж и пред очите си да го деля с друга. Нека съм задръстена, затворена, но това не мога дори да си го помисля.

Иначе и аз съм си мръсница, бих искала да пробвам, но трябва да е с разкрепостени хора, с които нямаме по-дълбоки отношения и познанство. :)

6.   Колега идеята е, не ти да си даваш жената на друг(изключително тъпо мислене), а ти да го правиш с 2 жени. Помежду другото с гаджето е 1/100 да ти се отвори парашута за 3-ка. Повечето пъти е ако си късметлия с непознати. Най-сигурно е да си платиш..

7.   Аз съм мъж и съм участвал в тройки със няколко семейства. Напротив, трябва мъжът прекалено силно да обича съпругата си, за да задоволи това нейно желание. Освен това и на съпругът обикновено му е хубаво да гледа, как жена му се кефи, от това че и запълват едновременно по 2 дупки:) За тях е по-лошо да се изневерява солово, а тройката и размяната не са изневяра, а само физическо удоволствие. Изобщо трябва и двамата много да се обичат и двамата да са по-освободени от общо приетите норми за приличие. В тройки участват най-страстните жени, без никакви задръжки в секса. Такава жена кара гостуващия мъж да забрави на кой свят е, особено ако е любителка на поза сандвич! М50+

9.   Така си е номер 7. Страхотно е изживяването. Та нали мъжете обичали с очите си, а жените с ушите си. Много възбуждащо е да гледаш от страни как правят секс с жена ти. Нали в живота би могло тя да се омъжи за друг и да го прави с друг? Ето сега имаш възможност да я опознаеш.

Само че наистина тия неща стават, чак когато се настани умората и рутината в една двойка, и когато двамата са вече на такова ниво, че си вярват и обичат и са готови да доставят удоволствие както на себе си, така и на другия. Да могат да са над нещата и да се забавляват над случилото се. Тия неща не са за егоисти и хора с "турски" характер.

10.   И аз не знам вече... Ако партньорът/ката ти е навит/а за тройка, а ти не искаш, излизаш егоист. Ако пък ти си навит, а той/тя не, си гаден извратеняк и не го/я обичаш ("Ако ме обичаше, щях да съм ти достатъчен/чна"). Ако и двамата искате, в един момент ти става гадно да го/я виждаш с друг/а. Зависи от взаимоотношенията.

11.   При някои хора се оплучава, при други - не. Какво толкова странно има в това. Всички ли обичат пиле с ориз? Не естествено! Следователно, определи къде ти е мястото и действай според това. Ако ти харесват тройките, те ще ти харесват без значение дали е с гаджето/жена ти или с някоя друга. Ако не ти харесват - не ги прави. Какво по-просто от това.

12.   Подкрепям Номер 7 и аз съм на неговото мнение. Да споделя моите преживявания. Преди 1 година за 1ви път правихме 3ка с мъж. Не можахме да намерим с жена ми жена за 3ка а мъже бол и намерихме 1 наш познат. Първия път яко ревнувах- другия мъж ще кажеш 4е жена не беше виждал- издразних се защото аз не можах да я докопам както се вика заради него. той винаги искаше пръв да влиза в нея-като започнахме секс първи беше в нея.... чука я 4 пъти и аз отделно 3пъти. Разбихме се от секс - верно е кофти ми беше но 2рия път когато се видяхме пак за секс с него и жена ми друго беше! Беше намаляла ревноста- той по малко се нахвърляше на жена ми. и така 10 пъти правихме 3ка с този мъж. Включихме даже и сандвич към 4тия път когато се срещнахме и тогава и почна да му прави свирки. Усетих тогава че вече ме възбужда да гледам как прави свирки на някои и как друг се кефи на яките и свирки. А когато някои го вкара в нея яко се дървих.. С 2 думи от спичане и ревност малка почнах да изпитвам кеф да гледам как друг я чука пред мен и и пъхва члена си в устата й. НО това всичкото е плод на любовта ми и това че и вярвам. семейство сме от години и заради вярата и чуствата ми позволих да правим 3ка доста и да няма задръжки!

13.   Здравейте, и аз съм много мераклия за тройка с приятелката ми и друг мъж, но тя нещо не поддава, а е много разкрепостена и е правила трйка с двама мъже преди да ме срещне. Казва, че сега вече не й е до това и не би го повторила. Дайте съвет, как да я убедя и навия. Даите мнение. Благодаря ви.

14.   Щом не иска жената не я тормози. Може след време пак да се навие. Сега може би се страхува да не олекне в очите ти или нещо подобно, а и може действително да не е на тази вълна, на теб винаги ли ти се иска нещо което по принцип харесваш.

15.   Правил съм тройки няколко пъти. Няколко пъти с мой приятел и някой познато момиче, а на скоро се рових в гепиме и ми писаха някаква семейна двойка и ме питаха дали бих се навил за 3ка били ме харесали на снимките, мъжа искал да гледа как друг мъж чука жена му. Направо е пръснахме от секс беше много яко.
На 29 съм момче.

16.   почти винаги двойно проникване

17.   Правил съм доста 3-ки но предимно с жена ми - имаме силна връзка и няма проблем когато я гледам как прави свирка на друг пред очите ми или я чука и тя пъшка. Даже с времето почна това да ме възбужда адски... и не ревнувам грам. Ако е имало някаква ревност тя се превърна във възбуда страхотна.

18.   Тези игри са за хора които си имат доверие и са решили да се забавляват. Колкото и да не ти се вярва с годините страстта в леглото утихва и неминуемо се стига до един момент в който и двамата имат нужда от допълнителен стимул да разпали страстите. Въпроса е че понеже много се обичат някои хора купонясват заедно, докато в по масовия случай предпочитат да се лъжат и изневеряват по отделно.

19.   Мисля, че не става дума за любов, а за изнасилване на любовта в тези случаи. Получавал съм веднъж покана за такова нещо и въпреки, че жената беше много точна и обичаща мъжа си - почувствах отвращение. Това е издевателство над неосновния партньор - и то групово, извършено от двамата партньори
. Независимо дали него кефи или не. А когато са суингъри - четворка, тогова си е издевателство и гавра със самата любов катотакава. Как може някой да каже, че обича жена си и затова и осигурява трети в леглото. Подарява и жива плът? Не е истина просто. Първобитна работа.

20.   Аз съм трансвестит и при мен е голямо търсенето във всички варианти на 3-ки. При някои се поручава, при някои свършва със сълзи, шамари и сополи. Помислете си хубаво преди да пристъпите към такива кефове. Много силно изживяване е, но може и да свърши зле такова удоволствие.

22.   Правя ги с две жени

23.   ние сме сем. и главно с мъже правим - жени не намираме почти по сайтовете, а с 2ки вече се опарихме.

24.   23 в какво се състоеше опарването?

25.   24 - опарването с 2ка бе че мъжа се понапи другия и започна да прави непозволени неща с половинката ми - секс без кондом , анален секс пробва и т.н.и си тръгнахме веднага след това.

26.   Съжалявам че сте попаднали на говедо, не се отказвайте от двойките. Може би решението е няколко взаимни мероприятия за опознаване и те нещата се случват от самосебеси или никога не се случват. Успех

27.   Това "опарване" може да се случи и със сам мъж... дори ми звучи по-нелогично да се случи с мъжа от другата двойка.
Явно не сте я подбрали добре :)

28.   Никога не знаеш каква е двойката особено мъжа в нея след количество алкохол. На 1 поглед всичко бе ОК но след няколко чашки всичко се промени. И вече половинката ми заради това говедо не иска суинг :( което на мен ми допадаше адски.

30.   Искам с мъж и жена....

Лена

31.   Е, човеко вие явно от вратата за краката, не бива така. Пвечето успешно правени суинги от зрели двойки са резултат на внимателно планиране и добро познаване на другата двойка. Първо софт суинг и после ако нещата се получат може да се мисли за нещо по-разгърнато.

33.   Аз преди около две години пуснах обява че търся двойка /семейство за тройка... От тогава, до днешна дата, правил съм секс със 14 семейства, общо около 50-60 пъти и ми направи впечатление че мъжете които искат тройка в 99% не стават за секс; бързо свършват, малки са им, не им се вдигат хубаво.... ей такива неща! Само един единствен случай и ах когато мъжа чукаше много дълго, всички останали, за нищо не стават

36.   - Здравейте! Разни хора - разни коментари:) Никой не теябва да съди някой защото искал тройки или подобно нещо... Ще Ви разкажа моята история относно тройките. Винаги исках да опитам, но все ме беше срам... самата помисъл, да чукаш жената на някой пред очите колкото повече ме възбуждаше, толкова и ме беше срам и някък си некомфортно, но прави си хората когато казват: “докато не опиташ, недей да съдиш” Та, какво направих: Аз съм разведен и живея сам и 2017г. си направих си голи снимки и пуснах платена обява в един сайт че търся семейство за приятелство и секс. И, какво стана... Хората които се обаждаха, 90% бяха хомосексуални, другите бяха семейни мъже, но ги е страх да споделят на жена си че искат тройка и те първа трябваше уж да се сприятелим, та да убеждаваме жена му и ей такива неща, а мен не ми се занимаваше с това. Един ден, звънни непознат номер и си казах: “поредния педал”.... вече ми беше писнало и се отчаях честно казано... Вдигам телефона, обажда се мъж във връзка с обявата. Каза ми че са го правили един път, но жена му не го е харесала тоя, бил много груб и искат да опитат отново... Поканих ги направи да дойдат при мен на гости. Спомням си, беше събота, дойдоха следобед, влязоха, направих кафе и ми беше толкова притеснено че имах чувството че ще пропадна в дън земя:)) Приятни хора бяха, мъжа на 47, жената на 44. Говорихме си общи неща и те казаха че сега няма да правим нищо, само да се опознаем и друг път ще правим секс, а на мен колкото ми беше притеснено, толкова и ми се искаше да и го набия на жена му! Казах си в себе си: “ебал съм му майката, ще му кажа поне да я излижа”... Престраших се и им казах че поне да я излижа, те се усмихнаха и мъжа стана и си извади кура и взе да го гали... кура му беше къс и дебел, а и той самия беше дебел де:) но жена му слабичка... и аз взех си извадих кура и много бързо ми се надърви, а аз съм надарен и то бая (затова и само педали ми се обаждаха):))) Та, аз седнал на фотьола, той на дивана, а тя на друг фотьол срещу нас и ни гледа как и двамата лъскаме куровете:) Не издържах и станах и отидох при нея, хванах я за ръце за да стане от фотьола и започнах да я целувам, а тя ме хвана за кура. Веднага стана и мъжа й и дойде зад нея и започна да и съблича панталона на жена ми... съблече я по прашки и я легна на спалнята (квартирата ми е огромна стая с диван, два фотьола и спалня, много уюутна за такива неща:) Тя легна и той отиде до нея и и го даде в устата, а аз изместих прашките й и започнах да я лижа, тя започна да охка и след малко мъжа й ми каза: “вкарай и го само два, три пъти” аз веднага както я лизах, станах и и го вкарах във вече мократа путка. Тя изохка много по-силно отколкото докато я лизах и точно и го вкарах три пъти и го извадих и свърших:))) След това, седнахме тримата да пушим и тя каза че е свършила докато съм я лизал.... Това беше, те си тръгнаха и се разбрахме за следващата събота да се видим. След някой ден, ми се обади един който ми каза че с жена му и двамата искат да опитат, но никога не са пробвали... Почуствах се вече опитен:) и ги поканих да дойдат на гости:) Дойдоха и мъжа ми сподели че той иска да я гледа само, без да участва. Тогава нямах никакви притеснения и започнахме с жена му, целувахме се, лизах я, тя ми гали кура, духа ми и много се бях отпуснал и се чукахме дълго и се опитвах да се контролирам със свършването да не се изложа:) Получи се страхотно, през цялото време той само гледаше. Тръгнаха си и вече бях удолетворен че правих секс със семейство :) Дойде събота и тези ми се обадиха че ще дойдат:) Дойдоха и точно след една изпушена цигара започнахме:) Чукахме я и двамата жена му, във всичките дупки, беше наистина хубаво. След това ми се обади едно семейство от Пловдив, там жената ми се обади първа. Те бяха с много опит и доста разкрепостени, но вечв и аз бях с опит:) Така, от 2017г. до сега, 2020г. сме, се видях с 8 семейства и две двойки, като двойките бяха ценени и едните и другите, просто любовници. Със почти всички семейства сме се виждали общо над 50 пъти. Така че, теойките са хубаво нещо, нямат нищо общо със секса с двама.

37.   Аз лично друг мъж в спалнята си не бих допуснал. С две жени съм го правил всичко на всичко няколко пъти - всичките по инициатива на приятелката ми - три пъти с най-добрата и приятелка и още няколко пъти със собствената и братовчедка (доведе я след като приятелката и си хвана гадже и спря да участва в нашите заигравки).
Приятелката ми тогава беше развила някакъв фетиш - възбуждаше я страхотно да гледа анален секс, макар тя самата категорично да отказваше да го прави. Държеше с другото момиче да го правим в такива пози, че да може да вижда всичко.
Докато един прекрасен ден, братовчедка и не се пробва да я изхвърли от играта. И тогава се случиха две неща - на приятелката ми изведнъж и дойде мерак сама да пробва анално.... И и мина този да води други момичета в спалнята.
От тогава не съм имал тройни изживявания.
Като цяло настроението ми в това отношение е, че не бих отказал втора жена в спалнята, но само ако основната ми партньорка желае това. Аз самият не бих настоявал особено.
Втори мъж в спалнята - не, категорично.

38.   За това се иска изключително стабилна връзка, т. е. пълно доверие между партньорите. Хора като автора на темата не бих ги посъветвала дори да опитват. Последствията може да са катастрофални, суингът - винаги ще го повтарям - е опасен спорт. Ако нивото в отношенията не е достигнало до това да получаваш удоволствие от удоволствието на другия, без значение дали ти му го доставяш или някой друг, то нещата приключват с ревност, от която се измъчват и двамата и много често се разделят. Иска се много високо ниво на емоционална култура, за да допуснеш трети, четвърти, пети в най-интимните ви отношения. Ние с моя съпруг явно сме го достигнали. Тройките, четворките и т. н. ги възприемаме като скачане с бънджи, примерно, вдига ти адреналина и това е. Някой по-горе беше писал, че мъжете в тези конфигурации общо взето за нищо не стават. Това са и моите наблюдения. Не зная защо е така. Много рядко попадаме на двойка, в която мъжът да ми хареса, а още по-рядко - да ми достави удоволствие. Но според правилата на сунг културата "не" винаги значи "не" и не съм длъжна да правя нищо, което не ми харесва, така че в едно 90% от случаите си оставаме с интересния разговор. Не допускайте никога грешката да се впускате в такива приключения с близки хора! Аз, ти и най-добрата ми приятелка може да изглежда пикантно като сюжет на филм, но в реалния живот оставаш и без най-добра приятелка, и без мъж, и с наранено его. Има си сайтове за срещи на двойки, които искат да опитат нещо ново. Правите си регистрация. Виждате се с който прояви желание на по едно кафе и после, ако си допаднете, ДОГОВАРЯТЕ как ще премине следващата ви среща. Всичко трябва да се обсъди предварително. Тук импровизациите са по-скоро неуместни, тъй като в крайна сметка не се познавате добре. Пита се в прав текст дали някой е бисексуален и има такива очаквания. Пита се какво НЕ харесва. Макар че в много случаи изненадваме сами себе си.

39.   Първата ми тройка беше, когато бях на 6г, с едно момиче и едно момче от групата в детската градина. Не знам как се бяхме събрали в задната част на входа на блока, откъдето никой не влизаше и се ползваше за склад. Спомням си само, че се бяхме съблекли и се пипахме. Това беше 80-те години, нямаше порно, нямаше еротични филми, а откъде ни беше дошло наум, загатка пълна. После, до края на гимназията бяхме в едно училище, но не поддържахме приятелство. Дори и в пубертета, Теодора се водеше доста отворена, но не сме се сближавали. Даже не знам, дали изобщо си е спомняла какво се е случило.

42.   Mъж38г. Бях на 27г, когато ми се прииска тройка с приятелка на гаджето ми. Тя отначало се обиди и 2 седмици не се виждахме. После ми предложи да я чукам, докато говори с приятелката си по телефона. После я канеше на гости и след като си тръгнеше ме яхваше. И дотам.

43.   И ние с жена ми сме решили да правим тройка с мъж.
С жена правихме вече ;)
Но, има един проблем.
Чудим се дали да е някой познат което смятаме, че след тройката евентуално може да е кофти вариант или просто да разгледаме сайтовете и да си платим някой симпатяга за няколко часа.
И само да вметна, че секса ни е повече от перфектен, аз съм нормално надарен и нямамме липса или какъвто и да е проблем в секса, просто и двамата си искаме малко разнообразие.

44.   Ако страшно обичаш приятелката си и те задоволява напълно - няма да си помислиш за тройки и четворки.

Ако я си влюбен, така да го кажем " поносимо" или само я харесваш - няма да ти прави толкова впечатление това нещо и даже няма да те интересува с кой се е чукала преди.

Ако само се харесвате физически - правите си това, което ви харесва и на двамата.

Мнението ми е, че тройки търсят хора при които партньорът им отсреща не ги задоволява напълно и търсят нещо да запълнят тази ниша.

Аз като мъж търся първият вариант.

46.   И аз много искам да правя тройка с жена ми и някой напълно непознат(с голям хуй разбира се). Напоследък като се чукане и говоря ка сега ще е яко да лапа на някой друг хуя и тя много се възбужда. Лошото е че като си говорим за реални действия и оопочва да се дърпа.

48.   До сега, съм правил тройка само веднъж. Просто исках да пробвам. Тройката бяхме две момчета и момиче.
Беше ми странно.
Сега ми се иска да пробвам другият вид тройка: аз и две жени.

49.   46, минаваш ли насам? Да не би да сте го направили вече? Да споделиш опит как успя да я навиеш?
До дамите четящи тук: имали ли сте случай партньорът ви да ви навива, а вие да сте отказвали, но всъщност да ви се иска...