Споделена история от Секс и интимност

Винаги много ме боли и все не се получава
Здравейте,
Имам приятел от година и половина, с който много се обичаме той е много добър отнася се с мен като с принцеса, нямам забележки към него. НА 18г. съм и съм девствена. Той знае за това и никога насила не ме е накарал да правим секс, само ако аз поискам, но проблема е, че аз искам, обаче всеки път когато се опитаме да стане това, мен много ме боли и направо не издържам на болката.

Спираме после пак почваме и така постоянно но някак си, когато се стигне до едно и също място направо умирам от болка започвам да го блъскам, защото няма такава болка на света.

Питала съм приятелки казвали са ми, че това е нормално да ме боли първия път после се свиквало и не боляло, но не мога да разбера защо мен ме боли постоянно. Със сигурност все още съм девствена, но искам всичко това да приключи за да мога да доставя удоволствие на момчето, което обичам както и на себе си, а засега това е някак невъзможно.

Та мисълта ми е, ако някой може да ми даде съвет да ми каже какво да правя, за да не ме боли вече и веднъж завинаги всичко да си стане ще съм му много благодарна :)

Коментари

1.   Опитайте с лубрикант или нещо подобно

2.   С първият ми приятел беше така, но аз бях много слаба и съответно тясна отдолу. Сигурно над 10 пъти ми е текло по-малко кръв и болеше. Тогава и аз питах приятелките си, някой даже не са имали кръв на първият полов акт. Но свремето си мина и аз не знам как.

3.   Прежалваш се и това е. Болката ще е много силна, и за да я намалиш нека да те захапе за ухото и ще влезе по лесно. Аз бах същата, и страшно много ме болеше, ние направихме така след 6-7 път отшумява лека полека болката :)

4.   Ползвай лубрикант... и се понапий малко. Теб толкова те е страх от „голямата“ болка, че се свиваш.
Пийни си малко, разпусни и не мисли за това, нека той яко те намаже с лубриканта, та да видим дали няма да влиза!

5.   Пийнете по някоя чаша вино или друг алкохол ;)

6.   Пий някакви обезболяващи лекарства преди секса. Може да поискаш обезболяваща инжекция от личния лекар. В краен случай, може да прибегнеш до хирургическа намеса с упойка.

7.   Опитайте първо с пръстче докато той ти масажира клитора. После друго, трето и лека полека ще дойде моментът да проникане истински. Не бързайте, дайте си време за тези неща, за да не са драматични.

8.   Пий един аулин, нурофен или нимезил, но поне час - час и половина преди акта :)). Специално аз (момче съм) съм пил в някои тежки случаи аулин и нимезил и ми помага доста добре. става въпрос за нетърпими болки.

9.   Не мисля, че те боли толкова защото си била тясна или си се била свивала от притеснение. Боли те заради самия химен, а пенисът не може и да влезне както трябва. И аз бях така, хем усещах как се разтяга, хем умирах от болка. Може би и с лубрикант си пробвала, но тук въпросът не е в триенето на стените на влагалището заради стегната мускулатура.
Интересно ми е как точно момче ти е дало най-верния отговор, според мен- може би най-добре е да вземеш болкоуспокоително. При мен нещата станаха на 2-3 път, но и до сега си спомням много добре какво беше и ако трябваше пак да минавам през това, бих взела нещо.. Не искам да те плаша, но явно и при теб е така.

2, слабото тяло нямо нищо общо със стегнатостта на мускулатурата. Мине не мине, все някой виц чета в този сайт. :Д

10.   Благодаря на всички за съветите. Мисля да опитам това с пийването или с обезболяващите дано помогне никога не съм пила такива лекарства но дано има ефект. Само не разбрах за това с ухото как ще помогне в цялата работа, но все пак благодаря за съвета:)

11.   Правилно си се ориентирала, но внимавай!
Нали знаеш, че различните видове обезболяващи имат различна сила и продължителност на действие? Във вид на инжекции, те имат по-силно действие! Най-добре се консултирай с личния си лекар/ка за проблема си и той/тя да прецени, какъв вид обезболяващо и в каква доза, ще е най-добре да вземеш, защото, ако е от по-слабите, може и да не помогне в твоя случай. Освен това лекарства не се вземат ей така, на собствена глава, консултирай се с лекар!
Никога не смесвай, алкохол с лекарства, защото не се знае, накъде могат да избият нещата и каква реакция може да се получи!
С лекарствата шега не бива, трябва лекар да ти ги предпише! Лекарите най-добре знаят кое лекарство каква сила и какво действие има!