Споделена история от Секс и интимност

Твърде красив
С приятеля ми бяхме заедно 7 месеца. Изчака ме търпеливо половин година преди да го направим за първи път. След това в периода на един месец го направихме около осем пъти. На мен не ми беше особено приятно, явно не е бил подходящия сексуален партньор. Случи се да му откажа два пъти на предложението за секс и поради тази причина, и поради здравословни такива.
Накрая той ме остави под предлога, че бил твърде красив, че да му се отказва.
Мина един месец и вече не съм разстроена от раздялата, но все още не мога да асимилирам обясненито му и искам да питам мъжката аудитория дали е уместно да оставиш приятелката си по подобни повърхности причини, подтикнат от първични копнежи?

Коментари

1.   Твърде красив хах, къде е любовта.

2.   Е,много зависи как си му отказала,понякога се случва и да не е както трябва !?

3.   Изхвърлила си боклука. Честито!

4.   Като не искаш секс е нормално да те остави. Ти си асексуална, а всеки мъж иска секс. Няма значение дали е красив или грозен.

5.   Спокойно! Нормално е първия път да налетиш на идиот...

6.   Хахаххха н 3, точно :) и най- хубавото е че, боклука сам се е събрал и изхвърлил

7.   Не си асексуална, сексуалността ти тепърва ще се развива. Първите пъти не е особено приятно и трябва време тялото ти да привикне.Ще дойде и момента в който да ти става приятно.Спокойно ще дойде и подходящия човек. Младите мъже бъразат, е един ден си намират подходящата и разбират,че заради много от "красотата" си дори незнаят как да правят истински любов с жената до себе си и не са наясно как да я задоволяват напълно.

8.   Хаха, това което ти е казал са пълни глупости. Реално сигурно му се натискат много девойки и това е имал предвид, но така или иначе изобщо не е причина да се разделиш с някого ако наистина държиш на този човек. В този ред на мисли - на него не му е пукало за теб, затова и не сте се напаснали сексуално, защото го интересува единствено собствения му кеф.

9.   Твърде задръстен и смотан е*. Не вярвам да е кой знае какъв принц, в България красивите мъже са рядкост като диамантите. Но дори и наистина да е хубав, щом си слага хуя на 1 място и е роб на секса, не ти трябва такъв примитивен орангутан без пълнеж в главата и сърцето. Правилно са ти казали по-горе, радвай се, че боклукът е изхвърлен. На твое място бих го изритала първа.

10.   И двамата сте си загубили времето. Защо ти трябваше да го мотаеш шест месеца преди да правите секс за пръв път? Какво искаше да тестваш? Дали ще държи на теб и дали не е с теб само заради секса? Ето че въпреки, че е издържал този тест, той пак те изостави. Секс се прави на третата среща! Няма ползи от това да се забавя акта, а само загуби. Можеше още на трета среща да разбереш дали ще си паснете в леглото, а не след половин година.

11.   Ще бъда адвокат на дявола.
За мъжете трябва да знаеш, че секс, любов, уважение, емоции са едно и също, а повечето мъже никога не им е било казвано или намеквано, че сексът е нещо лошо и трбява да внимават с кой и къде го правят.
Ако им отказваш секс, от отказваш и любовта им. Поне за тях е така. Има една класическа рок песен - Whole lot of love, на Led Zeppelin. В тази песен лирическият герой говори, че ще даде много лщбов, всеки инч от любовта си. Ще те оставя, да се сетиш за какво говори.
За младите и потентни мъже, сексът може да не е любов, но любовта е секс и сексът изразява любовта им.

Казал ти е това, защото вечетно е имало друга жена или жени, които са му се натискали, но той им е отказвал. Някоя дори, може да му е казал, че е прекалено красив, за да те чака.

Та за напред - винаги бъди откровенна с партньорите си, за либидото си. Ако очакваш да са ти верни и да си имате доверие, трябва да си казвате такива неща. Не се надявай, че ще хванеш един мъж и ще го промениш, че да ти е по вкуса. Не си заслужава усилията и е вредно и за двама ви.

12.   Очевидно той не те привлича сиксуално, така че не виждам проблем в това, че е пожелал да се разделите. В крайна сметка всеки иска да се чувства желан. Явно си наранила егото му, но не се чувствай зле - всеки трябва да се научи, че не всички ще го харесват, няма толкова красив човек, че всички да са му навити.

13.   Аз отдавна сигурно трябваше да съм се развела...

14.   Виж нормално е да я изчакаш но не и толкова смисъл аз Гера я чаках месец ама то го направих от страх и я потикнах. Всяко момче се страхува че примерно може да го изпревари някой поне аз така чувствах нещата вече ти усещаш дали той е правилния или не щото не става да се подиграва със теб!

15.   10 е прав... Навремето се събирахме платонически. И аз бях супер бърз - цели две седмици чаках приятелката си да се наконти.
Ама 6 месеца...той милия всеки път като те целува нали се сещаш че се надървя и после топките го болят.
Като си още дете пък , къде си тръгнала да си хващаш гадже.
Тая работа е порасналите хора , които правят секс. Ти даже още не можеш да разбереш дали ти е хубаво дори... За какво говорим.

16.   Пхахаха, твърде красив едва ли е, но определено не е умен. Добре, че се е разкарал, направил е място на нормален мъж да се появи в живота ти. Радвай се.

17.   Еба ти глупака. Изиграл те е, както играят с малките момиченца. Гнусно, ама факт.

18.   Ох, ще умра от смях, ако някой ми каже, че е твърде красив, за да му отказват. Сигурно е нормална реакция за неговата възраст, предполагам сте тийнейджъри. А това, че не ти е харесало също е нормално за първите няколко пъти. Съжалявам, че така ти се е получило с първия партньор. Следващия дано има и акъл освен красота и самочувствие.

19.   Всяко зло за добро, тествала си го навреме, най отвратителни са самонадеяните, какъвто е бил и този фукльо! Явно е бил мамино синче.

20.   Съгласявам се с номер 11. Веднъж съпругът ми ме похвали за някаква там домакинска работа, не помня вече, примерно - за това как съм наредила масата и съм оправила леглото, и в моя полза ме сравни с бившата си жена, която не пипала нищо и живеели в кочина. Аз от женска солидарност казах: "Може жената да е била в депресия". Той рече: "Не, това беше нейният начин да ми каже, че вече не иска да прави секс с мен и не го и правеше".
Т. е. каквото и да вършим, мъжете го приемат като сексуално послание. Като смениш спалното бельо, той потрива ръце и си мисли: аааа, моето котенце иска да правим секс в чисти чаршафи. Като го посрещнеш с по-къса рокличка си вика: леле как се е издокарала за мене, много ме желае значи. Като приготвиш хубава вечеря, при всяка твоя хапка си мисли какво друго "вкусно нещо" можеш да правиш с тази уста. И ако след това го отблъснеш, той не просто е разочарован, а се чувства измамен. В главата му нещата изглеждат така: ама тя всичко направи, за да ме съблазни - нови чаршафи, тоалети, вечери и накрая ме отблъсна лъжкинята проклета, ааааа няма аз да позволя да ме правят мене на маймуна!
Ето това е станало, авторке.

21.   Не е уместно. Каква дребнавост само. Няма как някой да е всеки ден с настроение и винаги готов. Доста тъпо. Силно посредствено от негова страна.
М36

22.   Нормален.

23.   "прекалено красив" Чиста проба комплексар. Честито отървала си се.

24.   До 23

Може и да е прекалено красив за това? Защо да не е? И стига сте ползвали това клишираното "комплексар", за всеки който ви отсвири.

25.   Номер 9, абе май нямате самочувствие да тръгвате с диаманти, така наблюдавам. Българката е на принцип " Смотльото пред готиния" така виждаме по улиците.