Споделена история от Секс и интимност

Как си искате?
Здравейте :) Имам въпрос към жените. Как искате от мъжете си секс? Понеже моя приятел има проблем с това как аз си искам. Според него аз даже не го показвам изобщо. Попитах го как иска да си искам, понеже явно има точна представа, но не знаел...просто искал да си искам?!?

Коментари

1.   С приятеля ми сме от 10 месеца заедно и директно си го хващам за оная работа :D Както се казва кратко,точно и ясно си показвам какво искам

4.   Казвам му, че го очаквам, в другата стая, давам му презервативи или обличам специално бельо, но и с него ми е отказвал.

6.   Ами как бе, душа? Ти как си искаш, разкажи?
Жената до мен напр. си иска по различен начин - веднъж на вечеря хвана ръката ми и я сложи под полата си, беше без бельо и толкова мокра, сякаш се е напикала. Друг път, връщайки се от работа, след дежурната целувка по устата, рязко слезе към ципа ми и буквално го налапа до дъно, изцеди ме за 3 минути, заведе ме да се изпикая, целува ме още малко там долу и ме яхна. Свърши за 5 минути и тя.
Друг път - след банята, докато е по хавлия, почва с краката си да ме "опипва" през боксерките, по члена и така...
Не е сложно, разбира се, понякога е директно.
Как е при вас, че приятелят ти се оплаква, сподели?

7.   Директно го започвам. Какво значи да си искам, да питам ли? Нещо не си представям "слънчо, може ли малко секс" или нещо от сорта.
Когато аз съм инициативата, обикновено го почвам от вратата или веднага след банята. Понякога през ноща докато спи, а на мен не ми се спи го събуждам със свирка или се качвам над лицето му. За 16 г не съм имала отказ. Е, имаше период преди години когато работеше тежка работа и по много часове, тогава само искаше като се прибере да се изкъпе, вечеря и изпадаше в "кома". Няколко месеца беше така, докато директно му казах че, не си струват парите които изкарва (аз печелех повече)за сметка на никакво време за нас и абсолютна липса на секс. Но беше временна ситуация.

8.   Жената си "иска" чрез" съблазняване. Добрите съблзнителки нищо не трябва да показват, хващат за пакета или тем подобнни глупости. Искай си чрез еротика. Така хем ще си "вземеш", хем мъжа ще си мисли, че е негова заслугата.

10.   Абе айде моя мъж и по хавлия и по бельо, еротично, на предложение, всяка ми е отказвал например. Зависи и от мъжа.

11.   И моя мъж ми отказва постоянно. Имал много работа. А и децата не са малки, постоянно се размотават из къщата до късно. Нищо не става. Правете секс докато нямате деца.
Или пък си намерете любовници.