Споделена история от Секс и интимност

Двойно проникване
Жена на 23 съм. От няколко дни просто имам много странни мисли. Умирам си да бъда с двама мъже и да усетя двойно проникване. Искам да ме лижат и да са груби доминиращи. Имам сш дългогодишен приятел, но секса вече с него е мираж. Какво да направя по въппоса? Много съм възбудена и съм склонна да му изневеря, тъй като той едва ли ще се съгласи за тройки с друг мъж

Коментари

1.   Последно анален ли искаш или тройка? На 23 ли си или 24? В предната тема казваш, че и двамата нямате сексуален опит, а искаш директно да минеш на тройки и анален. Айде първо го направи вагинално, пък после мисли за анален и чак тогава тройки и изневери.

2.   Ами направи го. Но първо се раздели с приятеля си. Така се прави.
Ж

3.   Не е трудно да опиташ двойно проникване. Но трябва да избереш внимателно и двамата партньори. Забрави за това приятеля си. Намери мъже които и преди са го правили заедно с друга жена , защото те притежават опита и синхрона от който имаш нужда за да почувстваш истинското удоволствие от това.

4.   До 1 от авторката. Казвам,че съм на 23 и искам тройка с двама мъже! Нормално,че единия ще боцка отпред другия отзад.

5.   Ти ли си авторката на "Секса е мираж"?

6.   А може да си хванете едно гадже и да спрете да пишете тук. Темите са провокативни, информацията в тах се разминава, което означава, че вероятно да измислени.

7.   4, защото в темата ти "Анален" друго пишеш. А и се съмнявам да си жена с тая дума "боцка".

8.   Поредната провокативна глупост, писана от мъж.
Ето затова сайтът губи популярност и интелигентни потребители, и се е напълнил само с бълвоч.

9.   7, това е мъж, най-вероятно гей или пубер.

10.   Тоя сайт се напълни с перверзници,чикиджии и откровенни простаци !!!

11.   А сигурен ли си, че не си на 12?

Братан.

12.   Не мога да повярвам че но.2 е жена.

Колкото до авторката , тука е пълно вече с теми , писани от един и същ човек, които к ат за целта да изкарат едва ли не всички жени за бруталните курви и разпоретини.

Апел имам към модераторите! Да отсеят ИПтата и ще видят че точно един определен чичак ,спами с пълни простотии форума.

13.   Опитвала съм веднъж "сандвич". Не се получи добре.
ж 38 г.

14.   Номер 13, разкажи за "сандвича" и най-вече, защо не се получи? На път съм да опитаме...

15.   Аз си го мисля, но не съм толкова смела да пробвам. (Ж31)

16.   (#13) Нищо не стана. Гаджето ми пожела да ми прави тройка, а свърши бързо, и не можа да го вдигне повече. Приятеля му ме чука още 30 мин. след него, на всякъде. Още на другия ден скъсахме. Тъпо!

17.   Направи го, супер е! С моята приятелка сме големи фенове на груповите изпълнения: https://www.xhamster.la/users/gbx

18.   Когато човек е "на сухо" дълго време има всякакви мечти, но да ти кажа, често когато ги сбъднеш се оказва голямо разочарование. Аз дълго си мечтаех за 3ка и мъжът ми реши да ми сбъдне мечтата с един близък приятел. Уговори ли се да ме изненадат един ден след работа. Е, да де ама не се получи като по филмите. Не беше лошо, все пак 2 мъже се грижила за мен, пък и двамата силни и млади, но... След това не съм повтаряща. Задоволи си любопитството и до там. Та ако ти е мечтата за DP, направи го, но 90% сигурно ще си разочарована. Не е като по филмите.