Споделена история от Секс и интимност

въпрос към жените, но и мъже могат да кажат дали им допада идеята.
Здравейте жена на 30 години съм. От скоро адски се възбуждам от мисълта да лижа ануса на мъжа ми. Последния път по време на свирка от топките започнах да слизам все по надолу и го лизнах там, в първия момент той се сепна, но после нищо не каза и мисля че му хареса. Има ли други жени с подобни желания? и мъже какво мислите за този вид ласки на жената към вас?

Коментари

1.   Като ти се лиже, лижи. Какво значение има дали другите го правят? Ако не го правят, няма да го правиш и ти ли?

2.   Да, с бившия ми. Понякога както си правеше нещо изправен започвах да го лижа по гръбнака докато не стигнех дупето му, разтварях бузките и му лизах анусчето. Също и по време на френска винаги му смуках топките и понякога лизах и анусчето му. Но той винаги беше много чистичък и хубаво миришещ, и го обичах. Не ме беше гнус ни най-малко от него. На някой случаен не бих го направила, или поне трябва да знам че има много добра хигиена и да ме привлича много.

3.   Гнусно е! И за тва отвратително нещо има одобрена тема?!

4.   M38
Прекрасно е!
Честно казано не предполагах, че жена може да има желание да го прави, винаги съм си мислил, че го прави чисто и просто за да достави удоволствие, но не и че я възбужда.
Аз лично обожавам да ми лижат ануса, а една от фантазиите ми е да се случи с две дами, една да ме лиже, а другата да поема члена ми ...

5.   Номер 3 "И за тва отвратително нещо има одобрена тема".
Защо се чудиш, че такива отвратителни теми се одобряват. Защото самия сайт е отвратителен за тва одобряват такива отвратителни теми.

6.   Обикновено мъжа ми лиже моето дупе преди анален секс.

7.   Наблюдавх межди едни скали след Черниморец, една двойка. Жената по корем, нудисти, а мъжа и лижеще ануса, с ръце и беше разтворил гъза. Но ме видяха и се завиха. Предполагам, че щяха да правят анален.

8.   Фантастично е и браво, че го правиш!
Едно от най-големите удоволствия, което до момента съм изпитвал да ми правят 3-4 момичета, с които съм бил.
Наистина трябва хигиена, и то висока!

9.   Не било гнусно, ами ближете и тоалетната чиния тогава!

10.   Ако му е харесало, значи е латентен хомосексуалист.

12.   Номер 4, тази фантазия на моя мъж му се изпълнява поне веднъж в месеца.

13.   Преди две години имах връзка с една колежка от работата ми която беше на 25-26 години . Тя ми го направи за първи път и беше нещо страхотно , после започнах и аз да я лиже от зад и ми доставяше голямо удоволствие да го правя . Ако зпазвате добра хигиена и сте предразположени към този вид ласки а едно хубаво допълнение към секса .
М30

17.   Направо завиждам на този мъж, как само си търся такава жена, която да е съгласна да ми оближе ануса, и да го стимулира с пръсти, после и аз на нея...

18.   Всъщност мъжа ми обожава да ми ближе дупето. Аз също много обичам да ме ближе, но се е случвало и аз да го ближа. И е доста вузбуждащо! Стига да се спазва добра хигиена, не виждам проблем.
Жена на 30.

21.   Страхотно е. Известно време приятелката ми го правеше, но само няколко лизвания по време на свирка. Чудно. Но като направихме една сесия, в която това да е основно, се оказа не чак толкова велико, колкото очаквах.

23.   Това ппц е най-якото нещо на света за един мъж. Изпразването след това е супер мощно, и ти държи часове наред. Абе уникално е.

24.   М 22. Ако ти харесва, ок. Принципно и аз харесвам да правя таква ласки на момичето ми, но не и тя на мен (неудобно ми е, и не искам). Само спазвайте хигиена!

25.   Мъж съм. Това е гнусно и извратено.