Споделена история от Секс и интимност

Към мъжете
Ж23. Искам да попитам мъжката част. Слаба с руса коса съм, стегнато дупе, нямам проблем с мъжете, докато не дойде момента да се съблека. Имам комплекс от краката ми, тъй като не са на моделите гладко изглеждащи. Имам петна по тях и много се притеснявам дали не бих отблъснала някои мъж.

Коментари

1.   Дай снимка, така по описание е относително. Как да ти кажем?

2.   Носи дълги чорапи

3.   От диабет ли, изгарвне, витслиго? Бъди по-специфична. Но, ако някой те хареса като цяло, надали ще придиря за депигментация или нещо дребно!

4.   Елементарно е, всичко е в твоята глава. 1. Ако искаш секс за една вечер едва ли мъжа ще ти гледа краката точно и това би му било проблем. 2. Ако искаш да правиш секс с някой който не е само за 1 вечер (бъдещо гадже и прочие и прочие) и това му е проблем просто не е за теб. Аз лично като малък видях че имам родилно петно на моркова. Живях 2 години с огромен страх да се съблека пред момиче и прочие мислех че ще я отблъсне, а се оказа съвсем обратното даже му се кефят:) Просто се отпусни и спри да мислиш глупости. Всичко е в мозъка ти. Лично мен едва ли биха ме отблъснали.

5.   А ходилата ти отдолу как изглеждат?

6.   Мисля , че няма смисъл да се притесняваш.И така ще си хубава и уникална за някой който те харесва.Руса , слаба и хубаво дупе!Ехей ти трябва да не страдаш от липса на обожатели.Хич да не ти и пука наслаждавай се мъжките ласки и живота. М 48

7.   Те и мъжете не са идеални, ако те иска няма да пречи нищо.

9.   Не стига че всеки месец болки,простотии,течове глупости,не стига че един ден деца ще раждаш,ми и ще мислиш кво ти има и кво ти няма. Мацка стягай се и да не ти пука.

10.   Пробвай с калци и тениска на Роналдо, тогава никой няма да ти гледа краката

11.   И защо трябва да ти пука за някой комлексар,, който би те отблъснал? И съм сигурен, че краката ти са хубави. Другото е в твоята глава.

12.   Ох котьо ...слаба с руса коса....другото спрях да го чета.

13.   Убеждавам се че, много (мъже и жени) просто сте се пристрастил към драми и комплекси. Най- лошо ви е когато няма повод, за това бързо си измислят някакъв.
Интересно... инволюция или адаптация на емоционалният интелект? !

14.   Към 13. Проблема идва от това, че всеки иска да се покаже като най-добър, и вместо да си гледа градинката, той прави мръсно на другите градинки. Ние мъжете може да си разменим по 3-4 удара, ама жените са гадни и си правят подли номерца. Ако нямаш слабо място ще ти направи такова, а ако имаш мъртъв си.

Абе то и мъжете са като жените горе долу като са слабохарактерни. Като бях малък ме подиграваха, че имам малка пишка. Колко малка.. Спомням си че сме си мерили пишките с приятели горе долу бях на 10г и ми беше 6см.
Само на 1 знам че му беше 8см, това ни правят двама а другите само се смееха. Не спряха сигурно да ме подиграват 8-10 години, и то подигравка за да преместят прожектора от тях на някой друг. Стане ли нещо, където и да сме все го споменаваха за да избегнат атаки, ама те не казват колко им е голема пишката. Сега ми е 16см, сигурен съм, че ми е по-голяма от всичките, които ми се смееха и се опитваха да ме държат сдухан и паднал духом.

Та, момичето може да има нещо, което не й харесва на краката, но ако има мацки, които й завиждат за фигурата, дупето, косата, личе например и т.н. ще я изядат за краката и може те да са виновни за комплексите й, нейните "приятелки". Които сигурно имат криви крака, спльоскано дупе ама хвърлят боклук в чуждата градинка, защото нямат сила да се справят със своята.

15.   "Жена на 23 години. Слаба с руса коса съм, стегнато дупе".

Ако си поне мъничко симпатична в лице, повярвай ми, на никой нормален мъж няма да му пука за друго. Моята жена е красива, слаба с дълга кестенява коса, но в началото много се притесняваше да се съблича пред мен и се беше комплексирала от тялото си. Причината беше, че по целия си гръб (и по корема) има доста бенки, някои доста големи. Един ден ми каза, че не се харесва и се притеснява дали не са отблъскващи за мен. Доста време ми отне да и покажа, че въобще не ме вълнуват и, че я харесвам и желая страстно като никоя друга. Дори някак си намирам тия бенки за секси, на фона на светлата и гладка и нежна кожа, сладки гърди (не много големи, но достатъчно и с хубава форма), страхотните и пъстри очи, дългите коси, възбуждащото и страхотно малко дупенце, дългите крака, нежни ръце и красивата и сладка розова вагина....

Спри да се филмираш! Ти си красива млада дама, мечта за много мъже, ТОЧКА! Мъжете ни отблъскват следните неща у жените:

1) Ако сте прекалено дебели
2)грозни като баба яга в лицето
3)обличате се като чували
4) не се поддържате
4)лоша хигиена

16.   Към 15. наистина забрави нещо, не тролвам.
5) или по скоро 6) да не си кучка (да имаш душа)

17.   Наистина имаш проблем, ако качествата ти се изчерпват със „слаба, с руса коса и стегнато дупе“. Добър човек ли си, можеш ли да водиш смислен разговор, имаш ли кураж, имаш ли морални принципи, имаш ли интелигентни интереси? Ако имаш такива качества, гледай да показваш не-съвсем-съвършените си крака още на първа среща, че който е достатъчно голям боклук да те отхвърли при все добрите ти качества задари такава тъпотия, да избяга и да те избави от присъствието си, защото такива плитки измекяри не ти трябват,