Споделена история от Секс и интимност

Секс с чернокож
Здравейте, момиче на 20 години съм. Преди около месец правих секс с чернкож, американец. Наистина беше много хубаво, той беше супер страстен и изобщо самото преживяване беше уникално. Болеше ме, защото му беше много голям, но ми хареса и бих повторила. Искам да попитам има ли и други, които са пробвали и какво мислят? Бихте ли опитали отново?

Коментари

1.   Е,то този не е натурален африканец,а афроамериканец.Хубаво е да опиташ с истинска чернилка я от Зимбабве,я от Етиопия,с конгоанец или сомалиец.Така ще скрепиш братската дружба между народите и континентите,а и ще натрупаш безценен опит.

2.   Свършиха ли белите мъже че тръгнахте със цветнокожи да го правите...

3.   В порното никога не съм видял негър да е страстен. Винаги са бавни и дървени.

9.   Българските специалистки не разбраха, че черното е от джунглата и е роднина на маймуньоците, но дивото зове и се връщаме към животните!!!

10.   И къде го намери този американец , сигурно живееш в САЩ ? А ,какво те интересуват другите какво мислят ? Или си някой чикиджия с черна мокра фантазия ?

11.   Само така. Давай напред усъвършенства се в секса. Следващият път опитай с виетнамец и пак пиши за сравнение.

12.   На негъра му е било още по-хубаво, хем чукал бяла, хем му излязло без пари. Предложи му се пак, няма да ти откаже.

13.   Глупости, историята не е реална!

14.   По-интересното е защо ви е харесал точно секса - заради страстта му (не мисля, че е приоритетна на чернокожите черта) или заради големината на пениса му? Ако е заради второто -защо? Заради чисто визуалната наслада ли е, тъй като казвате, че ви е Боляло.

Чувал съм, че ако при секс се изпитва болка, изживяването няма да е най-запомнящото се с позитиви?

Или просто ви е харесал, защото партньорът е бил Различен?

15.   Миналата година бях на бригада в САЩ и там се запознах с един чернокож. Беше наистина страхотно изглеждащ - висок. здраво и силно тяло, първичен поглед. Пожелахме се почти веднага ииии до края на лятото там имахме сексуална връзка.
Ще ви кажа защо го правих аз. Ами първо изключително ме привлече като телосложение. Наистина много здраво и жилаво тяло. След това чистото любопитство какво ли е да бъдеш с чернокож и дали наистина му е толкоова голям както се говори. И опитах. Наистина му беше голям, но не прекалено. Не заради това обаче продължих да го правя с него а защото секса беше уникален. Много издържаше в леглото, нищо общо с гаджетата ми които съм имала в България. С него изпитах най-супер уникалното чувство по време на секс което съм изпитвала до сега някогааа. След като се върнах у нас даже не ми се поглеждаха доста време българските мъже. От скоро си имам приятел само за секс, но нещата не са като с чернокожия. Не мога да бъда задоволена толкова добре :(( Ако следващата година може да се ходи на бригада и няма затваряне, пак ще отида и ще го потърся или пък друг чернокож. Просто е различнооо хора. Здрав, продължителен, интензивен секс, леко животинското и първичното в погледа му :))))

Деси

16.   ДЕСИ,за черньото няма значение коя си,защо си му пуснала и защо сама си му се предложила-за него е важно,че е чукал бяла жена,което за тях, маймуньоците,е върха на сладоледа !!!
Съветвам те,да не ходиш чак до Америка,а тук,в сърцето на курварлъка, т.нар.Студентски Град,да си хванеш някой Нигериец,тъй като Нигерия е кочната на Африка,както русия е кочината на Европа и тогава ще се убедиш кой секс е по-добър,а и сигурно ще се похвалиш,нали вдяна ???

17.   Гнус ме е от цвета им, не бих.

18.   И на мен преди време ми се предлагаше един чернокож, но той се пробваше с всяка прилично изглеждаща жена. Пак беше добре сложен и атрактивен и повечето жени въздишаха по него. Точно на такава бригада стана това. Отказах, защото бях обвързана и все още съм, но също защото не харесвам мъже от други раси. Пък и дори да беше бял, пак щях да откажа. Нямам против правата на черните, но секс с черен мъж - не, мерси.
Апропо, има нещо вярно, че за черните сексът с бяла жена е постижение. Онзи от бригадата само една по- пълна жена избягваше. Чувала съм, че все повече черни се отказват от негърките и си търсят бели жени, дори и азиатки, заради ужасното отношение на негърките.
Не знам доколко е вярно.

19.   Темата може да е пързалка, ама си задай въпроса авторке, колко време ще изкара която и да е твоя връзка в България, ако споделиш тази екзотична подробност с което и да е твое гадже...

20.   Модератори,защо нарочно не одобрявате коментарите,които разобличават фалшивите истории? Исках само да кажа,че историята е ИЗМИСЛЕНА!

21.   Аз съм го правила с няколко, в чужбина и тук
Секса с тях си е супер, стараят се много, и им се получава. При случай бих го направила отново.

22.   От авторката! Историята не е измислица, бях също на бригада това лято, имах късмет да замина тази година въпреки всичко. Абсолютно реално е и ми беше интересно какво е мнението на хората тук, въпреки че то няма да промени нищо :) Става въпрос за мъж с положение, адски възпитан и интелигентен, на светлинни години от всеки бял мъж когото познавам!

23.   Белите мъже вече ги заменят с по-добрите ''чернокожите''
А Българите не са и бели като цяло, по-ниски са и от чернокожите в йерархията, а жените обичат мъже които са с по-висок социален статут, и по-доминантни, затова мисля че и на авторката и е било толкова хубаво, наш мъж не може да и достави това удоволствие

24.   15, 22, ако бях на ваше място и бях жена също щях да експериментирам, но пък си мисля, че понече щях да се интересувам колко пари ще спестя от бригадата. Явно сте презадоволени финансово, за да не поставяте работата на предно място. №19, за съжаление двама от трима ще си тръгнат, затова и много момичета след секс със чернокожи се опитват да започнат връзка именно с такъв мъж.

25.   White Trash Whore се нарича и в очите на негъра, който се гаври зад гърба ви с вас.
Негрите в САЩ чакат с нетърпение бедните недоебани бели курви от БГ да бодне бяло месо.
Вие не заслужавате никаво уважение повече боклуци!!!

26.   Отвратен съм от този сайт и всичките манипулации в него. Поредната история, която обслужва чужди интереси. Толкова жалко

27.   Възможно е един ден ако имаш деца да са негърчета, а да са от бял мъж. Има такива случай деца да наследяват гени на мъже с които жената е правила секс преди много години. А както съвременните жени се чукат с кой им падне е много вероятно да родят болни, недъгави изродчета.

28.   26, какво ти е виновен сайта, че има жени, падащи си по негри? Все пак всеки си пише каквото го вълнува. Не може всички да са извисени и да си падат само по австрийски аристократи. Има и хора на ниско духовно ниво и такива са 99%. Ако техните теми не се одобряват, то ще има тема в месеца веднъж.

29.   Вие на бригада да работите ли отивате или на секс-туризъм?
Като не ви задоволяват българските мъже, защо се връщате при тях?
Стой си в Америката при черния тъпкач и не се връщай!

Не стоиш при него, защото знаеш, че ще те зареже и замени за следващата, поредната загоряла.

32.   Имам силното чувство, че зад коментарите, които уж се пишат от женско лице, всъщност стоят хомосексуалисти, изпълнени с гняв към българските мъже, опитващи се да ги оплюят, защото са отритнати от обществото и искате да си го върнат по някакъв начин.

33.   Здравейте,
Живея в Англия от около 15 год. Сеск с чернокож не съм правила, но веднъж се стигна да завъртя една свирка. И как се стигна дори, не мога да си го обясня. Работих в едно заведение з абързо хранене и имаше един негър от Нигерия. След няколко месеца работа заедно, решихме една вечер да излезем. Аз пих чаша вино, той алкохол не пиеше. Така всичко вървеше нормало, когато си тръгнахме и той ме изпрати до моята квартира. Съквартирантката също я нямаше и той влезе. Как се стигна до свирката както казах не си го обяснявам, но му беше приятно. Тук искам да отбележа че нито му беше по голям, нито нещо имаше в повече. Така свърши и сравнително бързо и неочаквано за мен, защото до секс не се стигна, а го исках. Но втори път не сме повтаряли. Явно скоро не беше имал празнене, за да свърши толкова бързо.

34.   Аз съм мъж и съм чукал транссексуален негър. Общо взето си изглеждаше като черна газела със силиконови цици, само че се оказа, че има пенис, който беше малък. Ами нищо особено. Духа ми и го чуках отзад.