Споделена история от Секс и интимност

Защо рускините са толкова лесни?
Здравейте, темата ми по никакъв начин не е свързана със скорошната относно българите и рускините, просто съвпадение, че с колегата я пускаме по едно и също време.

От няколко дни насам се питам защо рускините и не само те, а и всички жени от бившия съветски съюз са толкова леки? Почти всяко лято забърсвам по една рускиня на морето. Един мой познат пък живя с украинка в продължение на 6 години и съм се наслушал на какви ли не истории, някои от тях дори ме е срам да ги споделя тук, макар и анонимно. Докато бях ученик имах една съученичка рускиня, която не беше известна само в училището ми, но и в целия град. Ако си мислите, че нашите момичета са лесни, не сте си имали работа с рускиня. Питам се на какво се дължи това и защо имат такава слава в световен мащаб?

Коментари

1.   Защо всички сте толкова против рускините и другите жени от Източна Европа? Аз пък си мечтая някой ден да имам приятелка или дори съпруга от такава държава. Българките са толкова студени и недостъпни, че имам чувството, че никога няма да си намеря приятелка оттук. Освен това, жените от Русия, Украйна и Молдова, са много красиви.

2.   Обичат живота и забавлоенията. Прави ли ги лоши хора? Не!

3.   Явно не сте наясно,какво е положението в Путкинска русия от години !!!
Слушате и гледате медиите на мисирките,които не смеят да кажат истината за русия и Диктатора Путкин,който черпи с чай Новичок неудобните !
Глада и мизерията в русия са катастрофални,за сведение 72%от руснаците получават под 308 Евро месечно,като храната е доста по-скъпа от нашата,а санкциите на САЩ и ЕС са замразили доста от руската икономика !
Затова и рускините се мъчат как да се отърват от това положение, най лсното е на гръб,с разтворени крака,докато хванат някой балък,като №2 и после-жална му майка !
Първо му опапва паричките,после се развежда с него и накрая му взима всичко,изгонва го на улицата,като се отдава на волен курварлък!
НО НИКОГА НЕ СЕ ВРЪЩА ОБРАТНО В РУСИЯ,А С БГ ПАСПОРТА ДЕЙСТВА ПОСВЕТА и МНОГО ЯКО КРИЕ,ЧЕ Е РУСКИНЯ,ЗАЩОТО СЛАВАТА ИМ СЕ НОСИ ПО СВЕТА,КАТО НА ОТКРОВЕННИ ПРОСТИТУТКИ !
Е,сега всички руски гъзоблизци са на ход,но истината е една и се знае !!!

4.   Същото питам мъжете: защо сте толкова лесни и някоя само да ви намигне, веднага събувате гащите? Някакво чувство за срам нямате ли? Позорна и гнусна паплач сте, абсолютни курви. С такъв мъж никога не бих легнала, ако ще да е по-красив от турският Брат Пит - Къванч Татлъту. Ще си изповръщам червата от погнуса.

6.   Защо се отнасяте така с рускините? Първо мрънкате колко трудни били българките, а сега ми се жалвате колко лесни били рускините. Може би проблема е във вас, защото именно вие сте тези, които ги сменяте като носна кърпичка. Именно вие се хвалите колко рускини сте били оправили. Радвайте се, ама имайте и малко уважение. Аз честно не разбирам и нямам отговор на въпроса на Автора защо рускините се занимават все с някакви простаци, дето после ще ги обсъждат по форумите. Как пък нито веднъж не чух някой да е казал, че се е пробвал с англичанка и тя да го е отрязала. Явно че рускините просто са по-красиви и цялото внимание се стоварва върху тях.

Не, не, вие просто нямате морал. Значи вижте колко са добри рускините, веднага ви дават шанс, случайно да не ви обидят, а вие ги захвърляте на вторият ден. Нямате угодия.

7.   Защото са със светла кожа и ген и повече им се иска!

8.   Наваксват раждаемостта заради войната.Естествена реакция на подсъзнателно ниво.

9.   Ееее номер 2, обичали живота и забавленията. Ако българка го прави е най-голямата к... а, обаче щом е рускиня на нея и е простено, обичала живота. Толкова сте жалки с двойните си стандарти, че няма накъде, особено ако си мъж това го потвърждава. Затова толкова рускини се хванаха с българи, на тях им е простено да са к... и и по живота, а по българките си изливате цялата гадост.

12.   Аз бях с рускиня няколко месеца, няма такъв боклук. Но пък в леглото беше пожар, чак пак ми се е*е рускиня, а не някоя наша, които са супер скучни и не сатват, оная направо беше от порнофилм.

14.   До 9

Ъмм .. сори, ама кога аз или организация в която членувам е отправяла подобно публично твърдение? И защо ми опонираш изобщо? Какво се надяваш да постигнеш?

15.   За украинките не знам, но за рускините си има логично обяснение. Така, представи си, че си в държава, където покрай войните и раждаемостта жените превишават доста мъжете. Създава се среда, в която мъжете са ограничени и само най-добрите ще имат такива. Та какво излиза - или ставаш по-перверзна и от Маркиз дьо Сад, или си стоиш сама. Пред този избор са изправени всички рускини и не е странно, че повечето са такива. Към онези, които и без това щяха да бъдат лесни и разкрепостени добавяме и онези, които просто си търсят мъж. Ако има други рускини, те ще са някакви много притеснителни и свенливи, които дори с опрян пистолет в челото няма да станат толкова лесни и палави. Така че не виждам драмата! Просто не се поставяте на тяхно място и затова не сте се досетили сами, пичове!

16.   Бягат от бедност и лош живот. Една позната от Молдова ми каза преди няколко години- Аз харесвам България, тук хората не знаят какво е да нямаш храна. Аз се позамислих и наистина - България има плодородна почва, всичко расте, хората си садят и не гладуват. Е, явно в Молдова гладуват в буквалния смисъл на думата. Вероятно така е и в други страни от бившия СССр.

17.   Имам опит с бившата, която е украинка. Наистина може да се тълкува като лесна, предвид по-пълния обем от информация, който имам за нея. Моето тълкувание, че сексуалната култура в тези страни е по-либерална. Мъжете са същите, но се интересуват повече от далавери, алкохол и коли, а жените са на заден план, затова не са прослевени толкова по света, като рускините и украинките.

18.   Номер 12, до този момент имаш 3 пъти по 1 звезда. Възможностите са две: По- вероятният вариант е българки да са ти ги нахакали, щото си написал, че са скучни и не стават. Втората вероятност е някоя рускиня, живееща в България и четяща темите в сподели.нет, да ти е дала звездицата.

19.   Живея в Германия и имам контакти с няколко рускини, украинки и белоруски. Съвсем нормални ми изглеждат в отношенията си към мъжете. Само една има сериозен приятел немец, всички останали или са омъжени, или имат приятели руснаци или украинци, или са необвързани. Почти всичките са много хубави на външен вид и предполагам не би им било трудно да завъртят главата, на когото и да е било мъж. Това са общо около девет - десет жени, т.е. не мога да претендирам, че те са представителна извадка на всичките си сънароднички, но поне тези не ми изглеждат много лесни (може би с изключение на една от необвързаните рускини, но нея и всъщност не я познавам много, просто сме се срещали веднъж на един семинар). Мислълта ми, е че не трябва да се обобщава, това което важи за 40 или 50 души със сигурност не важи за всичките 100.

П.С. На нашето море не съм ходил от петнайсетина години, но там средата е коренно различна. Отиваш някъде за две седмици с идеята да се забаваляваш максимално, далече от родители, роднини, колеги, по-далечни приятели и близки. Освен това, алкохолът е евтин, задръжките падат и става каквото става. Ама на Слънчака не само рускините са дашни - то англичанки, то немкини, то скандинавки, то чехкинчета - всичките 18 - 2х гпдишни разгонени, пияни и напушени женки за дошли само за тия четири неща.

20.   Не са само рускините. Масово явление е. Русия е огромна държава и там има всякакви хора.
Когато родителите ми работеха по Черноморието (говорим за 10- 11 цели последователни лета) идваха рускини, които само с уличните кучета не се бяха съвкуплявали, но си идваха и много свестни и интелигентни жени, стоящи плътно до мъжете си и заедно с децата. Да, не знам какво са правили 24/7, но ги наблюдавах как слизаха за закуска със семействата си, после слизаха до плажа, след това се качваха до хотела да се оправят, идваха за вечеря. Пък и от разговорите с тях, ми се струваха съвсем нормални жени.
Мисля, че целият този стереотип за рускините идва от това, че много от леките такива идват в България, а предполагам и по другите държави, да минат де що става за ч*кане, докато свестните такива си идват с мъжете и не са натрапват по никакъв начин. Чувала съм и за англичанките по Слънчев бряг, че трошат каквото им падне, но предполагам че всичко опира до самата жена, възпитанието й и средата, в която е израснала.
Накратко казано, лекото поведение няма нищо общо с това, че са рускини, просто и там има к*рви като навсякъде по света, които се опитват да привлекат вниманието към себе си и им се получава (за съжаление).

Black Sabbath

21.   Лесни са защото им е трудно.

22.   Я и аз да напиша нещо!От няколко години има любовница рускиня.По голяма е от мен,така се стекаха обстоятелсвата , че имах да го нарека бизнес отношение с нея,много ми харесваше и в последствие се случиха нещата.Ей страхотна е,не е опитна за моя опит но се пуска по вълната и правим невероятен секс.Нямям търпение докато дойде в БГ, а пък тази година така и не успя с тези вирусни простотии.Не съм бил с други рускини но мойта рускиня си е супер любовница :) :)

23.   От автора:
Абе хора... какво се случва в този свят? Целта ми изобщо не беше да провокирам скандал или подобни чувства, а тук стана турски сериал, липсват само пуканките... къде отиде уважението между хората? Каква е това ненавиждане един към друг? Ето затова няма да се оправим, защото се плюем много по-здраво отколкото се подкрепяме... нормално е да има различни мнения, нека отговаряме с добър тон един на друг въпреки това.

24.   Номер 3 ти си изключително отвратителен. Като ти чета коментара направо ми се повръща. Ти чуваш ли се какви изрази употребяваш. Съмнявам се дали имаш по-високо образование от 7 клас и то завършено в някое добруджанско село. Такава гадна обида към Путин. Аз бих желал и България да има един министър председател като Путин, който да мисли за целия народ, а не като Бойко, който мисли само за себе си и за хората около него. Ти да не мислиш Бойко свинята за нещо добро. А може би си син на един от Бойковата дружина. Такива като теб много лесно си продават съвестта, ако въобще имате такава. А какво ще кажеш за българските жени тръгнали из цяла Европа да си продават плътта. Тези факти май хич не ти харесват. Излез навън из западна Европа и виж колко българки ще ти се предлагат. Заради такива като теб и баща ти България страда.

25.   След 2рата световна в Русия остават 30% повече жени отколкото мъже. Създава се една конкуренция между жените. Които се съревновават за малкото останали мъже.
Новата генерация вече е продължение и се нарича "остатъчен манталитет", т.е. младите момичета са възпитавани от майките си по този начин и мисля, че все още мъжете и жените не са се изравнили като бройка.
Колкото до красотата . Руската храна , особено по селата е все още истинска и с пълна липса на глюкозо-фруктозен царевичен сироп и нишесте. Там за 1 месец , нормално хранене отслабнах 10кг.

На въпроса дали са буклуци...мисля че има всякакви. Нека автора отиде в Лондон и да се опита да свали рускиня там. Докато аз лично само за последния месец съм бил с 4 различни лондончанки - много често тия момичета си разтварят краката и от вятъра ( живея в лдн)

26.   Защото техните мъже са едни слаби и съсухрени, алкохолизирани. И рускинята като види един по-добре сложен чужденец, веднага иска да го пробва.

27.   1. Признак на недостатъчно развит интелект и ограничено мислене е да поставяме всички представители на един народ, раса, пол, под един знаменател. Познаваш максимум 20-30 руски жени, за 5-6 други си чувал. Дотам. Поглед имаш, нищо против личното ти виждане, но този твой поглед минава през фунията на възприятията ти. Разбира се, че щом си бил отворен за секс, все ще се намери някоя жена да отговори на желанията ти. По морето лятото почиват предимно чуждестранни туристи, така че я рускиня, я германка, я жена от друга държава... Очевидно имаш афинитет към рускини, иначе не би легнал с тях. Щом сам си го търсиш, защо тях обвиняваш? Нали това ти е била целта, да намериш руска жена за секс?

2. Когато един мъж е имал възможността да удовлетвори сексуалните си фантазии с много жени и го е осъществил, всички му ръкопляскат. Когато една жена е имала същата възможност и се е впуснала в нея, я посочваме с пръст и я караме да се засрами от факта, че може да си го позволи. Докога и защо? В 21 век сме, нека еволюираме и оставим хората да правят онова, което смятат за добро за самите тях.

3. Теб едва ли някой те е осъдил за сексуалната ти свобода. Ти как си позволяваш да съдиш и поставяш под общ знаменател именно жените, благодарение на които си свършил? Неблагодарност ли е това или просто пускаме провокативни теми, за да става лафче и да трупаме негативи, ама не по самите нас, ами по някой друг?

4. Аз пък работя предимно с руски жени и имам само добри впечатления. Съвестни домакини, поддържани жени са 90% от колежките ми. Да развея лозунги, че българките са боклуци ли?

Не. Няма да поставя всички под общ знаменател, само заради собствената ми представителна извадка, била тя много добра или много лоша.

Бъди здрав и си вземи поука.
За твое добро е.

28.   Къде в София се събират рускини, украйнки или други рускоговорящи? Питам, защото желая запознанство и връзка?

29.   "Наваксват раждаемостта заради войната.Естествена реакция на подсъзнателно ниво. "

Войната беше преди 80 години ...

30.   До 16

По-добре мъртва, отколкото да се продавам!

31.   От 14

Уеееее еййй! Кой не ми е харесал мнението и защо, уе ееееейй!

32.   До 28

Ами виж ся! Те не с анякакви животники, зе да се събират на стада до водоеми и прочие ....

33.   30, ей това е приказка. Доживях да видя достойна българка в този сайт.

38.   Защото руснаците са импотентни от постоянното пиене на алкохол и почистващи препарати.

39.   Най лесни са защото по принцип са си кур.и,другото което е че са гладни като мишки,биха се продали за една кутия цигари с филтър или за бутилка водка,всичко това е заради тяхната немотия.На времето бачках в Русия и когато видеха Българин означаваше че има с какво да ги нахрани и идваха и се предлагаха,а бе пропаднала нация са си