Споделена история от Секс и интимност

Към жените: Само секс?
Способни ли сте да предложите на мъж секс с уговорката, че ще бъде само секс, а после и да удържите на думата си?

Коментари

1.   Жена на 23 години съм, и да имала съм такива отношения с мъж,след време той си намери приятелка и се "разделихме" мирно и тихо,не е имало циркове скандали и тн.

2.   Да. Но в последствие станахме двойка по негова инициатива.
Жена 32

3.   Това може да стане на Запад от Калотина,но в съветска България-НЕ !!!

4.   Ами, щом вече е имало секс, наистина ли мислиш, че на жената ѝ трябваш повече? Работата е приключена, следващият, моля.

5.   Напълно сме способни. Стават понякога издънки, но не винаги са от страната на жената.

6.   Не го вярвай това, ама хич!
И аз така разправях, на думи е лесно, но като взе да ми споделя за секс с други, как било, що било и потроших всички телефони от гневно затваряне, ревността ми избиваше отвсякъде...
А той недоумява...
Жените трудно правим “само” секс...
От опит...

7.   Не, аз изпитвам чувства, точно за това съм имала само двама. То и без секс имам чувства...

8.   Да. Проблема са мъжете които по някое време започват да си мислят че, са "влюбени" а само им се е отключил инстинкта да "притежават".

9.   И аз съм имала такива взаимоотношения. Също не е имало драми. Само че при мен аз си намерих приятел.
Ж21

11.   Да, толкова съм отчаяна от връзките, от мъжете и от себе си, че дори не мога да си представя да имам нещо повече с противоположния пол от секс. Бягам с 300 от всякакви чувства, за мен е по-скоро наказание да си влюбен и да обичаш. Така съм последните 5-6 години и е добре, дано не взема да се издъня.

12.   Една моя приятелка се съгласи на само секс, с един човек но дойдоха чувствата ...и вече са заедно 8 месеца вече. Няма такова нещо като "САМО СЕКС" Ние сме човеци, не сме роботи ....
И ми е писнало от хора като тебе който търсят "само секс". Затова много жени обръщат резбата .. Човек вече нищо сериозно не може да намери, всеки втори мъж търси "само секс" ..Стана направо невъзможно, да си намериш човек за нормална връзка ...

13.   Някой можи ли да ми обясни чувствата ми. Защо съм привлечен от #6?

14.   Много от жените си променят мнението след определено време. Аз винаги съм имал връзки с момичетата само за секс. Някои момичета като ми опознаят характера и сериозното ми отношение към професията ми започват да загатват за друг вид отношения. Аз им казвам нали се разбрахме да имаме само сексуални отношения, а повечето ми отговарят, да ама аз те обичам много силно и ще ми е много трудно да се разделим. След такъв разговор много ясно на къде отиват нещата, към раздяла.

15.   Да, имала съм такива връзки. Когато обаче се влюбя е голяма драма.. Когато не е споделено прекъсвам всякакви взаймоотношения и избягвам места, на коиъо можем да се засечем :)

16.   Номер 6 и ад потроших доста скъпи телефони,защото не спираха да искат още....

17.   И в момента имам такава връзка, вече повече от година. Той е пич, изглежда много добре и сексът е супер. Имало е някакви моменти, в които не ми е бил безразличен, но преходни. С него сме се разбрали каква е работата, спазваме дистанция и драма няма. Междувременно не съм се ограничила и си търся сериозна връзка. Та възможно е, но едни такива отношения могат да тръгнат в много посоки, в зависимост от хората и обстоятелствата.

18.   Знам, че ще получа много единички, но на мен са ми гнусни такива жени и мъже. Иначе жените много реват, че мъжете когато са свободни ходят по проститутки, за да задоволят нагона си, но не им е проблем да се търкалят само за секса с други мъже. Ама нали на проститутката се плаща и не е ОК, пък ако е безплатно, няма проблеми. Отвратително ми е и това лицемерие. За протокола - не ходя по проститутки и не правя "просто секс" без чувства. И не, не ми влиза в работата кой с кого се ебе, стига да не припарват до мен, просто изразявам мнение.

19.   Към 18, мъж ли си или жена?

20.   Мъж, защо?

21.   Има огромна разлика между неангажиращи отношения и ходене по проститутки. В единия случай имаш двама души, които се привличат и са решили взаимното да си доставят удоволствие, в другия имаш някой, който дава пари, за да ползва чуждо тяло за собствено удоволствие.

22.   14, не че и ти ставаш за сериозна връзка, ама тия дето са били само за секс с теб, не им вярвай, че те обичат. Жена, която е с някого само за секс, не може да обича. Виждат някаква полза от теб.

23.   21, и в двата случая си е курвенско и гнусно. Те и по тоалетните на чалготеките редовно си "доставят удоволствие".

24.   21, ти май не разбираш, откъде идва "еднаквостта" на двете положения от гледна точка на мъжете.

Жената може в 20:00 часа тази вечер да влезне в приложение за запознанства и да покани някой "подходящ" за нея мъж, и в 22:30 ч. да са в леглото и да правят секс!

Мъж няма шанс за подобно изпълнение!!! Но ако си плати за проститутка, горният интервал време между уговорката и началото на секса може да бъде спазен. Друг начин мъж да получи толкова бързо секс, няма!

Което е и потвърждение на хилядолетната истина за продажната същност на жената!

Все пак и жената консумира секса, нали така? И тя намазва, не е само мъжът. Но за сметка на него, тя иска да извлече и друг тип дивиденти...

25.   23, ако ти е гнусен елементът, че е секс просто за задоволяване на нагона, тогава да. На мен такъв секс не ми пречи, ходещите по проститутки са ми гнусни по други причини. Затова има хора, на които едното е ок, а другото не.

27.   Към 24. Да не забравяме само, че жената, която в 20:00 си е намерила подходящ и в 22:30 прави секс, подходящият й също е мъж. Така, че не от гледна точна на всички мъже, или по-скоро подходящият е приет на дълбоко ниво за безчувствен тъпкач, като предмет.
Не съм правил секс за 1 нощ, сигурен съм, че има разлика от просто секс до просто секс, страст и т.н., но понякога си мисля, че нищо не изпускам.

28.   18, ти си мъжът мечта. Къде да те намеря?

29.   28, Полъскан съм, но съм щастливо женен. :) Но иначе ти благодаря.

30.   Зависи какво разбираш под секс без чувства.
Едно е да намериш непознат в бар, да правите пиянски секс в тоалетната и след това всеки по пътя си, друго е да си имаш "приятелче с екстри". За мен второто е ок, ако в момента и двамата смятате, че не ви е до връзка. Лошото е, че често единият след време се влюбва...
Първото не съм го правила, второто-да. И за малко да загубя приятел.

32.   Жена 30, не. Имах 1 такъв случай на 20, еднократно. Мъжът почна да ми праща мръснишки смс и, отвратих се и блокирах номера. Тогава разбрах, че това не е за мен. Сега имам мъж и дете, но дори с мъжа ми да се разделим - не, това не е за мен. Не осъждам никого, но всеки има право на позиция що се касае до него. Имам много мои приятели, които по тяхно мнение си живеят перфектно, но за мен са забили в тийн годините - живеят при мама и тате, работят, но пари за сметки не дават. След работа са в кафенетата и там са с часове - живота им изтича между пръстите. На съседната маса до тях 16 годишни, това го разбирам на 16 да си поживееш. В тази категория секса за една нощ за мен е за двайсет годишните, за 30 и нагоре е несериозно - да е някаква връзка, каквато и да е, добре. Другото ми е странно. И 30 и над 30 годишни в сайт за запознанства е странно.

34.   Хората са вече без чувствени, щом могат да правят просто секс, а после нищо. Секса не се прави с всеки, само със специални...

37.   До 34

За да цитиръм Лебовски, от филма "Големият Лебовски" (който е друг Лебовски):
- E да, ама това си е твоето мнение, човек!