Споделена история от Секс и интимност

Лесни ли са българките?
Нека видим как стоят нещата с българките и лесно ли стъпват във любовна/сексуална връзка?

Искам да чуя мненията ви и вашите опитности, истории и наблюдения относно въпроса дали българките са лесни за сваляне или не?

Баща ми ми е разказвал за негов разговор с един турчин още по времето на соца! Темата е била за жени, а мнението на турчина е било утвърдително за леката същност на българките...
Мислите ли, че е така? Какво е мнението ви? По-лесно ли се дават българките в сравнение с едно време?

Приветствам и жени, които биха ни ориентирали как те и техни приятелки постъпват?

Коментари

1.   Зависи. Ако са някакви патриархалки ... мани бегай. Все едно без клит са се родили.

2.   Не точно лесни, а повърхностни. Ако е някой нормален мъж, не са лесни, защото нормалните мъже са им скучни. Но виж ако някой фитнес мачо, негър или чичко паричко, стават много много лесни.

3.   Българките не, но българите сте по-лесни и от 1 1. Спала съм с около 100 мъже, а съм само на 23. Имала съм секс още същия ден на запознанството, на първа среща, при запознанство на улицата, спала съм с двама мъже за 1 ден, в класна стая също и т.н. Само да ви дадат минимален намек и веднага подирвате жените като кучета, често даже и без да ви намекват. Правите се на клоуни, мазните се, играете театри... Гнусно е във всеки смисъл на думата.

4.   Не! Тях е най-трудно да ги свалиш или просто да им привлечеш вниманието. Няма такива като тях, никоя друга националност не е толкова дръпната, както българката. Не си мислете, че говоря наизуст, това са личните ми убеждения.

5.   3, викаш, спала си със 100 мъже от първия ден на запознанството още на 23, ама иначе си много трудна. А защо не се снимаш в порно или не станеш проститутка, поне някой лев да изкараш от цялата работа. Така и така ще те пълнят като пуйка.

6.   Бях в Турция вече няколко пъти-туркините са намръщени и се държат троснато. Нарочно се правят на много недостъпни за да не изглеждат лесни-такава е местната култура. Разбира се че ако една българка е дружелюбна (на намръщена), за турчина ще се счита за лесна-защото толкова им е акъла на турските мъже. Мислят си че ако една жена се усмихне приветливо на мъж това е покана за секс-супер глупост.
Във всяка една нация има лесни жени. Американките например са супер лесни и сами се слагат на мъжете по баровете-супер курвенско

7.   Този приятел на баща ти е доста ограничен. Повече от глупаво е да се слагат всички мъже, жени, естноси и пр. в един кюп. Че много от българките се развалиха, е така, но не са всички. Аз познавам и туркиня, която е спала с поне 15- 20 мъже и то тогава, когато всички бяхме на по 14- 15 години, даже крадеше пари от родителите си. Не знам какво стана с нея. Познавам и туркини с морал.
Този к*рволък е световно явление, разберете. Не е само при българките, не е само при рускините, ,украинките, азиатките, негърките и пр. Само погледни фейсбук, инстаграм и тик ток: пълни са с провокативни момичета, които са МАСОВО харесвани и от мъже, и от жени. Погледни как разни известни личности като Карди Би придобиват популярност. Просто е модерно да се обличаш и държиш леко и евтино и това се приема за голямо постижение, пък малкото, които търсят любов и някакви взаимоотношения с някакъв превес на духовното над материалното и са с някаква ценностна система, биват приемани за ненормални и задръстени от повечето хора.

Black Sabbath

8.   6, не знам, ама аз съм бил в Турция няколко пъти и троснати жени не съм видял. Но виж, ако им направиш неприлично предложение, ще те изядат с парцалите. Но ако се държиш възпитано, ще ти сгреят душата. И там има курви, ама са 1%, а тук са 1% свестни. Българките ще ми се разсърдят, но предпочитам да съм искрен.

9.   Българките са доста задръстени,но за чужденец,па бил и мангал са ОК !!!

10.   до 3 и 9

Жените са тези, които дават секса!

Разбира се, че една жена, която дори може да не е първа красавица, а най-обикновена средностатистическа, ако се държи вежливо, усмихнато и кокетничи с мъж, вероятността мъжът да я пожелае е огромна!
Какво остава, ако му се сваля...?

Мъжът ще иска да спи с нея на 100% и това, номер 3, не е мъжки к*рволък, както обичате да се изразявате! Нещо си май много малка и макар да имаш много опит в леглото с различни мъже, това не те прави знаеща!

Имаш някакво душевно разстройство: "Правите се на клоуни, мазните се, играете театри... Гнусно е във всеки смисъл на думата."!
- Ако ти спиш с такива мъже, чието поведение сама определяш като гнусно, проблемът е в теб.

9 - Не разбираш това, което казах по-горе! Една жена сама определя, на кого да обърне внимание, към кого да насочи положителната си енергия! Ако българката намира в българина някакъв антипод на идеала ѝ за мъж, насочвайки се към чужденци, то проблемът е в нея, а не в българина и "бруталното" му отношение към жените!

от Автора

11.   Но. 8, не знам къде си ходил и какво си видял така че не мога да коментирам за теб. При всичките ми пътувания туркините бяха супер троснати, нацумортени и груби, изобщо не ги намирам за приятни.
Всеки си сформира свои впечатления

12.   11, явно ме били на различни места, защото моите впечатления са диаметрално противоположни.

13.   12, ако туркините бяха толкова стока и дружелюбни българските мъже масово щяха да ги взимат за гаджета или съпруги, но това не е така. За сметка на това има доста българки (християнки, не български туркини) омъжени за турци, но не защото са лесни, а защото турците явно се отнасят по-добре с тях отколкото българите

14.   13, ми то и германки, англичанки, американки, ирландки, австрийки, швейцарки, испанки, французойки не се редят на опашки за българи. Това означава ли, че всички те не стават?

15.   14-точно така- ако българските мъже бяха толкова стока то и жените от другите нации щяха масово да ги взимат, ама това изобщо не е така.

16.   Не бих казал, че българките са лесни. Дори смятам, че са трудни. Аз съм водил на срещи доста момичета, но с много малко от тях е ставало нещо. Имало е и случаи, в които съм ги ухажвал дълго време, но пак не са ми пускали. Ако бяха лесни, щях да съм спал с над 80% от момичетата, с които съм излизал на среща. Реално успявам с около 5% от тях. Ако бяха лесни, щяха да се хващат дори на непохватните ми свалки. Предполагам, че има готини мъже, които са неустоими за жените и на които много лесно им се получават свалките и те биха казали, че жените са лесни, но за средностатистически мъж, нещата не са толкова прости.

17.   Много ме дразнят такива теми, честно.
Какво значи лесни ? Като са лесни и се чукат с мъже, значи и тея мъже са лесни. Жените сме лесни, ама вие мъжете сте много "трудни", тъй ли ? Вие се чукате със 100, ама като ние се чукаме със 100 и сме ебаси курвите... Голяма логика имаш, човек. Всеки ще си прави каквото иска. Ако ще и с хиляда да спи. Щом иска, да си го прави. Не мисля че е моя или твоя работа да държим на някой сметка.

18.   Мъжете да кажат дали им е лесно. Аз съм била само с двама, тялото ми не е за всеки, както и аз за много мъже. Имам късмета да намеря бързо мъжа за мен. Не съм зарязвала гадже аз...
Не знам дали ще останат двама за цял живот, навярно да...

19.   За българките не знам, но българите са супер, мега, турбо лесни. Само миналата седмица смених 11, да 11, мъже. Смятайте колко са трудни. Просто обличам някоя секси рокличка/пола и ме обкръжават.

20.   Хора разберете няколко елементарни факта, а именно - от целокупното мъжко съсловие способно да осъществява полови актове:

1. 20% от мъжете са оборотни и атрактивни в очите на жените за секс. Това са хората с пари и даващи пари, предоставящи служебни привилегии или други материални изгоди, преподаватели, шефове, продуценти и т.н. Или това са мъже с някакъв чар, външна красота, хубаво тяло, обиграни свалячи на които им се отдава и получава и не на последно място мъже надарени с големи членове. Те вървят пред жените и жените правят секс с такъв типаж мъже.

2. Други 30% са на обратният полюс - тъпи или необразовани или нечистоплътни или агресивни и арогантни или зальохани или с обратна ориентация или импотентни които няма начин как да получат женско внимание, камо ли полов контакт.

и последната група:

3. 50% нормални мъже, без големи финансови възможности, без големи полови атрибути, с нормална външност и необиграни в свалките които седят образно казано на резервната скамейка в изчаквателна позиция, чакайки някоя жена да си начеше крастата с онези вървежните от 20-те% и когато реши да си седне на задника и се замисли за дом и семейство тогава да погледне към резервната скамейка с чакащите и да върже някой балък. Защото онези от първите 20% мъжете паралии и свалячи може да са женкари и оборотни ала за дом и семейство не стават, или са заети вече или просто не им се обвързва. Затова на преден план излиза балъка от третата 50%-това група за да попълни празната ниша. Или пък влизат в употреба в междинен период докато една жена е имала предишна връзка и се лута докато намери и установи нова такава, естествено гледайки пак към онези първите 20% - но тогава като компромисен и временен вариант може да допусне някой балък от третата група, но само временно докато си намери нов любовник с много пари или възможности или с голям чеп.

Така че не живейте със заблудата, че всичко е равномерно и справедливо разпределено. Просто така е устроен светът, природата така го е създала че жената в човешкият род има тежката дума дали ще има секс или не и с кого. Има си едни 20% от мъжете които чукат по много жени и то без особени усилия от тяхна страна. Други 30% които гола жена и секс могат да видят само на картинка или ако си платят на проститутка, но тъй като са неплатежоспособни и стиснати секс на живо при тях по-скоро клони към нула. И последната масовата група където нормалните мъже чакат и се надяват на нечие женско благоволение.
То затова жени на 25 години безпроблемно имат зад гърбът си по 20,30,50 че и повече бройки, а нормални мъже на същата възраст са били с по 2, 3 или 5 партньорки.
Като финал ще дам пример със случка от моя живот , че жената решава дали да ти даде или не. Имах приятелка с която не бяхме стигали до секс , но иначе често се виждахме, чувахме, даже много пъти инициативата беше от нейна страна. Не съм я следял и не съм и се бъркал в живота но усещах и знаех че излиза и с други компании. Чак в последствие си го обясних че мен ме е използвала когато е имала нужда от мен. Все закарай ме еди къде си, или вземи ме от там или взимаше уж назаем малки суми които никога не ми е връщала /аз като и ги давах бях наясно с това че няма да ги връща/ или плащах сметки /дребни/ когато сме излизали заедно и т.н. А бе все уж поддаваше ама все се дърпаше и го удряше на майтап. Но един път ми падна удобен случай, двамата сами на една вила, Бог високо цар далеко а аз настоятелен, бях решил поне с един секс да ми компенсира всички усилия и обгрижвания които съм полагал за нея, а тя се дърпа не та не, все едно искам да и взема душата, в прав текст ми заяви че няма да ми бутне но аз настоятелен , мачкам я по циците и се опитвам да я разсъблека и тогава преди да успея да я съблека тя нарочно се изсра в панталоните си, в гащите си за да се омърля във фекалии, всичко се разсмърдя, на мен ми мина мерака а тя отърва секса, просто бе решена да не ми пусне и измисли импулсивно този коварен план да ме отблъсне, така че една жена си решава с кого и на кого. След тази случка престанахме да се търсим.

мъж от третата група

21.   Лесни са, ако харесваш такива и са трудни, ако избереш някоя по-сериозна и разумна.

22.   Лесни са за всякакъв вид чужденци. Същото е и с украинките. За обикновените украински момчета са трудни, но на чужденците сами се предлагат. Американките също в зависимост от населеното място са лесни. Африканките също са супер лесни и сами се предлагат. Аз като млад мъж, срещал доста чужденки, категорично бих казал, че българките са едни от най-лесните в Европа. Практически българката няма нищо общо с другите жени от Балканите.

24.   Трудни са, защото много трудно

отказват.

25.   Българките са толкова трудни, колкото е трудна комуникацията м/у професор и овчар.
За бай Мангау са супер лесно, защото си пасват идеално на умствения потенциал и съвременния магалитет!
Мисля че вече всички сме свидетели на това явление!