Споделена история от Секс и интимност

Имам влечение към азиатки
Не знам защо, но винаги съм имал странно влечение към азиатки. Някак виждат ми се нежни, женствени и екзотични. До сега не съм имал възможността да имам връзка с такава за съжаление. Интересно ми е някой имал ли е отношения с такава - как са в отношенията си към мъжете, в леглото, мирогледа и т.н.

Коментари

2.   Горкия.... вероятно има и свестни, но повечето ще се хванат с теб, защото си бял мъж и следователно имаш по- високо социално ниво от техните мъже, а и ще изглеждаш по- мъжествен от тях. Повечето ще тръгнат с теб заради социалното и финансовото положение с теб, а не от любов. Нарича се хипергамия. Все пак, успех с търсенето на свястна такава.

Black Sabbath

3.   От азиатка до азиатка има голяма разлика. Япония и Южна Корея са нацистки държави и там много се държи на монокултуризмът. От чужденците биха имали някакви по-близки отношения само с представител на бялата раса и то ако е от богата и развита страна например Англия или Германия. За връзка още по-трудно. А ако не е от бялата раса или е мюсюлманин, въобще даже няма да го приемат никъде и ще е пълен игнор и третиране като боклук. Още на границата има предупреждения към негрите със съвет да не се задържат там. Японките и корейките даже нямат и голям избор защото семейството и системата ги притиска и не могат да не са с с мъже от собствената им раса и народ. Иначе биват изхвърлени от семейството, а държавата също ги лишава от превилегиите си към тях. Единствените азиатки които са супер непринудени и сговорливи са филипинките. Обаче носът им май е малко по-широк от на корейките. Една пластична операция и работата е на шест.

4.   БС, уважавам те заради повечето ти мнения, но тук се изказа доста ограничено. Аз бедни китайци в България не съм видял. Всички си имат бизнеси. Ако говорим за азиатките в Азия, може би е така, но в Европа надали ще тръгнат с бял само заради статус. Почти всички азиатци в Европа, вкл. и България са и доста умни и са или с бизнеси, или са високо образовани. Изключвам само виетнамците, които са дошли по соца да бачкат по-ниско квалифицирана работа.

5.   4, не е задължително да са бедни, тя хипергамията си я има при азиатките, както и при повечето жени. Но и едва ли повечето азиатки ще се хванат с някой мъж, изкарващ под 1000- 1200 лева, ей, така, защото го обичат. Пък и предполагам, че повечето азиатци тук са капсулирано общество и трудно би се случила интеррасова връзка. Информацията ми е основно за азиатките от Япония и Китай.
И все пак, не слагам всички азиатки под общ знаменател и вярвам, че има свестни. Не съм "за" такива връзки, но все пак пожелавам на автора да си намери някоя добра такава.

Black Sabbath

6.   "Не съм "за" такива връзки"

Така кажи. Пристрастна си. Това обяснява и презрителното "горкия". Очакваш с него да принизиш автора, но това, че ти не приемаш такива връзки, е означава, че трябва да принизяваш другите.

Не го очаквах от теб, честно казано. Мислех, че си превъзмогнала онзи период, в който се заяждаше за щяло и нещяло, понеже каза, че си си направила изводите, че вече не делиш хората, приемаш негри, араби и тем подобни. Аз пък взех, че ти повярвах тогава, но явно вълкът козината си мени, но нрава не. Пак тайничко се прокрадва в теб нетолерантност. Но то няма как да я преодолееш, защото то не става на сила, само защото си осъзнала, че си била заядлива и трябва да се поправиш. То просто така си идва от вътре.

7.   6, аз от много време насам не съм "за" такива връзки, но това не означава, че деля хората на раса/ етнос. Просто се дразня на рекламата на "добрите" азиатки, на които вие мъжете така вярвате, а също на която предполагам, че авторът се е подал. Казвам "горкия", защото вероятно ще намери някоя, която ще го използва за пари. И все пак, му пожелавам да си намери свястна азиатка, защото със сигурност има такива, но не чак толкова много, колкото рекламата им го изкарва (поне доколкото съм се интересувала).

Black Sabbath

8.   Black Sabbath е типичен български расист и ксенофоб. 98% от българите са като нея, кво се учудвате

9.   7, за добри не знам, но определено са по-женствени, нежни, екзотични и естествени от белите. И определено с възраста не заприличват на спаружени картофи. Често е трудно да различиш азиатките коя е на 50 и коя на 20.

10.   Така е белите жени на 25 вече имат първи бръчки и линии и им изчезва леката младежка подкожна мазнинка, на 30 савече лелки.

11.   8, дай ми определение за думата "расист".
9, за екзотични да, но не знам кое им е чак толкова женствено и нежно. Въпрос на гледна точка. За мен са жени като жени. Виждала съм атрактивни и не чак толкова атрактивни сред тях, а като казваш по- естествени: виждала съм и две такива, с крещящо много грим. Аз пак смятам, че всичко е строго индивидуално и при белите жени, и при азиатките

Black Sabbath

12.   11, няма как да го разбереш като жена. И на мен ми е странно, че много бели жени искат негри, защото на мен са ми грозни, но явно намират нещо в тях по женскому.

13.   Като казваш азиатка какво имаш предвид? Азия е голям континент с много народи. Индийка, пакистанка, сирийка? Аз лично харесвам сирийките и рускините от азиатките.

14.   13, сериозно ли не разбираш какво се има предвид под азиатка?

15.   12, не знам. Мен негрите чисто физически не ме привличат и изобщо не разбирам този масов захлас към другите раси, независимо дали е от страна на мъже или жени и няма значение към кого, но все пак хората са различни. Иначе за общуване с личности от други етноси и раси нямам нищо против.

Black Sabbath

16.   ном 1 е прав. Тъй като повечето страни в Азия са били колонии на Западна Европа, в тях белият мъж е като по-висше създание. Много азиатки биха тръгнали с бял мъж само заради цвета на кожата му. А и детето ще е с черти на бял човек. А и парите и паспорта също ги интересуват. Мнозинството от тях живеят бедно. С изключение на Япония и Южна Корея. Така че дават мило и драго да отидат в Европа или САЩ заради стандарта на живот.

17.   В Китайският квартал в Лондон, има платени момичета- китайки, корейки и подобни.
Има "масажни студиа" от където изкача едно момиче и като види мъж, казва тихо "sex, sex".
И аз имам лек фетиш към азиатките и бих пробвал. Може след карантината да се пусна по течението. Ако не секс, то поне масаж с освобождаване.
Не всички азиатки ходят със себеподобни. Виждал съм много смесени двойки. Особено сред азиатците, които са родени в Англия и нямат мисленето на родителитр си.
Иначе Корейците сякаш имат леко по-ееропеидни очи, а и аз кореец под 175см не съм виждал. За разлика от китайцитр, сякаш корейците са с една идея по-едри.

18.   До 16

Lol ... расист!

19.   До 14

Да, сериозно!

20.   До 7

Не си за тези връзки, просто си против тях.
Не си против тях, заради расистки предрасъдъци.
Просто смяташ, че азиатките се "рекламирал", аме не били толкова хубави.
После не разбираш "захласа" по-другите раси, все едно се избере раса, а не човек, но го замазваш с това, че всеки можело да прави, каквото си иска. Е да, така е, ама пак не променя факта, че си против "смесените връзки".

"Иначе за общуване с личности от други етноси и раси нямам нищо против."

ЕВАЛА! Все едно, като чуя някой мъж да казва "против домашното насилие съм", "против изнасилването съм" ... ем то оставаше и да си за, да го ева!

21.   20, опитваш се да се правиш на анализатор и да ме убедиш в правотата на думите си, които са истина само в твоята глава, ама нещо не ти се получава.
Ти първо не знаеш за какъв период от живота съм била истински расист и защо. Беше за година и половина- две и то най- вече заради мигрантите, нахлуващи в Европа. Преди това бях върл защитник на правата на цветнокожите и хомосексуалистите. Към днешна дата заемам по- неутрална позиция. Но този етикет на "расист", дето го слагаш на мен и още един човек, защото сме обсъдили някои културни различия, които са факт, но на теб това не ти харесва и дай да ни заклеймиш, ми говори, че ти едва ли някога си се сблъсквал с истински расисти, имащи бялата раса за превъзхождаща другите. Аз отдавна зарязах тази концепция.
Второ, няма как да съм толкова твърдо против, колкото ме изкарваш, и то за нещо, което не ме засяга лично, а именно кой с кого ходи и си ляга. Всеки има правото да прави каквото си иска, стига да не пречи на другите. Но определено смятам, че всяка раса си има своята култура, уникалност, кръвна линия и физически различия, всяка е дала нещо на света, и смесването им за мен не е добре и за това не съм "за", но и не съм толкова "против" защото - както казах - всеки има свободата да прави, каквото иска. Също за мен е крайно глупаво това схващане, че няма раси. С това крайно глупаво и наивно виждане, затривате цели културни и физически различия и то не само външни. И това, че има расови различия, които аз, а и много други хора виждаме, не ни прави расисти. Това е толкова детинско поведение да изкараш някого расист, просто защото не споделя твоите виждания, че няма накъде.

"Просто смяташ, че азиатките се "рекламирал", аме не били толкова хубави."

В предните си коментари написах, че и сред тях, както и сред всички останали жени има хубави и не чак толкова хубави жени и това е нещо нормално. Написах, че не са чак толкова добри, колкото ги рекламират, но със сигурност има свестни и добри жени сред тях, както и сред белите и черните, защото в края на крайщата, това е и строго индивидуално и опира до човек. Ако не си забелязал, наистина върви една пропаганда за смесването на раси. Във все повече филми дават бяла жена с черен мъж, например. Има разни сайтове за азиатски и не знам си какви булки и това си има своите причини, които няма да обсъждам сега.

"Все едно, като чуя някой мъж да казва "против домашното насилие съм", "против изнасилването съм" ... ем то оставаше и да си за, да го ева!"
Брат, нещо не си напълно наясно с нещата. Има мъже, които са "за" насилието на жени, защота ги имат за по- нисшия пол, и хора, който са "против" това да общуват и да имат каквъвто и да е било досег с хора от други раси, защото ги имат за нисшестоящи. Е, това са истинските расисти и сексисти, а не хора, които виждаме различията между мъжете и жените, както и между различните раси и си имаме собствено мнение, но не смятаме, че някой превъзхожда някого, само заради пола или расата.
И трето, не знам защо реагираш толкова емоционално по отношение на азиатките и определяш всеки, с чието мнение не си съгласен, за "расист". Явно имаш тежък фетиш към тях или си самообявил се войн, борещ се за правата на цветнокожите и то с всеки, чието мнение те дразни. Струва ми се, че лявата политика много ти е промила мозъка.

Black Sabbath

22.   Пропуснах да кажа, че аз като един върл "расист" пожелах на автора успех да си намери свястна азиатка - нещо, което един истински расист няма да направи, че даже би го нападнал, заради темата му.

Black Sabbath

23.   Black Sabbath, ти не беше ли член от женския пол че използваш термини като ''хипергамия'' май лъжеш в този аспект, хихи

24.   Добре, Black Sabbath, извинявай, не съм те разбрал добре, оттеглям си думите.
Номер 8 съм.

25.   22, може да си го казала за прикритие, без да го мислиш.

26.   БС, съгласен съм с коментара ти - 21. НО ще те коригирам.

"всеки има свободата да прави, каквото иска"

- Тази мантра, която много хора я налагат като най-висш морал, е пълна заблуда, съответно служи за промиване на мозъци, оглупяване, следователно залиняване!

Няма такова нещо и това е видно, дори при най-простите примери за следствията, до които води това "искам", ако въобще може да се осъществи наяве.

Няма как, ако един член на твоята фамилия е гей, това да не променя нещата/положението при вас. Още повече, ако е престъпник, наркоман, хазартаджия.

Ако българка викне при нея да живее див африканец, който едва владее някакво писмо, а уменията му са - хамалски труд и здрави юмруци, това положение касае всички живущи наблизо, както и тези с досег с него по каквато и да е линия.

Така че и теорията, че не те вълнува кой с кого си ляга, е абсурдна, предвид резултатите от нея.

27.   Върл не, но ще ти дам 4/10 по скалата.

Casual Rasism.

28.   До 21

Честно казано не се опитвам да те обедя в каквото и да е. За теб е късно.
Добре е обаче другите да знаят! Пазете се от това същество! Зло е!

30.   23, ползването на дадени думи не са белег за определяне на пол.
24, ок.
25, не, искрена съм.
26, прав си, но в случая визирах най вече автора и това, че дори и да тръгне с азиатка, това по никакъв начин не пречи на живота ми, а вероятно и на хората в сайта. В крайна сметка, за него е най- важно да е щастлив, а какво мислим хората, е от второстепенно значение. Но при съвместно съжителство, за което говориш ти, нещата много се променят. Винаги като дойде нов член в дадено семейство, настъпва нещо като шок, пък камо ли някой първосигнален тип (без значениеот расата). Или ако пък някои роднини признаят, че са хомосексуални. Със сигурност ще последва поне изненада.
Примерите с наркоманите и престъпниците са много крайни. От такива индивиди страдат не само техните семейства, но и други хора, но действията им са нарушаващи закона, а тук говорим за смесена връзка. Прав си, но ситуациите са различни.
27, 28, не знам дали се шегуваш, но ако не, ще е добре спешно да излезеш от филма. Да лепваш такива етикети на всеки, който не споделя мнението ти, е крайно глупаво и инфантилно, но хората с по- леви (по политическия спектър) виждания сте такива - уж либерални, а хиперчувствителни и крайни към всеки, който мисли различно от вас.

Black Sabbath

31.   Тук ще се съглася с Black Sabbath..
Работих и живях в Китай 2. 5 години. За това време имах момиче, което беше невероятно красиво. Супер тяло, за което българките вече могат да си мечтаят. И все пак както БС каза, тая спеше с мен в едно легло и зад гърба ми си пишеше с други бели мъже. Искаше си трамплин да я изстреля извън Китай. Специално нея аз си я свалих ( а градския автобус), но други момичета, дори по-красиви от нея са ме сваляли най откровено. Дори пред нея. В общи линии в Китай като си размахаш европейския паспорт и се подмокрят.
Наистина ни смятат за една идея по "висша раса". Определено си имат национален комплекс за малоценност. За малките им 5см пишки няма да говоря.

В Корея и Япония, както някой каза не е така. Това са наистина силно хомогенни култури, дори бих казал силни шовинисти и японките и корейките биха проявили интерес, но по-скоро от любопитство, не че са умрели за белия човек. Японците специално нас българите, доста си ни уважават и веднага сменят тона, към по-благ. Корейците също. За тях американците и изобщо англосаксонците са утрепки(нещо с което съм напълно съгласен).

Да се върна на китайките. Авторе има два типа китайки:
1. Курви. Ей такива като моята, за които БС е права. Дори и за тежкия грим е права. Техните подбуди вече ги обсъдихме. В момента, в който се докопа до Европа ще си бие шута. Нещо което се случи и с мен.
2. Традиционни момичета. По здръстено нещо не си срещал, повярвай ми. Секс правят веднъж в годината, когато тряба да се правят деца. На угасена лампа.. Свирка не знаят какво е. Носят килоти и не си бръснат краката. Като се ожениш за това "нещо", се жениш за цялата фамилия и най вероятно ще останеш заврян зет, там.. Повярвай ми, не искаш да живееш в Китай.

Така, че зарежи тая работа с китайките. Корейките са нещо подобно, само, че курвалъла им се изразява в това да си имат финансов донор за милиардите пластични операции, които ще иска да си прави. Също като мъжете, комплексари че са с малки пишки, жените също са върха на комплексите с пластиката по тях.

Японките са друго нещо. Тотално. Но с традиционна японка, много трудно можеш да се уредиш. Трябва си език, познание на тяхната култура и тн.
Югоизточна Азия. За тях мога да кажа няколко думи, тъй като обикалях там, през 2016. С Лаос и Камбоджа, изобщо не се занимавай. Във Виетнам има МНОГО хубави момичета около ХоШиМин. Наистина неземно красиви. По устието на реката. Някакси един много хубав ген е струпан там.. друго не мога да ти кажа, просто съм чувал и виждал, но не познавам културата им.
За тайландки не си мисли. Супер ги уважавам.. но тия които се хващат с бели за като китайските курви. Ще напуснат бардака, но бардака никога няма да ги напусне.
Освен това ги намирам за супер грозни.
Монголките са най грозните жени на планетата. За тях изобщо няма да говоря..

Другата година мисля да се чупя към Япония. Ще докладвам, като се установя там. Дръжте темата в течение. Интересна е.

М. В.

П. с.. БС, съжалявам че го казвам, източно азиатските курви са много по-женствени от българката. Българката отдавна вече не е в топ 100(глюкозо фруктозен сироп и нишесте) Само за това не си права.

32.   "Често е трудно да различиш азиатките коя е на 50 и коя на 20. "

Не съм съгласен.

33.   ""Често е трудно да различиш азиатките коя е на 50 и коя на 20. "

Не съм съгласен."

Местя.

34.   31, не знам. Красотата е въпрос на гледна точка. Съгласна съм, че има хубави азиатки, но според мен хубави и не толкова хубави жени има навсякъде по света. Ако ти харесваш по- дребни жени с по- дръпнати очи и по- лека структура, то азиатките са твоите жени. За мен най- хубавите жени са рускините и украинките (не че си падам по жени, просто имам наблюдения). За съжаление, белите жени сякаш започнаха да се занемаряват, а и много не знаят как да се грижат за себе си. Азиатките, като идващи от по- традиционни общества, все още се грижат за себе си и имат добри познания в тази област. Всъщност, азиатките са интелигентни, даже манипулативни (не всички, разбира се) и са наясно с мъжката природа.
За българките си прав, но не на 100%. Всъщност, много зависи какво е твоето виждане за красота и женственост. За някои са обикновени дрехи и липса на грим, за други са рокля и грим, за трети са маниери и качества, за четвърти са визия тип поп фолк (най- популярното у нас) и пр.
Много българки, за съжаление, се мацат с пластове грим, носят леки дрехи и като си намерят мъж, рязко се занемаряват. А като добавим факта, че много пушат и прекаляват с алкохола, то това автоматично им отнема от красотата и женствеността. А българките имат този потенциал да бъдат красиви и женствени, обаче много от тях дори не знаят как да се грижат за красотата на кожата и косата си, как да забавят стареенето. Казвам го като човек, учещ специалност в областта на козметиката и естетиката. Една жена трябва да се поддържа цял живот, освен ако няма сериозно заболяване или някаква друга причина, която да минава на преден план. Казвам го дори и аз, която харесва брутални дрехи и неща.
Иначе, благодаря , че подтвърждаваш някои мои думи и че като цяло се включи в темата. Всички тези неща ги знам от MGTOW клиповете, които гледам. Има такива MGTOW клипове за японките, в които се твърди, че те са интелигентни, но студени и пресметливи и тези неща, естествено, се пренасят във връзката по един или по друг начин. Разбира се, не можем да кажем, че всички японки са такива.

Black Sabbath

35.   БС, говори с такава увереност, сякаш е живяла по 20 г. във всяка азиатска страна, а сигурно не познава и една азиатка отблизо. То и без това едва ли има много в България.

37.   А китайките и корейките обезкосмяват ли си триъгълника?

39.   37, за китайките не знам, но бях чел някъде (преди десетина години), че по-възрастните японки си присаждат косми на пубиса, за да изглеждат по-млади, секси и привлекателни.

43.   Всичките са мили, добри, зодия Скорпион и са високи точно 163. И имат бенка на лявото ухо. Егати глупостите. Естествено, че всеки човек си е различен. Според теб какви сте вие, белите мъже, които харесват азиатки?

И за да не е безполезно мнението ми - в България има много хора, родени от смесени бракове на българи и виетнамци, дошли някога по соца да учат у нас. Тези хора са си българи, но външният вид може да е твой тип. Успех.

44.   И аз много си падам по азиатки-не от тези беломунявите, а от по-матовия тип, като да кажем тайландките. Китайки също има приказка направо. Даже би се изкефил на макс на 2,3 яко зажаднели за секс, да ме хвърлят гол на леглото и да ме почват. Лапане, навиране на пуситата им в устата ми, скуиртване върху мен, чукане и т.н. Абе раздаване яко.
Сега някой ще каже, ами като това искаш си наеми проститутки азиатки. Не е същото, искам си такива наистина загорели за любов :-)

45.   Номер 44, аз пък искам да имам собствен хеликоптер, ама ако може да го карам без да се напрягам много много и да не харчи гориво, а да върви на батерии. Да ходя с него до разни острови, които да са си мои. Сега някой ще каже, че е мечта или фантазия, ама не е същото, искам си го

46.   Азиатките ще ли ги да се хванат с него понеже е бял и европеец? А българката за какво ще го хване? За вилата в Бояна и Рейндж Роувара. Само където българката ще е торба и сбабичосана на 32-33г. А азиатката ще е още момиченце на тия години. Бил съм и с Тайландка и с Филипинка, много са смирени, нежни. Особенно, ако си бял, ще се отнасят с теб като с Буда. Там и в мюсюлманския свят мъжът все още се ползва с респект от жената. На всякъде другаде, мъжът е вече е удавена мишка от феминизма.

47.   "Особенно, ако си бял, ще се отнасят с теб като с Буда."

Нямам думи как някои мъже сами се квасат в л*йната. В това изречение се крие "тайната". Защото си бял. Това е като една златотълрсачка да се отнася с теб като с Буда, защото имаш пари, но в моментът, в който изгубиш парите, рязко да започне да те третира като втора ръка. Този принцип важи и за фактът, че си бял., само дето не можеш да си промениш расата, така както финансите. Ами, ако беше азиатец? Нямаше да си Буда, а нормален мъж. Тоест, азиатка вероятно няма да се хване с теб по любов, а пак заради някаква глупост, като расата, пък дали ще е кола или раса... сейм шит. Но пробвай, хвани си азиатка и я докарай в Европа, пък ако се случи да те зареже за по- хубав и финансово по- стабилен мъж от теб, не се оплаквай. :) Хипергамия се нарича, а не любов.
За да знаеш реалното отношение на жените към мъжете в една държава, виж как се държат те с местните мъже.
Иначе, моя си го хванах, заради това, че е добра душа. Имах шанс да тръгна с мъж с много пари, но избрах сегашния си. Но жените с някаква ценностна система не са интересни. Азиатките- златотълрсачки и всякакви други златотълрсачки, както и леките жени, са по- интересни.

Black Sabbath

48.   46, не е ли тъжно да искаш да се отнасят с теб като Божество. И да подбереш партньорката си по това. Малко извратено ми звучи? Да не кажа маниакално. Не си хубав човек, да знаеш.

49.   46 към Блек Сабат. Жените с ценностна система, умряха преди около 30 години, когато навлезе демокрацията и жените от социалистическите държави, както и мъжете между впрочем бяха облъчени от запада с феминизим. В момента повечето мъже и в България и на запад са хванати много коварно на, , менгеме, , от феминиските. Да имат жена до себе си и поколение и в същото време роби и безгласни букви, апсолютни слуги и момчета за всичко, или проклет дърт ерген без поколение, който ще умре като катър. Много добре феминистките са напипали слабите места на повечето мъже. Казвам на повечето, защото по-умните запалиха към Азия и си докараха хем екзотика, хем качествена жена. Не виждам нищо лошо да се възползвам от предимството си, че съм бял. Това е като, да работиш в плод и зеленчук и да не си отбереш най-хубавите плодове и зеленчуци. И да по-добре да се държат с мен като с бог, от колкото като с нищожество.

50.   49, не си прав за жените с ценностна система. Покрай теб може и да няма такива или да не си ги отразил, но това не означава, че по принцип няма такива жени (както и мъже). Не е гаранция, че когато отидеш в Азия, за да си намериш уж свястна, ще намериш такава наистина. Да, зависи от жената, но златотърачеството е световно явление. Интересното ще е когато я докараш в Европа. Тогава ще си покаже истинската същност и късмет наистина да е от лигата на жените с някакви ценности. Горе в коментарите се е изказал мъж с много богат опит по темата, който дори ми потвърди думите. Така, че дали бялата жена ще е с теб, заради парите ти или азиатката - заради расата и отново заради парите ти - разлика няма или поне не е голяма. В крайна сметка, нито едната, нито другата няма да е с теб, заради това, че те обича наистина. Все ще е заради нещо от материално естествено или престиж и социален статус (визирам расовата принадлежност). Това, ако също не е форма на робство, не знам какво е. А нали цаката е да намериш някоя, с която ще сте заедно, не за да се фука с теб пред приятелките си или която ще е до теб, дори когато си изгубиш работата, както и нещо друго от съществено значение, и която ще ти помага и дава кураж. Вие мъжете хем искате да бъдете обичани, хем си избирате жена така, все едно си избирате домати в магазина. Предполагам и тогава влагате повече. Погледни как си написал коментарът си - ти не гледаш на азиатките като на жени с нормални потребности, а като на някакво подобие на предмет, макар и екзотичен. С това отношение трудно ще намериш жена, която да е добра и която да ти е вярна, дори когато на хоризонта се появи по- качествен бял. Иначе, няма лошо, отиди в Азия и виж как стоят нещата. Дано все пак да не останеш разочарован.

Black Sabbath

52.   Имам към пет броя. Правят масаж за пари при това добър, някой можеш и да ги изчукаш ама някой са бая тесни. Последно по време на пандемията тряснах една и една друга курва и лизах задника и путката в масажния салон за 50 отгоре.

Хубава кожа, яки цици, чукат се с идеята че вършат работа и поне не го правят с отвращение.

53.   49 към Блек Сабат. Живеем в консуматорски свят дарлинг. Да и аз не искам мен да ме избират заради пари или раса, или нещо различно от личните ми качества, ноо уви аз трябва да се напасна към света, а не света към мен. Погледни темата за, , Мъж без кола и апартамент, , и ще разбереш за какво ти говоря. Весели празници и щаслива нова година!

54.   Аз живея с азиатка от 8 години вече. Живеем в САЩ. И двамата сме разведени.

Сега като се замисля какво да ти кажа - всъщност не намирам нищо, което да е типично "азиатско" във връзката ни. Естествено има културни особености, но не са по-силни примерно от тези на предната ми приятелка, която беше германка.

Ако имаш някакви по-конкретни въпроси - питай.

55.   54, може би и двете както и ти сте израстнали в САЩ или поне отдавна сте там и затова не е голяма разликата в културата, защото всички сте възприели американската малко или много.

56.   55, хората се напасват един към друг ако има желание.
Ако няма се търсят теории като тези по-нагоре за "бялата кожа". Забелязал съм, че подобни теории произлизат все от хора без опит.

Между другото нейната кожа е много по-бяла от моята. :)

Н. 54

57.   Тая тема май е написана от жена и то във връзка с факта че има няколко други за бели бг. Курви и негри и цигани и чернилки и тн...
И тъй като със сигурност мъжете биха предпочели сладка бяла азиатка пред мазна дебела негърка и коментарите са повече и ще кажат ето и те са родоотстъпници и си го слагат в чуждоземки.
Скоро очаквайте Падам си по негърки.