Споделена история от Секс и интимност

За негрите и азиатците
Авторът на предната тема за азиатките съм. Има доста теми за българки с негри, но почти няма за българи с негърки, нито за българи и българки с азиатци. Някой/я може ли да сподели опит с азиатци? Или българин с негърка/мулатка.

Странното знаете ли кое е? Нямам нищо против негрите, но ми е гнусно да си представя бяла жена с негър. Аз лично не бих легнал с негърка, просто защото не ми харесват, може би евентуално с някоя мулатка, по-близка до бялата раса, но когато е за мен, не го намирам за гнусно, но за жените го намирам. Не намирам и за гнусно бяла жена да си ляга с азиатец, но за негрите не знам защо ми е гнусно, като си ги представя с бяла или азиатка. А иначе нямам нищо против тях, даже не познавам негър от близо.

Чувствам се виновен, че съм може би расист и че имам двойни стандартни относно половете. Какви ли са психологическите причини? Знам, че някои това ще кажат, но нямам комплекс за малоценност от негрите.

Коментари

1.   Няма по -добри жени в леглото от Азиатките, супер тесни са. Мъжете от тяхната раса са дребни и с малки пишки, има страшно много пе***си и джендъри, съответно жените са много незадоволени, всяка втора си носи вибратор! Бил съм с азиатки, с момиче от япония и с момиче от индонезия! Бих се омъжил за индонезиика или филипинка! Само да се оправи корона кризата заминавам за филипините :D!

2.   Негърка ми е предлагала секс, но не се навих-те, циганки и рускини - НЕ!!!

3.   Българка съм и много харесвам азиатците.Писала съм си с много азиатци по социалните мрежи.
Бившия ми е китаец.
Най-добрия ми приятел също е китаец.

4.   Азиатките имат доста лоша лична хигена, да не кажа друго. Поне това е моят опит с тях.

6.   Айде стига глупости. Колко пък чернокожи има в страната или азиатци.. видели на улицата балканец със черен или азиатец защото балканеца иска да се почувства като американците, видиш ли бял (уж) с друга 'раса'.. и от там вече братчеее..

ама как може бели да излизат с черни или бели с азиатци или ала бала.. ама как било, ама къде било, ама с кого било..

те тия хора дето са с друга кожа или дръпнати очи по-малко хора ли са? Мозък нямат ли? Мечти нямат ли? Чувства нямат ли? Гордост, разочарования не изпитват ли??

Ей така като почнете да ги гледате хората обективно а не субективно направо къртите..

Боже дай ум на населението българско.. че то не е книга да прочете, мозък да развие.. градивност да бъде..

то да не бе мафия и простотия и прякори и ланци ала-бала.. егати българите човеек..

И не ми говорете за граматиката и правописа даже не се старая за вас