Споделена история от Секс и интимност

Защо белите жени предпочитат негрите?
Какъв е този феномен, че белите жени (европейки, северноамериканки) предпочитат цветнокожите мъже за любовници и мъже?

Моето виждане е, че смесените бракове и връзки трябва да са значително малко като бройка, но всички виждаме една прекалена захласнатост на белите жени към мъжете негри.

Доколко тя е породена от модела на подражание, който се пропагандира в западните медии и киното? Доколко е чисто женско любопитство? Доколко е чиста женска наивност? И доколко е предателство към рода си, нацията и религията?

Защо ви питам за последното? Защото от наша гледна точка жените допускат огромна грешка, когато правят секс с негри, особено в случаите, когато се сродяват с тях! За нас няма логично обяснение на феномена, освен тези пунктове и проспуски в съзнанието на жените, които отбелязах по-горе.

Негрите:
ПЪРВО, НЕ принадлежат към нашата бяла раса!
ВТОРО, НЕ изповядват нашите европейски културни ценности!
ТРЕТО, НЕ изповядват нашата религия!
ЧЕТВЪРТО, в голяма степен са маргинали, погледнато от нашето равнище на начин на живот, осъзнатост, образованост!

Всички знаем, как се претопява един народ, етнос, племе чрез демографски способ! Мъжете от вражеското племе си взимат за любовници и булки жени от подложеното на асимилация такова. Жените няма как да претопяват други етноси като им раждат деца! Това няма как да се случи. Жените ги развъждат, не ги претапят! Най-много да вложат усилия в образоването им по начина, който е установен в тяхния етнос (нация). Цигането, родено в смесено семейство от мъж циганин и майка българка, си остава цигане по кръв, макар и да бъде обучено в българско училище и възпитано по български образец! То може да отрасне значително по-стойностен гражданин, но по кръв си е циганин/ка.

Мъжете претапят населението на чужда държава/нация, на чуждо племе! Винаги е било така в историята. Мъжкият ген предопределя родословието на поколението! Винаги се е гледало първо родословието по бащинска линия, защото мъжките гени са доминантни и са в основата на формирането на духовното/първичното в човека!

Какво им харесват на негрите белите жени?

Може ли да има толкова повърхностни жени, които заради „по-големият“ му х@й, да избере негър пред европеец?

Тук не визирам малкото образовани, кадърни, добре интегрирани цветнокожи данъкоплатци в западните държави! Темата не е за тях! Но дори и на тях не намирам за редно да им се лепят много white chicks!

Защо няма обратната тенденция – бели мъже да се натискат на черни жени и да им създават деца? Има много надарени негърки, нали така? Но ми се струва, че такова голямо желание в белите мъже да „пробват“ някоя негърка няма, каквото е при белите жени по отношение на негрите.

Доколко според вас има същия стремеж в азиатките към белите мъже?

Наистина може ли да се каже, че големината на пениса е сред водещите фактори за такива връзки?

На мен това ми звучи абсурдно и нечовешко, но...

Към мъжете: бихте ли взели за жена/гадже такава, която е имала интимна връзка с чернокож?

Доколко намеренията ви към жените зависят от големината на гърдите им, което е и реципрочното мъжко поведение спрямо жените, които предпочитат и избират по-надарените мъже?

Коментари

101-116 от 116

118.   Знам за негър в София дето е надул корема на 2 българки и сега живее с 3-а. На бригада е САЩ 60% от нашенските ненаживяни курви търсят да се чукат с негри.
Доста от нашенските изтривалки дето живеят в чужбина са родоли и са се чукали с негри.
Истината е че още не са ни наводнили с чернилки да видите тогава истинската същност на бг курвите. Ще има да ги лангъркат. Вече виждам все повече любителки на цигани.
Ако питаш някой негър дето живее в бг. Защо е тук ще каже - ааа хубави лесни жени, хубаво време, друго няма.
Познавам само един развратник, който е чукал негърка, но той ебе наред и семейство не ще.
В скандинавските не съм ходил, но знам че и там я има тая помия.
Така че няма какво да гововорим всичко е ясно.
Тук стана дума за порното, да там е пълно е с бели курви с негри, което ме навжда на мисълта че доста жени гледат.
Тука една се изказа за любов, което е смешно. Та нали преди да се стигне до" любов" бялата курва ще ходи и ще се чука с негъра. Тоест тука е налице същия фетиш.
А на негъра му е през оная работа за бялата дупка. Тойчука и тайно и се надсмива на акъла и се кефи че е по хитър от белия боклук.
Следва да заключим че наистуна по големи безродственици от жените няма.
Посочете ми една тема тук за мъж бил с негърка/ки и да се е оплакал или похвалил.

119.   116 съжелявам не желая да кажа в коя скандинавска страна съм точно.Но е вярно, че повечето скандинавски жени все повече предпочитат тъмнокожи ,както и мюсюлмани.Причината е една, и тя е, че западните мъжленца доста се фемизираха.А жените от време оно , си искат доминиращи алфи до себе си, а не п&тьо маринкин.Проблема е, че неграта повечето са нерези, които стават предимно за чукане и разплод, но не и за семейство.Не само, че като надуят някоя женска бягат при друга, ами влизат и по затворите и женската пак остава сама с децата. Единствения начин женската да го държи на къса каишката негрото, това е с пари.Примерно, ако е на добре платена работа, а много от неграта са безработни.Тя го издържа, плаща му джойнда и другата дрога, храни го облича го, купува му кола, мотор.Той живее в нейната къща на нейните мебели.Води го по почивки, и това само за едното лашкане.Обаче малко женски могат да си го позволят.Повечето си хващат на менгеме,по някой местен п&тьо маринкин, които го превръщат в детегледачка и детеплащачка.И ходи зад гърба му да бие минджака с някое негро или алфа.Матриархат свиквайте.

Чингиз Хан

120.   И моят е дебел, но не съм негър.

121.   Към 118. В интерес на истината, тук в скандинавските страни, особенно в града, в който съм и околията познавам всички нашенки. С негри не се чукат, но имат огромен фетиш към турци и мюсюлмани. Мюсюлманите яко се гаврят с нашенките. Имат си семейства и ползват нашенките като безплатни проститутки. Българките тука са известни като безплатни ефтини к&рви. Някои от тях надуха и стомасите от муслитата и сега си дундуркат сами извънбрачните деца. Че даже и с мюсюлмански имена ги кръстили. Наскоро се запознах с две сестри от Варна. Едната е родила от афганистанец, който я е изгонил бременна дори детето не е признал, тя чак го кръстила Джахит. Другата от албанец, който е някакъв психопад май, понеже и полицията не може да го озапти. Момичето в момента е в психиатрия на тежки медикаменти, детето по пътищата. Масово лежат по социяли и смучат яко местната социялна система и крещят, , Искам стабилен мъж искам стабилен мъж, , Наиграли са се с алфите, сега търсят някоя омега или бета за детегледачка и детеплащачка.

Ченгиз Хан

122.   121 дааа много си прав бг курвите това заслужават. Безстопанствени животни. И точно в чужбина си показват истинската същност. Бедната българка със селска душица в чужбина всичко и се струва интересно и космополитно. Трябва да си начеше шундата с най долните утрепки и да стане като торба. И ако срещне истински готин мъж да се прави после на светица. И той като се отврати от нея после пищи, че нямало мъже.
Държиш се нормално и естествено - не си инициативен.
Държиш се по освободено - не си кавалер и не знаеш как да се отнасяш с жените.
Може би и ние трябва да се учим от афганистанци и негри, уви нямаме визията И миризмата на първичните аборигени. Но определено тия маймуни не заслужават уважение и ще си намерят майстора.

124.   Чингиз Хан, благодаря за отговорите. Кофти са нещата. Една жена трябва да си стои с мъжа, а не да минават десетки през леглото й. Това е мое виждане, естествено.

От 116

125.   Само да отбележа , към коментар 118 . Като човек който е бил на 2 бригади в щатите , не само нашенките правеха секс с чернокожи . Имаше , рускини , румънки и полякини който също спяха с много мъже , но не само черни . Просто повечето хора без значение пола изпозлват това пътуване като възможност да изживеят , някой свой фантазии . Познавам доста българи който ходиха да спят с чужденки стига те да им вържат !

ПС: А как ги изчисли , че са 60% тези който са спали с чернокожи на бригадите незнам . Да имаше ама чак толка не мисля .

126.   Те нашенките на са виновни до толкова, колкото западните пропаганди за феминизъм, демокрация, свобода на словото и тем подобни идиотизми и кретенизми.Технологиите бяха умишлено бързо развити, за да бъдат по-бързо промити мозъците и едновременно на по-голяма маса.Той Ере Доган за какво забрани фейсбук и туитър.В страната в , която живея не само нашенки се праскат безразборно ,ами и жени израснали и възпитани в железен патриархат от ислямския свят, като мароканки, туркини, албанки, иранки.Лично съм виждал 13 годишна мароканка, как почти направи свирка на някакво келеме във фойето на судентско общежитие, където бяха пушили и хашиш.Ако не бях влезнал свирката щеше да бъде факт.Накарах им се и исках да звънна на полицията.Малката започна да ми сваля само и само и да ме омилостиви.Доповръща ми се, развиках се ,тръгнах да ги запуквам на шамари, те се уплашиха и избягаха.В последствие разбрах, че малката мароканка живее само с майка си и по-малката си сестра.Тоест без баща.Защото на майка и , са и промили мозъка със западни пропаганди за феминизъм, за равни права демокрация, свобода на словото, независимост.И резултата е на лица.Вероятно мароканеца ги е ошамарил наред с майка и ,защото усетил , че дъщеря му тръгва по к&рвенския път, майката отива пуска жалба, от там дело за домашно насилие, на нея и децата веднага и се дава таен адрес, и доволно социялни помощи, както и социален работник, който да и помаха със всичко, което не може сама.Включително и мъжки неща, като сглабяне на гардероби, мебели, качване на хладилници.Тука има организации, които вършат това напълно безплатно за ,,Жертвите от домашно насилие,, След инцидента с малката мароканка, често я засичам , предимно само в мъжка компания от няколко по-големи момчета.Предполагам, че след някоя друга година, ще свърши някъде по бардаците.

Чингиз Хан

127.   Феминизмът е комунизъм в областта на сексуалността, както първия обещаваше че ще направи всички страхотно богати, а всички станаха невероятно бедни, така и феминизмът ще завърши не с освобождаването на жената, а с тоталното и пробване само че не от бели мъже, а от хора с чужд културен код. Какво ще се роди - ами болно, слабо поколение, което лесно ще измре или ще се командва не по-трудно отколкото едно куче.

Целия маркетинг е впрегнат в това - реклама, телевизия, филми, книги, интернет. В момента няма по-рекламирана стока от негъра.

130.   До Чингъз Хан

Брат. Кротни се малко, ба! Алфи, бети, конспирации ... не ти е леко, ама хич.

131.   Какво толкова чудно има в това с негрите? Доста жени се чукат с кучетата си и не ги е гнус. Малко ги е срам да не се разчуе, но сигурно искат да се похвалят на някоя съмишленичка. И с негрите е така - половината причина е подражание. Някоя й се похвалила и тая да не остане по-назад. Другата причина е начин на живот. Белите от култура и сдържане не могат да се отпускат и да я облъскат, а негъра не му пука и прави каквото му падне. После глупачката си прави грешни изводи.

132.   Повечето българки са такива отрепки, че не заслужават човек да си хвърли върху тях и сопола. В цяла Европа българките са известни като евтини парцали, които са безпощадно ебани от който ги хване. Българките са просто едни пропаднали курви.

133.   Преди доста вече години, когато бях все още наивен младеж, който вярваше, че българките са почтени жени започнах работа при един арабин, който търгуваше с кафе. В един хубав ден той ми каза: "никога не бих напуснал България, никъде няма толкова курви. Тук е рай за всеки мъж, който обича да ебе на воля"

136.   Заради по-големият шпек-салам.

137.   Шпека при черните е мит от порнофилмите.Истината е че чернилките се отнасят с жените като парцали, а на голяма част от жените това им е представа за истинска Алфа, и само при мисълта почва да тече мазга от п&тките.

138.   Ами това им се предлага и им се набива в главите от медиите. Иначе не са само жените. Лично знам за момче, трениращо водна топка. Що мангали е издухал и им е дал да го блъскат отзад не е истина. И е само на 20 и няколко. Вярно дава и на българи, но самия факт, че сдава да го шиба некое цигане...

101-116 от 116