Споделена история от Секс и интимност

Защо белите жени предпочитат негрите?
Какъв е този феномен, че белите жени (европейки, северноамериканки) предпочитат цветнокожите мъже за любовници и мъже?

Моето виждане е, че смесените бракове и връзки трябва да са значително малко като бройка, но всички виждаме една прекалена захласнатост на белите жени към мъжете негри.

Доколко тя е породена от модела на подражание, който се пропагандира в западните медии и киното? Доколко е чисто женско любопитство? Доколко е чиста женска наивност? И доколко е предателство към рода си, нацията и религията?

Защо ви питам за последното? Защото от наша гледна точка жените допускат огромна грешка, когато правят секс с негри, особено в случаите, когато се сродяват с тях! За нас няма логично обяснение на феномена, освен тези пунктове и проспуски в съзнанието на жените, които отбелязах по-горе.

Негрите:
ПЪРВО, НЕ принадлежат към нашата бяла раса!
ВТОРО, НЕ изповядват нашите европейски културни ценности!
ТРЕТО, НЕ изповядват нашата религия!
ЧЕТВЪРТО, в голяма степен са маргинали, погледнато от нашето равнище на начин на живот, осъзнатост, образованост!

Всички знаем, как се претопява един народ, етнос, племе чрез демографски способ! Мъжете от вражеското племе си взимат за любовници и булки жени от подложеното на асимилация такова. Жените няма как да претопяват други етноси като им раждат деца! Това няма как да се случи. Жените ги развъждат, не ги претапят! Най-много да вложат усилия в образоването им по начина, който е установен в тяхния етнос (нация). Цигането, родено в смесено семейство от мъж циганин и майка българка, си остава цигане по кръв, макар и да бъде обучено в българско училище и възпитано по български образец! То може да отрасне значително по-стойностен гражданин, но по кръв си е циганин/ка.

Мъжете претапят населението на чужда държава/нация, на чуждо племе! Винаги е било така в историята. Мъжкият ген предопределя родословието на поколението! Винаги се е гледало първо родословието по бащинска линия, защото мъжките гени са доминантни и са в основата на формирането на духовното/първичното в човека!

Какво им харесват на негрите белите жени?

Може ли да има толкова повърхностни жени, които заради „по-големият“ му х@й, да избере негър пред европеец?

Тук не визирам малкото образовани, кадърни, добре интегрирани цветнокожи данъкоплатци в западните държави! Темата не е за тях! Но дори и на тях не намирам за редно да им се лепят много white chicks!

Защо няма обратната тенденция – бели мъже да се натискат на черни жени и да им създават деца? Има много надарени негърки, нали така? Но ми се струва, че такова голямо желание в белите мъже да „пробват“ някоя негърка няма, каквото е при белите жени по отношение на негрите.

Доколко според вас има същия стремеж в азиатките към белите мъже?

Наистина може ли да се каже, че големината на пениса е сред водещите фактори за такива връзки?

На мен това ми звучи абсурдно и нечовешко, но...

Към мъжете: бихте ли взели за жена/гадже такава, която е имала интимна връзка с чернокож?

Доколко намеренията ви към жените зависят от големината на гърдите им, което е и реципрочното мъжко поведение спрямо жените, които предпочитат и избират по-надарените мъже?

Коментари

1-50 от 116

1.   Авторът на предната тема съм и държа да подчертая, че тази тема не е моя, понеже сега някои ще кажат "спри се, стига си досаждал, какво ти пречат негрите и т.н."

2.   Добри са в леглото, има го животинското в тях и са им големи.
Също и много гейове предпочитат негър.

3.   Ами жени, какво очакваш...мъжете са се били за да запазят територията и семействата си. Жените им утрепат мъжете, дойде завоевателя и ги оправя, а те нямат нищо против. Женска работа...

4.   Ееейй умряхте от яд, че голяма част от жените вече разбират какво е качествено Отношение И Задоволяване и съзнателно си го търсят.
Да, скъпи, със егоистичните си очаквания, мързел за раздаване в секса , връзката и фитнеса това беше най-очакваното нещо на света.
Ти какво очакваше ? Че ще ни обиждате на курви и предателки (както ти правиш в темата си) и ние ще ти се усмихваме и приставаме? Няма начин! Мина времето когато нямахме избор, сега е време вие малко да се размърдате за да ЗАСЛУЖИТЕ точно вашите гени и вашия род да бъде възпроизведен.

5.   Щото имат големи пишлета
Ж23

6.   Към мъжете: бихте ли взели за жена/гадже такава, която е имала интимна връзка с чернокож?

не, никога
M

7.   Белите жени не предпочитат негри .

8.   Спри се бе маняк!!!!! А на бас, че и един негър не познаваш! В ЮАР са християни, в САЩ и Канада има много пристияни чернокожи! Светогледа на българина стига до Русия и до там!

9.   еееееее наай вероятно не си излизал от България, за да ти е такова мисленето

13.   Пишчиците са важни!
Братан

14.   Никога не съм пробвала с негър, но бях на косъм. Страхотно интелигентно момче, с разностранни интереси. Излизахме известно време и ми допадаше страхотно. Нещо супер екзотично в него освен перфектното атлетично тяло, със зелени очи. Има сестра близначка също зеленоока.
Бях заложила вече на възможността да дам шанс на връзка и говоря именно за връзка, отбягвах секса докато го опозная.
И...се влюбих в наше момче, българин. Беше си разпознаване от пръв поглед. Нямаше такива като да си даваме време за опознаване, пък тестове т.н. знаехме че, сме се намерили и нищо друго нямаше значение.
Не стигнах до връзка с негър, но само защото междувременно открих моя си човек.
Иначе... Ами по принцип голяма част от българските мъже сами прогониха българката да си търси качествени мъже от други нации.
А дали негър, азиатец или бял... сериозно ли мислиш че, с по такъв начин и с това мислене ще успееш да наложиш дори само на една българка да бъде непременно с българин, на всяка цена?!

15.   Не знам колко са добри в леглото или колко са им големи достойнствата, но и не ме интересува. Нямам против негрите, но за секс и сериозни взаимоотношения - благодаря, обаче не искам. Аз съм във връзка с финландец и съм щастлива. Нито ми трябва негри, нито български мъже. Има и свестни БГ мъже, но са малко.

17.   Не знам какво "качествено отношение" намират жените в негрите, но почти всички негри са разведи и с изоставени деца. Това, че ви изглеждат екзотични и затова ги идеализирате, не ги прави с по-добри отношения. Ако бял мъж се държи възпитано, е скучен, а ако негър се държи възпитано, за да ви вкара в леглото, е "качествено отношение". Ако пък размера ви е водещ критерий, значи толкова ви е акъла.

18.   Аз лично предпочитам азиатци.

19.   Н 17 като българите ли или по- малко разводи има при тях?

20.   19, повечето българи не са разведени или поне се интересуват децата си. А негър да се интересува от децата си и жена си почти няма. И ти го знаеш. Чукането си е чукане, но за нещо сериозно не стават? Макар че поне в порно филмите не съм видял нескован негър.

21.   Е как защо?? Ти порно гледал ли си... До номер 8, за азиатците се носи слух че са с мега малки пищови! Аз съм мъж и много си падам по азиатки! Спал съм с две до сега, бяха впечатлени от размера на пищова ми, който според мен е среден! А и с по -добра от азиатка не съм бил, правил съм любов и с чернокожа дама, пълно дърво! Пожелам на всеки нашенец да забърше дръпната :D няма такъв кеф! А и те много се кефят на Българи ;).

23.   Най-искрено пожелавам на всички нашенки да се хванат с негри , за да видят какво е. Пожелавам им също и да си народят мулатчета, за да видят какво е и да отглеждат копелета без бащи после.

Колкото,че българите , че сме изгонили българката в чужбина. Не смятам , че това е така - по скоро българката много изпростя, взема едни неща за даденост и хукна да гони Михаля .

Арогантноста и цинизма на Но.4 са смешни , като си мисли че на някого й дреме за нея и "ще изпуснем яката мацка в чужбина да се чука с черни... " . Жалки сте просто,защото точно за вас никой не е умрял. Аааа, чакай - ние не ставаме изобщо, в сравнение с мангалите? . Пак казвам. Пожелавам ви да сте с такива !

24.   Ако една жена е живяла поне малко в Африка,никога не би легнала с него

25.   Стига говори глупости, негрите ме отвращават.

Ж31

26.   Ти това е порноклиповете ли го забеляза. Щото аз за 8 години в Европа почти не съм видял такива връзки. Освен ако бялата жена не е някоя дебела, или тотален аутсайдер от ония метълки със сините коси.

27.   Как въобще стигна до извода, че белите жени предпочитат негрите? Смесените бракове са малък процент, дори в САЩ. Повечето смесени бракове там са бял мъж с азиатка. Предполагам, че дори в Европа е така.

28.   Много ме кефят такива теми, в които мъже и жени се хващат за гушите и се почва кой бил селтак, коя била ковра, кой кого изгонил и прочее дълбокомислени напъни, щото явно всички тук са най-тежката последна инстанция на не знам и аз какво. Ама никой няма топките да каже, че просто хората сме повърхностни, тъпи и яко прости маймуни в 97% от случаите. Стегнете се малко, моля ви.

29.   N8 А тя малка ли е? Знаеш ли до къде се простира?! И да, този именно светоглед е правилният...иначе ти можеш да си лапаш колкото си поискаш негърски пишки от Канада и къде ли още не!

30.   Мъж съм, няма по-грозни жени от англичанките, а съчетано и с алкохол тоест пияна англичанка е по-лесна и от рускиня, полякиня или чехкиня. На всичко отгоре са и мега грозни, жена тип кобила. 100 пъти предпочитам негърка или азиатка пред англичанка.

31.   Хора вие не сте излизали от средата си. Европа е залята е от всякакви и такива разсъждения и мислене са минало. Всеки прави каквото си иска и цвета на кожата няма значение. Какви разсъждения имате? Идеализирате бялата раса, сякаш сред тях това измет.
6 удари темата в земята. Без коментар. Разсъждения граничещи с абсурд.

32.   "добре интегрирани цветнокожи данъкоплатци в западните държави"

Дронове, независимо от цвета на кожата им...

33.   Защото се води война срещу бялата раса! (който иска да види повече за културният марксизъм, great replacement, все думи, които вече гоогле не връща "теории на конспрации)

Всичко е заради мейнстрийм пропагандата, която се излъчва. Всеки човек, гледа да подобри гените си или да ги запази поне на същото ниво. Заради това негри и араби, масово търсят бели жени. Докато порнографията, която е направили мъжете мекотели и извратеняци, искат да пробват с жълта, негърка, джудже и т.н.

В САЩ и западнала Европа, виждаме ефекта от междурасовите връзки - бяла самотна жена, претърпяла насилие, която гледа мулатчета и това е МАСОВО и във почти всеки случай! От негъра недей очаква семейство, НИКОГА!

Децата от смесени бракове, вземат генетичните недостатъци и от двете раси... Ако природата искаше да направи само една раса - щеше да го направи....

Жени призовавам ви, никога не се осквернявайте с негър, никой бял мъж след това няма да ви погледне, още повече да ви гледа негърските деца ( пример : чарлийз дерон)

34.   21 не говоря за единия размер той не е всичко. Ако беше така всички жени щяха да искат чернокожи, външния вид на азиатските мъже е много по -добър от на нашенците. Размера не е всичко .

35.   33 децата на Чарлийз са осиновени, ако това имаш предвид.

36.   Няма бели,няма черни–Азиатците са номер 1!

37.   Смея се с глас като чета че негрите имали добро отношение към жените. Не че нещо, има доста читави представители на расата, особено в актьорското съсловие, но в преобладаващата част освен един голям чеп, друго не могат да предоставят.

38.   Първо, не са много колкото ти се струва. Второ - често го правят за подражание, а не че реално им харесва. Трето - доста негри са християни. Така че леко си в заблуда.

39.   Авторе, нямаш реален поглед върху нещата. Белите жени не предпочитат черните мъже. По една причина - черните мъже са безотговорни към жената и децата. Те правят дете и си заминават. Нито го издържат, нито се интересуват от него, нито пък участват в отглеждането му. Мнозинството от тях. Така че жената сама се справя с живота и няма никаква опора. И е мит, че са много надарени ...

40.   Аз съм 2,06, 92 кг. Жени са ми отказвали, включително и по-големи, защото "ти е много голям". По-ясно и миродавно от това не ми трябва. Златотърсачки не ми трябват.

42.   Жените са това което им казва телевизора и социалните мрежи... По-дълбоки причини е безсмислено да се тъсят.

Имаше много видеа които разкриват как примерно Гугъл манипулира резултатите от търсенето. Пишеше нещо от рода на "бяло семейство", и излизат 90% от резултатите - бяла жена с четен мъж. Но ние сме много периферна територия, и тези процеси кой знае колко не ни касаят. Едно 90% от българите или не знаят език или не се интересуват какво става наистина на запад, че да задаваш подобни въпроси...

43.   До такива като номер 8:

„Еди-къде си негрите били християни!“ – Моля!?

Изключая една част от високообразованите и културни хора сред тяхната черна раса, които живеят, учат и работят на „белите“ континенти, другите знаеш ли колко са християни?

Забравяш да споменеш, че тези, които визираш, изповядват протестантството! По-малка част са католици.

Протестантите отдавна не само не почитат Бога и християнската религия, но под лозунга на тяхната вяра буквално се гаврят с най-висшите ценности на нашата религия! На всичкото отгоре правят бизнес, използвайки „вярата си“ за основа...

Макар и твърде осквернено, Православното християнство е единственото, което е най-близко до теологичната част на ранното християнство.

Генетично-културният код на нашата цивилизована, образована и прогресираща човешка раса на Земята се държи от бялата раса.

Известно е генетическото превъзходство на бялата раса над всички останали на нашата планета! Това е научен факт!

С това не казвам, че другите раси нямат право на живот, образование, труд, работа, развитие...

Какъв източник на духовност и наука са черната раса? - Нулев!

Даже в техните общества успешно се развива антидуховност под формата на вуду, кандомбле, сантерия! Ще постна само едно изречение от Уикипедия за сантерия: „Животинското жертвоприношение е съвсем малка част от по-общото ебо (жертва или дар) в Сантерия.“

Относно колко не съм бил запознат с тенденцията белите жени да искат секс с чернокожи...

Само в този сайт вече попадам на няколко наши бригадирки, които в САЩ нарочно се насочват към негри с цел секс! Лично аз се запознах преди няколко месеца с такава българска бригадирка, която е била с двама афроамериканци. От това, което виждаме в САЩ, твърдението, че такива случаи са малко, издиша много. Ами сериозната тенденция заможни госпожи от Европа да си търсят специално негри от определени държави за любовници?

До н. 4

- Явно общуваш с отрепки и досега ти с някой що-годе нормален афроамериканец ти се е сторил като „срещата на живота ти“. Будиш съжаление!
Такава „жена“ като тебе, не може да бъде уважавана и не представлява стойност за нормален мъж!
Сама потвърждаваш, че си точно това, което казваме на подобни жени – к@рви и предателки на рода си и народа си! Имало е времена, когато такива са били убивани, а в Азия това си е практика и до ден днешен.

„Мина времето когато нямахме избор, сега е време вие малко да се размърдате за да ЗАСЛУЖИТЕ точно вашите гени и вашия род да бъде възпроизведен.“

- ЖЕНИТЕ НОСЯТ ОТГОВОРНОСТТА ЗА ЗАПАЗВАНЕТО/ПРОДЪЛЖАВАНЕТО НА РОДА, НАРОДА, РЕЛИГИЯТА, особено в съвременната постановка на "свободната жена" (преди мъжете са имали водещата роля)! Жените сега не могат да бъдат заставени насила да раждат и то от мъж от техния народ, нали? Следователно жените са котилото, в което те се възпроизвеждат.
Ако жените се издънят, те ще си носят отговорността пред Бога!

Ако ти си със самосъзнанието, че трябва да развъждаш негърчета и циганета, то се нуждаеш преди всичко от специализирана медицинска помощ!

40 – не става ясно негър ли си и какво е това „много голям“; 25-30 см.?

От Автора

44.   4. Ееейй умряхте от яд, че голяма част от жените вече разбират какво е качествено Отношение И Задоволяване и съзнателно си го търсят.
Да, скъпи, със егоистичните си очаквания, мързел за раздаване в секса , връзката и фитнеса това беше най-очакваното нещо на света.

=======================================

Само дето европейците ви смятат за евтин матрял , който лесно се продава и лесно се придобива. Колкото и да го отричат 90/100 от хората са на принципа " На баницата мекото и на работата лекото" .

23 не и се сърди - над жената сигурно е било издавателствано в миналото. Обикновенно подобни жени прояват подобни симптоми на защитна агресия.

45.   Такива теми според мен са доста расистки защото тези неща не трябва да имат значение в една връзка.

46.   Авторе, няма нищо страшно и лошо човек ако не се възпроизведе. Трябва да си поразчупиш светогледа малко. Именно чрез възпроизвеждане, издръжка и прочие жените изнудва мъжете. Да не говоря, че децата на индивиди, които се мислят за много умни, само защото са се възпроизвели плащат заплатите и пенсиите на хора, които нямат деца.

Номер 44

47.   До 45 от Автора

Темата не е расистка, защото не дискриминира никой по пол, възраст, цвят на кожата, религия!

Посочва целенасочено управляваната тенденция за претопяване на белите народи, която ДИСКРИМИНИРА бялото население на Земята по отношение на останалите цветнокожи! Всички добре знаем, че малцинствата в САЩ, Канада, Европа, включително и в България, са на държавна издръжка, като техният пряк принос към съответната държава, в която ПРЕБИВАВАТ, е малък, минимален или никакъв! Те са в буквалния смисъл ХРАНТУТНИЦИ, неспособни да се самоиздържат в рамките на обществата, към които искат да се причислят. Това е ярко свидетелство за пълната им неспособност и нежелание за интеграция, за приемане на нашата култура, религия и социални норми! Същите не успяват да мотивират децата си достатъчно, за да учат и да имат добри професии като това е и причина за голямата престъпност, която формират навсякъде по белия свят. Т.е. те ни крадат и живеят за наша сметка!

Сега идват хора като тебе и споменатите две госпожици под номера 4 и 8 и започвате да развявате лозунга за някаква си справедливост, която възтържествувала, свобода, расизъм!

Не, номер 45, расизмът е отправен към белите и свидетелство за това е непрестанното растене на популацията на цветнокожите и мелезите за сметка на бялото население...

48.   Не мисля че чак предпочитали или поне аз не и нямам приятелки, които харесват чернокожи.

49.   Нещото което българите не разбрахте е че не сте бели, нито сте и атрактивни, българска жена би си жела и чернокож пред вас, просто Българският фенотип е доста грозничък

53.   Напишете в google "happy black woman" - излизат само негърки. Сега напишете "happy white woman", половината резултати са негърки с бели жени. Това е културният марксизъм и отрова на съзнанието на бялата жена!

54.   53, ха наистина. В единия случай си излизат просто усмихнати негърки, а в другия бели жени с негри до тях. Хм... много интересно.

55.   Хората си се мешат и не мислят особено за претопяване и т.н., а в техния личен живот да са щастливи.
Ти ако срещнеш жена и се влюбиш в нея, по какво ще е преценяваш? Дали е красива, умна и мила или от коя раса е и да ни би някой от предците и да е бил черен?

57.   Съгласен с номер 6, жени имали отношения с черни, жълти, индийци и техните наследници в България нямат право на български мъж, даже само за секс. Трябва да се разпитат мангалите и маймуните в България с кои българки са били и те всички да се изгонят от България с яки ритници, да не мърсят великото отечество.

58.   Показва че ако една жена не възпитана правилно и няма сформирани добри морални основи и родолюбие се превръща в изтървано безстопанственоствено животно -свободно, както някои коментаторки тука казват. За тях свобода е че могат да си слагат черен кур- а че ги манипулират не хаят.
На въпрос - не не искам да имам нищо общо с такива боклуци дето за били чушкопеци на вакакви черни негърски или мангалски хуйове.
Да се взимат в ръце или ги чакат страдания!

59.   Авторе, малко расист си падаш, а? Няма страшно, само внимавай, че твоята група е подложена на сериозно преследване! А те видят извън сайта, а си закъсал! Стой си тук по-добре!

Не знам доколко предпочитат негри, но това коментарче горе, че жените намирали качественото и ни било яд ме разсмя. Когато номер 4 дойде да ме види, тогава да говори дали съм некачествен! Авторката на мнението /вероятно е жена/ явно е от другата крайност спрямо автора на темата - супер е да си с негър, само ненормалните ходят с представители на своята раса. Бих платил да ви гледам как беседвате в една стая около час-два, колкото там ви издържи разговора преди да минете в обиди или бой. Ще е по-добро и от най-гледаната ТВ продукция досега, защото и двамата сте далеч от реалността, но в задачата се пита кой си вярва повече и е по-настървен в усилието си да докаже недоказуемото.

61.   до 59
Какво толкова расистко е казал автора ?- задава въпрос към жените за изборът им, не е призовал към геноцид на расова основа. Да не говорим, че покрай тази политически коректна помия се уби едно от най- старите права на хората - правото на мнение. Бил съм доста в страни с черно население - расизмът от тях към нас не е никак по-малък, а даже по-голям и се толерира яко, особено в Щатите. Позволени са какви ли не обиди към белите, а когато някой обиди тях е вой до небесата. Програми за социална защита - всичките мога да ги обединя под името “белият хетеросексуален мъж да го духа“ - за милиарди! “Позитивна дискриминация“ - говори ли ти нещо? И цветнокожите с удоволствие се ползват от тези привилегии, финансирани от данъкоплатеца - най-често бял. Така че, нека не се правим на по-светци от папата. Да, черните са страдали много - но преди век, като същото може да се каже за всеки народ по света - от избитото коренно население на същите тези щати, евреите, арменският геноцид и се стигне до нашият 500 годишен “културен обмен“ с югоизточната ни съседка. Не мисля, че има раса и или друга група хора, която да заслужава специално отношение поради каквато и да е историческа причина, особено да задължиш хората да нямат мнение, за да не обидят някой.

1-50 от 116