Споделена история от Секс и интимност

Винаги ми е притеснено като правя секс за първи път!
Здравейте, мъж на 25 години съм. Както се подразбира от заглавието имам проблем, не знам дали е често срещан или само при мен е така...
Всеки път, когато си лягам с жена за първи път съм нервен, превъзбуден и се спичам. Най-често не мога да получа здрава ерекция или ако я получа, то тя спада за около 10-15 минути. Бил съм с 8 момичета досега, първият път почти никога не приключва добре.. всяка реагира по различен начин, в зависимост от това колко държи на мен. В повечето случаи проявяват разбиране и казват, че е нормално и че им се е случвало и преди. Имаше едно момиче, което реагира малко по-остро и ми каза да не се излагам, че не яде хора, но на мен ми стана много кофти.
Предполагам, че ми влияе това, че първите ми опити почти никога не са приключвали добре. Това нещо се отразява на психиката и самочувствието ми и имам чувството, че с всеки следващ път притеснението става по-силно. Пробвал съм да пия алкохол преди акта, за да се отпусна, в други случаи съм пробвал и с енергийни напитки, уж че да имам повече енергия, но притеснението винаги го има, личи си, а това се отразява и на момичето... Не мисля, че е заради опита, бих казал, че имам опит, но аз не приемам секса като нещо съвсем обикновено, за мен това е преживяване и удоволствие, което е по-силно от ежедневните такива. Може би това, че го приемам като нещо по-специално ми пречи и ме кара да се спичам...
Има ли хора с подобни случаи и как успяхте да се справите с това притеснение?

Коментари

1.   Мъж,който не прави секс е просто богатство! НЕ СЕ ПОДИГРАВАМ!

2.   1 - е развий теорията си. Какво имаш предвид?

Авторе, не казваш на колко години си, но ако сменяш често партньорките, не е на добре работата. Щом първия път ти е проблемният, постарай се повече да няма "първи пъти"...

3.   Когато усетиш че, се спичаш, слизай надолу и продължи с език или с ръка докато ти мине. Ако и така не задържиш добре...нищо, когато я "свършиш" с език или ръка, влизаш и симулира оргазъм просто за да помогнеш на мозъка си да се освободи от това притеснение. За следващия път ще има "регистрирана" информация и ще ти е по- лесно да препрограмираш. Сега си "заповядал" вече в главата си "спечи се" и се случва точно каквото си подал.

4.   Добре де, ако се харесвате и се обарвате яко си бъркате по местата, се търкаляте в леглото, се закачате смеете се, гъделичкате се, няма ли да ти се надърви яко и да полудееш да искаш да го вкарваш? Струва ми се на мен, че не ти се прави секс все едно и го правиш с някаква причина, която подсъзнателно не те вълнува. (за бройката да се кефиш пред приятели от къде да знам....)
Всякаш отиваш да отбиеш номера.
Аз виждам, жената е готова, а ти не, но искаш вече да ръгаш.

Отговори си, искаш ли да пипаш момичето или не? Ако не те привлича, а искаш само хуя ти да стане и да мине онова чувство на "свърших" да ти е готино, логично, че няма да се възбудиш.

Като се притесниш трябва да се замислиш дълбоко ОТ КАКВО, в дадения момент е най-точно, но може да си помислиш и сега. От какво, питай се докато не си отговориш сам на себе си честно. Дадеш ли му има, голяма вероятност страха да изчезне.

5.   Спомням си един път ударих 2 рома. Големи ли бяха, малки ли бяха нямам спомен, но такава ерекция полуих батко, такова спокойствие ме обвзе.
А в никакъв слуай не съм бил пиян. Обае след тея 2 рома на празен стомах бях като в самадхи ( ако не знаеш какво е провери в гугъл)
И съответно награбих една мацка, с която бяхме заедно тогава. Без преди това да имаше изгледи за каквото и да било. И тя доста изненадана, обае доста и хареса, като и хванах ръката и я сложих на оная ми работа.
Та ако искаш пробвай. Не яж и 2 малки рома или уиски, ако прекалиш става обратното обаче.

6.   Браво, бе, осем бройки.

7.   Много често ли правиш секс за пръв път,по колко пъти седмично например?

8.   Авторе, при повечето мъже е така, особено ако някога са имали дори веднъж нарушена ерекция. Това е процес, който става подсъзнателно, без да се замисляш. Всяко замисляне го проваля, защото почваш да следиш дали е станал, държи ли се, дали е стегнат, изместваш центъра.

При уредения секс също е така. Ако сте се разбрали за четвъртък в 12, щото можете тогава и двамата, ти, без да искаш, го мислиш и преживяваш.

Имах същия проблем, оттогава правя следното: При секс за първи път винаги вземам четвъртинка циалис (беше най-доброто преди няколко години, сега може да има и по-добри). Така получавам двойно успокоение: психологическо и медицинско.

След това вече няма проблем.

Ако пък си на купон и изведнъж някоя ти се хвърли, ще счупиш масата и ще клатиш, без дори да се сетиш, че нещо има проблем:)

Така че - споко. Циалис или нещо по-ново, което да насочи кръвта надолу, и спокойствие:)

9.   Номер 2,въобще няма да си развивам теорията...сам/сама си отговори...

10.   Като го правиш за бройката и за самочувствие така става. Направи го с жена, която обичаш и ще го направиш по-добре.

11.   Нормално е да се притесняваш. Това не е проблем само за емоционалните темерути, да ги наречем така, които могат най-спокойно да оправят Меган Маркъл пред цялото кралско семейство при температура -1 градус и дори да ги излъчват пряко по телевизията, а те да не се стреснат и на 1%.

Но внимавай с тези заглавия! Като прочетох името на тази тема, си помислих "Тоя човек може да прави секс за първи път повече от веднъж!?" Добре, че се досетих, че има и нещо друго! Някой може въобще да не ти прочете темата, ако не схване заглавието.