Споделена история от Секс и интимност

Жена ми го прави с други мъже и това ми харесва
С жена ми сме заедно 11г. на 30 сме и двамата. Аз и бях първият мъж, до преди 5години, когато и предложих да опитаме нещо нестандартно и различно за тръпката. Тя никога не си е мислила за друг и знам, че не е била, защото и иимам пълно доверие. Направихме го и от тогава това много ме възбужда. Забелязвам, че и на нея и харесва, може би, защото знае, че е една тръпка и секс без ангажименти, после всичко е постарому. До сега е била с около 20 различни, като с някои се вижда и досега.. В началото ми казваше, че няма как да излезе с някой без аз да присъствам, но в последно време от година и половина иска да бъде винаги сама.. Какво разбирате вие под това? Има ли двойки, които са го правили или го правят? Иначе да кажа, тя е много секси жена, с перверзно излъчване винаги се облича много хубаво. Виждам, че мъжете я гледат и я искат.. Зашо и как си обяснявате, че това нещо ме възбужда и ми харесва много... ?

Коментари

1.   Щом ти харесва да си пезевенк... Всякакви хаховци има на света.

2.   Отидете с жена ви при някой надарен, да ви оправи и двамата. Ще ти хареса.

3.   "но в последно време от година и половина иска да бъде винаги сама.." Ами...нормално, вече ставаш излишен.

4.   Прати ми я на мен, искам и аз да я пробвам.

Прати нейна снимка на *

5.   Правете каквото си искате, стига да не пречите на останалите.
Но ще ти разкажа една моя неприятна случка.
Работих в една фирма. Имах двама колеги- мъж и жена. Покрай тях започна да се навърта един друг колега и хората започваха да шушукат.
Лафовете бяха, че момчето и жената са любовници, че правили тройки и не знам си какво.
Мен тези неща хич не ме интересуваха и си вършех работата.
Постепенно усещах някакви странни погледи от страна на жената. На един път-два пъти, минавайки покрай мен, ме обарваше леко. Беше ми доста нелепо и неприятно, но помислих, че си фантазирам някакви простотии.
Един ден мъжът и жената, по време на една от почивките ме набараха сам и директно ме попитаха "искаш ли да правим тройка".
При това положение аз направо се втрещих и едвам не избухнах в смях. Беше ми толкова нелепо и конфузно, че нямах думи.
Естествено, отказах. Но неприятното и нелепо усещане си остана.
Направо не мога да ги гледам в очите, ако ги погледна, сигурно ще умра от смях.
Така че, ако ще ги правите тея работи, поне избирайте хора от друг социален кръг, а не ваши колеги, съседи и прочие.

6.   Задръж жена си САМО за теб докато още имаш шанс! Сега те възбужда, след години ще съжаляваш

7.   Автора до No 6.
Разбира се. Хората не са от нашето обкръжение. Нормално е да ти се стори странно след като не си падаш по тези неща.. И аз се чудя например как някой е веган и яде само трева, ама това си е негов избор.

8.   Автора до No 2
Ами колкото и странно да звучи ми го е казвала, че иска.. но аз не мога..

9.   Автора до No 3
Излишен не. Аз виждам нейното държание към мен. Прави всичко за мен. Обича ме. Не знам дали се дължи на това, че след като го направихме няколко пъти и и казах веднъж да опита сама, тя не искаше първоначално, но след като го направи явно и хареса, аз и бях казал, че ми е тръпка и фантазия.. а и до ден днешен повече възбуда ми създава това да е сама.. самата мисъл ме възбужда. А това, че го прави с други дали може да се дължи на това, че ми е малък и бързо свършвам.. а тя е много издръжлива ?

10.   Аз си мисля,че ще е добре да организирате един як караминьол с 5-6 души мъже,но да присъстваш и ти,а ако жена ти издържи на всичките и иска още,значи е шампион,като путката й няма изтъркване и насищане!!!

11.   Да, о, Да, през няколко дена

12.   Това май му се вика отворена връзка? Ама с това, че на тебе ти харесва да гледаш как я оправят не знам вече, обърках се :D Важното е, че Ви харесва, другото здраве да е. По свете всичко има.

13.   Аз също се възбуждам когато си представя как моята приятелка е с още някой, тя също се възбужда .. Решили сме да го напеавим.

14.   Към хейтърите:
Големи хаховци сте! Само човек който не може да задържи нищо стига толкова ниско, че да хули, ругае, плюе и озлобено да кълне.
Всеки един човек и от двата пола е собственик на тялото и желанията си. Когато има единомислие и разбиране всеки тандем е способен на разнообразие. Този тип семейства са по- сигурни един в друг и дебе си и много по- рядко се разделят. Но такива като вас, те нямат нищо и се гърчат сами нощем в леглата си и естествено храчат по другите.

15.   Н 9, авторе, не знам, предполагам че, да. Аз не бих била в подобна връзка така че, не разбирам много добре от твоя гледна точка.
Жена с мулти оргазми съм и ако с мъжът ми не се получаваше, бих се разделила с него. Ако се обсъди опцията да бъда и с друг/и...Не, не бих могла. За мен е важно да обменям енергия само с човек към който изпитвам и любов или поне силно сексуално привличане.
Щом обаче за вас с жена ти не е проблем да бъде тя и с други...(лично не смятам че, сте способни да изпитвате дълбока любов, това си е мое мнени) и ако е тя много сексуална, а ти свършваш бързо...вероятно да, набавя си това което и липсва. И така стигаме до същото което казах и под н 3.

16.   Човек, отначало мислех, че си луд, но щом прочетох, че ти е малък и свършваш бързо, разбрах, че си будала. Подарил си жена ти на други. В момента е с по - надарени и опитни и се кефи, осъзнала е, че сексът с теб не е толкова хубав. В началото е нямала никакъв опит, защото е нямала с кого да те сравни. Не знам кое наричаш любов, за мене тая жена вече гледа на теб като на приятел. Причината е, че е опитала от забранения пло, а грешката ти е, че сам си и дал, даже и предложил. Не мисля, че ще продължите заедно дълго. Тя вече ти изневерява де факто.

18.   Автора до No 15
"(лично не смятам че, сте способни да изпитвате дълбока любов, това си е мое мнени)"
Хаха.. ами нека поясня тогава щом мислиш, че нямаме дълбока любов. заедно сме 11г. Преминали сме през толкова неща. Тя остави родителите си, за да бъде с мен ( после нещата се орпавиха). Никога не е мислила за друг докато аз не и казах. На 26г момиче, да е била само с един мъж, според теб на днешно време среща ли се? Винаги когато сме се забавлявали е било за тръпката и удоволствието на двамата. Това, че излиза сама е, защото и на мен това ми носи повече тръпка. И точно това, че се обичаме истински и си имаме пълно доверие, може да се забавляваме истински. Благодаря!

19.   Към 14. Аз не храча по другите но пак съм сам нощем в леглото си. Също знам, че ако започна да храча, ще започне да ми олеква и по-лесно да приемам да съм сам. Но аз не искам това, а напротив, искам да ми е розово.

20.   Въпрос към автора, колко ти е голям? Може просто да искаш да вифиш как някой с по-голвм чука жена ти.

21.   18, е нормално последните 11 г. сте си били верни, но следващите 11 г.?

22.   No 20
Около 12см.

24.   Авторе, това че жена ти иска да е сама, мен малко ме безпокои. Не ме разбирай погрешно, ние двамата с мъжа ми си падаме по подобен вид забавления, но винаги го правим заедно. То това е смисълът. Аз пред очите му мога правя секс с петима мъже, но сама, с друг... той би го приел като изневяра. Както и аз. Виждала съм го с три жени и аз се включих като четвъртата. Но ако го хвана в крачка със сервитьорката от кварталната кръчма, например, и това се случва тайно в някакво мотелче, моментално подавам молба за развод.
Но свят широк, хора всякакви и допускам, че вие със съпругата ти сте си намерили формат, който ви устройва. Но ще те предупредя за опасността. Жените имаме склонност да се влюбваме в мъжете, които ни доставят удоволствие в леглото. Моля те, вземи го под внимание! Не я ограничавай, естествено, но просто физически бъди част от нейното преживяване, дори само като присъствие. Това, което правите в момента, е опасно за връзката ви.

25.   Авторе, какво ще рече, че те възбужда? Кога те възбужда - като ти разказва какво се е случило? И след това го правите? Изобщо - на теб си ти дава редовно? Свършва(ш) ли (я) редовно? Финансово зависима ли е от теб? Кой, как й намирате партньор? По какви критерии основно?
Не те провокирам! Питам за себе си. Дано ме разбереш правилно.

26.   Мисля, че жена ти просто не се е чувствала достатъчно добре в леглото с теб. Не си и достатъчен, вече пък съвсем, като е опитала по-готини и издържливи мъже с по-големи патки. Щом приемаш факта, че я праскат чужди мъже, ок, твоя си работа. Защо това те възбужда и ти харесва? Ами някои защо ги кефи да ги ритат в топките, други да пикаят върху тях, да онождат кози? Както казва #1 хаховци всякакви.