Споделена история от Секс и интимност

Страх ме е да правя анален секс
Та проблема е в това че не мога да се отпусна от страх да не стане някой гаф. Преди това си правя клизми, но не става все имам чувството, че ще се изложа. Как да постъпя, моля за сериозни мнения.

Коментари

1.   Какво значи да се изложиш? :))) Без да опиташ няма как да разбереш :)))

2.   Като те е страх не го прави никъде не пише, че си задължена да го правиш

8.   За да не пускам нова тема ще попитам направо тук: как си правите клизма в домашни условия?

9.   Е да бе, защо да не го прави като е толкова готино.
Няма как да се изложиш, дори да стане най-ужасният гаф на света. Който го е страх от мечки, не ходи в гората. Партньорът ти много добре знае какви са възможните ситуации при такъ контакт.
Толкова години си доставям удоволствие по този начин, веднъж не съм имала гаф, а ми се е случвало да попадам на по-неопитни партньори.
Спокойно и каквото и да става, го приемай с УСМИВКА ;)

10.   Пробвай първо 69 и след отпускането ще стане много е готино

11.   №8, ако си момиче може да стане с дамски душ-прилича на круша с тръбичка, ако си момче, сваляш главата на душ батерията, допираш маркуча до аналния отвор и пускаш хладка вода. За по-сигурно можеш да повториш:)А, за автора, няма как да се изложиш. Който го вкарва отзад знае, че рискува понякога да се изцапа. Важното е да внимавате после да не изцапате чаршафите.. Щом го извади, веднага да тичате до банята за всеки случай, преди да се търкаляте в чистите чаршафи.

12.   Аналният отвор скъпа ГОСПОД го е създал да се изхвърлят изпражненията от организма, а не да се прави секс там. Незнам какви са тези изверски въображения че там ти е кеф. То и в никакъв случай не е полезно, момичета. Ами ще си отпуснете мускула там и след 10 години няма да задържате, тогава какво правим. Никой лекар не се е изказал "ЗА" по отношение на анален секс. Правете го орален, анален, но я не си го бутайте отзад, че утре или в другия ден няма да можете да се контролирате пред хората при една диярия.

13.   Аналният секс е малко гейско нещо, жените си имат друг отвор за работата, какво ви възбужда вас, не знам..

14.   От автора към №12
Знам много добре какви са последиците и за какво служи аналния отвор, но все пак ти благодаря за мнението аз също мисля като теб и тези твои редове са постоянно в главата ми и ще бъдат. Всичко това е заради мъжете, но кога ли ще го разберат. И №13 не ме възбужда изобщо и аз не искам да го правя но както казах заради "мъжете" в моя случай за моя партньор на друг дума да не става.

15.   Отличен 6 на номер 12...

16.   До автора. Това е една поредна легенда, че аналния секс носи удоволствие само на мъжът. През социализма ни учеха че и стандартния секс и носи удоволствие само на мъжа.. Така, че опитай, може да си от надарените от Господ жени, които изпитват огромно удоволствие от аналния секс. Апетитът идва с яденето!

17.   Удоволствие определено има, но много зависи от нагласата. Като се стегнеш и мислиш само как ще те боли или ще се изложиш, естествено, че няма да ти е хубаво. Колкото по-малко задръжки има човек в секса, толкова по-голямо удоволствие може да изпита от него.

18.   Просто няма да правиш. мене не ми е кеф и не правя

19.   А, не се притеснявай изобщо! удоволствието е наистина много голямо.
години наред се страхувах ужасно от това - майка ми е лещарка и така ме беше наплашила, че за мен това беше най - безумното нещо на света... да си жена и да го правиш отзад!
да, ама то не било такаааа!...

Години наред не давах на съпруга си. то бяха скандали, чудесии - да, да, за тази работа! мъжете примират за това. аз не му давах на съпруга, обаче.
дадох след много години на един любовник, който се опитваше да ме убеди 6 - 7 години да му дам и отзад.
значи, в такива ситуация е важно:
1. да те обича, да те усеща, да ти е близък човекът, с когото ще го правиш. за да можеш да се отпуснеш и да усеща кога те боли и да спира.
2. въобще да не мислиш като "излагане" ако се случи по време на акта... знаеш! глупости, на мъжете им харесва "мръсният" секс. поне на повечето. така, че най-много да се зарадва, да ти кажа.
3. и понеже ще ти хареса - не го прави постоянно, защото след време наистина може да започнеш да се изпускаш. но това става след годинини постоянна злоупотреба. като например простиуиращите гейове, травестити и т.н.

20.   За такива като номер 12, 13, 15 и подобните. Както бях писал в друга тема, то човешката устата също не е създадена за пишки, нали? :) Аз обаче не познавам хора, които не практикуват орален секс, само защото не е предназначена устата за това! С други думи я се снимайте. Като толкова държите да се употребяват човешките ограни и части от тялото по предназначение не правете нищо друго освен стандартен секс, без орален. Иначе сте просто едни двулични консерви. А аз съм сигурен, че правите френска, значи сте просто едни двуличници. Защото хем нападате другите да използват органите на телата си по предназначение, хем вие не спазвате собствените си думи.

21.   Браво, 20, не се бях сетил за този довод до сега!

22.   20, аз пък съм сигурна, че 90% от моралистите в темата и орална не правят - тук биха казали „бляк“ - устата е направена за четене на молитви.
Близка моя приятелка не прави и орална. Казва, че е било грях (а на църква не ходи) - истината е, че я мързи и не ? дреме за сексуални работи. Сексът е, да да се зачене дете. Точка, и тъй като това не става при орална или анална... Тази не прави и секс, смята да зачева, ще ? се наложи да се прежали... временно.

23.   22, а ти слагаш ли нещо на мъжа си отзад, за да го задоволиш анално. Ако не, защо и правиш ли орална тогава? :Д
Само да те светна, че на мъжете им е по-готино там и ако кажеш нещо за гейско, то тогава си ограничена, не моралистка, а, как да го кажа, двойномарилиска дали ще стане? :Д

П.П. Интересно ми е, ако аналният за жената не беше модерен, дали същото щеше да разправяш за оралната. Но понеже не е модерно да се прави на мъжете, няма да го направиш нали, "моралистке"? :Д
Не си нищо друго, освен жена, която се подчинява на модата. Е да, модерна си, тогава. :Д

24.   Номер 12 съм и мога да кажа че се характеризирам като моралистка. Омъжена жена съм от 18г. и съм правила секс само със съпруга си през този период. Под секс имам предвид всичко (орален, вагинален) без анален, и то не от морална гледна точка, а от здравословна. Ако се съмнявате в това което пиша аз, че е вредно за здравето ви и може да ви доведе до сериозни усложнения с дебелото черво, поровете се в някои от сайтовете със здравни теми-вижте форумите. Не смятам че сексът служи само токато зачениш и, че устата е за ядене и молитви. Правете секс както ви кефи и където ви кефи само, че пак да се повторя ДА НЕ ВИ НАВРЕДИ НА ЗДРАВЕТО

25.   Ау... ще взема да започна да се изпускам, защото нещо дебело, колкото л*** е влизало отзад... хм... а сега де... пък упражнения за стягане на мускули нали няма.. освен да огранича и посещенията в тоалетната, защото току виж имам запек и здравето.. какво ще стане със здравето ми.
А като гълтам сперма... дали пък да не си докарам някоя язва или нещо по-страшно като киселини...
Ще взема да стоя права в някаква мека, бяла, стерелизирана стая... ма не... глезените ми ще се напълнят с вода...
Мамка му - прецакани сме отвсякъде... този свят по-добре да не го живеем, защото може ДА НАВРЕДИ НА ЗДРАВЕТО НИ
ако не вярвате - гледайте новините или четете вестници.
И не яжте сладолед -гърлото, и не пикайте в гората да не ви ухапе някоя калинка. Знаеш ли ги тези малки твари какви зарази пренасят?

Аууу ами ако мъжлето изневерява и аз съм му правила орална... пък онази е имала гъбички и не си е казала мръсницата... първо ще го мина много хубаво със спирт за горене и чак тогава ще го сложа в устата си...
Вземе неговата пачавра да ми докара спин или нещо такова...

Не се живее така, не се живее така - отвсякъде все нещо вреди ли, вреди... що да не легна и да не взема да умра, ама то пък това вредно за живота...

Кофти работа!

26.   Аз очаквам винаги да се сличи за това съм с кондом.
а и да се случи това е нещо нормално.

27.   12/24 Освен че си моралстка вярваш в антисексуални измислици. Няма да те убеждавам, просто попитай някой мъж гинеколог, има ли опасност от аналния секс и тогава пиши! Алкохолът също е опасен, но една чаша вино е полезна.. Същото е и с аналния секс за жените!!! А, иначе всяка страстна жена трябва да го пробва и ако не и хареса да не продължава! Но е глупаво заради измислени от моралистите "Здравни проблеми", да не се опита! М50+

29.   И мен ме беше страх, но с новия си партньор го обожавам... важен е подхода!

30.   Незнам какво да ви кажа. Аз също не съм "За" аналния секс, но заради приятеля ми съм готова и на това въпреки, че не ми харесва и е отвратително и болезненоо.. поне при мен. Не знам как да го накарам да ми съчувства поне малко. Когато му кажа, че не искам и веднага почваме да се караме.. Дайте ми някакъв съвет, какво мога да направя в тази ситуация :х

31.   Явно не държи на теб! Аз обожавам аналния секс, но не бих го правил, ако е неприятен за жената. М50+

32.   Номер 30, миличка. Аналният секс не е нужно да боли. Ако има болка, значи нещо не правите както трябва. Ще ти кажа как го правим със съпруга ми, и е наистина супер.
-малко повече заигравка там, с пръстчета, с език, най-добре докато ти прави френска любов.
-купи си играчка за дупе, най-добре тапа, и я ползвай докато правите вагинален секс. Получава се нещо като двойно проникване и чувството, че те изпълват отвсякъде е много хубаво. По този начин ще се разшириш малко и най-важното постепенно, за да си готова за анален секс.
-ползвайте мнооого лубрикант, ама наистина много. Без значение дали е за пръста, тапата или пениса. На Дюрекс има едни с вкус на ягодка и малинка, ама може и обикновен.
-трябва много да си възбудена, и най-важното да го искаш за да се получи добре, а не да го правиш, защото приятеля ти така иска.
-проникването на пениса става бавно. Ако боли спирате, ама не го вади, само не мърда, пръстите на клитора и след много малко, ще усетиш сама как искаш да ти влезе повече и повече.... Най-добре като за начало се движи само ти, така ти ще имаш контрол над темпото и колко да влиза.
-трябва да нацелите и позата. При мен на задна е най-добре, пробвали сме и други пози ама болката е ужасна, незнам защо така се получава. Отпусни се и оргазмът ти е гарантиран (след стимулация на клитора едновременно де)
Желая ти успех и да пишеш как е било.
-

33.   Здравейте и от мен! Аз също съм превърженичка на аналния секс!!!! Моят въпрос към вас е как точно става това с маркуча на душа и напълно сигурно ли е? А маркуча не трябва ли след това да го дезинфикцираш с нещо? Влагодаря ви предварително!!!!

34.   Аналния секс го желаят повече мъжете, отколкото жените. Причината е в сфинктера на ануса, ко?то чрез склонността си към свиване предизвиква по-силни фрикции на пениса, отколкото влагалището, което има сво?ството да се приспособява към размерите на пениса. Пример за това е разширяването на влагалището при раждане.
Всяка част на тялото си има предназначение: ушите да чуват, очите да гледат, пениса и влагалището-за продължение на рода чрез удоволствието от половия акт и за отделяне на урината, а ануса-за отделяне на изпражненията. Използването на телесните части не по предназначение се нарича перверзия или полови извращения!!!

35.   Няма нищо по-ужасно от аналния секс !Веднъж пробвах и повече не искам ...

37.   Техниката и предварителнта нагласа е много важна, за това всичко е в главата, мислиш ли че ще боли или кога ще свърши по-добре не го прави друг път.

39.   Скоро ще те е страх да не правиш ;)

40.   Лееелее такива оргазми получавам от анал. секс 100 пъти по силно и по продължително от вагиналния, от толкова години го практикувам с мъжа ми поне 20 ако не са и повече, и нито съм по широка нито съм отпуснала, може би защото на мъжа ми е среден размер 12, 13см може би и среден по дебелина което ме кара да се кефя много на такъв секс, не съм пробвала по големи или по дебели, но едва ли щях да си кефя на аналното ако му беше 17, 20 см, незнам дали е по супер за вагинален секс, но малките размери са уникални за такъв уникален оргазм.

41.   човек аз не казвам да правиш кото искаш но ако си на 12 13 е прави секс но с презерватив