Споделена история от Секс и интимност

Помощ!!!
Здравейте! Много се надявам някой да помогне. Имам сексуално желание само към бившия си само то него получавам удоволствие, но него вече го няма. Какво да правя как да получавам удоволствие от другите и да имам желанието като цяло да го правя с други? Ако някой е имал този проблем моля да сподели!

Коментари

1.   Карай наред докато намериш някой като бившия си,все ще ти се случи !

2.   Внимателно напътствай сегашния си приятел при секс, за да знае как да го направи.

3.   След 10 години раздяла, видяхме се с бившата, и двамата семейни. На втората среща се изчукахме бурно, до сутринта. Сега сме си само любовници.

4.   Когато си сигурна и спокойн с друг,удоволствието също ще доде.Вероятно щще трябва да поговоите по темата,а след това да го приложите в действия. Изгубих време ,защото дълго не говорех искрено с мъжа до мен относно това.След разговор нещата започнаха да си идват по местата

5.   Може би и той е така просто го потърси.
Сподели му какво се случва може да получиш съвет.

6.   никак просто се изолирай и когато усетиш това желание да напора към някой мъж както към бившия ти тогава го прави, а иначе вибратор си вземи докато дойде този момент.