Споделена история от Секс и интимност

Секс с комшията
Оказа се, че ми хареса, а имам приятел. Непрекъснато няма време за мен, и все ми казва, утре и утре. Пих толкова, че не усетих колко пияна бях, и страстните целувки си оказаха влияние... Хареса ми и не спирам да мисля за тази нощ. Как да се чувствам, какво да мисля, имам приятел...

Коментари

1.   Поредния щастлив комшия абе комшия да си на тоя свят Хектор

2.   Така, така, който не уважава приятелката си, за наказние - секс с комшията!

3.   Мерси Хектор.. за сладкото ти коментарче...

4.   По-добре кажи на приятели си за случилото се, има право да знае. Ако не му кажеш поне искай да се разделите, защото и ще ти е гадно да го лъжеш.

5.   Нали не се заблуждаваш, че приятелят ти ще е в невидение цял живот? Така или иначе ще разбере, ако не искаш да го загубиш му кажи. Ако не ти пука пак му кажи и си прекрати отношенията с него

6.   Номер2 , ти направо ме разсмя... Прочетох коментарите на номер4 и 5 и не казвам, че ми е много леко, а страха, че ми хареса. А що се отнася до приятеля ми надали ще го отрази ако му кажа, заради голямата му заетост...

7.   Добре де, толкова ли искаш да си с приятеля си? Не може ли да го зарежеш. Иначе, сам си е виновен. Имаше една халтурка на Цветелина на времето - Жената е като цвете, ако не се полива... (хе хе) си намира комшията. Лошо ли ти е?
Намери начин да повториш

9.   Ами забранения плод е най-сладък. Бой и ебан не се признават! :)

10.   Номер 9 нещо не те разбраххх...

11.   Здравей,
наистина ли е това, което си написала.
Ако е така разкажи кой се представи по добре.
Изглежда комшията здраво се е трудил или не?
А за приятеля ти - няма май да му е за последен път това което си направила..
Давай смело напред...
поздрави от Случайния

12.   Е мойта комшиика да беше така....

13.   Аз съм комшията! И на мен много ми хареса, оставяй го твоя мухльо и ела при мен.

15.   Номер13, много мило от твоя странааа...

16.   Аз пък имам съседка с която искам да правя секс, но ще си остана само с мечтите
Colt

17.   Била съм в твоето положение. Бих шута на гаджето и съм със съседа вече 3та година, а и не мислим да се разделяме.

18.   Към номер17 благодаря за коментара ти... Но с приятеля си съм вече 5години и зная, че испада в дупки в които аз съм излишната, ама съм му свикнала. И винаги след това идва романтиката, е да един път месично но и това е нещо... А на теб бих ти пожелала да имаш любовта да себеси и тя да трае вечнно... което явно е факт...

19.   Моят съвет би бил да прецениш с кой искаш да си в крайна сметка и да се придържаш към решението си. Ако искаш нещо различно от секса веднъж месечно, първо прекрати тази незадоволителна връзка, която те кара да се чувстваш излишна, колкото и да ти е трудно да излезеш от навика да мислиш за "вас" като двойка. Насочи се към това, което те задоволява на момента, но без да лъжеш никого, правейки го. Или пък остани при приятеля си, но не го мами повече, защото щом си решила да си с него, това означава да приемеш не само позитивите, а и всички негативи, които произлизат от това решение. Това е най-правилното и честно към всички според мен. Всичко добро.

20.   за Хектор -пич, харесват ми коментарите ти, каня те да ми станеш комшия хаха

21.   С удоволствие номер20 за мен ще е чест да ти бъда комшия наи предания и верен комшия Хектор

22.   Не се чувствай гузна. Щом имаш съмнение, значи всичко е ясно. Гледай си удоволствието след като не получаваш нужното от приятеля си. Трудно се взима решение за прекратяване на дълга връзка (както е при теб), но по-скоро е въпрос на психика. Отдай се на живота и не допускай да бъдеш вечно чакащата смирена и компромисна жена!
Но ако решиш да останеш с него, то задължително му кажи за случилото се. Бъди сигурна, че за 5г той също не ти е останал на 100% верен

23.   Мерси на всички за милите ви коментари!!! Що се однася до това сладко момченце, комшийчето, ние имаме обща компания, се срещаме, ама ей така, за онази вечер не споменаваме нищичко, но май пак прехвърлят звездички по междуни, ама само това е... Ще видим какво ли пак ще се случи..

24.   Хубаво се хвалиш и надуваш, но защо го сподели тук? Ти приятели нямаш ли, с които да общуваш?

25.   А ти имаш ли си приятели..!!!???

26.   Ей номер 24.. май се уплаши нещо, или някой е станал с г... нагоре...?? Що не опиташ да не се вкисваш... прави като мен сек... с комшията.. пък може и да те разсмеем.. ха ха ха.. целувки от Авторката..

28.   Браво на номер 17, поздравлениеее, и нека става все по хубаво при вассс

29.   Здравейте аз също от много време харсвам един комшия обаче той не ми обръща внимание и досега не съм го виждала с момиче само някакви погледи си хвърляме един на друг нищо повече дайте ми съвет моля ви !