Споделена история от Секс и интимност

Как да бъда перверзница?
Здравейтее.Момиче на 20години съм..Ще давам направо.С приятеля ми водим активен полов живот,но ми се иска да бъда малко по-перверзна за да мога да го възбуждам още повече.Може да ви се стори тъпо,че пускам такава тема,но искам мненията на другите жени,които имат повече опит или пък мъжете може да споделят какво ги възбужда да прави една жена,къде да ги докосва и т.н.

Коментари

1.   То или ти идва отвътре или не. Който и да ти каже тук какво да правиш то по план нищо няма да стане.

2.   По перверзна ще бъдеш когато разбереш него какво повече го възбужда,всеки мъж харесва перверзни неща,облечи се по перверзно,дръж се по перверзно,прави перверзни неща,когато се чукате може да му пуснеш малко пикня такива неща биха му харесали

3.   На 20тина години би трябвало да те скъса от секс, без да се нуждае да го възбуждаш допълнително. Какво точно разбирате под перверзии? Защото, което за един е перверзно за друг е съвсем нормално. В секса рецепти няма, както то е казал и номер 1. Правете това, което ви харесва на вас двамата, не е нужно да се правиш на порно актриса. И там нещата не са спонтанни, а изцяло нагласени.

4.   по хубаво от една мазна свирка няма и да го гледаш право в очите!!!

8.   Ще ти кажа как. Ебях една дребна мадама, 46 кг. Нямаше опит момичето, личеше и по всичко. Само като я чуках отзад, хуя ми влизаше лесно като отпред, и веднага започваше да се движи, не я болеше изобщо. И само след малко ставаше съвсем халтаво, отваряше една широка дупка,... След това се виждах с една малко пълничка мацка. Тя беше много по-опитна. Въпреки, големия задник, дупето и беше стегнато. Като и го вкарах отзад, всеки път и трябваше време да свикне. След това си стягаше ануса около хуя ми и ме побъркваше от кеф! Колкото и да съм я чукал отзад, извадя ли го, дупето и веднага се свиваше, все едно не е ебана. Пълничката ми харесваше в леглото сто пъти повече.

9.   Жена съм на 36. Мъжът ми има фуут фетиш и обича, когато краката ми са лакирани в червено. Обича да ги мирише, целува и лиже.
Но това е само за мъже с такъв фетиш.

10.   Хайде, не се прави на толкова невинна и непорочна. На 20 години си и сигурно имаш доста богат опит с мъжете, но пак искаш съвет. Като искаш да си перверзна изгледай 10,15.... порно видеа и ще разбереш какво е перверзност.

11.   Перверзните жени са ми гнусни, но на някои мъже им харесват. Може да започнеш с това да гълташ като ти свърши в устата докато му правиш свирка. По време на секс може да искаш да ти свършва по лицето примерно. Аналния също може да го причислим към "некст левел". Смучи му топките и тн.

Мен една дето гълташе спрях да се виждам с нея, просто ми стана гнусно. Като цяло внимавай с прекалено перверзното поведение.

12.   Изграждането на стойностна и хармонична връзка няма нищо общо с перверзиите...
"Да го възбуждаш още повече".. и защо? За да се изпразва по-бързо, след което да престава да се занимава с тебе ли?
Според мен трябва да наблегнете на съвсем други аспекти на връзката си.
Ние с жена ми сме почитатели на медитативния секс - дълго, без бързане, с часове, с пълно изключване на ума, една омая, безвремие, безметежност...

14.   Перверзното поведение е като солта, внимавай да не прекалиш че ще започне да отблъсква. Започни с нещо леко и ще разбереш. Стандартно е да си вземеш предизвикателно бельо, накарай го да ти направи нещо, което искаш и ще си проличи накъде отиват нещата. На следващ етап може да мислиш да го изненадаш със свирка на нестандартно място, гълтане или анален.

16.   Само просташки коментари от простаци и от простакеси.
Секса е в мозъка ама вие сте без мозък.
Само с едно червило една жена може да направи чудеса, те мислят само за прости физически первезии.