Споделена история от Секс и интимност

Винаги ли се къпете след мастурбация?
Мъже, винаги ли се къпете след мастурбация? Въпросът ми е провокиран от многото различни и крайни мнения, които съм чувал и чел. Едни казват, че задължително се къпят винаги, за да отмият каквото е останало и за да са сигурни, че са абсолютно чисти, а други, че не трябва да ни е гнус от нещо, което е част от нас и че забърсване със салфетка е достатъчно. Вие от първия или втория тип сте и какво ви е мнението?

Коментари

1.   Жена съм, но... Това са двете крайности. Има ситуации и ситуации. Ако някой твърдо защитава една от двете позиции, която и да е тя, не ми го хвалете.

5.   Аз си мия поне пишката. Не е до гнус, а че физически не се чувствам добре. Ако щеш и по-трудно ми става за ебане или нова чикия. И да не се измия веднага, гледам да е до няколко часа.

6.   Ако не го изкъпя ще мирише на.... Разбира се, че го къпя

7.   М16 ако съм вкъщи да мия се но се е случвало да мастурбира в обществени тоалетни и няма как да се измия но когато се прибера първо се мия и махам лепкавите боксерки

12.   Аз преди онаниране.сЛЕД ТОВА-НИКОГА.

13.   Душ -да ....но не веднага. Най-приятно е да вземеш гореща вана, да легнеш и да свършиш....един или два пъти. Да подремнеш и след това освежаващ душ.

14.   Какви са тия глупости? Аз направо заспивам..

15.   Добре се чувствам физицески ако се изкъпя след това. Но зависи каква е ситуацията няма да се паникьосвам ако не се изкъпя. Например вечер след мастурбация може да заспивам директно ако ми е готино. Ако ми е по-добре да се изкъпя, не ми се спи и тамън съм си легнал или ако така реша, отивам и се къпя. Иначе както каза някой, ако не го измия ще смърди на... Затова знам, че на сутринта ще си взема душ и готово, че дори знам, че може още няколко пъти да мастурбирам вечерта или през нощтта така че къпането не е задължително тогава.
Общо взето знаеш, че трябва да си чист и поддържан, но има ситуации в които решаваш не винаги да го правиш и ти си знаеш границите. Не да си набиеш чикия и смръдлив и лепкав, потни боксерки и да ти е физически неприятно и да отидеш на среща... Нормални работи.

16.   Стига глупости. Достатъчно е да си измиеш пишката.