Споделена история от Секс и интимност

Губя ерекция по време на секс
Само до преди 3-4 месеца не бях имал такива проблеми с тогавашната ми приятелка, но от както се разделихме нещо не е наред с мен. Бях с няколко жени вече и с всички имам един и същ проблем: не ми липсва желание или възбуда, жените ме привличат предостатъчно и ме предразполагат добре, започваме да правим секс, приятно ми е, но след само 2-3 минути усещам как започва да ми спада докато тотално не омекне и не мога да направя нищо...
Най-лошото е че наскоро реших да пробвам да мастурбирам без да гледам порно нито някаква друга стимулация и отново ми спада след известно време. Естествено гледайки порно нямам никакви проблеми...
Та въпроса ми е - какво може да се е сбъркало с мен само за няколко месеца? Някой имал ли е подобен проблем и има ли шанс да се оправи? Спрял съм порното и мастурбацията като цяло, понеже предполагам че може да има нещо общо, но чак пък толкова... Замислям се вече за виагра или нещо такова, но не ми се иска да завися от такива неща на тази възраст. Някой използвал ли е и реално какъв е ефекта от нея?

M29

Коментари

1.   Всичко е в главата ти. Не ги мисли толкова много нещата...

2.   Потърси лекърски съвет или взимай Виагра.

4.   Не се самолекувай, неслучайно и така наречената Виагра и нейните разновидности се отпускат с рецепта...мислиш ли че е случайно? Причините може да са много, но вероятно е психологически проблема при теб.

Ти веднага търсиш други след раздялата, но на човек обикновено му е нужно време да преодолее това на емоционално ниво.

5.   Потърси и прави упражнения за стегнати мускули в тазовото дъно(tight pelvic floor потърси в google), те понякога влияят много на ерекцията, а благодарение на модерния начин на живот днес това е често срещан проблем. Провери си хормоните и дали нямаш недостиг на някакви витамини. Ако пък нищо не помогне, преди да скочиш на химията пробвай нещо на билкова основа, все пак с това навремето хората са се лекували. И вместо виагра по-добре е да взимаш циалис, защото има в пъти повече по-дълготраен ефект(повече от 24 часа) и няма странични ефекти като виаграта

7.   Влюбен си в нея още.

8.   Пробвай с епимедиум паста, на билкова основа е, ще останеш доволен.

9.   Братле, ще изчезне и това след време, но трябва да спреш порното напълно! Явно си имал тежка раздяла. Аз имах такава ряздяла като млад. Сед около 1 година на самота най-накрая си намерих едно готино маце. Заведох го у нас и бях много наточен, че ще я спукам от секс. Обаче, точно като при теб след няколко минути здраво ръгане, започна да ми омеква. Накрая изобщо не можах да го вдигна. Много ме беше срам, никога не се бях излагал така. После със следващата пак ми омекваше, но с триста зора успявах някак си да го вдигна отново и да свърша. Постепенно след няколко пъти на труден поне за мене секс и зверско ръгане за да не ми спадне, се поуспокоих и започнах да чукам мацето както си трябва и по няколко пъти със здрава ерекция и обилно празнене.

Та всичко е на емоционална основа лошите ефекти за мозъка от порното. 100% съм сигурен, че ще се оправят нещата. Може да пробваш с някои стимуланти на първо време. Спри чикиите и порното! После си вземи некой безвреден билков стимулант и ще видиш, че нещата ще са ок!