Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се подмокря
Момиче на почти 19 одини съм и доскоро бях девствена. С много момчета съм се занимавала, но така и никога не се е стигало до нещо сериозно. Случайно се запознах с едно момче, допадна ми и тръгнахме. Бързо се стигна до секс. Натискахме се близо половин час, съблякохме се, всичко беше супер, докато не се появи "проблем" от моя страна. Не мога и не мога да се подмокря. Лиза ми гърдите, пъха ми пръсти, но просто не става. В крайна сметка успя да ме отвори, но беше доста болезнено. Нямам много опит с мастурбирането. Покрай този случай реших да опитам и забелязвам нещо, което ме притеснява. Изобщо не страдам от сухота принципно, но в момента, в който се докосна или съответно някой друг ме докосне, влажността изчезва. Ползвайки лубрикант и доставяйки си удоволствие сама се чувствам силно възбудена и всичко е идеално бих казала, но без лубрикант просто не се получава. Наскоро си правих изследвания по други причини, но нямам никакви хормонални или гинекологични проблеми. Не пуша, не ползвам противозачатъчни, не пия никакви медикаменти, имам си нормалното за всяка жена течение, откакто се помня, ходила съм на гинеколог за него, но абсолютно всичко си е наред. В никакъв случай не се определям като асексуална, желанието го има, но просто не разбирам на какво се дължи това. Наясно съм, че има лубликанти, но бих искала нещата да станат по естествен път. Не сме опитвали втори път, тъй като не сме имали възможност, а и аз се притеснявам, че нещо не ми е наред. Ако някой има подобен проблем и е намерил решение, ще се радвам да го сподели.

Коментари

1.   Всичко е наред, сексуалността ти тетърва ще се развива/Първите няколко месеца едва ли ще ти е супер добре докат го правите,едва след време нещата ще си дойдат на мястото относно секса

2.   Зависи и от мъжа и аз съм много суха с мъжа ми, но с предния беше различно, макар че и с двамата всичко ми е харесало.

3.   Казва се овлажнявам а не подмокрям!

4.   Ако те лижа, пипам с пръсти, обарвам навсякъде, масажирам ти точки като уши, врат(може и целувки там), дупе, крака, бедра от вътрешаната страна, цици, зърната, ръцете, целувам те по устата, няма ли да се подмокриш?

Не се филмирай.

5.   Гинекологът ви на какво мнение е? Жена ми е суха, винаги съм си мислел, че не я възбуждам достатъчно

7.   Това са мъже нетърпеливи, прибързани или джаста -праста. Я ми елате женички да видите как ще ви подхвана отдалече, направо не суха ами разтекла отвсякъде я правя всяка до която се докоснат вълшебните ми ръце и други работи.
Даа гледам те, на тази която прехапва устна и се намества в момента го пиша.. да разбирам ги тези работи. Викай ми разбирачооо!

8.   Вода пиеш ли? Сигурно си дехидратирана. Пий вода често през деня.

9.   В началото ще е така. Има си го притеснението. Затова. Дори, когато правиш секс с някого за пръв път /без да си девственна/ пак може да си сухичка. С времето нещата ще се оправят. Просто се отпусни.

10.   На 19 и още не си правила секс ??? . Ами според мен момчето не е достатъчно опитно.
С.Г.Х

11.   Според мен всичко опира до притеснение. Доста често срещано е.

Бъди спокойна, ще се оправят нещата. А и винаги можете да ползвате лубрикант.

12.   До номер 5 - а от какво се оказа, че е суха жена ви?

13.   И аз съм така. Водя сексуален живот от скоро, но тръгнем ли и аз ставам суха като теб. Не разбирам къде е проблема, но мисля, че не е нещо сериозно.

14.   Изглежда си била притеснена. Ако пак стане така, искай момчето да те лиже дълго и утомително, почти до оргазъм или даже да ти направи така и после да проникне. Няма да имате проблеми.

15.   Ще си дойдат нещата на мястото, и аз с първия ми партньор трудно се овлажнявах, но след време нещата почнаха да си идват на място и да стават по естествен начин. И все пак това не винаги се случва по поръчка, има моменти, в които ще си по-възбудена и други, в които няма да си. Не става по поръчка, да натиснеш някое вълшебно копче и да се подмокриш...