Споделена история от Секс и интимност

Отказ от френска и голям проблем?
Тази вечер със съпруга ми влезнахме да се изкъпем заедно. Водата беше малко, имаме малък бойлер, гледах да смогна с коса и тяло за да стигне за до 10-15 мин. Той, обаче реши че иска да му правя френска под душа, а аз никак не бях в настроение, още повече ме пришпорваше и свършващата вода, а имах и шампоан по косата, камо ли маска...
Като излезнахме беше изнервен и започна да крещи, че не иска много от мен и като иска нещо трябва да го получи. Останаха без думи. За мен това е егоизъм. Аз не бях никак сексуално настроена. Какво мислите?

Коментари

1.   Ми според мен ,мъжът ти е виновен ! Не се иска в прав текст , "Направи ми свирка" все едно да кажеш Сготви ми боб :D първо трябва да предрасположиш жената , аз като искам винаги първо я целувам,докосвам я по тялото , после лека по лека слизам надолу правя и френска , и след като тя свърши , сама започва да ми прави орална без да я карам ! Когато тя иска секс първа поема иницятивата . И двамата партньори трябва да дадът по нещо , в секса не бива да сме егоисти !

2.   За какво сте влезнали тогава заедно да се къпете, като няма да правите нищо?

4.   Е, какво да мисля?! Тулуб прост е мъжът ти! Хем не може да осигури елементарното удобство с бойлер за достатъчно вода, хем мисли с оная си работа ... свирка му се прищяла на неможко

6.   За да правиш свирка не е нужно да си сексуално настроена? От теб ни се очаква секс, а просто свирка.
Пише ти жена с 30 годишен брак

7.   Така да реагира е грешно, но не виждаме ние да казваш как ТИ реагираш? Смисъл, как си му отказала и как си му го казала.

Той греши в реакцията си със сигурност, то трябва да се знае, че твойта реакция е била първа и ние не знам как точно си го "попарила" за да знаем дали мъжът ти е нервен попринцип или гадно си го резнала и си е изпуснал нервите.

Това казала ли си му го на момента, нямаме достатъчно вода, ще свърши искам да се изкъпя, "после ще ти направя след душ" и т. н.

8.   Кресни му друг път като иска минети в банята 1. да купи голям бойлер - поне 150 литра, вана, по-добре джакузи 2. първо той да те излиже отдолу. Като иска нещо, трябва и той да даде, най-малкото добро настроение и ласки на жена си.

10.   Ами защо трябва да е под душа, може като излезете от банята, не е нормално да крещи, като не ти се прави, не си длъжна. И на мен ми е неприятно когато мъжа ми не му се занимава с мен ама...

11.   Мисля, че трябва да говориш с мъжа си, а не с нас.

Говорете си бе, хора. Но без излишни драми. Комуникацията може да реши повечето проблеми.

12.   Да, мъжът ти е егоист. Но пък ти можеше да му предложиш след като се изкъпете. Двамата явно говорите на различни езици.

15.   Мисля, че ти трябва друг мъж, този е идиот

16.   Никой в този живот не може да накара друг човек да прави нещо, което не иска... живеем в 21 век, бе... я си дръж на своето, искал френска, а ти не искаш ли, що не те излиже първо теб под душа, па после да иска, а а а много хитър...

21.   Мъжа ти е чиста свиня ! Това е тенденция при мъжете, гледат тонове порно и искат да третират жените си като парцали. Ако им откажеш направо полудяват. Устата си е твоя, тялото ти също както и емоциите, които изпитваш. Никой на този свят няма право да те заставя да правиш нещо, което не искаш.

24.   Номер 21, тенденция при жените е да се хващат със свине!Точно тук има тема, дето авторката си имала приятел, който се държи добре с нея, ама не можела да забрави бившия, който пък си я е третирал като парцал. И после мъжете били боклуци, истината е, че жените си избират такива мъже.

25.   Като искал трябва да получи значи. Това не е егоизъм а направо социопатия. Едва ли не мания да се налагаш над някой друг. Не знам как все такива си ги избирате вие жените.

В тоя ред на мисли - ти имаш правото да му отказваш - не си му робиня. Може да опиташ да поговориш с него, но според мен няма да излезе нещо продуктивно с такъв индивид.

26.   Мъжът е прав в случая.

27.   Най-готиното на свирката е когато е изненадваща, подарена със страст, а не изпросена...
Кажи му го, ако не се сеща сам...
Насила хубост не става

28.   N 6, Хайде без заблуди,че си жена! Разбира се,че трябва да е сексуално настроена и възбудена, за свирка! А може би, жената не харесва тези неща? Не всички са лапачки. Той започнал да и крещи и да и казва " Когато искам нещо, трябва да ми го дадеш". Такова отношение върви САМО В АРАБСКИТЕ СТРАНИ! Аз не бих живяла с такъв мъж! Имам право да НЕ живея с такъв мъж!

Авторке, много съжалявам,че този мъж ти е съпруг! Той нито те обича, нито те уважава! Ти за него си, секс и това е! Махай се от там, докато нямаш деца, това ще видиш какво ще ти се случи... Децата ще плачат,ще искат грижи,а той ще иска секс. Не дай си боже, ще напълнееш и хоп-при друга коронния им номер!

..

29.   Накарала си мъжа си да се чувства нежелан. Заради една топла вода се изпокара с мъжа си... И това ми било съпруга. А другите женички и пригласят, че правилно постъпила. Смях.

30.   Престанете с тези скалъпени теми, или си ги пишете в раздел измислени истории. То, че мъжете са си малко първични е вярно, но чак толкова маймунско не вярвам да постъпват. Не мога да допусна, че жена би живяла с такова животно. Нямам нищо против оралната любов, за мен няма срамни части от тялото, всички са от една материя направени, и след като са измити и чисти, няма никакъв проблем да се целуват, смучат и т.н., но това трябва става по човешки начин. Ако под душа не е имало възможност, какво е пречело на авторката да го направи след душа!? Какво щеше да й стане, не била сексуално настроена, за това каква настройка се иска, лапаш и смучеш, не се иска никаква възбуда, иска се само да има чувства към този мъж и да го третира като любим, само тогава ще се получат щастливите мигове, първо за мъжа, а после и за жената. Авторката(ако е жена), не пише на каква възраст са, вероятно са от консервативните стари хора, за които секса е мръсно нещо!?

32.   Пичове ако отказ от една свирка ви кара да се чувствате нежелани имате проблем.

М, 34

33.   Направо не мога да ви чета коментарите. Дано сте се събрали паплачта на народа, щото ако това е общото мислене тежко ми. Тежко ни.

34.   Поредния пример за тотално непознаване на мъжката сексуалност и желания-както у авторката, така и в доста от мненията. Така му е било кеф на човека, това е искал в момента-кога друг път ще му се случи. И после що изневерявали-мъжете си искат или поне повечето малко по-порнографски секс. Това ги кефи. Аз например няма да имам против нито ще го приема за ненормално, докато се къпя с жената, да ми навре котето си в устата ми. Ако й откажа си е равносилно на отказ да й доставя удоволствие, като цяло. Това е резултата на финала, няма друг. Баси, мацката възбудена, пращи да й направя кефа и аз бум: отказ. Всъщност много от тези спонтанните и са най-яките и като го лишиш партньора нищо добро не правиш.

35.   Ако бях на твое място, това грубо отношение, най-много да ме отблъсне и да ме откаже завинаги от секса с него. Определено не си длъжна да правиш такива неща, като не си в настроение. Подкрепям те и съм на мнение, че той няма право да се държи по този начин.

36.   35, много си зле, мацка, много си зле, ти и авторката!

Жената трябвало да бъде "на кеф", че да му прави свирки... Ти чуваш ли се?
Въобще не познавате мъжката сексуалност и как да я задоволите, което е равносилно на това, че сте още недорасли женички, но кой да ви го каже в реалния живот?????

И после плюете като за световно че някой отишъл на проститутка. Ми ще ходи, като сте такива черва.

Свирки се правят редовно, милички пиленца, РЕДОВНО! Ако освен не искате да си имате проблеми.

37.   Реагирала си адекватно, бил е под напрежение сжелание за удовлствиие, но не му се е получило, да не се очудва, не се получава всеки път.

38.   36 Прави се при желание и никога на сила, мъжа трябва да знае как да иска, за да получи, ако не получи, бърка някъде.

39.   Срам ме е от типове като №36. Затова жените мислят че мъжете са отрепки.

40.   39, и мен.

мъж

41.   До номер 28
Моля без обиди към АРАБСКИТЕ страни. Навсякъде има и такива и такива.
Била ли сте с АРАБАНИТ а ги споменавате?
До авторката - не е прав мъжът Ви- Поговорете с него. Трябва взаимно удоволствие.

42.   Хубаво си му отказала.... Ама не прекалявай, щото съдейки по мен си след още два три отказа, повече няма и да те пита. Аз поне не бих се унижавал да моля за секс жена си. Един път, два три и после тръгвам другаде

43.   Към дамите:
Без свирки сте за никъде-в буквалния смисъл. Ако го разберете и вземете мерки, ок, ако пък не, после да няма сърдити.
Аз не знам пък и такива мъже, не са ли преценявали партньорката докато са имали отношения с нея преди да се оженят. Сигурно е било любов и им е било приятно дори само близостта, ама в последствие като нещата не вървят, ей го на резултата.
Има много жени, които го правят не само защото да е готино на мъжа, а защото тях самите това ги възбужда и побърква. Имал съм такива мацки-само докато ти го лапа и вече е мокра без да си я пипнал. Пожелавам такава жена всеки му.

44.   Всяка жена трябва да избягва мъже с разсъжденията като номер 43!
За такива мъже, всичко се върти около свирките, ужас! А изобщо не се интересуват дали на жената и харесва или не.

Номер 43 ако тези дето ги описваш са те харесвали,нямаше да са ти бивши. :)

45.   Мъж съм на 30 години от София.

Не съм номер 43, но подкрепям напълно коментара му. И не е само до свирките. Анален, тройки и тн. След като една не може или не иска нещо, ами ще намерим друга която да иска и да може.

Излизал съм със жени който са ми казвали правя всичко в леглото както искаш и с който поискаш, както и с такива който имат цял списък с какво не правят. И двата типа харчат пари и очакват едни и същи неща от теб, за това няма защо да се примирява един мъж с по малкото.

В ситуацията която авторката описва щях да изчакам да видя какво ще направи след като излезем от банята. Ако и тогава няма нищо директно и казвам да си събира багажа и да си заминава. Нямаше да я оставя да спи в жилището същата вечер.

Но това е разликата между хората. Тези който се задоволяват с по малкото си остават с него до края на живота.

46.   Номер 36, а ако не се правят какво става? Плачеш или уволняваш жената? Нещо ми звучиш като доста жалък мегаломан. Представям си те как тропаш с краче и повтаряш "Казах, че искам свирка пък". Май майка ти много те е глезила, когато си бил малък пръдльо и сега като голям пръдльо си с претенцийки. Дано поне да им плащаш на тези жени, които те обслужват.

47.   Разбираемо е, в ситуацията водата е свършвала и са щели да зъзнат.Обаче от вън? Разбирам жената да е болна нещо да, няма проблеми.Ама да ми върти фасони и да си надвива на ината..?Еми и аз, ако кажа утре, еми тоя месец не ми се ходи на работа жено, оправяй се със сметките.Мойта знае, че е закон божии, че сутрин трябва да ставам със свирка.Изключения правят само дните , в които е болна.Така както аз всеки ден се грижа да има нещо на масата.

48.   36 - А ти лижеш ли им п* тките редовно?

49.   Значи жена като не иска да лапа - не е длъжна.
Ама мъж, ако не лиже - сменяй го, тоя за нищо не става.
И после най-нагло се обръщате и обвинявате мъжете в двойни стандарти.

Ето, хората тук са дали всякакви логистични решения на дилемата за водата - можеше да се изплакнеш за 1 мин, и да му полапаш, докато свърши водата, после в спалнята. Никой нямаше да умре.
Друго решение - казваш му, че трябва да се изплакнеш и че после ще правите каквото ще правите в спалнята. Щеше да те чака гол там направо.
А ти какво правиш? Отхвърляш го с някакви логични причини, с които се опитваш да ни gaslight-ваш тук (демек да ни заблуждаваш, че те са реалната причина за това, че не си искала да му лапаш). Според мен има други причини.
Другото, което ме кара да мисля така, е че реакцията му е силна, и тя те е изненадала. Демек, не е нервак, който си изтрещява по няколко пъти на ден, защото тогава нямаше да си изненадана, понеже си го знаеш, че е такъв. Хората избухват когато им се насъбере. Какво и колко му се е насъбрало, само ти можеш да кажеш. Но на мен, така ми изглежда.

И не, не би трябвало той да те кара да правиш неща, които не искаш, както и обратното. БИ ТРЯБВАЛО тези неща да са по презумпция! Нали все пак за това сте заедно - да си разменяте сексуална и несексуална валидация, да се карате един друг да се чувствате желани, да сте интимни, спонтанни и т.н. Че то ако моята ще ме реже така, същия резултат мога да постигна с всяка от улицата. Тя за какво ми е? Да, грубичко ви звучи, знам, но бас хващам, че никоя няма да отговори логично на този въпрос, само ще се направите на обидени.

Отделна тема е и това вашето "ами не ме е предразположил". Е па предразположи се сама бе. Ние как го правим? Поеми малко отговорност за сексуалното си удоволствие, и ти гарантирам, че и на теб ще ти е по-хубаво. Увереността и спонтанността са възбуждащи и за мъжете. Бил съм с момичета, които изобщо не са били най-красивите, с които съм бил, но сме правили страхотен секс, именно защото са били уверени в сексуалността си, а не консерви.

Друго нещо, което хората много често изпускат е, че в такива ситуации, не е важно кой е прав, кой е крив. Не е важно, че той не си е поискал по най-оптималния начин, не е важна и водата, не е важно и нейното нежелание в него момент. Важни са чувствата, които създаваме в отсрещния. А ти си му създала чувство на отхвърленост (най-вероятно не за първи път, съдейки по реакцията му). От там нататък всичко отива по дяволите, пък накрая всеки да си седи и да си мисли, че е правият. Кел файда? Ако беше валидирала чувствата му, и се беше отнесла по-тактично (въпреки неговите несъвършенства в подхода), нямаше да изхабиш повече енергия от сега, но щеше да имаш по-добри отношения. Замисли се над това.

51.   Номер 44, 43 съм.
Под бивша аз разбирам жена, с която си имал отношения не само въз основа на секса. То ако е само за него, каква връзка е това.
Та с тия мацки не съм бил във връзка, та да ги квалифицирам като бивши.

52.   С една моя любов точно за това се разделихме.Не искаше да да ми духа.Обичаше ме, много тичаше след мен, на крака ми е идвала в три през ноща за секс, но не искаше да чуе и за минети.Отзад беше много тясна и не можах да я разпробия там.Исках разнообразие.Два месеца пазарлъци и инати.Накрая и дадох ултиматум 48 часа и и бих дузпата.После виеше като сибирски вълк пред вратата, но бях непреклонен.Запалих колата и отидох при един мой приятел в Ямбол в циганската махала, и много красива циганка такава свирка ми извъртя за 5лв , че ми сгъна ноктите на краката.Че и бира ме почерпиха.От тогава, всяка седмица ходя там.И въобще нямам намерение да търпя фасоните на кака Мара.

53.   Българският мъж не умее да се бори! Той не умее и да си иска! Просто е зле формиран простак. Не всички са такива, но повечето. Аз не съм ничия собственост, че да ме третират така! Ще му направя не една, а пет свирки, но тогава когато си поиска нормално и демонстрира уважение към мен. Хубаво е под душа свирка, но ако съм неразположена или в ситуацията на тази жена, ще откажа. Ако не ме разбере, вратата и майната му. Тази жена показва, че не е много наясно, какво е търсила и какво взела. Тя е права в случаят, но бъдещето и с този "мъж" е предсказуемо. Ще има разрив.

54.   №52, ако единственото разнообразие за което се сещаш е свирка, съжалявам теб и партньорките ти.

55.   52 към 54. Беше ми писнало само мисионерската.Но тя свирка, ако не иска, какво остава ако искам федерос.

56.   @53

Абе ние да не сме някакви просяци, че да си "искаме"???
Що все ние трябва да ИСКАМЕ, а вие, ЩЕДРИТЕ ГОСПОДАРКИ, да ДАВАТЕ (ако си заслужим, естествено!)?!
А вие какви майсторки на искането сте? Като искате нещо от мъж, а той не иска да го даде, най-доброто "искане", на което обикновено съм свидетел от жени е "айде дееееееееее".

ТИ би трябвало да искаш да му духаш! А не той да ти се моли, и да се чуди как да те подходи.

Мен никоя не ме е карала да я лижа. Винаги съм го правел по собствена инициатива. А с дългосрочните си приятелки, много пъти съм го правил и без да очаквам нищо, дори и секс. Само да я излижа да си свърши, това ми стига, прави ми кеф. Вие що не сте така? А?
Аз пак добре съм случвал на гаджета, които не са имали против да ми духат само, за да ми направят кефа. Ама като гледам какви надменни мърши, като вас има......Пази боже...

57.   55, защо просто не си намериш друг гей. Нямаш място при жените. Аман от педерастията ви

58.   55 към 57. Ха-ха А когато ви лижем вас не е перерстия а? Чак пак и да ви се молим, да сме си иска ли, и въоще, ако сте на кеф? Намерил съм си готина циганка, която е сто пъти по-качествена жена от такива фригидни феминистки като вас.Айде у лево!

59.   Едни 5 звезди от мен за 56. По-добре нямаше как да се обясни.

От 43 и 51.

60.   Единственото заключение което си правя от тази и други подобни теми е че една част от мъжете не знаят как да правят секс и разнообразяват само и единствено с евтини похвати от порното. Не стига това, ами важното е на тях да им правят кеф, останалото е без значние. Срам ме е като чета такива коментари.

61.   Мъжът ти е пълен глупак и лигльо. За съжаление повечето български мъже са такива простаци. Американското порно го е побъркало.
Аз пък не обичам да ми смучат хуя, предпочитам жена ми да ми направи чекия или да си я наеба в путката, виж лижа я с удоволствие.