Споделена история от Секс и интимност

Защо пенисите са им малки
Въпроса ми е следният.. жена на 25. Не съм имала голям брой интимни приятели, броят се на пръстите ми на едната ръка. И въпроса ми е, защо мъжете с които съм била и тези с които имам намерения да бъда, пенисите са им малки, сравнение с тези в порното. Не говоря за онези гига големите, а просто среден размер... не искам да бъда груба и да звуча като, че секса е най важното нещо, но сякаш всъщност е. Защото когато не си задоволен от някого, ти търсиш другиго. И така стават изневерите.. просто с момчетата с които поддържам връзка сега след като изпратят снимка на пенисите си аз тотално се разочаровам.. Вие бихте ли спали с някой който ви привлича сексуално и когато се стигне до момента като видите какво се крие в гащите бихте ли се отказали?
Къде са надарените мъже, съществуват ли изобщо в реалния свят такива?

Коментари

1.   Е нали това им е работата? С малки ли да взимат за такава работа? По твоята логика защо за манекенки взимат само хубави жени и защо вие масово сте по-грозни от тях?

2.   Какво падение!!!!Само пениса ли е важен?Къде отиде любовта???

3.   Авторке, поне няма ли да ни кажеш на какви размери ги оприличаваш дължина и обиколка, за да знаеме дали си нямала къмсмет поредни пъти или си искаш парчета като на порно актьорите?

Кажи ни горе долу дължини/обиколки

4.   А ти пращаш ли им снимки на раздърпаната си.....да не казвам какво?Че то и аз като видя една такава опърпана дето и висят кожляците ми се отщява.

5.   Пращат снимки на пенисите си?? Боже, какво доживях!
Жена на 37.

6.   Както ти казаха по-нагоре в коментарите, надарените мъже се наемат предимно от порноиндустрията.

Друга част от тях стават жигуло.

Всеки мъж, който има голям чеп, ще е зает - или служебно или ще има много кандидатки за него.

Разрови се в интернет и ще откриеш много надарени, но ако ги търсиш за без пари ще стане по-трудно .

7.   Никой не ти иска информация с колко мъже си правила секс. :)

Не прочетох история за връзка,а за онлайн контакт с няколко мъже с цел секс,значи проблемът ти са малките пениси... :DDD
Прекрати контакт с тях,като малките им пениси ти се набиват в очите.

От благоприличие една интелигентна жена ще си замълчи,това че са с малки,не значи че не са добри в леглото.
Уменията в леглото не идват от размера...

Бих се отказала ако видя микро пенис,съветвам те да попрочетеш тук-там информация за мъжкия полов член.

~darkgirl~

11.   5 - защо се учудваш на това? Вие жените ги "възпитахте" по този начин!

Или и ти ще кажеш, че майките са твърде заети с изкарването на прехраната и децата са се гледали сами?

Жените сте виновни за поведението на момичета, момчета... Кой ги възпитава? Кой е отговорен за това?

Знам, че като типична българка ще кажеш, че не си ти виновна! - Със сигурност! Бъди спокойна, всички други са виновни, но не и ти...

Авторке, твоите 5 бройки за 25-годишна за някои може да не са много, но за един нормален мъж с ценностна система са ясен сигнал за нещо "ненаред".
Като добавим и начина ти на подбор на нови гаджета, нещата се превръщат в плачевни.

Според мене си "жена", не заслужаваща уважение, без достойнство, без морал, леко момиче, което търси да си начеша оная работа.

12.   Защото живота не е порно.

13.   Едно време мъжете, изпращаха на момичета, които ухажват любовни писма, стихотворения, подаръци. Сега момичетата, искат да им изпращат ку*овете си на снимка... Падението на общество... Живот в Кали Юга....

14.   Защо да са малки пенсиите? На фона на икономическата криза такива са възможностите на бюджета.
Все пак от 01 януари 2021 г. минималната пенсия става 300 лева.

16.   малки са им щот не ги дърпат достатъчно докато са тийнове

17.   Авторке, обяснение:
1. Както пълните идиоти и гениите са около 3%, така и при мъжете има някакъв там процент - не е много далеч от този в примера ми, на които пенисът им е с тези размери. После идват средните размери и накрая са порноактьорите. Та онези от порното /кастинг директори и други подобни/ не ходят по улицата и да вербуват който им падне с надеждата да хванат голям, а намират хора с такъв размер, които са съгласни да се снимат в порно. Т.е. част от този процент, за който говоря.

2. Понеже тази бройка не може да захрани цялата порноиндустрия, има и такива, които си инжектират разни неща в пениса, за да го уголемят /както жените си уголемяват гърдите/. Вероятно и от тях има в порното - на размер го докарват, ама иначе кел ти файда...

Сега да ти задам няколко въпроса:
1. Твърдиш, че си била с малко мъже, а се чудиш за разликата в големината на пенисите им и пенисите на порнягите. Какво странно има? Сама знаеш, че големината варира, т.е. както има с по-големи, така има и с по-малки, има и със средни. Е, освен ако тези малко мъже всъщност са много и това те кара да се чудиш къде са онези от порното при такава голяма тестова група... Та последно с малко ли си била или с много? Според мен с малко и просто не си наясно колко често срещан е размера, който виждаш в порното, но винаги можеш да ме разочароваш като признаеш, че си излъгала за бройката, докато се възмущаваш от други хора.

2. Твоите гърди колко са големи? Нищо лично! Не твърдя, че сексът е най-важното, но явно е най-важното. А повечето мъже не биха го правили с жена с малки гърди. Това води до разочарование и липса на ментално задоволяване по време на секс, после търсене на жена с големи гърди и изневери с цел да се задоволим ментално. Все пак сексът не е само физически акт, той включва и събития вътре в организма, на биохимично ниво, та чак до мозъка ти. Та ти покриваш ли този критерий?

Сега сериозно: това беше пример за отношението ви към мъжете на база размера на една част от тялото им. Приятно ли е на твой гръб? Спокойно, не държа да отговаряш за размера ти - приемаме без да съдим! Но когато следващият път пак ти се прииска да ставаш алчна, си представи, че ти си от другата страна и ако още нямаш проблем с думите си, добре. Все пак си мисля, че не си лош човек, а просто леко егоистична. Ако те смятах за пълен боклук, щях да спестя последният абзац от коментара си и да те оставя да ходиш за шивашки метри, за да си мериш... гърдите. Или дори щях да добавя изискване за широчина на вагината. Това го оставям за наистина самозабравили се жени. На всеки според заслугите, казва народа.

18.   Защото дори средният размер в порното е доста над средния за мъжете по принцип. Така както средностатистическият професионален спортист е доста по-атлетичен от средностатистическия мъж.

19.   Просто повечето мъже са със смешни малки пишленца, или криви, или червени, все едно са ги прищипали на кенефа, иначе са с големите претенции жените да са с перфектни вагини.

20.   Защото в днешно време вече никой нормален мъж не иска връзка, а тези, които искат, са грозни, дебели, с малки пишки или много зле в леглото. Хвани си топ плейбой и ще видиш, че има мъже с нормален и голям размер. Ако чакаш перфектния секс от сериозен мъж обаче, забраву. Добрите момчера са ужасни в леглото :(

21.   Отказвал съм секс на жена заради прекалено малки гърди както и на такава с много излишни килограми и раздалечени гърди. Рядко правя секс с едно много добро момиче заради голямата й вагина.

Авторката ако е честна да каже какво предлага без да лъже. Ако може да си вкара повече от 3 пръста вътре не е добре работата или ако в гърдите е чашка А/B нищо е нищо особено. За да изискваш голям хуй трябва да предлагаш.

Според мен е рядкост да срещнеш някоя с голяма хралупа и в такива случаи природата е ощетила много.

Представи си авторке, че любовта на животът не може да ти запълни хралупата :D

И авторке ако ставаш ела с линията и ще го мериш, но преди това ще те задоволя като всяка една моя приятелка.

24.   Не разбрах познанството ви само виртуално ли е, че се пращат на снимка? Не ти ли показват на живо? И най-важното - снимката заедно с линия/ролетка ли е да видиш сантиметри или е гол и си вадиш заключения за пропорции. Подозирам, че си глупава и нямаш идея колко голямо е нещо на снимка.

25.   Ако търсиш голям размер, ела ще ти го дам без проблем. 19 сн. Но на мен пък комуникацията с жените не ми върви, прекалено "добро момче" съм, но не мисля и да се променям честно казано. Искам едно момиче да ме обикне заради мен самия, а не, че имам голям пенис, за който даже не съм споменавал на дадено момиче, когато си пишем. Не знам откъде накъде ти пращат половия си орган на чат, това е неприемливо. Все пак затова е интимна част, не е нужно да го вясваш на всеки втори и то по чат.

22 М

26.   Авторке, колко малки са им пениситв? Моят е 12 см, а сниман отгоре-изглежда по-малък. Понякога снимката лъже, питай ги за сантиметри. Не вярвам, ако са в диапазона 14-16 см да са ти малки, освен ако не си по-разтропана отдолу. Но дори и тогава има вариант: упражненията на кегел.
Жена ми ги прави и нещата доооооста се подобриха в леглото!

27.   Н 11, а мъжете/бащите си чешат туй- онуй докато майката възпитава хахаххха не ти е лесно да си толкова кух, нали?!

28.   Докарвал съм много жени до оргазъм само с един или два пръста. Пенисът ми определено е по-голям от два пръста. Едно е на снимка, друго е като е в тебе.

Недей да съдиш по снимки. Много ясно, че 90% от мъжете няма да им е като на порното. Да не говорим, че много често в не-аматьорското порно използват реалистични пенис ръкави (penis sleeves), за да им станат по 22см.

29.   Е ти ме уби хахахаха
Това е все едно да питаш,"къде са наистина хубавите жени като по модните шоута, те съществуват ли изобщо в реалния свят?"

Ами съществуват, ама трябва да си ги намериш

30.   Да, малък ми бил. А като си го наместваше отзад, облещи очи "ле ле, голям е, ... ". И няколко пъти го натискаше напред-назад, докато и влезе.

31.   Каквото и да се говори - истината е такава - жените обожават големи парчета(поне над 25 см и дебели, колкото стъклено шише за вино).

И на мен не ми допада този факт, понеже моя е стигал до 18-19 см и не е достатъчно дебел, както една мацка ми го каза веднъж.

Такъв е животът, но това не е болка за умиране.

Просто жените трябва да търсят активно, но и да са доста добри в леглото, ако искат да задържат мъжа с боздугана.

32.   Няма малки пениси, има ненаситни пу*ки. Мой приятел е с 6 см, като малки биехме чекии и сме си ги мерили, от гаджета не се е отървавал. Джи точката е в началото на влагалището, а не в корема!

33.   Моят не е голям. Тънък и дълъг е. Имал съм доста жени. Като го видят, поне половината са искали да им го мушна отзад. На други аз съм предлагал и доста често чувах "по принцип не го правя отзад, но твоя не е дебел, защо не".

34.   Защо ли ми се струва, че авторката в случая е Автор?!?!
И това го казвам след като прочетох, че "уж" гаджетата и, пращали снимки на пениса си?!?!

Вярно не съм първа младост да се връзвам на такива "тъпотии" и да пращам снимки, но до сега не съм забелязал някоя мадама да е разочарована от размера ми след като сме почнали... а той е дори под средния такъв. Щом ме търсят за още значи не е проблема в размера, а в умението как да го използваш и какво се влага при самия акт.

И се чудя китайците, които са с най-малкиа размер, как така станаха над 2 милиарда? Те тея хора как изобщо правят секс?

М.34г.