Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за жени, които са естествени отдолу?
Какво мислите за жени, които са напълно естествени отдолу? Ама напълно естествени с гъсто и обилно окосмяване с косми пораснали на максимална дължина и обширно и неформено без подстригване и бръснене изобщо. Аз много ги обичам. Обожавам ги даже. Смятам, че колкото по-малко и по-къси косми има една жена отдолу толкова по жалка картинка е оная и работа и толкова по-грозно изглежда. А за напълно обезкосмени да не говорим. Гади ми се от такива! Жена, която няма никакви косми отдолу прилича на момиченце. Обичам жени с гъсто, дълго и черно окосмяване в интимната област. Не съм сългасен, че неоформената и естествена отдолу жена неприятна гледка. Напротив. Няма по прекрасна гледка! Смятам, че природата си знае работата и е оформила достатъчно мястото достатъчно добре. Харесва ми естествената форма. Обичам естествени жени не само там разбира се. Като видя космите около ануса на някоя жена и умирам от кеф. Обичам също разбира се и жени с косми на подмишниците. Красиво е, естествено е и много секси. Без неприятно и странно. И държа също една жена да има косми и там. Само на краката не ми прави толкова впечатление дали и няма особено значение дали има или няма. Бих предпочел със, разбира се за да може женското тяло да има зрял и завършен вид. За ръцете е проблем. Не обичам момичета, които си обескосмяват ръцете.

Коментари

1.   Ще бъда честен, такива каквито описваш, не ми харесват. Една жена трябва поне малко да се поддържа, същото важи и за мъжете.

М22

2.   Голям зор за тези космарляци, голям проблем. За няколко дни втора подобна тема. Много важно , че харесваш да имат една къделя вълна между краката. Ами намери си такава и си ок.

3.   Не харесвам космясали. Отвратително е. Или да е обръсната, или ако има косми, поне са подстригани и пооформени, но не като гора.

4.   Ти си онзи дъртия,дето само това пропагандира - космати,рунтави "естествени" жени,дето приличат на маймуни. Еми не,не са прекрасна гледка,отвратителна гледка са. Това е самата истина, колкото и да ти се иска чуеш обратното. И във оная твоя тема също бях писал коментар и там не ми го публикуваха,и тука пак ще го напиша,не ми пука - да харесваш жени с косми навсякъде по тялото е израз на прикрита гейщина и подсъзнателно влечение към мъже. Всеки нормален мъж харесва гладко обезкосмени,нежни,стройни женски тела.

5.   Аз лично харесвам добре оформен триъгълник. Не напълно обрасло, но и в никакъв случай гладко като бебе.
В стари книги, свързани с криминалната психология пише, че към напълно обезкосмени си падат хората с педофилски наклонности. Ясно, че моди и тенденции се менят, че не трябва да поставяме етикети и тн... Но не виждам нищо женсъвено в гладката вагина.

6.   Не обичам косми да ми се премятат из банята , а не само....Обичам поддържани жени,обезкосмени дето трябва,и същото важи и за мъжете.....Аз се бръсна навсякъде,без ръцете.... Ж 56г.

7.   5, току-що обвини повечето мъже в педофилия.

8.   Отчайвам се. Как може някой да каже, че жените с косми са отвратителни... Хора вие чувате ли се. Мисля, че всички жени сме красиви и перфектни. Защо българските мъже не може да бъдете по-разборащи и подкрепящи? Защо е това просташко поведение? Защо се очаква от нас да се правим, че нямаме косми? Знаете ли, аз съм на 17. От както влзяох в пубертета преди около 6 години, се чувствах сякъш нещо не ми е наред. Гледах, като по-малка жените навсякъде, които са идеално гладки и си мислех, че на мен нещо ми има. От няколко месеца осъзнах, че не аз имам проблем с космите, а всички жени. Стана въпрос с приятелка, че си епилира корема. Стана въпрос с толкова момичета, че имат косми по корема и кръста и че ги махат. Да, аз си епилирам и бръсна краката, ръцете, корема, кръста, вежди, горна устна и т.н. Но не окей да казвате, че жените с косми са гнусни едва ли не, при положение, че всички жени имаме косми. Защо не оставите на нас, ние да решим как се харесваме? И после мъже като номер 4 казват, че жените търсят пари. Не скъпи момчета - жените търсим отношение, подкрепа и любов.

9.   Н 8, девойко мари хубава, аз пък като зряла жена да ти кажа че, да имаш косми по коренюма и кръста си НЕ е нормално за жена! Вероятно имаш хормонални нарушения, обърни внимание на това. Доста по- голяма съм от теб и нямам косми по корем и кръст. А това да си епилираш включително ръцете...Предполагам че, заради хормоните в повечко (тестостерон) ти се налага ако са гъсти и тъмни.
За мен е задължителна интимната "прическа" триъгълник, лентичка. Също крака и подмишници. По- косматите предполагам като момичето от н 8 си епилират повече зони, не знам защо не си коригират хормоните..

10.   Лични наблюдения: добрите любовници харесват естественото окосмяване в интимната зона. Аз лично мъж, който наистина обича секса, да се прехласне по гладко избръсната женска вагина не съм виждала. Всякакви ги има, но аз поне не съм попадала на такъв. Което не значи, че мъжете изпадат във възторг от космясали подмищници и крака. Но огромна част от тях харесват добре поддържаната "прическа" на онова място. Моят съпруг твърди, че гладко избръсната в интимната зона жена му създава асоциации с малко момиченце и просто не го възбужда.

13.   От 5 до 7.
Аз не обвинявам никого. Казвам само какво са смятали хората преди години.
Заради това написах това за етикетите и смяната на модата.

14.   "Отчайвам се. Как може някой да каже, че жените с косми са отвратителни... Хора вие чувате ли се. Мисля, че всички жени сме красиви и перфектни."

Е няма лошо. Не, не се чуваме. Четеме се. И не, не сте всички перфектни и красиви, както и всички мъже не са перфектни и красиви. Освен това, красотата е субективно понятие. Ако имаш деца, ще ги мислиш за прекрасни. Е, за останалите може да са ужасяващо грозни, но не значи че не са красиви за теб, нали?

15.   9. Как очаквате при храната която консумират съвременните младежи да нямат хормонални отклонения.
Плодове и зеленцуци с пестициди.
Пилетата с хормони-6 женски и антибиотици.
Говеда и свине с хормони и антибиотици.
Риби и морски дарове от аквакултури с хормони и антибиотици.
Преработените храни пълни със соеви фитоестрогени.
Пласмасовите бутилки за вода и напитки с бисфенол, което си е хормон.
Козметиката пълна с гадости.
Подкрепям момичето от 8. защото наистина най-важното е отношението. Всеки си има недостатъци. Съвършенни са само Бог и природата. А те са ни създали космати.!!!

18.   №8 - жена да си бръсне корема и горната устна? Ти мустаци ли имаш? И казваш, че другите имали проблем? Отиди на лазерна епилация.

19.   Естествения триъгълник е много секси

21.   Знаете ли, мъж съм на 22 и за тези 22 години съм осъзнал, че няма по кофти нещо от женската злоба. Не знам защо всички нападате момичето което е номер 8. Бившата ми приятелка имаше същия "проблем", ако мога да го нарека така. Даже съм й помагал да си епилира кръста с кола маска, понеже не можеше да се види добре. Не мисля, че е нещо лошо или грозно. Между другото не знам за по възрастните жени, но тийнейджърките и момичетата до моите години, до където ми стигнало наблюдението си епилират поне краката и ръцете, а много от тях наистина и коремчето и кръста, ако имат нужда. Не знам защо едва ли не вече ще нападнете момичето, даже ти казвам евала мацка, понеже рядко виждам толкова приятелски и без тая прочута ваша женска злоба жени

22.   Ами не знам, но аз съм на 21, приятелят ми на 20, тоест млади хора и той държи да не се бръсна ИЗОБЩО. Кефи се да е пълна гора и това е :Д Дори малко като пооформя, надава вой. Така, че има и млади хора, които се кефят на това.

23.   За първи път чувам, че жените нямат косми по корема.
Хормоните единствено могат да завишат пробпема с тях и те да станат повече и/или с по- тъмна пигментация, но не значи, че ако нямаш проблем с хормоните, нямаш косми.
Не познавам поддържаща се жена, която да не си маха космите/мъхчетата си на корема. От млади до доста зрели жени. Както и на горна устна. Както и на вежди. Едни имат по- обилно окосмяване, други не.
Имам една приятелка, на която почти не и растат косми. Ако се епилира днес, се обезкосмява пак след 4 месеца. На мен след епилация ми растяха отново след 7/8 дни, преди да отида на лазер.
Мъхчето на корема, което беше почти невидимо, започнах да си гп махам след като бях едно лято на морето, на 20 години и приятелят на една приятелка дойде отнякъде, бая мускулест, с тен и нито един косъм по себе си. После се чудите защо хората си обезкосмяват коремите. И петите ще започнат

24.   Н 23, значи познаваш жени с много тестостерон.
Аз нямам косми по корема, нито по кръста както казвате тука някои.
Имам буйна коса на главата!

25.   Аз съм мъж на 45 години и винаги са ме подлудявали жени с окосмени интимни части. Съгласен съм с номер 10, че напълно обръснати жени ми навяват асоциации с малки момичета и някак не са ми токлова привлекателни.
Не мога да кажа откъде точно идва това мое влечение, но вероятно е свързано с детството ми. През 80-те повечето жени бяха с окосмени подмишници и вагини. Първите ми случки, свързани с женската голота са били именно с такива жени. След това, през 90-те, с навлизането на порното и различните разбирания за хигиена, изведнъж стана много модерно и едва ли не напълно задължително, всяка жена да е гладко избръсната, за да бъде харесвана.
Женскотто окосмяване е вторичен полов белег, който за мен е неустоим. Освен това много харесвам и окосмени женски подмишници, за ужас на много жени :)) Под мое давление, съпругата ми си оставя почти целогодишно интимното окосмяване, както и това на подмишниците през зимата. С две думи харесвам всичко естествено в женското тяло, включително и миризмите, които то излъчва.

26.   От номер 8:
Хора ставате смешни :D. Благодаря за съветите за проверка на хормоните, но имам заболяване на щитовидната жлеза, което изисква всеки месец да ги следя, така че знам, че са наред. Също така, както казах, като почнах да питам пеоятвлки и се оказа че доста от тях са така. Не казвам всички, но един стабилен процент. Не знам дали сте запознати с приложението тик ток, но там има доста тийнейджърки по целия свят, които също казват, че всички момичета са така и да не говорим за хилядите момичета в лайковете и коментарите под всяко едно такова видео, които казват "мислех, че съм само аз" на английски. Та даже си мислех, че почти всички жени и момичета са така, но очевидно много от българките са като голи охлюви, ако съдя по коментарите :D. Радвам се за вас мацки, кофти е да се епилираш на 1000 места. Въпроса е, че можеше да бъдете малко по-приятелски и да си спестите коментарите, които бяха подигравателни и кофти. Бъдете мили един към друг:)

27.   Мисля, че са мърли!

28.   М41, семеен. Абсолютно съм съгласен и поддържам автора, но за съжаление такива жени почти не се срещат. На времето със страшен зор успях да убедя едно гадже да не се бръсне няколко месеца и това беше най-доброто което съм виждал в живота си. Жалко.

29.   Само не ми казвайте,че гладките и космясалите са еднакво вкиснати отдолу.Същото се отнася за подмишниците.Най-мраза тарлъци и на мечка челото.Познавах жена с повече косми в носа от мен.
М45.

30.   Едно време беше естественото окосмяване- всеки косъм със собствено мнение. Беше по- студено, нямаше студия за красота, епилиращи продукти и самобръсначки и най- важното- беше табу да се коментира интимната зона на другарката. Но настъпиха всевъзможни революции включително и сексуалната. Говорим си обстойно и в детайли и рекламираме вкусовете си и всеки си има критерий. На мен буйната неподдържана растителност не ми харесва но няма да ме затормози.

31.   Н. 25 и н. 28 чудесни сте, истински мъже. Тези хормони объркаха и жените и мъжете. По мен, ако съдя по-добрите любовници харесват интимно окосмяване. Н. 8 не се филмирай, прави това което те прави щастлива и търси някой който те цени като жена и човек, развивай се, учи. Аз например много се страхувах окосмяването да не ми пречи на забременяването. За моя радост всичко се случи бързо и лесно. Живей си живота, поддържай се и се обичай. Учудваща е обаче женската злоба