Споделена история от Секс и интимност

Секс играчки от Алиекспрес
Здравейте! Не намерих никъде другаде такава тема заради това пиша тук. Ако си поръчам секс играчки от Алиекспрес има ли начин някой да разбере какво има в кутията. От митницата и пощата имам впредвид. Случвало се е да ми пристигнат отворени пратки и малко се притеснявам...

Коментари

2.   Отварят ги, само ако се съмняват, че е нещо по-скъпо от 30 евро, за да му начислят мито и ДДС. Понеже обикновено когато се купуват такива стоки, умишлено ги пишат, че са други и на по-ниски от реалните цени. Или ако се съмняват, че е нещо незаконно. Но като цяло това са редки случаи. Ако пък се срамуваш, помоли китайците да ти ги пратят като нещо друго примерно аксесоари за телефон. Няма да ти откажат.

3.   Брадва е ако ги отварят.

И все пак ако правят проверка някаква, какво ти пука? Не те познават. Също така това може пък да е подарък за някого. Ако има магазин за секс играчки там където си - може на място да идеш. Продавачката пука ли й?

Това със Йовано-Йованке е демоде вече.

6.   Тука има доста сериозен асортимент ако е за лична употреба на достъпни цени. Ако е някаква бизнес идея мама хляб в това повярвай. По добре телефони аксесоари. Поздрави

7.   Най-добре си порчай от някой бг сайт :) Има много и са дискретни в повечето случай пишат, че се изпраща козметика :)

8.   Поръчай си ги от БГ с доставка до Еконтомат. Така ще избегнеш куриерите.

9.   Поръчвал съм доста. По едно време търгувах с тях (не особено успешно) . Не съм забелязал да са отваряли нещо.
По големият проблем е, че далеч не всичко е качествено - случвало се е да идват повредени или лошо изработени (в около 15 % от поръчките), но има и доста сполучливи.

10.   Не, опаковани добре са и не пише точно какво е.

11.   Това е равно на пълен боклук... Директно ти го казвам.

12.   Знам само, че жена ми си купи от Али-то някаква силиконова връзка с топчета. Ползва ги за дупето, преди анален секс. Казва, че и харесват.

13.   От бг сайтовете предлагат дискретна доставка.
Също и не отваряй пратката в офиса на Еконт.
Плащаш, вземаш и излизаш с пратката.
А ако искаш още по-бързо можеш да платиш от сайта на Еконт или сайта на търговеца.
Също някой сайтове предлагат доставка до еконтомат

14.   След три вибратора, две дилдота, два силиконови маструбатора и няколко бътплъга, с жена ми сме много доволни от секс артикулите от алито. Всички артикули са с добро качество, а цената им направо е фантастична! Купихме например за 19$ един вибратор тип зайче с два вибромотора и въртяща основна част с топчета и видяхме след това в български сайт абсолютно същият до най-малката подробност за 80 лева. Защо да надплащаме толкова много - почти тройно? Единственият минус е бавната доставка, понякога два месеца, но са дискретни, надписват ги или като играчка или като масажор. А предполагам няма да има проблем да ти я надпишат както кажеш, ако ги помолиш. Купувай смело!

15.   13, е то в еконта ако не го размахаш къде другаде?