Споделена история от Секс и интимност

Хармония без страст в леглото или свади със страстни нощи?
Драги читатели,

Накратко историята ми е следната - връзка от разстояние, от последната една година, обичам го. Хармония във взаимоотношенията през деня, лекота и ефирност в общуването, но и малкото вечери заедно са без секс или в опити да правим.

От моя страна проблемът е, че не мога да получа оргазъм при полов контакт само. Нужна ми е стимулация на клитора, и го правя. Той се притеснява, че не може да ме задоволи, не се чувства пълноценен мъж. Това го отблъсква. Оттам и проблем с ерекцията.

Говорим за това, но колкото повече му казвам, че ми е хубаво с него, толкова той се отдръпва с реплики като: не мога да те задоволя... Обясних му, че една жена се учи на оргазъм и не е инстинкт както при мъжете. А аз съм активната във връзката- искам секс, прави ми се с него, боготворя го, искам на него да му е хубаво, той да се чувства пълноценен. Oргазми няма да симулирам. Не мога.

Трябва ми време. Той унива, аз също. Близостта ми с него по време на акт ми носи душевен оргазъм. Често се смеем, че с някоя непозната изобщо няма да се замисля дали ще получи ерекция, дали ще се "представи" добре, ами ще си бъде мъж без притеснения, а с мен мисленето го "блокира".

Но как да вдъхна увереност у него, за да се чувства добре? И защо толкова се притеснява с мен? Не изключвам опцията, да няма страст към мен. За обич, обича ме. То и сестра си обича, но не я желае. Затова и питах за страстта, каза че ме желае.

И кое е важното - хармония без страст или свади за щяло и нещяло със страстни нощи? Аз предпочитам хармонията, защото сексът и без това е до време по чисто биологични причини. Но защо мъжът се чувства пълноценен само ако докара жената до н-оргазми? Не е ли цялостното му държание (отношение) към жената определящо?

Нахвърлих набързо размисли, ако имате мнение или сте попадали на подобни ситуации, ще съм Bи благодарна да споделите.

Поздрави. Л.

Коментари

1.   Навремето избрах второто и до ден днешен съжалявам, имах всичко и го подритнах. По лично мое мнение добре си се оринтирала с хармонията. Пък то не пречи да подобрите след време сексуалния си живот. Превъзпитанието е невъзможно обаче. Ако можех да се върна назад във времето изборът ми нямаше да е този.

Щастливо разведена :-)

2.   Според мен, неговото знание за женската сексуалност, очакванията му са 100% изкривени от порно и т. н. При много мъже е така, очакват, че с пениса си ще подлудят една жена, да не говорим, че чакат жените да се държат като мъже в леглото - да се възбуждат още от вида на голото тяло, да са сексуални като маймуни.
Права си да не симулираш оргазъм, почнеш ли, край.
Първо, вземи му няколко книжки по темата и го накарай да прочете. Мъжете вярват на факти, на иследвания и науки!
После, кажи му една вечер, че искаш да не правите секс, а просто да се задоволявате с ръце и с уста. Научи го орално да ти доставя удоволствие, нека и ти да му го доставиш, както той иска. Така ще се откъсне от връзката пенис-оргазъм, от натиска да има ерекция и да издържа едва ли не 30 мин. (и тук порното му е изкривило фантазиите) Нека те види в оргазъм, който той ти е доставил!
Ако сте в настроение (но в никакъв случай не му казвай предварително), можете да преминете към секс и съм почти сигурна, че тогава ще свършиш. А и да не свършиш, какво толкова?
Повечето жени сме така - за нас оргазмът не е жизнено важен, за мъжете е, защото иначе не може да се стигне до еякулация и оплождане!

Успех!

П.П. имам чувството, че момчето е доста неопитно сексуално, да не си му първата?

3.   Моята приятелка също не може да свърши с мен. Трябва винаги да я задоволявам и с ръка. На мен ми е супер кофти, но предполагам и че размера на пениса си казва думата, моя е от малките (13ка).
Точно заради това, че не мога да я задоволя единствено като правим секс, аз имам супер голямо желание примерно да се опитам с ръка да я довършвам (Г точката), но на нея май не й е приятно това. Супер много обичам да я целувам отдолу, а на нея дори и това не й е приятно и се чувствам доста кофти, че не ми позволява да й доставям удоволствие. Единствено ми позволява да я пипам с ръка.
Държи се фоста асексуално с мен, чудя се дори дали това не е в следстви на сексуалния ни живот. Ходим от 2 години някъде.
М22

4.   3, не е в пениса ти проблемът. И аз съм така като приятелката ти и мога да кажа, че „задоволяването“ на една жена не е в достигането на оргазъм. До преди 50 г. не се е знаело, че има такова нещо в Европа.
Откриването на Г-точката е случайно. Неският гинеколог Гутенберг я намира пръв. Малко е странно от днешна гледна точка, но в миналото лекарите са я стимулирали, както и клитора, за да лекували „истерични жени“. Не случайно дума „истерик“ няма. Истерията е измислена болест, която са преписвали само на жените, най-вече за да ги вкарат в лудници, защото развод е нямало, а някои господа все пак са искали да се оттърват от досадната си жена.
Няма такава болест иначе, както и няма почти жени, които могат да свършат от пенетрация само.
Приятелката ти е глупачка, че не ти позволява да я стимулираш по друг начин!
Аз лично не съм убедена, че има Г-точка изобщо, но клитор има всяка жена. Ако кажеш, че и орална не ти прави... ужас.
Аз имах нужда от много, много години, за да мога да свърша вагинално, с един партньор съм си била винаги и дори да не успея да свърша, пак се чувствам задоволено сексуално. Това мъжете не го разбирате, защото природата ви е направила така, че ТРЯБВА да достигнете оргазъм, за да има продължаване на човешкия род, жената МОЖЕ, но не ТРЯБВА да го достигне и ПАК може да е задоволена.
Като ни поникнат пениси, тогава ще имаме мъжка сексуалност.

Представите ви са изкривени от платените жени по порнотата. Рядко съм виждала там жена да свърши действително и то е било с друга жена или при азиатското порно, където мъжете имат миниатурни членове и по половин час лижат и ръчкат с разни играчки.
Крещящите силиконови кобили, набучени на някой огромен член, не свършват действително, но мъжете това не можете да го видите. Жал ми е за вас!
Освен това не винаги е ВЪЗМОЖНО на една жена да достигне оргазъм - при стрес, в определени периоди от цикъла (не менструацияа, а цикъл е времето м-у две менструации, има много хормонални промени - оволация и т. н. в това време). Въпреки това имаме нужда от секс (да, и без оргазъм да е това!!!) и се чувстваме добре, дори да не свършим, момчета! Спокойно!
Нито членовете ви са дефектни, нито сте неспособни да ни задоволите, просто не снимаме порно филм! Дай на приятелката ти 1000 долара и виж как и тя може да „свършва“ обилно и често!

5.   И ти ще се влюбиш някой ден. Защо си мислиш, че там където има страст има и скандали?

6.   Аз съм 3.
Да, дори и на мен не й харесва да ми прави орална любов. Доста съм се прецакал с нея :D. Но си държа на нея, дори и рядко да правим секс. Винаги се оплаква, че е изморена или нещо подобно. Последната година и половина правим супер рядко. Около веднъж на седмица я има я няма. Това мен много ме измъчва, но нищо не мога да направя. Вярно, че има и много други жени, но в моя случай си държа на нея.
Постоянно ми повтаря, че е такъв характер и че в началото на връзката ни се е правила, че иска секс само и само да не я оставя :/. Много кофти подвеждане... Сега редовно съм си на сухи тренировки...
А това за оралната любов при нея и при мен, вероятно не изпитва никакво желание за секс поне с мен. Като тяло съм доста атлетичен, тренирам фитнес от 6-7 години. Висок съм и красив (според женската аудитория), държа се добре с мея, глезя я отвреме навреме, но може би си е такъв характер...
Мен това, че не мога да правя секс с жената до мен когато си поискам е направо наказание :S. Вечер лягам надървен до нея, а тя си заспива най-спокойно. Аз по цели нощи се въртя и насън й се натискам, доста неприятно.
*Извинявам се на автора, че не пиша по темата, просто нямам желание да пускам нова тема за проблемите ми!
ПС Приятелката ми дори е с няколко години по-голяма от мен.. Уж желанието трябва да идва с възрастта...

7.   Номер 3, аз съм 4 и мога само да изразя съчувствието си към теб!
Жените често говорим по между си за такива неща и приятелката ти (за съжаление) съвсем не е изключение. И не - не е в теб вината, тя няма влечение и към другите мъже, просто с теб е свикнала и все пак може да се прежали.
Моя приятелка прави секс, само защото иска бебе. Категорично няма да прави след това - защо ? е? От сега го е решила.
Вкарваш се в голям филм, защото така не можеш да живееш цял живот.
Не е проблемът с оргазмите и с „малкият“ ти приятел (ти си си среден размер), просто тя няма желание. Ще става все по-лошо. Дори ти е признала, че е симулирала в началото! Много гадно!!!
Ето, и аз не свършвам всеки път, но имам желание, имам нужда да съм с партньора си и ако нямам желание (в определени дни от цикъла), тогава го задоволявам с уста и ръце. Имам НУЖДАТА от интимност с него.
Според мен не може и не бива да се прави семейство (а ти и това един ден ще искаш да имаш с приятелката си) на такава база!!!
Ок, ще си направите детенце, може би две, ще си живеете добре, но ти ще си винаги на „сухо“ и така, докато не срещнеш дама, която ще те пожелае. Ще си намериш любовница, няма как - млад мъж си и дори на 40 да станеш, ще си кажеш, че просто имаш нужди. Тогава какво?
Какво ще правиш? Сексът сближава, ами ако се влюбиш? Как ще зарежеш жена си с две деца, как ще зарежеш жената, която любиш?
Този сценарий е стар като света, затова НЕ ПРАВИ КОМПРОМИСИ в любовта. Без секс, как ще има близост и любов в брака? Тогава можеше семейство да се прави и с родната сестрица!!!
Бракът е озаконена сексуална връзка. В Османската империя единствената причина за развод е липсата на секс!!!! Древните са го знаели - няма секс, няма брак! Поне не на младини.
Решавай сега, решавай за бъдещето ти с тази жена и за безсънните ти нощи в следващите 20 г.
Да си лягаш до жена и да си на сухо!!!!

8.   4, аз съм жена, за мен задоволяването е точно в достигането на оргазъм и без него все едно нищо не е било. Интересно ми е как реши да говориш за всички жени. Вярно е, че повечето от вас не свършват и генерализират нещата, но това си е лично ваш проблем.
Що се отнася до това какво искала природата, 1-во по тази логика тя не иска и жената да е възбудена, да се изнасилваме ли тогава? 2-ро не е зле да попрочетеш какво се случва с шийката на матката при оргазъм и как това благоприятства навлизането на сперматозоидите, колкото и да е незначително.

9.   Сексът си е важен и това си е. Каквото и да говорим.

10.   Не изчетох предишните коментари, защото малко са се отклонили от темата, затова направо ще напиша моя:

Според мен остави изцяло на него да те стимулира сексуално, защото явно това да се докосваш сама го притеснява. Но първо изгледайте няколко порно филма заедно и ти коментирай тук и там кое би ти харесало да опиташ и кое не. Изкритикувай дори кое ти изглежда фалшиво в сцените и че много голяма част от жените имат нужда от стимулация на повече от една ерогенна зона по време на секс. Че при жените по-чувствителни са само първите няколко см от влагалището и реално често трябва едновременна стимулация и отвътре, и отвън. Но го остави той да опита да постигне това. Има доста пози, които са много удобни за целта. Нека да се почувства мъж от факта, че те е накарал да трептиш от удоволствие. Но той трябва да е наясно, че само с пенетрация това много рядко става. А и при различните жени са повече или по-малко чувствителни различни ерогенни зони. Обясни му също, че женският оргазъм е един и се случва на едно и също място, независимо кои ерогенни зони са стимулирани, т. е. няма такова нещо като клиторен и вагинален оргазъм, той си е един, просто се стимулират или ерогенните зони във влагалището (които не са никак много), или центровете за удоволствие в и около клитора. Така че, независимо кои ерогенни точки стимулира твоя човек, пак ще те доведе до един и същи оргазъм. Според мен той не е много наясно с женската сексуалност и ти трябва да изясниш тези основни положения. Можеш да споменеш и фактът, че не само при жените има клитор, но и при много от останалите бозайници от женски пол, и че той е съвсем естествен орган, който натурално бива стимулиран от потупването на тестисите при стандартната кучешка поза при животните. Така че дори при тях не играе роля само и единствено проникването по време на съвкупление. И не на последно място, много е важно и твоета настройка по време на секс. Ако искаш да свършиш, за да го зарадваш, а той не е достатъчно опитен да те докара до това състояние достатъчно бързо, използвай фантазията си като в ума си разиграваш някакъв сюжет, който те възбужда и в който участвате и двамата. А ако той е достатъчно разкрепостен, може да опиташ вместо да си го представяш - да го разиграете и двамата. Можете да започнете с нещо по-невинно като преглед при палав гинеколог или камериерката в замъка на господаря. Има всякакви варианти, според личните ти/ви предпочитания. :) Късмет и всичко добро от мен.

11.   Хора... Здравейте, прочетох всичко и колкото и да не ми се вярва, беше ми полезно, но това, че една жена не се чувства добре с приятеля си, според мен не е нормално.

Да не е нужно да свършва всеки път, все пак женската полова система е много по-различна от мъжката. Само да споделя аз и приятелката ми имаме същият проблем, когато започнем да правим нещо стигаме до някъде и после нещо се обърка.

Аз си мисля, че нея привличам, всеки път се караме за това и се чудим кой е виновен и къде е вината! Много я обичам и искам да съм с нея, но и двамата вече се чудим до кога ще издържим така! Ако някой може да помогне...!!!! Мерси!!!