Споделена история от Секс и интимност

След първия път
Здравейте, аз съм тийнейджърка и днес ми беше първия път с приятеля ми 8.12.2020г. Той беше много внимателен, ползвахме презерватив. Тревожи ме, че след като видях кръвта се изплаших и решихме да остане за друг път, когато съм напълно готова, но след като свършихме продължава да тече доста кръв със съсиреци по нея като при цикъл, а тъй като трябва да ми идва на 10.12. възможно ли е да ми е дошло по-рано отколкото би трябвало?Другия малко смешен въпрос ми е нормално ли е да ме наболява съвсем малко като сядам ха-ха. Благодаря предварително за адекватните отговори :) <3

Коментари

1.   Нормално е! Болката е нормална, ще отмине. Кръвта също е нормална, и тя ше отмине. Взели са ти девствеността, нормално е, да тече кръв. И също така, ако не правиш секс скоро отново, ще се затвориш самостоятелно отново, и ще трябва да те отвори отново, тогава ще има болка, но не и кръв. Като цяло първите пъти може да те боли, но болката ще е нещо временно.

2.   Сигурно наистина ти е дошло. Обикновено след първия път има кръв, може и да имаш зацапване по бельото, но не и съсиреци. Съсиреците са нещо, което е по-възможно да видиш в първия ден от цикъла, отколкото след първия си път. Колкото до това наболяване, когато сядаш, също не е нещо странно, стига да не говорим за силна болка, а за лек дискомфорт. Въобще, нищо ти няма, не се тревожи.

3.   Да и на двата ти въпроса! Цикъла ти е съвсем нормално да е -няколко дена, особено във възрастта, в която си, както и е нормално да те понаболява като сядаш може би 1-2-3 дена, все пак е имало "чуждо тяло" в теб, а ти си била девствена преди това.

5.   Спокойно! В цикъл си. Изчакай 10 дни и пробвайте пак! Поне до към 10-12 акт ще имаш лики болки.

Коен