Споделена история от Секс и интимност

Влюбена в зъболекаря си
Здравейте,

Много се надявам да прочетете историята ми и да дадете безпристрастно мнение. Особено много ще се радвам ако повече мъже отговорят.

На 26 години съм и, както става ясно от заглавието, съм влюбена в зъболекаря си, който е на 33.

Познавам го от две години. В началото отношенията ни бяха напълно професионални. Единственото по-лично, което знаех за него е, че си има приятелка. Тогава и аз бях обвързана.

Беше необходимо да се срещаме често. Съответно се сближавахме все повече.

Нещата се промениха преди няколко месеца. Започнах да осъзнавам, че изпитвам нещо повече към него. Определено не криех симпатиите си. И определено мисля, че е разбрал по начина, по който се държа с него.

Работата е там, че той не ме отблъсква, а напротив. Последния път, когато се видяхме скъси без причина физическата дистанция, не ме докосна, но определено застана доста близко до мен, но не, докато работеше по зъбите ми.

Смееше се на шегите ми, които реално не бяха кой знае колко забавни. Задържаше зрителен контакт. Правеше ми комплименти, но не за външността, а за личността ми като цяло. И накрая това, което ми направи най-голямо впечатление беше, че след като си тръгнах, специално излезе, за да ме изпрати до вратата на сградата. Когато говори с мен си променя гласа понякога. Става един такъв мил, нежен, но по детски. Просто не знам дали не се държи с всички така, а няма как да разбера.

Не знам дали все още си има приятелка, а и ме е срам да го попитам. Но определено не ми се струва да се държи като преди, а именно като обвързан мъж. По стечение на обстоятелствата знам, че никога не би изневерил.

Следващата ни среща ще е последна. Приключваме работа.

Все пак бих искала да прочета мненията ви. Смятате ли, че той отговаря на моите сигнали или просто вече до такава степен е свикнал с мен, че ме е възприел като приятелка? Или пък просто се радва, че му плащам? Последните три пъти си говорим като приятели по-скоро, смеем се, а реално държанието му се промени, откакто разбра, че вече съм необвързана.

Също така знам, че не би поканил на среща пациентка, но дали да се надявам след това да ме покани? Вече съм доста отчаяна. Върнах се в ученическите си години с него

Коментари

1.   Правилно си се ориентирала. Зъбарите изкарват хубави пари. Фащай го, покани го ти и дай отзад на първа среща. Така ще го спечелиш и ще те издържа.

2.   Я да ти извади 2-3 зъба, за да ти мине любовта набързо!!!

4.   Действай щом ти харесва според мен, покани го ти, ако откаже, откаже, успех.

5.   почерпи го една свирка

6.   Кажи му, че искаш да му се отблагодариш за добре свършената работа и го покани да го черпиш нещо.

7.   Следващият път го покани да излезнете. Кажи, че ти е приятно да си говорите и би искала да го опознаеш повече.

Има и друг вариант. Директно му звънни в неработно време и го попитай дали някой път не би искал да излезнете на по кафе.

Но първо опитай първия сценарии.

Определено ти трябва да си решителната и да действаш, и дори да ти откаже на поканата, си остави вратичка за втора възможност - например предстоящ твой празник, малко опознаване по коледните и новогодишни празници; ако е зает до тях, просто му кажи да не се притеснява и да ти пише в някоя от социалните мрежи, за да се уговорите някой път да пийнете нещо. Варианти много, но не го изпускай. Бъди настоятелна с усмивка на лице и ще ти се получат работите.

Само ако е още обвързан, не го пришпорвай, а виж накъде ще се развият събитията. Не го кради от приятелката му, а изчакай да видиш дали първо ще скъса, защото надявам се да не си с намерението да се превръщаш в нечие временно изкушение и да съсипваш чужди връзки?

Действай смело и парашутът ще ти се отвори! ;)

9.   Еми давай, докато ти оправя зъбите го разкопчай, изкарай му го и го стимулирай с ръцете. Само да не се отплесне и да извади друг зъб ..
Добре си се ориентирала, както казаха. Що не се вклюби в майстора, който ти слага кабелната или в касиера в лидл? Еми щото те работят за 1200 лв, а зъболекаря и на ден може да изкара 10 000.
Браво, хитри и умни сте жените няма спор.

10.   "Чудех се дали искаш да пием по кафе някой път?" чудеса ще ти свърши.

Много вероятно е да бъркаш любезното му поведение с флитруване, защото така ти се иска. А няма как да знаеш с точност ако не стреляш.

Въпросът ми по-горе е супер директен, показваш желанието ти, и в същото време е супер безобиден... ти нищо не губиш, освен да разбереш може ли да го бъде или не може.

Братан.

14.   От кой град е ?

15.   Е, как докато ти бърника из зъбите става въпрос за изневери и кой колко е морален? Нещо не си представям да ме боли и да ме вълнува зъболекаря дали изневерява или не, или той да ми споделя такива неща просто ей така.
Просто иска да спи с тебе и се държи супер непрофесионално. Човекът сигурно така се държи с всяка по-готина пациентка, може такъв да му е манталитета.

16.   Още една, дето си мисли, че има златна вагина. Мъжът най- вероятно е обвързан, а ти му се натискаш. Откъде се навъдихте такива нагли к****, които си мислите, че всички трябва да се съобразяваме с вас? Принцесата не се съобразява с обвързаните хора.
Поне си направи труда да му намериш фейсбука и да видиш дали е обвързан или поне деликатно се поинтересувай дали има приятелка. С едно изречение, което включва "Вие и вашата приятелка..." може и да разбереш. Мислете малко!

17.   От авторката

Хайде, малко по-сериозно.

18.   От кой град Е?Моя приятел е зъболекар на 33..Да не си харесала него ? От номер 14

19.   Колко по-сериозно, 17? Откъде си сигурна, че от тези мъже, които не изневеряват? Каза ли ти го и как като си върши работата става въпрос за това кой колко е верен? Това не е нещо, което се изтърсва ей така и на почти непозната, каквато си ти. Ако знаеш колко клиенти има този човек, как ще те запомни баш теб и как ще си изгради мнение за личността ти, като не те е виждал извън работата си и реално не те познава каква си в ежедневието си.
Или така ти се иска на теб само като го гледаш как се усмихва.
Просто може да е учтив и това да му е начина на работа. Някои хора предпочитат такъв шеговит тон като работят, да разчупват леда, и не влагат абсолютно нищо в това. Така по-бързо и приятно минава работния ден. Хем пациента доволен и спокоен, хем и той. Пък и може да си флиртува с всяка по-симпатична пациентка, все пак е мъж. Но ако има интерес, щеше да разбереш, щеше да те е поканил отдавна. Защо държиш да му се натискаш ти? Мъжете не са глупави, досега сто пъти щеше да те покани на среща, ако искаше.

21.   Може да потърсиш в соц. медии дали има приятелка или да питаш някой друг, който работи в кабинета.

Аз ако го харесвам бих го поканила да пием кафе или там каквото не е забранено в момента. Можеш самопда спечелиш.0

22.   Много си заспала. Жените какви хитрини прилагат само и само да си изпросят покана от някой елитен мъж. Тя тръгнала тя да го кани и то в последния момент.
И понеже вече си много закъсняла, се налага буквално да чакаш до последната минута за “следващия час” .
Ама как ще го обърнеш вече той да ти плаща ти ми кажи.
Като не се сещаш нищо стой му в кабинета без да си тръгваш- просякиня на любов бъди.

23.   Здравей! Според мен имаш големи шансове с него. Ясните сигнали, като скасяване на дистанция, задържане на зрителен контакт и опит за по лично отношение са ясен признак за интерес!
Покани го на кафе. Кажи му, че искаш тези разговори да продължат и в бъдеще.
Приятелство между мъж и жена много рядко има без да се случи физически контакт! Харесва те! Помни ми думите!

Коен

24.   Като за жена, чиято страна от флирта масово се смята за главно намеци, индиректни знаци и сигнали, си много зле в разчитането им. Много ясно, че ти показва повече от приятелско отношение. Само че си му пациентка и няма как да те покани и ти трябва да действаш. Освен ако не си от патките, дето седят и чакат и се "надяват" да започне винаги другия, защото "такава била ролята". В някои обстоятелства няма как да се направи крачката, не е етично и може да му коства много. Той ти е пратил сигналите, ти си ги получила, добре че сме ние да ти кажем какво значат - сега го каниш или го оставяш.

25.   Колко по-сериозно авторке ?

Цялата история се свежда до следното - разбрал е че си необвързана и започва изведнъж да ти прави мили очички. Заключението може да бъде само едно - иска да спи с теб. Едва лу случайно се е разделил и той с приятелката си по същото време, така че не си отваряй някакви надежди.

Приказките че не би изневерил са страхотен номер на някои играчи за да изглеждат сериозно. Особено ако е съпроводено с някаква история как е бил наранен от изневяра. Нито е просто любезен, нито е светец. Ще те вкара в леглото, докато му омръзнеш и след това на следващата свободна пациентка. А може и да върти няколко едновременно.

26.   Здравей,
Мисля, че няма нищо лошо да го поканиш на кафе, някой път. :)
Ако се окаже че, е обвързан или не споделя твоите симпатии и чувства, поне ще си наясно вече и ще ти олекне. Човек губи, само когато не рискува. Така, че можеш да го поканиш съвсем спокойно на кафе, пък после пиши да разкажеш какво се е случило, ако искаш.

Желая ти здраве и успех!

Ама повечето коментари на на страшни простаци! Пълен потрес и отврат!

28.   Послушай номер 26. Няма нищо по-естествено да кажеш на някого, че ти е било приятно с него и го харесваш. Използвай края на лечението като повод. Не си очевидно меркантилен човек - те от съвети нямат нужда.

М 66

29.   25, за съжаление си много прав..
В денталната медицина има само две диагнози.
Направо му завиждам на гадния зъболекар, само пломбички лепи, мацки си избира, територии си запазва, хем му плащат хем ги оправя. Сигурно е станал като Чингиз Хан и половината бебоци в градчето са негово произведение. Тарикат живот си живее.

33.   За мен лекар и зъболекар са супер долните професии. Не знам какво толко им се кефи те. Били много учили били интелигентни и отговорни. Затова ли всеки ден убиват хора. В моя вход има един млад доктор. Гледаш го на външен вид като добровушно усмихнато момченце, пък от време на време довежда по някоя, ама в прав текст яка мадама. Е как така стана. Такъв льлольо да е харесан от такава мацка. Има мъжкари дето са класи над него и с един шамар ще го върнат в първи клас. Какво са му харесали тези девойки? На дали става на въпрос за пари, защото аз не съм чул млад лекар да изкарва повече от 1000 лв. Кара една стара кола, даже повече движи с градския транспорт. И този е харесван...... Само защото е доктор..... Момичета не правете тези грешки..... Моля ви

34.   33, трябва да си анаболна батка с джип ли? И от кога зъболекарите убиват хора?

35.   34 Зъболекарчетата и "лекарчетата" отдавна убиват хора. ;) Това и 5-годишните го знаят. ;) А първите си умират да извиват ръцете на хората и да им прибират заплатите. Вторите очевидно лекуват грешно, в повечето случаи, и нещо са си въобразили, че като лекар го е казал, задължително ще им се вържат. Да ама не. Пациентите бягат, а тея безочливи твари започват да спамят с фалшиви ревюта, а ако случайно някой им се обади за час, ще го изядат през телефона само да е отказал да се лекува при тях. Избягах от тея туземци и се лекувах с билки докато те ме трвоеха с лекарства и само се влошавах. Отдавна се знае, че това вече е най-долната измет. Та случайно да си някакво измислено лекарче?

36.   33 е откровен олигофрен!

37.   към 33 , ти може да си автомонтьор и пак да убиваш хора, ако правиш некадърни ремонти. Изобщо навсякъде може да си некадърник, не се притеснявай. Относно докторчето от вашия вход... ами може да ги омайва с интересни разговори, може да му идва отвътре, да знае как да ги омае, особено ако има малко по-точно речник от твоите 30 думи

38.   А какъв трябва да е външния вид на мъжа, че да е харесван? Явно не трябва да бъде "добровушно усмихнато момченце", а трябва да гледа лошо с белото на очите все едно са му изяли обяда и да се напомпи със стероиди и анаболи, за да е привлекателен.

Ей, това е кофтито на Интернета; дава поле за изява на всеки идиот.

39.   38, не съм 33, но какъв трябва да е външния вид на жената, че да е харесвана? Големи цици, голям гъз, малка п***а и с дрехи от магистралата. Дерзай.

40.   Баси тоя сайт от доста време не го бях поглеждал, превърнал се е в поле на изява на всякакви психопати и откровени малоумници.
Към авторката- както ти каза Братан, просто го попитай дали иска да пиете кафе някой път след работно време. Ако се съгласи, питай го на срещичката дали си има приятелка и така нататък, заварките стават по този начин. Ако ти откаже, нищо не губиш, по-лошо е да не опиташ изобщо....

41.   До 33 - "батката"
Я ми кажи ти тогава като се разболееш какво правиш? Не отиваш ли на лекар? Ами ако не дай си Боже стане злополука, кой ще те спаси? Билките? А за това, че ти взимали много пари е вярно, но и трябва да е така. На такива като тебе не мога да разбера как не им е проблем да пръснат по 50-100лв на дискотека и напиванка или да похарчат 30лв за наргиле, а пък ви е яд да дадете някой лев и за здравето си.

До авторката
Като мъж мога да ти кажа, че със сигурност го привличаш по по-сериозен начин (едва ли е само за секса), а не е просто мил. По принцип при жените е трудно да се рабере, но ние мъжете се издаваме винаги. Съвета ми е да послушаш останалите и да действаш, защото после ще те е яд, че не си опитала. Успех!

42.   Аз съм зъболекар от град София и ми се е случвало моите пациентки да ме канят на срещи. Винаги им отказвам, защото знам как им мирише устата и не бих си сложил интимните части там. Да знаеш за следващия път - едно листеринче и после на зъботехник! Успех!