Споделена история от Секс и интимност

Въпроси към мъжете, които ходят/са ходили на платена любов
Здравейте, момче на 19 съм и ще ходя на платена любов, което ще ми бъде за първи път. Подготвил съм си 80-100 лева и съм избрал жена в един от сайтовете, като ще бъде на нейн терен. Решил съм да е стандартен секс без екстри. Въпросите са ми има ли нужда да казвам, че съм девствен? Парите преди да започнем ли да й ги дам? Задължително ли е да я целувам, защото все пак са минавали сумата му и хора и не искам да го правя? Не ми е проблем ако видя, че е с някое кило в повече от обявата, но ако е твърде огромна или забележа, че може да има някакви заболявания как мога да откажа услугата? На изпразвания ли работят или за определното време, независимо от това колко пъти ще изпразниш?
Моля хора, които ще ми четат конско затова, че по този начин съм подкрепял проституцията и експлотацията на тези жени да не пишат! Няма как да ме разобедят. Благодаря на всички предварително, които ще ми отговорят на въпроса!

Коментари

1.   Добре написано, обмислено и грамотно... затова ще отговоря

1. За избор ползвай САМО alo bg!
2. Зависи от града, но... 80лв не е добра идея, гледай 120-150.
3. Стандартен означава френска с презерватив и секс с презерватив.
4. Девствен... спомени по телефона когато се обадищ за уговорка. Така или иначе ще разбере :-)
5. Забрави за целувки. Нито ти искаш да целуваш онази работа на предният, нито тя ще позволи. Запази това за бъдещата ти приятелка.
6. Цената обикновенно е обявена за "час", но много малко момичета са истински "ескорт", обикновенно гледат да те "свършат и да те пратят по живо, по здраво.
7. Задължително питаш цената за колко свършвания е. При някои е неограничени :-), при някои - едно. Следващото се заплаща допълнително.
8. Разбира се че можеш врътнеш и да си тръгнеш ако не ти хареса. "Извинявай, не е това което очаквах"...
9. Ако решиш да останеш - оставяш и парите на масата (не в ръка). Ако по някаква причина не до вдигнеш, не дай Боже, не е нейна грешка...
10. Обади се на няколко обяви. Питай същите въпроси и сравнявай отговорите.

След като направиш избор, отиваш на форума на data bg, раздела за 18 , и в търсачката пишеш номера на обявата. Най-вероятно вече е коментирана, чети и решавай.

P.S. Случайно да си в Пловдив? Да или Не е достатъчно.

2.   Първо, отдели повече пари. За 80-100 лв. има голяма вероятност да попаднеш на някоя циганка или грозна. Хубавите са по-скъпи. От 150 нагоре. За целувките - не трябва, даже в повечето случаи не може, освен ако специално не се разберете и не си доплатиш. По принцип не трябва да правиш нищо, което не искаш. На нея ѝ е все тая, след като си си платил. Това за свършване или за неограничени, си е индивидуално, разберете се предварително. Като цяло най-добре са уточниш всичко с нея предварително, зза да няма недоразумения.
Разбира се, че можеш да си тръгнеш, ако не ти хареса. Няма да те карат насила да я ебеш я. Както и тя може да ти откаже, ако не си нейн тип.
Парите аз ги давам предварително, за да са по-спокойни.
Най-добре виж по форумите, там има обратна връзка за проститутките и може да си избереш читава.

3.   От автора.
Не, не съм от Пловдив. :)

4.   Не забравяй да питаш, ако тя свърши преди теб, дали трябва да плащаш....

5.   Здравей, аз съм бил с проститутка, парите се плащат предварително, разбираемо, да не си тръгнеш после без да платиш, хора всякакви има, не може да целуваш по устата, презерватива е задължителен, дава ти го, на най-добре ти си носи твой, за свършванията предварително се уговори, да ли има ограничения в свързванията, просто питай преди да започнете, обикновено в такива услуги влиза в цената стандартен секс и свирка, за броя на свършванията се уговори предварително.

6.   Ами аз се чудя как имаш мерак за платена жена, ама всеки си знае. Спести си парите и чакай подходящо момиче, или все има дашни мадами, без да плащаш за тях.