Споделена история от Секс и интимност

Момчета, какво всъщност осещате по време на свирка?
Както видяхте от заглавието, това ми е въпроса няма какво да допълня. Благодаря за отговорите ви!

Коментари

1.   Аз лично не усещам голямо удовоствие, не знам.

2.   Как хуя ми е в нечия уста....

3.   На мен свирка не са ми правили, но Осещам, че си доста зле с правописа. Вместо да си навираш пишки в устата, вземи се ограмоти малко.

4.   Нищо не Осещат, а Усещат :))

5.   Както видяхме от заглавието ти, си неграмотна.

6.   става ми готино и се възбуждам много и имам чувството че ще и се изпразня и започвам да стискам докато неми се събере твърде много и не и се изпразня в устата и просто ми става много готино и да я поглеждам как го смуче до последната капка направо откачам от кеф

7.   Усещам, че е малоумна. Това не е храна, а тя смуче та се къса ! К'во да ти кажа.....хубаво е, но е тръгнало от педалите. Не трябва да се прави. Имаше един стар филм от 1989 година за мафията в USA. Там един от мафиотите каза:
Как ще взема жена дето лапа пишки?! Нали после ще целува децата ми!! Е сега света полудя и мафиотите вече нямат принципи.
Жълтите книжки свършиха и сега за тези които нямат се мислят за нормални!!!!

М 32

8.   От номер 1

само казах, че не харесвам да ми правят свирки и са ми наблъскали 2 единички. Вече и за лични предпочитания ли давате единички? Бахти малоумните хора.

10.   Усещам кеф, готино е.

11.   Офф, пак ли онази консерва с лафовете за педалите и лапането.
7, твърде си невежа по въпросите, това си е точно за жени дейност. Идва от много древни времена и най-тъпите сексолози го знаят, а най-интелигентните ше те пратят на консултация при лечител на хахавели. :) Мъж да лапа на мъж тооолкова нелепа гледка, неестествена и извратена. По темата ше се кажа, че е доста приятно, заради лигите в устата. Удивилствието е от влажните моменти, каъо проникването примерно. Мазно, мокро. Това е целта.

12.   Лично аз усещам нещо като приятен гъдел. Не е кой знае какво. Само веднъж съм свършвал като ми правиха свирка, ама то отидоха 20 минути, момичето не се предаде. Честно казано, на мен ми е най-приятно като съм го вкарал в путето. На второ място чикия с (женска) ръка.

13.   Аз винаги съм предпочитал да ми правят свирки пред това да ега.Но не всяка жена може да ти достави удоволствие от свирка.Това зависи от много фактори. Първо да няма криви или счупени зъби, защото почва да те дере.Второ повече да го доскосва с небце и език от колкото със зъби.Много жени просто го лапат и започват с бързи движения да блъскат по оная ти работа, от което само ти причиняват дискомфорт.Ако умее да прави хубава свирка, усещането, е все едно си пуснал малка хлъзгава рибка, например попче в гащите си на гура и тя подскача върху гурата ти с бързи движения.Усещането е още по уникално, ако мацката има пирсинг на езика.Тогава екстра стимулира пениса и бързо и пълна устенцата с вкусно топло мляко.

16.   Това, което ми харесва е, когато ми лигави главичката и я засмуква. Точно от засмукването и усещането как езикът й играе около главичката ми се надървя още повече и се настървявам за секс. Иначе понякога като ми го лигавят сумати и време, че целият да ми го налапа, ако може... признавам си, нямам кой знае какви велики усещания и съм го казвал на жената, ама тя за нейно удоволствие и така. Прекалено преекспонирани са свирките, освен ако нямате фетиш към гагинг и т. н. Абе всеки го кефят различни неща.

17.   Най-хубавото нещо на този свят, повече ми харесва от секса. :) Просто е приятно.. много приятно.. Не знам какво повече да кажа. Като цяло да направиш една добра свирка е цяло изкуство- не всички умеят да го правят. При всички случаи е приятно, но при някои случаи е просто божествено. Аз лично харесвам, когато ми го правят бавно, с наслада и усет.. а.. може да прозвучи малко перверзно, но мисля, че всеки мъж харесва най-много, когато свърши в устата. Един път само ми се е случвало и честно казано помислих, че излитам в космоса. Щом още го помня чувството, ясно и в детайли

18.   Приятното усещане идва от навлажняването на главичката, ама е хубаво при първите сексуални актове. Като го правиш често, свикваш. По-важно е нагласата от психологическа гледна точка, ако е с момичето на мечтите ти, възбудата е по-голяма и тръгва от главата. Примерно, ако обикновени момичета го лигавят, мога да свърша от 10 до 20мин. Ако е някоя от певачките по планета, може и за две минутки. Нагласата в главата е важна.

19.   Пак не са ми пуснали коментара.
Е как може в тема за духане и коментари за духане пак на мене да ми спират коментара.
Това е някоя предубедена идиотка.

Модератор: използвайте по-приличен език, моля. Думи като "чеп", "путе" и др. не са много лицеприятни.

20.   Приятно е, да. Лично на мен обаче ми е още по-приятно да доставям наслада на любимата си - да я лижа, да изпълнявам фантазиите за които си мечтае и секса който и е приятен. За радост, на мен ми харесва също и така си доставяме взаимно удоволствие. Най-много обичам когато свърши и пръска всичко. И се кефи. Когато момичето ми е щастливо, аз също съм щастлив.

22.   Въпрос за педераси: какво усещате по време на свирка?
Нормалните мъже се кефят само на вагини, кой каквото ще да си приказва. Задръстени сте си, това е положението, колкото и да се правите на отворени и модерни. Природата е създала орган у жените специално пригоден за секс, вие педерастията си искате. Малоумщина. Вървите срещу природата, респективно срещу себе си. Ненормални и извратени сте на н-та степен, затова и сте сами. Нормалните мъже сме с опашки от кандидатки, да си знаете. С този манталитет още дълго ще лъскате бастуна.

23.   Коментиращите, защо пък решихте, че авторът е жена?

24.   Много е готино. Усещането е невероятно. Влагата, засмукването, нарастващата възбуда, чувствтото, че съм господар и в същото време роб на жената, в чиято уста ми е. Хем съм я подчинил и покорно ми го лапа, хем има над мен власт, защото изпитвам умопомрачително удоволствие и не искам това да свършва. Толкова е готино, че хем искам да изригна, хем искам да продължи възможно най-дълго. Докато ми го лапа, дишането ми е учестено, сърцето ми бие по-бързо. Освен това, много обичам да я гледам как го лапа, да я галя по косата, докато съм в устата и ми се струва още по-красива. Чувствам се приет, харесван и обичан! Ми общо взето единственото по-хубаво нещо е да съм между краката и, защото тогава инициативата е моя и обичма да я смазвам от секс и любов. Понеже обичам жена си, не просто я чукам, а се любя с нея, с целувки, нежности, прегръдки. Любимата жена е за да се прави любов с нея, курвите са за чукане!

25.   Боли ме, не ми е приятно. Доста често усещам и зъбите по пениса ми, което не ми доставя удоволствие.