Споделена история от Секс и интимност

Много съм грозен
Мъж на средна възраст съм, с висше образование, добра професия и добри доходи, над средното ако това има значение. Не пия, не пуша, не се дрогирам, не съм злобен и заядлив, не съм агресивен, не съм нисък, не съм дебел, не съм кльощав, майтапчия съм с чувство за хумор ..... и въпреки това съм сам, жените не ме броят за жив човек, а за секс, интимности, любов просто е абсурд - отдавна съм отбит от женското съсловие и не ми пускат ама хич. Тогава остава единственият извод - че съм грозен. Явно грозен съм се родил и това не мога да го променя, затова дайте идеи какво да правя, предложения ?

Коментари

1.   Пластична операция? Как си с общуването?

2.   Дори и най-грозните, ги харесва все някой. Защо ли ми се струва, че имаш много грешна представа за себе си. Сигурен ли си, че чувството ти за хумор не е просташко/глуповато или пък, че ти липсват социални умения или правиш нещо, с което отблъскваш жените. На мен още от поста ти ми прави впечатление, че си комплексиран на тема пари. Никой не го интересува дали имаш "доходи над средните". Такива неща са важни на етап, в който обмисляте деца или съвместно съжиъелство поне. Определено не трябяа да се изхвърляш в началото. Като ми заговори някой за пари на първа среща - че има или че няма, не последва втора. Голяма червена светлина. Коригирай се. Друго не мога да ти кажа, нямаш снимка и няма информация за интеракциите ти с жени. Сложи снимка във форум с жени и опиши какво говориш на жените и как протича комуникацията. Така не може да ти се даде съвет. Не те виждаме и не те знаем точно къде се дъниш. Във всеки случай проблемът не може да е, че си грозен. Пълно е с грозни хора с гаджета. Виж, ако си неподдържан, носиш обици или имаш брадичка - тип джендър, тогава може да е от това.

3.   Зависи и какави критерии имаш. Ако се пробваш само на тупалки, трудно ще стане.

4.   По мое мнение външният вид при мъжете не е на първо място. Там се гледа по-скоро излъчване, интелект, стабилност, остроумие, мъжество и т.н. Това, ако не си ужасяващо грозен разбира се, но май случаят не е такъв, иначе щеше да знаеш. Някой подигравал ли ти се е за външния вид, хората гледали ли са те втренчено или нещо подобно? Номер 2 е написал/а много добър коментар. Най-вероятно има нещо неприятно в поведението ти или се целиш в жени над нивото ти.

5.   Аз съм мъж и харесвам грозни мъже.

6.   автора - на външен вид приличам на френския актьор Жан Рено, леко изцъклени жабешки очи, крив нос, оплешивяващ отгоре по главата. А бе нормално комуникирам с жените, но... стигне ли се до свалки и интимности нещата зациклят и не се получават.

7.   Не мисля, че проблемът ти е това. Очевидно нямаш самочувствие, а това е отблъскващо за жените. Поработи над социалните си умения.

8.   Авторе, и аз съм като теб.

Имам успехи във всяко отношение в живота, само с жените не.

Още от малък разбрах, че не съм атрактивен, а като пораснах жените приемаха като майтап предложението ми за секс.

Аз за себе си реших проблема с пари - винаги съм плащал, за да правя секс.

Не всеки е роден красавец, но това не е по наша вина и затова съм го приел като нещо нормално.

9.   Напротив, тупалките масово ръгат с неприятни на вид мъже. Отидете по центъра на София и гледайте.

10.   Приятел, щом имаш пари и не ти връзват, значи имаш страшен проблем. Бихте посъветвал зарежи нашенките. И без това от както ги облъчи феминизма стават само чук и бек и нищо друг. На по 35г. разплути торби с увиснали цицки, г&зове по два декара да те е срам да кажеш, че това нещо ти е жена. Отиди на една ваканция във Филипините. Филипинките са едни от най-красивите. Там само да те видят, че си бял европеец и веднага искат да се омъжат за теб. Няма да можеш там да се отървеш там от жени и то предимно красиви с добър ген и характер. Не една две можеш да си докараш от там, които ще ти мият краката и ще ти пият водата.

11.   Еми купи си костюм шит по теб, около 1500 лв ще ти излезне, но ще е уникално добър. Костюмът е единственото нещо, което прави и от най-грозния мъж един добре изглеждащ джентълмен. Започни да ходиш с костюми и ще видиш разликата, веднага ще изпъкнеш пред другите и жените ще те гледат. Изпитано на 100%.
Но е доста тегаво, трябва да имаш поне 3 с 5-6 ризи и да го носиш на химическо заедно с ризите, за да е винаги чист и изгладен. Това е също нещо, което подсъзнателно се харесва на жените - който носи костюм значи полага големи усилия, не е най-простото нещо за носене и поддържане, показва, че отделяш време и отношение към себе си.