Споделена история от Секс и интимност

Въпрос от човек без опит
Мисля да загубя девствеността си чрез проститутка, но имам един въпрос, свързан с твърдостта на пениса по време на акта. Да речем, че почнем с френска и се изпразня - след това пенисът ми достатъчно твърд ли ще е да направим и вагинален, веднага след първото свършване, или ще трябва да чакаме известно време? Не страдам от "erectile dysfunction", не гледам порно, не мастурбирам, на 18 съм, не консумирам вредна храна, тренирам 4 пъти на седмица и смятам, че няма да имам проблеми с твърдината, но нали съм неопитен, длъжен съм да попитам.

Коментари

1.   Не се занимавай с глупости. Ще съжаляваш един ден, ако го направиш.

2.   Ако си мислиш, че тези всичките работи, дето ги изброи имат някакво значение за това, което се каниш да правиш, много се лъжеш. Сексът е преди всичко психика, не физика. Не случайно са казали, че мозъкът е най-големият полов орган. Ако се притесниш много, въобще няма да ти стане, не два пъти, един път няма да свършиш. Кажи и, че ти е за сефте, тя си знае работата. И дай повече пари, но си избери някоя по-качествена.

3.   На 18 ти е рано за проститутки. Вложи усилия да си намериш що-годе нормално момиче, дори и да е само за секса. Аз едва на 22 си хванах първото гадже и бях девствен до тогава. Виж примерно до 25 ако още си девствен смело се впускай в платената "любов".

5.   Преди да се изпразниш и го вкарай за по сигурно.

7.   По-добре не свършвай в началото след френска. Ако свършиш един път после ще ти е по-трудно да поддържаш ерекция в акта. По-добре е тя да те свърши накрая с френска.

8.   Не бързай с проститутка и не се води по акъла на останалите. Ще ти дойде времето и момичето. След това ще разбереш, колко безпочвени са били страховете ти. Първият път е най-комичен, но зависи как гледаш на нещата или партньорката ти. И един съвет - няма нищо лошо да гледаш порно, но там нещата се разминават с реалността, та вярвам го има предвид. При моя първи път с момиче така се бях пренавил, че пт притеснение не можех да го вдигна, защото толкова исках да я задоволя. Иначе се целувахме, галих я, тя се подмокри, ама моя не искаше и й казах, че явно няма да е днес, посмяхме се ба някакви тъпи лафове. После легнахме уж да спим и тя си сложи ръка на боксерките ми и започна да я движи напред-назад, та моя като стана и така застанах над нея и бавно и полека. После се спуквахме... буквално.

9.   много точно го каза 8

10.   Много точно го каза 8, но не си спомням да съм искал акъл за това. Темата на въпроса ми е изцяло свързана със секса. Какви страхове, какви 5 лева? Нито ми пука какво си казват другите за мен, нито нищо. Просто искам да се запозная с усещането чрез платена любов, вместо да заговарям момичета с цел единствено секс.

11.   Трупане на опит в това, както и в ходенето по други нужди -Няма! Действието е съвсем простичко, само вкарай фантазия с даденото момиче. Не си мисли, че Иванчо е опитен, защото имал повече гаджета от Пенчо. Това са брътвежни твърдения.