Споделена история от Секс и интимност

Анилингус по инициатива на партньорката
М42
Здравейте, наскоро прочетох във форума един коментар от една дама, по повод лизането на а.уса на мъжа от страна на жената, без мъжа да го е инициирал. Та коментара и беше нещо от рода "аз като жена ще ти кажа че това си е чист намек за а.лен секс" Въпросът ми е към дамите, дали наистина е така.
Малко предистория:
Преди няколко дни, при поредното диво ч.кане с моята кака 45, за пореден път ми направи същото и то много дълго, диво и разкрепостено. Аз не съм го искал, но ми харесваше да го прави докато ме лъскаше с ръка. Виждаме се с нея от около 1,2 години. Много е скромна и праволинейна, а аз съм много див и разкрепостен. Направо я покварих, и то яко. Още от третата ни среща гълта, само като разбра че обичам. Няма "не" за нищо и никога. По всяко време, каквото си пожелая и каквото си пожелая. БДСМ, извращения и др. не ме възбуждат, но пък си изживявам всички възможни фетиши които ме кефят. От скоро я ч.кам отзад. Явно и е за първи път. Първият път само за проба, на задна. Мълча и и потекоха сълзи. Втория път диво в д.пето след див секс. Все едно обикновен с.екс. Третият път не беше мн. ОК. Четвъртият път- странично, бавно, след предварителни заигравки и така леко и мазно и влезе.... Поставих и ръката да си гали к.литора докато действам и свърши много бързо. Две седмици след това, само намеквам че искам отново да и покоря д.упето, но просто не стигам до там, защото много диво се чукаме. 3 мои изпразвания за вечер са около 4 часа ч.кане с почивките (шоране и разговори). Тя се изморява и протрива. Много е здрава физически, но пък изключително женствена по всички параграфи.
Та, въпросът ми към дамите е дали имайки предвид коментара на съфорумката и гореописаното от мен, наистина лизането на ануса може да се счита за намек за анален секс. Приятелката ми наистина е много срамежлива.

Коментари

1.   Хаха, не според мен, на мен ми е отвратително и не бих го направила.
А за 4те часа, нещо ни будалкаш.

2.   Няма да се учудя ако някой излиже и тоалетната чиния.

3.   "По всяко време, каквото си пожелая и каквото си пожелая. "

А каквото си пожелаеш дали дава, а, а?

4.   Ужас! Добре, че мъжа ми не иска. И двамата сме консервативни в това отношение.
P. S: Смятам, че аналния секс отдавна се приема за нещо нормално.

5.   Явно не комуникирате достатъчно, това няма да има добър край. Ако много те харесва, а е срамежливка и прекалиш пак ще и падне пердето един ден. Не винаги е намек, говори с нея.

6.   Не знам какви са тези хора, които се чукат по 4 часа.
Аз моята, ако не съм свършил за половин час и се почва "хайде, няма ли да свършиш" и постоянно лубриканти, защото се протрива.

7.   Тази жена явно те харесва истински. Само се чудя какво да мисля за теб и отношението ти към хора, който явно държат истински на теб!!! Звучиш леко самохвално "аз, какво правя с тази мадама", а замисляш ли се, че за да ти сеслучва по този начин, явно тя има нещо повече като отношение към теб. И се огледай хубаво, има ли друг до теб, който да те приема по-истнски, с всичките ти сексуални изпълнения и недостатъци повече от нея??? Грам не си личи, да държиш много на нея. Но то винаги е така, в началото винаги единия обича повече.

8.   Какви истории си съчиняваш, не вярвам на нищо писано тук.